Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Eu! Bet kad tā vēlēšandien iraid? Lai es zin pasūtīt to vēlēšankast uz māj! Es tak tālāk par smukās kaimiņienskvartjīr netiek!:)))
29.augusts 2011, 00:33 | links
 
varētu būt 17 datumā
29.augusts 2011, 00:34 | links
 
Bārdiņ
Tā kā ir pēdējais laiks pieteikt!
:))
29.augusts 2011, 00:35 | links
 
Kur jāpiesak? Es ar jums te...palaidīš viss garām:))))))
29.augusts 2011, 00:37 | links
 
a par ko ta ist ir jabalso ta ar nesaprat ? viri varat ieteikt :
29.augusts 2011, 00:42 | links
 
ZRP
29.augusts 2011, 00:49 | links
 
Boroda
Tev vēl ir divi varianti atlikuši:
1.Iestūrēt pie smukās kaimiņienes un uzjautāt,
2.Uzzvanīt 1188!
:DD
29.augusts 2011, 01:09 | links
 
Urmaas, man ir varianti, Un daudz!:DDD
29.augusts 2011, 01:29 | links
 
Es par to pat nešaubos!:DDD
Nu lāb.Tā kā man rīt nav jāiet uz šept,bet uz copp gan laikam bius jāaizšauj,tad likšos gorizontaļno.Vo ipio.
:)))
29.augusts 2011, 01:33 | links
 
Es te ziņas lasīju, na gorizontaļnuju snastj zavtra pokļovka budjet....
29.augusts 2011, 01:38 | links
 
nu piecepusi.man gan liekas auzas braucat.meginasu savas domas izteikt.politikis-tam butu jabut profesijai.jamacas,jaaug pamazam pa kapnem uz augsu lidz nonac lidz deputatam,ministram,prezidentam.mums tikai 20 gadi,viss no nulles,pieredzes nav,no ka noskatities nav vot ari ir ka ir.visas partijas parstav kadas intreses un ta notiek visa pasaule,par lobesanu sauc.blaut ka visi zagli,kaut ka divaini liekas.ka ta sie zog,pa nakti lien Latvijas banku un ciep no valsts kases
?safanojusies par ZRP.mums uz katram velesanam rodas jauni glabeji,mesijas,tik velak izradas partijas viendienites.jauns ne vienmer nozime labs.gribat mainit valsts iekartu,gribat prezidentalu iekartu..,ne jau jus to varat izdarit,bet tikai tie 100 nistie tautas kalpi,ja nemaldos ar 75 procentu balsojumu.a revoluciju taisitaji neko vairak par izdemoletu vecrigu nepanaks.vienkarsi japaiet laikam un gan jau viss pats par sevi nokartosies.kam jasez,tas sedes,vienalga par ko ,bet sedes.un d....sa mes esam del pasaules krizes nevis kada launpratibas.var diskutet par vienu,vai otru politiku lemumu,par mugurkaula trukumu sarunas ar ES,par kludam,bet teikt ka kads to speciali dara..........
29.augusts 2011, 09:01 | links
 
Usi, balsis vajag vienmēr. Kā redzi diskusija virzās plāksnē par cilvēkiem, un viņu skeletiem, ne programmu, vīzijām. Ar retiem izņēmumiem.

Es varu pateikt, kuru vīziju un mērķu dēļ es esmu ZRP,
1) cittautieši nav drauds, bet mūsu sabiedrotie, dzīvojam uz vienas zemes, viena saule jādala.
2) viens likums viena taisnība visiem. Šis princips ir ārkārtīgi nepieciešams.
3) ekonomikā un citās jomās,lēmumi jāsāk pieņemt pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem, ne pēc situācijas grāmatvediski.
4) ja nebūs bērnu nebūs Latvijas, kādu to pazīstam. Latvija būs, bet pavisam citāda.
5) un galu galā, man bail, ka kļūšu par indiāni rezervātā. Ar to domājot, ka makšķerēt varēšu tikai speciāli norādītās ūdenstilpnēs, vai arī par maksu no plkst 8:00 līdz 17:00.

Politikā iegāju, jo man tā lieta patīk, esmu to mācījies, un domāju, ka esmu piemērots politiķa darbam.



Ja kas sāku organizēt Ikšķiles nodaļu vēlies piebiedroties?
29.augusts 2011, 09:22 | links
 
eerglis
Tev nešķiet,ka tās ir tikai salkanas vīzijas? Kā ir ar reālu programmu? Tikpat labi varējāt uzrakstīt,piemēram,ka cīnīsieties par mieru visā pasaulē. Ar tādiem "lozungiem" vairs nevienu pārsteigt nevar...
29.augusts 2011, 09:45 | links
 
ērgli - bet loģiski, ka runa iet par cilvējkiem un viņu darbiem, nevis vārdiem (vīzijām, programmām, kas pēc vēlēšanām būs kaķim zem astes) :)

par Tavu vīziju:
1) a cittautieši to zin? un ja vietējie zin, vai maskavieši arī to zin un respektēs? kādi konkrēti plāni, vīzijas sadarbībai? izdot teļegraf arī latviski? atlaist mamikinu? vēl kas? :)

2) zinam, tas ir MK uz sienas rakstīts. A kā realizēsiet? kāpēc deputātam pienākas mitekļa un ceļa izdevumu kompensācija, bet santehniķim nē? rosināsi atcelt, ja nu ievēlēs Tevi? :)

3)ekonomikā visi māk pateikt kāpēc esam tur, kur esam, kādas bija kļūdas...bet NEVIENS nevar pateikt kas kā jādara, lai kaut kur nonāktu, pārāk daudzkas to ietekmē. īaši tādas sīkas ekonomikas kā mūsējo. Tas ir kā ruletē paredzēt pareizo krāsu un ciparu, kādam jau paveicās, bet izrēķināt uz kuru jāliek nevar...

4)uz cik ilgu laiku tā jūsu bērnu programma būs? kā nodrošināsiet programmas pēctecību?
zini, ka par bērnu jādomā 9 mēn iepriekš un pēc tam vēl gadus 17-19 no viņa nekādas atdeves nav...ja tā būs programma tikai uz 3 gadi - labāk nesāciet, būs daudz pamesto bērnu pēc tam...
29.augusts 2011, 10:06 | links
 
Lai ari kura partija tiks pie ruļļiem,"saimnieki" norādīs "pareizo" virzienu,uz kuru virzīties.Ja kāds no vadošās kliķes sāks runāt "nepareizi",tad tam nav paredzēts ilgs mūžs - vienalga kā,bet nostums malā.Mēs te varam visu to "maucību"(politiku savādāk nosaukt nevaru) idealizēt vai kānebūt apspriest,tik nav mūsu spēkos ,ar pašreizējiem taukmūļiem ,pa lielam ko mainīt.Jo esam jau tur kur esam.Gribat ticiet,negribat neticiet - esam jau pārdoti ,kamēr neesam atdevuši kredītus ,ar visām apenēm.Skumji,bet fakts.
29.augusts 2011, 10:26 | links
 
Piekrītu Raiham un Daddy! Ar plikiem lozungiem nekur netiksiet. Lieciet galdā reālu plānu ar reāliem skaitļiem, tad domāšu par attieksmi pret jums. Tagad man ZRP atgādina komunisma kuģi, viss spēks aiziet svilpē!
29.augusts 2011, 11:31 | links
 
bacis > ....vienkarsi japaiet laikam un gan jau viss pats par sevi nokartosies.....
Tur nu Tev taisnība ,,,

Vai vakar kāds skatījās LNT TOP10 , tur parādīta Latvijas karte ar ciematiem kuru vairs nav un kuri tālākā nākotne nebūs !!
Kam ir Latellekom interaktīvā , iesaku noskatīties arhīvā .
Interesanti KĀ TO nosaukt..... ???
29.augusts 2011, 12:28 | links
 
epox59 to nosaukt,ka driz sigulda ar nebūs :D:D
29.augusts 2011, 12:45 | links
 
epox. demagoģija :)
laiki iet un dzīvesvietas izdevīgums mainās. ir daudz ciematu, kas saradušies vai krietni izpletušies pēdējo 10 gadu laikā - mākoņkalns, piņķi, dreiliņi u.c...nav brīnums, ka kautkur iet mazumā :)
29.augusts 2011, 12:45 | links
 
viepli, es tur biju - paganoje mesto, vieni kalni un gravas. āa un 2 pussabrukušas pilis, vienu gan mēģinājuši atjaunot, bet šī sākusi šļukt lejā no kalna, atmeta ar roku, ka nav nav... :)
29.augusts 2011, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager