Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Dadyy ,kam tu labāk valsts naudu tērētu jaunam mersim un māju baltezera krastā.Vai glābtu pili ?:D
29.augusts 2011, 12:55 | links
 
P.s nejauc neesmu vieplis
29.augusts 2011, 12:56 | links
 
parlasu un saprotu! ka ironizēt laikam katrs te prot..:) teiksim, ja ir kas pret kāda ideju, tad tas nozīmē, ka pašam ir kada ideja? tad lūdzu argumentu.. nevis tik nolikt un pateikt, ka naivi cerēt uz kādu mesiju!? tad man jautājums kāpēc jums tads viedoklis? (bez apvainojumiem :)),paši sasmērējušies, ka neticam vairs godīgumam, jo redz tā visi dara?? vai tomēr, kā saka paši ir pesimisti un grib iekšēji, lai kads iedod tomēr visu mutē..
29.augusts 2011, 13:10 | links
 
Es neko nezinu tikai dzirdeta versija ari esot filma laikam redzeju bet isti nepateiksu kad un kur ,tatad pasauli vada no A-Z maza bagacu cupina -cionisti ,masoni ,iluminati ?! Vai tas var but ? es domaju diez vai !!!!? tomer kapec ne jo daudzas lietas notiek tik aplami nelogiski nu jasak aizdomaties un aizdomaties mm par redzat ko ,ja ta nau ka tad varetu but mmm???
29.augusts 2011, 13:10 | links
 
Mjuniors
Tagad jau var smieties vai raudāt,nekas nemainīsies.Vilciens IR aizgājis.Pirmsākumos lielais vairums auseklīšus sasprauduši,gan pie kepkām,gan žakešu atlokiem utt staigāja krūtis izriezuši kā gaiļi - esam brīvi.To atceroties vēl tagad rēka nāk.Taipat laikā tika likvidētas saimniecības - izzagtas.Par rojālīšiem nodzertas iekārtas utt.Tika likvidēti cukurfabrīķi,jo redz eirožopai mūsu cukurs nav vajadzīgs.Kā vēlāk izrādījās,nevis eiropa vainīga,bet zaglīgie Latvieši kuri bij pie varas - vajadzēja kādam lobēt savu cukura biznesu LV,uzbliežot cukurfabrīķi Spānijā.Tāpat tika iznīcinātas veselas rūpnīcas,noprihvatizēti stratēģiskie objekti - ostas,daļa no lidostas utt.Nezkāpēc man kā nodokļu maksātājam(maksāju nodokļus godīgi,jo nav kur dēties) jāsedz žīdu savarītās ziepes(PAREX).Kāds no taukmūļiem
9Vienotība)tautu dzen dziļāk tai vietā kur saule neiespīd.Rēķina tik varēs iekasēt uzbliežot kārtējo nodokli,par sekām nemaz nedomā.Tagad mēs esam tur kur esam.Tu gribi pateikt,ka man un citiem LV iedzīvotājiem vēl vajag uzticēties???Kamēr neredzēšu kādu no tiem PRIHVATIZATORIEM&ZAGĻIEM uzspraustu uz sētas mieta,tikmēr neticēšu nevienam!!!Daudz ko interesantu vari palasīt šīs tēmas rakstos.Brīvās LV laikos taukmīļi zaga&zog un zags.Jo nav likuma panta,pēc kura tos zagļus var sodīt!!!LV "Viens likums visiem" NESTRĀDĀ!
p.s.
nekā personīgi.Izteicu tik savu redzējumu par notiekošo.
:)
29.augusts 2011, 13:37 | links
 
es pilniba piekriitu urmaasam sitais nisums vnk liek domaat par lietam kas agraak prataa nenaaktu un tas jau ir nopietni es neesmu vienigais var gadities tas notiks jo tik lielu abjeb.... nau citur iztaisijusi jo pat par savu piki tu veicii nopeerc needamu partiku ! nekvalitativu preci ! par dzivojamo platibu jamaksa puse no minimalas un visa ziema algas! ko diez vajadzetu darit cilvekam sada situacija hmhmh visadas idejas skrien praataa rakstiit jau nevajag bet....
29.augusts 2011, 13:55 | links
 
2 urmis
Tā viš i!
29.augusts 2011, 14:04 | links
 
if you are not doing politics, politics will do you.
29.augusts 2011, 14:10 | links
 
Urmass-> es tev pilnībā piekrītu ko tu saki!! tādas ir arī manas domas, pareizāk sakot neapmierinātība! Manuprāt, tieši politikā ir jāmaina likumdošana! un jāmaina tā, lai var sodīt iepriesējos, kas tādus likumus ir izdevuši.. Izdevuši tādus likumus,lai var likumīgi zagt! un Par PAREX visvairāk ir nesaprašana, kāpec mums 2 miljoniem iedzīotājiem ir jāstrebj uzņēmēju bankas izsaimniekošana.?? jeb sazagšanās un vēl nepietiek nekaunības noslēgt līgumu kur vēl tagad pelna un saņem naudu no mūsu visu aizņēmuma.. tādu vispar kā Karginu bij pliku jāatstāj!!! un ne bij, bet IR jāatstāj! un ja ZPR vismaz sola tik ar tādām nebūtībām galā, tad man nav nekas petī un došu savu balsi!! jo tie kas jau tagad ir pie šprices neko nav darījuši tik dzīvojošu kā niere taukos un smejas par mums! un Urmas negribu piekrist tam apgalvojumam, ka zaga un zags.. jo ja tā domāsim tad nav jegas nekam, bet vajag arī pasapņot un ticēt ka viss bus ok pēc kā arī jātiecas!! p.s. tas ir mans redzējums un nevienu neaģitēju, bet izklāstu savu redzējumu, bez apvainojumiem!:D
29.augusts 2011, 14:16 | links
 
"UN TĀ VIŅŠ IR"... BET VAI TO MUMS VAJAG???
29.augusts 2011, 14:17 | links
 
Lab, es metu mieru šim foruma sadaļai, jo par to var runāt un runāt.. un jo vairāk mežā jo vairāk malkas.. es nododu savu balsi tam kam es nododu un lai cīnas par manu un savu labklājību!!:)
29.augusts 2011, 14:19 | links
 
Urmaas ja tā domā kā tu tad vispār nakuj ko darīt. Tev ir zudusi ticība . Ja nav vairs ticības - tad nav vairs nekā .Tu kā mans vecaifācis - visu laiku dzēra un lamāja komunistus -izdarīt viņam neko nevarēja jo bij jau 1/3 mūža nosēdējis ... Arī nedarīt - kaut vai domas izteikt ,vai aiziet novēlēt vairs nevar. Ir kaut kas jādara nevis kā tu tik par taukmūļiem vien zākājies. Ja es tevi nezinātu kā nelabojamu pesimistu - tad domātu ka cilvēkam nu ir galīgi traki dzīvē :)))))
Noķer zivi - iedāmies ka tas ir kāds no taukmūļiem - un nogriez galvu ..... vieglāk paliks :))
Ir jātic ,,,ir jābūt optimistiskākiem ,citādi atkal pēc pusgada taisīsim jaunu referendumu . Mēs te esam ļoti maz palikuši - domāju ka ne jau tie kas aizbraukuši var kaut ko mainīt. Tāpēc nesēj paniku :))))
29.augusts 2011, 14:25 | links
 
Bračiņ
Neķer kreņķi.Mans rakstija tikai savu redzējumu par notiekošo un kam vajadzētu pievērst uzmanību,pirms iet balsot.Vari nesatraukāties,uz vēlēšanām iešu.Lai cik tas Tev dīvaini neliktos,pat zinu par ko balsošu!!!
:)))
29.augusts 2011, 14:47 | links
 
Es ar zinu par ko tu balsosi Urmaas :))) Noteikti par kādu taukumūli - lai vēlāk ir ko lamāt :)) Citādi tev garlaicīgi paliks un aiz labas dzīves galīgi sašļuksi :)))))
29.augusts 2011, 15:10 | links
 
Bračiņ:))
Es nemaz nebrīnīšos,ja referendums pēc pus gada BŪS.Jo valdībā sēž,tev stipri līdzīgi vīriņi.Ja nav pa jūsu prātam,tad jāpārvēl!!!
:DDD
29.augusts 2011, 15:31 | links
 
skatos turpina vavlulot talak un uz cop galigi nav bijusi...
29.augusts 2011, 15:49 | links
 
Nu,nu-nu jau šeit sākas Delfu/Tvnet komentāru līmenis...Manuprāt,šeit būitu tā labi pa mierīgo-bet savu vienīgo patieso viedokļu uzspiešanas. Pretējā gadījumā welcome uz Delfu komentāru sadaļu:)
29.augusts 2011, 16:03 | links
 
jadzes ara temu un miers. es jau sakuma rakstiju, ka bezjedzigi. ja ieveles tos pasus, kas kaut vienu reizi bijusi pie siles, nekas uz labo pusi parasatm stradniekam nemainisies. vieniga ceriba ir uz jaunam sejam. vecie zagli jau ir paradijusi sevi. zaglers jau sevi ari ir pieradijis. barojas 4us gadus un NEKO nedarija. atlaist saeimu jau vareja sen, bet ne jau uzreiz pec tam, kad pateica, lai pabidas no kormuskas.
29.augusts 2011, 16:10 | links
 
daddy_j > Tikko no turienes atbraucu , pavazājos pa kalniem lejām , pils arī nav nošļukusi , stāv kā stāvējusi . Drīz zelta rudens .
Patīk man tur , tik ko tie stulbie cilvēciņi turp , brauc un brauc... :)
Cilvēku mazāk , svaiga gaisa vairāk , varbūt zivis ūdeņos būs vairāk .
Var jau uz to visu ar tādu sarkastisku humoriņu paskatīties , bet padomājot nopietni , reizēm gribas rokās ko nopietnāku par karoti ņemt ...
29.augusts 2011, 16:13 | links
 
Mjāā priehaļi,ziņa Delfos-Prezidents Bērziņš runā ANO uzsvērs: Latvijas 20 gados noietais attīstības ceļš ir veiksmes stāsts (106)
29.augusts 2011, 19:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager