Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
vel masveidā igauņi perk buvmaterialus pie mums.Un ja aizbrauc uz valmieru tad liekas ka esi igaunija,pilnas stāvvietas ar iegauņu mašinām.Un paši igauņi čikst ka pie viņiem viss esot dirsā:)
30.decembris 2017, 12:20 | links
 
vel masveidā igauņi perk buvmaterialus pie mums.Un ja aizbrauc uz valmieru tad liekas ka esi igaunija,pilnas stāvvietas ar iegauņu mašinām.Un paši igauņi čikst ka pie viņiem viss esot dirsā:)

uldens2, 30.decembris 2017, 12:20


Lūdzu . Lai piedzeras,nodzen skopumu -pālī braukt nevar + paliek viesnīcā (+Latvijai) + par cik divdiennieks un sūdi būs mājās -aizskrien sievai gredzenu vēl nopērk mierizlīgumam(+Latvijai un Raiham ja viņš maksā kaut nedaudz nodokļus:)) Tā puikiņas pirms diršat Plēsīgajam virsū padomājiet kā rodas nauda valsts kasē.Žēl gan ka Plēsīgajam maz kas tiek no Igauņiem jo līdz Kurzemei tie netiek :)
30.decembris 2017, 12:26 | links
 
Ir piedāvājums - davai nedirs, un biksēs tai skaitā.

Makatanav, 30.decembris 2017, 12:09


Un pievienoties Tavai komunistu šļakai ! ?

Būsim visi vienādi un lamasim nepareizos !

Nē ;) paldies par dasno piedāvājumu !
30.decembris 2017, 12:29 | links
 
Kas ir rižik, atkal zogam?
30.decembris 2017, 12:31 | links
 
Trakas lietas! Tagad visus kas nedirš(un biksēs tai skaitā), raksta iekšā komūnistos.
30.decembris 2017, 12:33 | links
 
Kurš negrib, ka viņu ieraksta, fiksi liekat kluci. Tas rakstītājs esot lēta, riža šļuška (nu tādas pie sarkanajiem vienmēr bijušas cieņā). Laikam jau kādā amatā tai kompaškā.
30.decembris 2017, 12:39 | links
 
Makatanav [30.12.17]: Trakas lietas! Tagad visus kas nedirš(un biksēs tai skaitā), raksta iekšā komūnistos.
Nu nevar jau kā tu, pliks un nodirsies staigāt!
:DDD
30.decembris 2017, 12:40 | links
 
Kas ir rižik, atkal zogam?

Makatanav, 30.decembris 2017, 12:31


Tikai naids un lamāšanās ;) !
30.decembris 2017, 12:43 | links
 
uldens2 [30.12.17]: vel masveidā igauņi perk buvmaterialus pie mums.Un ja aizbrauc uz valmieru tad liekas ka esi igaunija,pilnas stāvvietas ar iegauņu mašinām.Un paši igauņi čikst ka pie viņiem viss esot dirsā:)
Tad jau piemini arī ka pie Lidla, Kauņā arī puse stāvvlaukuma ar lv numura zīmēm stāv, ko par to teiksi?
:DDD
30.decembris 2017, 12:46 | links
 
Es zinu, ka tu zini, ka es zinu.
30.decembris 2017, 12:50 | links
 
vel masveidā igauņi perk buvmaterialus pie mums.Un ja aizbrauc uz valmieru tad liekas ka esi igaunija,pilnas stāvvietas ar iegauņu mašinām.Un paši igauņi čikst ka pie viņiem viss esot dirsā:)

uldens2, 30.decembris 2017, 12:20


Jūs vēl neesat dzirdējuši, ko dāņi un (ak šausmas) vācieši saka par savu valdību.
30.decembris 2017, 12:53 | links
 
Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)
30.decembris 2017, 15:11 | links
 
Docents [30.12.17]: MartinsSi [11:23]: Nēnē Plēsīgais, visi grib dzirdēt par to PVN.

Nu paskaidro lūdzu mums nejēgām. :)Arī es joprojām gaidu tavu paskaidrojumu:
Docents [12:04]: MartinsSi [11:13]: Docent, ja tu esi vīrietis, kāpēc tad čurā tupus? Atbildi pēc būtības. :)Pēc būtības atbilde tev:
Jā tupus arī čurāju kad diršu.Saprotu tu to nedari tāpēc visu dari kājās stāvot un tad staigā nodirsies.
Pēc būtības!
:DDD
Tad tā kā esmu tev atbildējis, tagad pasaki : kāpēc tu dirs kājās stāvot?
Ar nepacietību gaidu!!!!!
:DDD
O, tovarish jau savā ,, nīstajā žargonā ,, turpina!
Tak nesaprot te ko tavs lohs nozīmē. Un tak to atbildi joprojām gaidu par pļūtīšanu kājās stāvot!
:DDD
30.decembris 2017, 15:18 | links
 
Labvakar ,AndriABC!
Jau mājās?Kā cope?:)
Mēģināšu atbildēt uz tevis uzdotajiem 3 jautājumiem.Tā kā 1. un 2. praktiski pārklājās,mēģināšu tos apvienot.
Ja esi valst ierēdnis, tu vienlaicīgi arī esi darba nemējs no saimnieka (valsts).Tev kā kārtīgam valsts kalpam jāseko lai tiktu pildītas visas saimnieka nospraustās nostādnes.Nomaksāti nodokļi,ievērota sabiedriskā kārtība un nodrošinātas sociālās vajadzības.Bet tev ,kā valsts ierēdnim arī gribas labi dzīvot,-palielināt darba algu,aizbraukt atmaksātā atpūtas komandējumā,un vēl kaut kur uzvārīties no kopējā katliņa.Bet lai palielinātu piaugošās vajadzības,jāpalielina saimnieka (valsts) ienākumi.Bet ak vai,saimnieks pats tak naudu nepelna,viņš tik to pārdala. Un tā kā saimnieks pats naudu sen vairs nepena,atliek pārdalīt to ko nopelna cits darba devējs-privātuzņēmējs. Bet par to tev galva nesāp,priekštam ir VIDI,POLICIJAS,TIESAS un citi represīvie orgāni,kas to nodrošinās...
Un tu ,kā darba ņēmējs ,vari savā brīvdienā mierīgi vienmēr ieplānot aizbraukt uz copi...
3.Ja esi darba devējs,tad jau itkā pilnīgi brīvs cilvēks,bet tā diemžēl ir tikai ilūzija...Faktiski tu atrodies starp diviem un pat trijiem dzirnakmeņiem .Tu paliec par divu kungu kalpu.No vienas puses valsts ar savu ierēdņu varzu,no otras puses darba ņēmējs ar savām ģimenēm kas grib ēst. Bet visam tam pāri kā Damokla zobens vēl pārkarājas brīvā tirgus un konkurences apstākļi...Amakatanav! Un tu nabadziņš peries kā pliks pa nātrēm,līdz beidzot sāc domāt,-a nafig man tas viss vajadzīgs,iešu labāk kalpot par ierēdni...:)
30.decembris 2017, 15:55 | links
 
MartinsSi,vienīgais kas te ir lohs un vienā vietā līdējs esi tu.
30.decembris 2017, 16:12 | links
 
MartinsSi,vienīgais kas te ir lohs un vienā vietā līdējs esi tu.

vienkars, 30.decembris 2017, 16:12


Attieksmes vietniekvārdus un to pareizu pielietojumu māca piektajā klasē. Tagad zinām, ka četras ar garantiju esi beidzis :) Apsveicu! :):):)
30.decembris 2017, 16:39 | links
 
to Tonis
Un tu nabadziņš peries kā pliks pa nātrēm,līdz beidzot sāc domāt,-a nafig man tas viss vajadzīgs,iešu labāk kalpot par ierēdni...:)

Nē, par ierēdni arī vairs nē! Labāk prom, un taisu biznesu vecajās valstīs, tur kaut kā vienkāršāk. Bez idiotiskām represijām un nepārtrauktajām nodokļu un citām izmaiņām, kurām izsekot tāpat nevari...
30.decembris 2017, 16:42 | links
 
Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11


Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.
30.decembris 2017, 16:55 | links
 
Bralitis [30.12.17]: Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11

Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.
Ja tavs gala cipars ir 10 euro, tad cik sanāk pvn?par to ir stāsts, nevis 17.4
30.decembris 2017, 17:02 | links
 
Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11

Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.

Bralitis, 30.decembris 2017, 16:55


Ne asakas ;) !
30.decembris 2017, 17:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager