Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bralitis [10m]: Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11

Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.Ja tavs gala cipars ir 10 euro, tad cik sanāk pvn?par to ir stāsts, nevis 17.4

uldeens, 30.decembris 2017, 17:02


Es rēķinu tikai pēc mana gala cipara un tad spraužu klāt pvn.

Labi-izlabošu - Igaunis nopērk polšu par 12,1 eur no kuriem 2,1 atstāj LV . Vai tagad pareizi?

Varat tālāk nediskutēt ar mani -startēju uz copi.

A tu Martin Sl nelecies un neapsaukājies . Ti iščo mal i glup i ņevidal boļših zalup. lai tev kāds kr.valodas lietpratējs iztulko šo teicienu.
30.decembris 2017, 17:14 | links
 
Varbūt tomēr pieturies pie copes, jo nodokļi nav tava stiprā puse. :)
Arī lasot par PVN maksāšanu pērkot izejvielas Igaunijā vai Lietuvā, kā te minēja kremļa trollis, smadzenes asiņo...
30.decembris 2017, 17:20 | links
 
Krūmjanci,es tik tā ,bišku paironizēju...Uz kuru pusi ta sadomāji laizties,nav laiks mieru mest?
30.decembris 2017, 17:46 | links
 
Jā, bračku, esi tu lohs gan, neko nepadarīsi...
10-21%= 7,9
7,9+21%=9,56€
Ai ai ai, pazuda 44 centi!
Tevi droši varētu biznesa partneros ņemt:)))
30.decembris 2017, 18:15 | links
 
Vidējai un jaunākai paaudzei slikti mācīta matemātika,vai ne ? Uldēns vienīgais prot rēķināt...
30.decembris 2017, 18:32 | links
 
Domāju, vairāki mūsu ekonomikas "speciālisti" šo nakti pavadīs izmisumā ar kalkulatoriem rokās
:DDD
30.decembris 2017, 18:33 | links
 
Šitāds palags un tas nabags pat nesaprata ko viņam prasīja. Vai no dzīvības-nāves viedokļa ir svarīgi, kurš ielika pamuļķim ar ķieģeli pa pakausi? 1. Vecmāmiņa? 2.Brašs jaunēklis? 3. Jaungvinejas papuass? Vai vecmāmiņas gadījumā pamuļķis ir mazāk beigts? Vai vides ietekmes dēļ papuass ir mazāk slepkaunieks? Tie ar garantētām četrām klasēm - saudzējiet smadzeni - tomēr trausla štrumente.
30.decembris 2017, 18:44 | links
 
Tā iet, ka cilvēks ne santīma valsts budžetā nekad nav ieskaitījis. Tik cik vaidēt, cik viss slikti, to gan labi māk. Šķibo žakešu un kartona cīsiņu štancētāju paaudze...
30.decembris 2017, 18:47 | links
 
Labvakar, Toni!
Paldies, cope kā vienmēr brīnišķīgi. Ari zivis jau notīrītas, laiks pirtiņai :)
Man jau likās ka nesapratīsi jautājumu. Kāmēr doma nav publiski izteikta, to var iespaidot dažādi apstākļi. Tajā brīdī kad doma ir izteikta, tā var patikt-nepatikt, tai var piekrist nepiekrist. Un tāpēc tavs "Cik noprotu,tu esi valsts sistēmas ierēdnis" ir absolūti lieks. Es par cilvēkiem spriežu pēc viņu paustajām domām, pēc viņu darbiem nevis pēc sociālā statusa :)
30.decembris 2017, 19:04 | links
 
Andri,piekrītu.Man prieks ,ka tavu jautājumu biju pareizi sapratis...)
Cik tad zanderu vai leidaķu šodien nokāvi?
Man šodien plnīga haļava sanāca,mājās sēžot siltās čībiņās tiku pie smuka 2kg zandera.Čoms šodien Daugavā neslikti atvilkās...
30.decembris 2017, 19:13 | links
 
shmidzis [0:03]: Docents [Vakar]: Bet par to kā dzīvojam bez krieviem, bet draudzīgajā un pareizajā ES :
http://m.nra.lv/ekonomika/latvija/232825-lielaka-dala-latvijas-iedzivotaju-situaciju-valsti-verte-ka-sliktu.htm?utm_campaign=inboxlvNews&;;;utm_medium=button&utm_source=inboxlvŪdensgalva, kamēr civilizētā pasaule attīstijās, Latvija okupācijas laikā stagnēja un degradējās utainās krievijas apskāvienos, 90. gados mės sākām ar 20-30 gadu atpalicību, loğiski, ka to visu nevar sakārtot tik īsā laikā, gan cilvēku prātus, gan tautsaimniecību. Ir jāmainās cilvēkiem, jăizsprāgst sovokiem, tad arī viss ātrāk notiks.Tu par to izsprākšanu par sevi? Laikam tā stagnējošā domāšana tev dziļi iesēdusies. Latvijas valstij vai tad bija pēc pirmā pasaules kara vajadzīgi 50 gadi lai uzplauktu ? Tu laikam ne tās vēstures grāmatas esi lasījis, pajautā raiham cik labi līdz 40jam Latvijā labi viss bija.
:DDD

Docents, 30.decembris 2017, 09:21
O jā,cirvis kaut ko atkal meģina argumentet,tikai aizmirst ka visa eiropa pagajuša gadsimta sakumā bij karu un revoluciju nomocita.Visiem bij lidziga starta pozicija un konkurence,kā ari nebij tik ļoti atkariga no tehnoloģijam,pietika audzet daudz govis un graudus.
30.decembris 2017, 20:07 | links
 
Bracka,kaut ko dabuji Gaujā
30.decembris 2017, 22:19 | links
 
Bračka Gaujmalā kalkulatoram bačas nosēdināja...
30.decembris 2017, 22:47 | links
 
raihs,nav jau viņs tik stūlbs,cilvēks vienkārši ar to PVN kļudijās.Viņam viss mazs ir savs viedoklis tā pat kā tev.Vispār jau kļūdīties ir cilvēciski.
30.decembris 2017, 22:53 | links
 
Tā kā abām šīm broblēmām esmu pa vidu ,reizēm ir intresanti palasīt visus jūs, izņemot par piemēru
MartinsSi.
30.decembris 2017, 23:01 | links
 
raihs,vienīgais skatos ka tavi klēpju šuneļi gatavi tevi vienmēr aizstāvēt,prieks par Junioru kurš mēģina no jums atvirzīties.Viņam tagad jau ir savs viedoklis.
30.decembris 2017, 23:04 | links
 
uldens2,liecies jau ar pie miera saimnieks aizgāja gulēt.
30.decembris 2017, 23:11 | links
 
Tā kā abām šīm broblēmām esmu pa vidu ,reizēm ir intresanti palasīt visus jūs, izņemot par piemēru
MartinsSi.

vienkars, 30.decembris 2017, 23:01
pa vidu but ir but bezmugurkaulniekam
30.decembris 2017, 23:12 | links
 
Tu domā ka tikai problēma ir 100% ir vienā pusē
30.decembris 2017, 23:16 | links
 
Tu domā ka tikai problēma ir 100% ir vienā pusē

vienkars, 30.decembris 2017, 23:16

atkariba par kadu problemu tu tagad runā??
30.decembris 2017, 23:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager