Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vairi,es tur maskeejos no politikaanjiem,kuri grib mani veeleeshanu dienaa:))))))
2.septembris 2011, 10:09 | links
 
Mūsu senči taču veidoja kādreiz plaukstošo Latviju, un nodeva savas zināšanas, vērtības mums. Diez vai tas ir kur zudis.
Latvija vienmēr ir bijusi varena, un tāda būs vienmēr.
Man ir liels lepnums būt Latvietim, dzīvojot, strādājot Latvijā. Un es te negvelžu muļķības.
2.septembris 2011, 10:50 | links
 
Kamēr nav iespējams samazināt Valsts pārvaldi un tās izdevumus vismaz divreiz,nekas labāks par nodokļu,akcīzu celšanas nav gaidāms.Un ja to steidzami nedarīt būs tik vel lielāki sūdi.Nu nevaru tak Es viens uzturēt Valsts darboni un pensionāru un ģimeni utt.Sāku domāt par aizbraukšanu un palicējiem paliek % ko ņemt apgādībā vairāk!Kritiskais punkts liekas jau pāris gadus atpakaļ ir iestājies,kas ta te tādā gadījumā var kļūt labāk?
2.septembris 2011, 11:13 | links
 
Girtēn skaisti teikts un pasos pamatos domāju to pašu. Politikas pamats ir ideoloģija - tad var dancot tālāk. Ja ir mīlestība pret ģimeni,kaimiņiem,apkārtējiem tad tas jau ir pamats mīlestībai pret valsti kopumā,JO atceros vēl sabiedrības mācībā padomju laikos ļoti laba definīcija bij - kas ir valsts. To atceros visu mūžu. Valsts sastāv no ģimeņu kopuma kurām ir vienots mērķis. Valsts pamatšūniņa ir ģimene. (par padomju partiju bij līdzīga definīcija)BET tagad jau nekas nav mainījies - tagad tikai ir 20 partijas un mērķi ar 20 !! :)) Tātad visiem jābūt vienotam VIENAM mērķim bet ceļi uz šo mērķi varētu būt dažādi ejami.Tad tādu piegājienu tiešām varētu saukt par demokrātisku principu.
Mērķim jābūt nevis uz tuvākajiem 5 gadiem ,bet gan uz 50 - 100 gadiem. Lai to panāktu galvenais ir ideoloģija - tas ir politiķu darbs . Iedvest katram mums ticību un mīlestību savai ģimenei,savukārt ģimene jūt ka valsts kurā viņi dzīvo rūpējas un aizsargā viņus un mīlestība pret valsti rodas automātiski. Otrs variants protams ir nozombēšana kā bij padomju laiku pirmsākumos un kā ir z.korejā.
Vairāk cieņas un sapratnes ar līdzpilsoņiem un izveidosies skaista valsts. To ka cilvēki uz to ir gatavi to pierāda akcijas kur jāziedo bērniem un mazturīgām ģimenēm. Pārāk mēs ikdienā slēpjam savas jūtas viens pret otru - vajag darīt kā es savā ģimenē - sasaucu visus un tad visi apkampjamies un samīļojamies ...... tad paliek viegli un gribas smaidīt :))))) Tā ir jābūt arī valstī kopumā .
2.septembris 2011, 11:17 | links
 
staut valsts izdevumi ir arī izglītība, veselība, drošība, pensijas, subsīdijas utt. Tie ir lielākie valsts izdevumi, kuros var meklēt naudu. Vai piedāvā samazināt skolu skaitu, samazināt pensijas, samazināt policistu skaitu?
2.septembris 2011, 11:22 | links
 
ērgli a kā to visu var samaksāt ja trūkst naudas - viņas vienkārši NAV !!! Ar ko ir jāsāk lai viņa rastos??? Var jau skaisti dziedāt - neko nesamazināsim bet ja naudas nav un paliek arvien mazāk to kas viņu rada . Cilvēki veselām ģimenēm aizbrauc prom - man vien no radu un paziņu loka gada laikā ir 3 ģimenes ar visiem bērniem aizbraukušas !!!!!! Steidzami !! Nr1 par to ir jādomā lai tas nenotiktu . Tavai partijai ir risinājums tam ????
2.septembris 2011, 11:28 | links
 
eergli - vajag samazinaat cilveeku skaitu tici man tas ir rezultatiivi !! masveida eitanaaziju viegli eerti un ar smaidu ! un buus kas tev par to pat samaksaas es buusu ar mieru no katra pa 200ls padomaajiet kungi kas par biznesu tas tev nau no licenceem par lasiisiem kaast ,taa ir lieliska iespeeja nopelniit un cilveekiem kaadu labumu dot -ah nau humaani badaa meerdeet ir humaani ???
2.septembris 2011, 11:35 | links
 
raihs;situācija Latvijā ir tāda!!!bagātie un ne tikai,grib labu darbu par smieklīgu samaksu!!!kapēc man savs kvalitatīvs darbs jādara par sviestmaizi!!!
2.septembris 2011, 11:39 | links
 
Nē celsim tik nodokļus ,skaitīsim aizbraucējus:)
Varbūt vienkārši vajadzētu kaut kādu atbildību no politiķiem piedzīt-piemēram sadzit visus daugavas stadionā un nošaut.Skaistas fotogrāfijas-katram jaunam deputātam dāvanā ar darbu sākšanu.Es kaut ,kā nemanu ka tur kādam Valsts būšana maz interesētu-karjera,darījumi,ambīcijas un nauda,pārējais tak Po.Ko ta var izdarīt,vienmēr, gribu solu to labāko,bet sanāk ,kā vienmēr
2.septembris 2011, 11:42 | links
 
atbrīvojot cilvēkus, uzreiz parādās ļoti lieli izdevumi sociālajam budžetam - bezdarbnieku pabalstiem.


Braliti, jāsamazina algu nodokļi, jo tas noteikti palīdzēs. Samazinot darba algu nodokļus samazinās uzņēmēja izmaksas, tādējādi vieglāk izdzīvot/pārlaist šo brīdi. + vairāk naudas nonāks tieši ekonomikā, bez valsts starpniecības.
2.septembris 2011, 11:43 | links
 
Nu redz tiem bagātajiem ar ir jāmaksā nodokļi,akcīzas sertifikāti,kukuļi,otkati utt.
Labi vēl ,ja bagātais tirgo gaisu,bet ja ir doma muļķīga protams ražot,celt,ēst taisīt galu galā un vēl samaksāt visus nodokļus,par darbiniekiem sevi dārgo utt.Nu ta to bulciņu vieglāk no Ķ;inas atdzīt.
Šaubos vai te daudzi forumā gribētu asus nažus un skaistus vizuļus,ja viss tas būtu pilnīgi apnodokļots:)
2.septembris 2011, 11:48 | links
 
staut, nesapratu pēdējā komentāra saturu :(

Par iepriekšējo, tāpēc ir jāizvēlas pēc programmas, ne tik daudz cilvēkiem. Un jāprasa lai programma tiktu konsekventi īstenota dzīvē. Šobrīd balso, pēc subjektīvām emocijām patīk/nepatīk konkrētais cilvēks, lai arī šis cilvēks nekad dzīvē nav pazīts, tik cik no masu medijiem uzzināts. Kamēr netiks prasīta programmas izpilde, tikmēr būs jāpaļaujas uz ievēlēto godaprātu, bet nu ar to ir kā ir.
2.septembris 2011, 12:01 | links
 
Ērgli :)) jūsu topošais premjers grib atcelt samazinnātās pvn likmes, vai tā nav nodokļu celšana? Vai tas automātiski nepalielinās izmaksas tautai, par kuru jūs tik ļoti domājat?
2.septembris 2011, 12:03 | links
 
vinnij, tas ir jāskata kopā ar darba spēka nodokļu samazināšanu. Tas ir jāpārliek nodokļu akcenti no darba spēka, lai radītu vairāk darbavietas, uz patēriņu, kur katrs izvēlās tērēt atbilstoši savām spējām. Bet lai būtu ko tērēt par tām pašām samazinātajām, vispirms vajadzīgas darbavietas.

Šobrīd sanāk tāds paradokss, ir samazinātas PVN likmes, bet nav jau kas tos pakalpojumus un preces pērk, jo nav darba vietu. ja būs darbavietas, tad arī paaugstinātās likmes būs pieņemamākas.

Jāņem vērā, ka samazinātās PVN likmes maksā visi, neatkarīgi no viņu mantiskā stāvokļa nabags vai bagāts. Bet bagāto ienākumos algai ir mazāks īpatsvars kā pārējiem. Tāpēc šādā veidā tiek ieviesta lielāka proporcionalitāte, jo samazinās darbaspēka nodokļi, bet pārējo ienākumu aplikšana ar nodokli nemainās.
2.septembris 2011, 12:10 | links
 
man lieks divaini kaa dabuun kiiiniesi gatavu to ka neizmirst no bada un bezdarbs tur nau tik drausmigs ,bet cilveeku skaits ir taads kaa muusu Latvija viniem viens mazins ciematins :DD bet mums te meemais bezdarbs sits intresants fakts EERGLI -PASKAIDRO ? veel paskaidro kapeec te Latvija nevar sarazot pasi sev apgerbu ,edamo ,buvmaterialus ES TO NESAPROTU :]
2.septembris 2011, 12:24 | links
 
juris ja cilvēki pie mumsbūtu gatavi strādāt par 150 USD mēnesī 6 līdz 7 dienas nedēļā, tad arī mums nebūtu bezdarbs, un kaut kā nebūt jau dzīvību vilktu.
Saražot var un ražo! Arī pazīstamu zīmolu firmas šuj apģērbus Latvijā. Ir tāds šūšanas uzņēmums ETALON, bet Latvijā nav pieprasījuma pēc viņu apģērba tik liela, tāpēc viņi lielu daļu eksportē. Apģērbos liela nozīme ir marketingam un zīmolam, kas Latvijas uzņēmumiem trūkst, tādējādi mēs maz zinām par šiem uzņēmumiem un viņu produkciju. Jāatzīmē, ka Latvijā šuj augstas kvalitātes apģērbu, kas ir dārgāks par no ķīnas ievesto.

Būvmateriālus arī Latvijā ražo, CEMEX, TENAPORS, Lodes ķieģeļi, metāla jumtus ražo, logus ražo utt un daudzi citi.

ēdamajam vispār ir ārprātīgi daudz ražotāju.

Ar būvmateriāliem ir problēma, ka Latvijā ieved viendienītes firmas, kas nemaksā nodokļus, tādējādi negodīgi konkurējot. Šādi negodīgie uzņēmumi par uzvar valsts konkursos!!!
2.septembris 2011, 12:32 | links
 
Kaspara Dimitera daiļradē ir labi atspoguļotas daudzas tautas likstas, tas gan nepalīdz tās risināt. Arī neatbalstu viņa lēmumu atteikties no pilsonības, bet tomēr dziesmas ir pa lietu. Tā kā vienā dziesmā bija teikts- Kā var mīlēt brāli, sadzīvojot komunāli??? u.t.t
2.septembris 2011, 12:39 | links
 
kaa tad nau kas straadaa pat par taadu summu kas tad ir tie jau tagad 80latnieki un tur veel rindaa jaastaav ?mmm un protams kad vergot neies muuslaikos ,ka jau mineeju kapeec anglis savos 30 gados pat darba smaku nau jutis un badaa nespraakst ?un veel
2.septembris 2011, 12:43 | links
 
eergli -saki razo mineeji tikai dazus uznemumus bet redz ka nepietiek visiem un vai TU PATS GRIBI VERGOT NEEEE PROTAMS tad kapeec juus kungi vergam uzliekat taadu slogu vini mees jums vergojam ko veel jums vajag un te var paariet taalaak uz tiem kuri EERGLI JUUS KOMANDEE !!
2.septembris 2011, 12:45 | links
 
veel ienaaca laba ideja prieks jums vaitad nau labaak braukt ar visjaunaako mersi ? ir jau ir tamdeel vajag paruupeeties lai jums buutu vairaak vergu un nepielaut kad vini izbrauc no valsts bet tomer ir japarupejas par vinu eksistenci ar ko :dd
2.septembris 2011, 12:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager