Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
ērgli - mja, iespējams, ka mūsu GDP per capita aug tāpēc, ka "kapitas" iet mazumā...ja 5-10% pa gadu pazūd tad tā arī ir :)
2.septembris 2011, 14:51 | links
 
daddy_j nu tik daudz nepazūd, bet savs efekts uz to noteikti ir. Interesanti, vai GDP per capita mainās salīdzinot ar bāzes gadu tikai GDP kā mainīgais, vai maina ar kapitu skaitu?
2.septembris 2011, 14:54 | links
 
ZZS reklāmā izmanto neirolingvistiskās programmēšanas metodes? http://pic.twitter.com/lHhViBU (c) Ilmārs Šlāpins
2.septembris 2011, 15:24 | links
 
Lielāku maldināšanu kā veic ZRP, neveic neviens! Tā ir nelietīga izmantošana pašlabuma gūšanai!
2.septembris 2011, 16:04 | links
 
vinnij - medicīnā to sauc par placebo efektu, tevi baro ar kautko un saka, ka tas palīdzēs...un tiem, kas notic, tiem palīdz arī!!

Ko gan citu no mediķa varēja gaidīt!? :))
2.septembris 2011, 16:12 | links
 
Vinnijs?
ko Zatlers nepareizu pateica? es saprastu, ja viņš ne pa tēmu samuldētu un Saeimu atlaistu, tad varētu teikt, ka pašlabumu meklē. daudziem Zatlera ķengātājiem ir padumjo kompleksi palikuši, ja cilvēks izceļas- tātad slikts. bet nu tas jau normāli latviešiem, jābūt pelēkai masai, tiklīdz izcelsies noēdīs bez sāls. nav pat svarīgi par ko, galvenais nedrīkst izcelties.

rok zem ZRP melno PR, jo vienkārši vecajiem vepriem visi plāni priekšlaicīgi izjaukti, ja vēl ZRP darīs to ko sola, tad vietu pie siles vecie neatgūs.
tapēc nabagi tagad panikā.

Realitāte ir kāda ir, nu nenāks neviens rembo un sliktos neapšaus. Nedomāju, ka ievēlot ZRP paliks sliktāk. Īstenībā, lai arī daudzi ķengājas, lēni, bet LV paliek par normālu valsti. Mainās cilvēku domāšana, vecā domāšana lēnām mirst.
2.septembris 2011, 17:10 | links
 
eergli -vieniga vaina kadel ta dzivojam ir naids un bailes no pretinieka un te LV tas ir izteiktaks sindroms ka UK -USA UN CITI AAA! tas ir ta bailes nepalikt nabagakam par draugu ,kolegi,biedru un tt... naids pret cittautieti jo tas tak ir pretinieks senatne tie tacu muusu sncus slepkavoja bet nau ta ir sitaa ir dazi cilveeki kuri to dariija dara un viniem ir vara tapec pat negribot ir japilda vinu meiteniskas iegribas ari katram sava slimiba smadzenes ar novirzi attiecibaa pret vairaakumu nu taa aptuveni ja isuma izskaidro to uzbuvi ,kaut daudzi to zina loti labi !
2.septembris 2011, 17:16 | links
 
Pilnībā piekrītu kkas. Bet vinnijs šķiet speciāli provocē. Latvieši, nepadodieties provokācijām. Visstulbākais visā šajā ir tas, ka vienmēr atradīsies kādi spēki, kuri centīsies mūs sašķelt. Mācieties no citām nācijām, piemēram ebrejiem. Viņi nekad viens otru neap...sīs. Mums vēl daudz ir jāmācās, bet sliktākais ir tas, ka laika vienkārši nav.
2.septembris 2011, 19:06 | links
 
janis .a -kapec tiesi ebrejus mineji uz ko tu spied ? un ko vini var iemacit te dzivojosiem un LABU ?
2.septembris 2011, 19:21 | links
 
Es te šo tēmu palaidu, lai citas nepiegānītu. Izrādās, makšķernieki ir ļoti pat, politiski aktīvi.
Man tikai aicinājums Jums, Dāmas un Kungi. Ja ko rakstat, tad pamatojiet savas domas. Bez emocijām. Grūti? Protams. Bet, vajag. Man arī ir grūti pašlaik, bet vajag.
Ceru uz sapratni.
2.septembris 2011, 19:30 | links
 
...Jā letiņiem no žīdiem ir ko mācīties...banka "Baltija'', ''Parex''....stāvus bagāti būtu...DD.
2.septembris 2011, 19:37 | links
 
juris26 Vajag pareizi saprast domu.Es neteicu, ka viņi var kaut ko labu iemācīt. Es teicu, ka vajag no viņiem mācīties neap...st vienam otru, bet tieši otrādi turēties kopā, atbalstīt otru. Bet laikam tas priekš latviešiem ir pārāk sarežģīti. PSRS gandrīz 50 gadi ir atstājuši savu mantojumu.
2.septembris 2011, 19:37 | links
 
Bārdiņ, ņem šo tēmu ārā,savādāk večiem nebūs vairs laika uz copi aizlaist!
2.septembris 2011, 19:41 | links
 
Vienīgā problēma,žīdi vietējās bankās naudu neglabā,tā ka bāliņiem šis bizness paies secen...
2.septembris 2011, 19:44 | links
 
ne nee tema ir laba uz copi paspesim :] janis.a -bet es nezinu kas to PSRS izveidoja vai izcinija vai tur nebija tie pasi iesaistiti visadas baumas klist taa un sitaa?! un ja tiesaam to izveidoja nu tie vini tur atkal intresantas baumas un veids ka tika veidota PSRS nu peec nostastiem diezgan nezeliigi ja ta miiksti saka :] tad vai ir vienoti hmm man kaut ka neticaas nau ticibas mana sirdii :] kaut butibaa var buut tev taisniiba jo to ko runaa raksta tas tik nieka veerts ir jaaaredz un jaajuut man liekaas ja ?
2.septembris 2011, 19:51 | links
 
Vai tiešām ir tik grūti saprast. es nerunāju par ebreju rebēm. Es vienkārši gribēju teikt: parādiet vienu ebreju, kurš ir apd..sis ebreju. Bet latviešiem latvietis ir gardais ēdiens. Tāpēc ebreji par mums smejas, bet mēs esam tur kur esam un turpinām vien otru ēst. Tāda ir realitāte. Un diez vai tuvākajā laikā kas mainīsies.
2.septembris 2011, 19:56 | links
 
Un par PSRS. Protams savu roku ir pielikuši pašu bāleliņi. Palasiet vēsturi. Ja valstij gadu gājumā ir gājuši pāri tik daudz iebrucēju, tad tauta vienkārši tiek degradēta un palicis ir tikai vārds latvietis. Tās ir tikai manas domas, jo es arī esmu šo "dzirnavu" upuris, diemžēl.
2.septembris 2011, 20:02 | links
 
ir musu balelini darbojusies bet vai vairaak citautiesu baaleli nau to aarpraatu dariijusi nezinu klaat nebiju ! to asinspirti jau var uztaisiit tik kapitals manjaks vnk cilveeks nespeej slakteet taados apmeeros bez alko un narko !un tas modelis jau veidojies sen sen atpakal kurs realizejaas 1917 .un loti veiksmigi noriteeja viniem izdevaas tad un izdodaas arii tagad hmm kas tie nez ko ?:] tas cskaidrs bet kam to nezelibu vajag nu labi apmirs puspasaule vai sadzims veel 20 miljardi nesaprotu tos ko vini ar visu so grib paradiit ,mums iemaciit ko tiesi ,kas tas ir kas ir jasaprot jo viss ir saprasts ko speej cilveeka smadzene un instinkts KAS VEEL KO ?
2.septembris 2011, 20:14 | links
 
janis.a, protams,mācīties ir ko,kā nekā viņi 2000 gadu no savas zemes bija padzīti, pa pasauli klaiņojuši, un viņu skaits un bagātiba ir tikai vairojusies.Turpretī latviešu pagājušā gadsimta sākumā bija divreiz vairāk nekā tagad...
2.septembris 2011, 20:19 | links
 
Tatad sanak vini nu tie atriebjaas bet mums tad par ko te veel nemaz Latvijas nebija un manis ? pie ka es varu buut vainiigs aaa iedzimtiiba bet pag man kaads sakars jo katrs cilveks tacu atbild pats par saviem darbiem kaa tad var buut ta ka jaatbild par sencu nodariijumiem jokaini ne janis .a ?hm :d
2.septembris 2011, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager