Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vienkārši , ja tauta tiek paverdzināta gadu simtiem, tai izveidojas vergu instinkts (nodot tuvāko). Protams tas ir ne visiem, bet sekas var būt neprognozējamas. Varbūt citiem tas liekas murgs, bet analizējot vēstures notikumus, var novilkt paralēles. Varbūt es kļūdos, bet tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis.
2.septembris 2011, 21:54 | links
 
pietiek te tukšus salmus kult.Rīt visi uz copi,citādi copes atskaišu lapa tāda tukša!
2.septembris 2011, 22:02 | links
 
Jāni, es neko neprovocēju, izsaku savu viedokli! Drīzāk tev ir padomju domāšana : ir tavs viedoklis un ir nepareizais viedoklis! Ja tu ceri, ka šitie tūtiņdreijātāji ko labu izdarīs, dzīvo vien savos maldos. ZRP ir īstie šķēlēji, paskatīsies pēc vēlēšanām. Tā sauktās latviešu partijas jau tā ir daudz un balsis tā ir sadrumstalotas, te nu jauns siles gribētājs uzradās! Es par Zatleru neteiktu neko sliktu, ja vīrelis visus četrus gadus būtu paudis stingru nostāju, nevis pašapmierināti snaudis dārgās mēbelēs un mācijies pie Škutāna polonēzi !
3.septembris 2011, 11:43 | links
 
Tā nav padomju domāšana. Vienkārši pie varas esošie ir bijuši jau 20 gadus. Un rezultāts īr redzams: esam pie sasistas siles. Un jūs gribat, lai tie paši turpina to tālāk. Ja jums nepielec, ka kaut ko mainīt var tikai mainot cilvēkus, tad tā ir jūsu problēma. Starp citu par tām dārgajām mēbelēm: valsts prezidents prezentē valsti un nedrīkst aicināt zaru būdā.
3.septembris 2011, 12:55 | links
 
par mēbelēm tiešam tukša gvelšana..
3.septembris 2011, 14:13 | links
 
un kāda vaina ka cilvēks mācas polonēzi?? cilvēkam uz privāto dzivi nekādu tiesību???
3.septembris 2011, 14:15 | links
 
Tad nevajag to darīt par manu naudu, un tad, ar smagu sāpju izteiksmi sejā, stāstīt visiem , cik ļoti viņš ir norūpējies par pensionāru un mazturīgo stāvokli valstī! Ja to izdarītu kāds cits, jūs Zatleristi, piespiegtu pilnus kaktus! Nedaudz dubulta morāle?! Kurš tad būs tas risinātājs? Piņņainais premjers, dižekonomists Dombrovskis vai teorētiķis Ģīlis? Vai tajā blicē ir kāds praktiķis ar vārdu?
Marksam ir labs teiciens : ,, Ar labiem nodomiem ceļš uz elli bruģēts!"
3.septembris 2011, 15:45 | links
 
Tāds teiciens Bij Tutenhamonam nevis Marksam :)))
3.septembris 2011, 15:49 | links
 
vinnijs, tā ākstīšanās''polonēziešu stilā'',daudziem krīt uz nerviem ,bet ja nu reiz tā smalkā ''etiķete'' to prasa,tad nekas cits neatliek...Gan jau ''zaļie''tik pat naski lēkātu,ja reiz tāda izdeviba būtu...
3.septembris 2011, 16:08 | links
 
jums, te vajadzētu politiķus salīdzināt ar zivīm , lai būtu ar kas par copes tēmu. Piemēram AŠ varētu būt asaris
3.septembris 2011, 16:09 | links
 
...konu ar zivīm,šamiem jau kļikuhas ir bijušas labu labās -"Mazais",''Dļinij",''Batjka'',''Čereps"....
3.septembris 2011, 16:23 | links
 
vinnijs;Zatlers 4rus gadus bija tikai LV izkārtne!!!Teikšana būtu tikai tautas vēlētam prezidentam,kurš varētu to 100 aunu baru vadīt!!!PARASTI TIE KAS DAUDZ RUNĀ UN SOLA TIKAI RUNĀ UN SOLA!!!parasti ir tā KAS MAZ RUNĀ, TAS DAUDZ DARA!!!pirms vēlēsiet nopietni padomājiet par ko!!!
3.septembris 2011, 21:44 | links
 
atgādināšu Bārdas teikto, veči un dāmas, ja runājam par politiku runājam par idejām, programmām, par blusām šujoties suni pazaudēsim.
3.septembris 2011, 23:19 | links
 
eergli- isteniba nau verts pat runat rakstit vai tas dod kadam pilnibas sajutu ne tac un es balsosu par ZATLERU un neviens neko man neizdaris :d un Latvija nekur napazudis nacija izudis bus citie kas saimniekos bet kurs atlausies pateikt kas tie buus ? ir tacu te tadi kam nau no ka baidities saki davaj !
4.septembris 2011, 02:07 | links
 
Šodien iekš TV teica,ka ZZS reitingi sākot augt...Kā tas iespējams? Vai tiešām pie mums it TIK daudz idiotu,kas vispār nav spējīgi kaut cik necik analizēt valdībā notiekošo? Varbūt te ir kāds ZZS aizstāvis? Gribētu dzirdēt motivāciju!
4.septembris 2011, 21:18 | links
 
Ir Janka ir, papilnam idiotu, kas gatavi atkārtoti ievēlēt tos zaļos lembja leļļus stipendiātiņus, kuri metīsies kopā ar saskaņiešu kretīniem :/
4.septembris 2011, 21:32 | links
 
Es saprotu,ka viņi ir,betes tiešām gribētu dzirdēt kaut jebkādu loģisku pamatojumu! Te tak apgrozās kurzemnieki-tieši jūsu krajos ir lielākais atbalsts ZZSam..Kādēļ???
4.septembris 2011, 21:35 | links
 
raihs, kādi tur reitingi :D Īstais reitings būs tad, kad būs saskaitītas balsis. Līdz tam, tas viss ir liels PR. Kam vairāk naudas tie arī mēģina diriģēt visu šo teātri.
4.septembris 2011, 21:39 | links
 
Tāpēc ka tiem neinteresē Latvija kā valsts, bet tikai savs novadiņš, kur lembis jau sen ielāgojis veiksmes un ilgvaldības formulu: ja ko nozodz, padalies bik arī ar citiem, jo bars līdz kapa malai uzticīgo grantēts ;)
4.septembris 2011, 21:42 | links
 
micuks
Nu cerams,ka tā...Es nespētu iedomāties,ka Latvijā atkal valdītu krievi(atceros bērnību)...Jo tieši to panāktu tie lauķi,kas balsotu par ZZS-koalīcijā ar SC krievi beidzot tiktu pie varas.
4.septembris 2011, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager