Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu un kas tad to mafiju likvidēs Zalters vai.Jāsmejas.Tā cerēju,ka beidzot būs par ko balsot,bet jo tālāk,jo lielākas auzas.Izsniegt jaundzimušajiem diplomu,nevis kaut kādu nebūt pabalstu.Forša ideja.Atcelt samazinātos PVN u.t.t.Pēc tādām idejām jājautā,ko viņi sapīpējušies.
Pat lielais Ļeņins partiju nenosauca savā vārdā.
Nemainīsies nekas tikmēr,kamēr politiķus un visus ierēdņus nesēdinās ķurķi par saviem nepareizajiem lēmumiem,kas nodarījuši mums visiem zaudējumus.Kāds ārzemju baņķieris izpētījis datus par Latvijas ekonomiku teicis:Jūs būtu bagāta valsts,ja tos nevadītu aitasgalvas.
24.augusts 2011, 22:52 | links
 
epox59 ar šādu valdību,var sūdus taisīt,nevis kaut ko spriest.Dodied darba vietas.
24.augusts 2011, 22:53 | links
 
es zinu par ko noteikti nevajag balsot:
PLL, ZZS un SC ļoti aizstāv savu sponsoru un Krievijas intereses, tur tiešām nav nekā laba ko paņemt gan ekonomiskā, gan politiskā ziņā. Krievs nav prognozējams un tāpat vien, neko pretī neprasot, neko neļaus sev pārdot...

kkā daudzi negrib saprast, ka radikālas pārmaiņas ar valsti nevar notikt gada laikā vēl turklāt, kad nenormāls piķis ir iegrūsts parexā. cirst mežus bija ātrākais veids, kā pacelt ekonomiku un iegūtu laiku, lai paceltu pārējo.
Nemaz nerunājot par to, ka latvietis parastais grib dzīvot labi, bet protestē pilnīgi pret jebko - fermas, rūpnīcas, mežu izciršana, ostas padziļināšanu, vēja parkiem. tā labklājība no gaisa birs, vai kā?
tas, ka cilvēki emigrē ir tikai un vienīgi PLL(TP,LC), ZZS un TB/LNNK nopelns. Vienotība nav ideāls, bet neaizmirstiet,ka viņi grābj un vēl nav izgrābuši iepriekšējo bāleliņu sūdus. Uz kopējā fona viņu idejas ir pareizā virzienā. Ja kāds būs pamanījis, tad viņi ir vienīgie, kuri mēģina vēlētājiem dot iespēju pašiem vairāk ietekmēt politiskos procesus. Kādā jēga viņiem to darīt, ja paši ir ķipa kampēji? SC,ZZS un PLL to smuki noraida ar smieklīgiem argumentiem.
Visiem ir jāsaprot, ka trekno gadu vairs nekad nebūs. es ticu, ka ZRP, VL un tas, kas paliks no Vienotības, ieliks Mūsu Valstij beidzot labus pamatus!
24.augusts 2011, 22:56 | links
 
ZRP emblēma, jebšu logo ir vnk vājprāts. Ceru, ka šajā partijā tiks pieņemts kāds ar nelielu māksliniecisku ievirzi saistīts cilvēks, kā konsultants. Esmu ar mieru tāds būt, pilnīgi bez maksas. Nu labi....pa 0zīben jau visu var sarunāt:)))
24.augusts 2011, 23:02 | links
 
Kādi tur pamati,krāp un krāps.
24.augusts 2011, 23:05 | links
 
Nu un varētu padomāt,ka vienotībai un zatleram nav sponsoru.Studenti sakrājuši piķi,lai varētu Voldiņam ziedot.Varētu jau pasmieties,tikai smieties jau kaut kā vairs negribās.
24.augusts 2011, 23:13 | links
 
neaizmirstiet, ka valsti viedojam mēs paši. kāda ir lielākā daļa iedzīvotāju, tāda valsts... man te darbā ir pāris tipiskie latvieši- viss ir slikti, balsot neiet, nekā laba nav, pats neko valsts labā izdarīt negrib, aizsevis pat darbā astāj miskasti, tikai davai visi kko ir parādā un gaida, ka tikai gatavu atnesīs. katra jāsāk pašam ar sevi, ja kkas nepatīk, protestē, raksti blogu, nedod policistam kukuli, utml. iespējas ir. nevis slaidi pirst dīvānā... kaut latu noziedojiet kādai partijai. nebūs vajadzīgi sponsori. iestājieties partijā un varēsiet tieši piedalīties, Igaunijā desmitiem tūkstošu cilvēku ir vienā partijā tikai...
24.augusts 2011, 23:47 | links
 

Ja Zatlers bīda šo jefiņu uz premjera krēslu -atsakos par viņiem balsot Pāris izteikumus no viņa sadzirdēju- nežēlīgi sāka sāpēt galva -man no idiotiem šausmīga alerģija :DD
Saite ar viņa gara darbiem :DDDDDD
http://pietiek.lv/raksti/sprudzs_es_neesmu_kapurkede,_ko_pamest_zem_tanka
24.augusts 2011, 23:48 | links
 
Iesaku palasīt komentārus :DD
24.augusts 2011, 23:50 | links
 
Mani sāk mākt šaubas par Zatleriešiem -tieši ar kadru trūkumu Laikam vien būs jābalso par Vienotību .........
24.augusts 2011, 23:52 | links
 
Tā kā Edmunds Sprūdžs, kuru Zatlera reformu partija (ZRP) izvirzījusi premjera amatam, nav varējis uzrādīt augstāko izglītību apliecinošu dokumentu, Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mājaslapā internetā iepretim viņa vārdam ierakstīts „vidējā”. Pats Sprūdžs deputāta kandidāta deklarācijā apgalvo, ka 2010. gadā esot ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā Roberta Kenedija koledžā Šveicē, tomēr atbilstoša dokumenta viņam nav. Iepriekš uzsāktās studijas augstskolā Turība viņš pametis, bet Šveices koledžā uzņemts, paša vārdiem runājot, "bez formāla iepriekšējā diploma, balstoties uz klātienes interviju ar rektoru, darba pieredzi un divām rekomendācijas vēstulēm".
DIES SARGI LATVIJU ....................................
24.augusts 2011, 23:59 | links
 
Bums - dievs sargi tevi !! Tu te tādas auzas sāc dzīt - nedzer tik daudz pa vakariem :) Tu savā vecumā vēl neesi sapratis ka tā spēle ar Sprūdžu ir tik elementāra (protams parasts pilsonis kārtis nemāk spēlēt ) - viņš ir tikai kandidāts kurš var (un iespējams to arī darīs) savu kand.atsaukt -un tikai ta parādīsies īstie spēlētāji no Zatlera. Es piem balsošu par Zatlera partiju - vecie eksperimenti man ir apnikuši - vismaz kaut kādas jaunas izjūtas:)))
25.augusts 2011, 01:25 | links
 
Iespējams par Zatleriešiem nobalsošu, vai arī TB LNNK
Uzskatu, ka Zatlers ir uz pareizās takas, savās domās, bet kā būs ar tiem darbim..
25.augusts 2011, 01:31 | links
 
kkas
Es piekrītu daļēji, bet ne par tb lnnk, starp citu drīz viņi ies roku rokā ar visu latvijai
25.augusts 2011, 01:51 | links
 
...izskatās, ka te viens otrs uz Zīgerista banāniem nepaspēja, tāpēc tagad cer uz "batoniem" :)))

citi atkal cer uz "laimes lāci", kurš atnāks un visus iecels saulītē...nebūs tur nekā, ja mēnesi pirms vēlēšanās sāk vākt komandu :)
25.augusts 2011, 09:10 | links
 
Kam ir jānotiek, lai pa lielam lietas mainītos uz labo pusi?
25.augusts 2011, 09:33 | links
 
ZatlerRP faniem/mīļiem ieteiktu palasīties jauno portālu www.puaro.lv ;)
25.augusts 2011, 10:03 | links
 
Mums sevi jāatdod kādai no vecās eiropas valstij,lai pār mums valda.Pa šiem 20 gadiem visu laiku lēnām laižam no kalna lejā tur kur gaisma neiespīd.Nav mums pagaidām līdera,kurš būtu spējīgs šo valsti sakārtot.Uzņēmīgi un varoši cilvēki klusu bīda savu biznesu un politikā nelien.Valsti gudri vadīt ir apmēram tas pats,kā vadīt savu saimniecību,tikai lielākā apmērā.Zinu daudzus gudrus un varošus zemniekus,kuri savu saimniecību izveidojuši atbilstoši,un pat vēl modernāku,kā eiropā.Mums vajag tādus pat līdzīgus saimniekus pie valsts stūres,tad viss arī aizies uz labo pusi.Kārlis Ulmanis bija tāds saimnieks,kaut daudzi uzskata:viņš bija diktators.
25.augusts 2011, 10:10 | links
 
Gribat alternatīvu un īstu saimnieku? Kā jums šāda reklāma un politiskais spēks?



Patika komentārs zem šī klipa youtubē:
"Es gandrīz apmīzos. Labi, atmetam "gandrīz""

;)))
25.augusts 2011, 10:36 | links
 
Vienotībai ir slābani kadri un politikā nav īstas vienotības, bet viņu idejas un centieni ir godīgi. Atbalstu. Janāk palīgā cilvēkiem ar gaišām galvām un mērķtiecību, tad izdosies.
ZRP ir vairākas racionālas idejas, bet partijas nosaukums 1 cilvēka vārdā ir absurds - tas ir iepriekšējo Šķēles, Šlesera 1 vadoņa kabatas partiju veidošanas tradīciju turpinājums.
25.augusts 2011, 10:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager