Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Varu tik vienu teikt - ZRP, Vienotība ir totāli slēpes un viņu vadībā bus totāla pakaļa! Es neesmu zemnieku aizstāvis, vienkārši nav variantu! Atzīšos, par zemniekiem balsošu pirmo reizi. No esošā piedāvājuma, viņi ir vienīgie kam ir kāds redzējums, es nerunāju par fantāzijām un atklātiem meliem ( palasiet ZRP un Vienotības programmas). Sauciet mani par idiotu, nekad neesmu pavilcies uz tā sauktajiem '' gaišajiem spēkiem'''! 90% no viņiem ir meļi un liekuļi , pārējie 10% neko nespēj, jo ir tie 90%.
4.septembris 2011, 22:29 | links
 
Sulla, Raihs! Par ko tad Jūsuprāt jābalso? Par to ZRP, Vinotību, Vislatviešiem?
4.septembris 2011, 22:43 | links
 
vinnijs> vienalga par kuru latviešu partiju(es te nedomāju mazos populistus kuriem nav nekādu izredžu), tik ne par lemberga marionetēm ZZS, kuri ies koalīcijā ar maskavas marionetēm urbanovičiem.
4.septembris 2011, 22:51 | links
 
Vēl jau ir tādas partijas kā, Par prezidentālu republiku, Tautas kontrole, Pēdējā pārtija, Brīvība Brīvs nobailēm, naida un dusmām. Ir alternatīva mūsu pie varas esošajām. Ja gribās ko mainīt tad jālaiž pie siles tie kuri tur nav bijuši un tad jau redzēs. Būsim optimisti, sliktāk tāpat vairs nebūs.
4.septembris 2011, 22:54 | links
 
Raihs :)) pēc vēlēšanām paskaties un pavēro :)) Domāju, Tev būs daudz pārsteigumu par tā sauktajām latviešu partijām! Sevišķi pievērs uzmanību Vienotībai, šie tirliņi ir gatavi jebkuram pakaļu bučot, ka tik pie varas un turpināt rebes!
4.septembris 2011, 22:59 | links
 
Micuk :)) tās nav partijas, tie ir entuziastu pulciņi, bez izredzēm pāraugt par pulkiem!
4.septembris 2011, 23:02 | links
 
Raih,nevis lauki,bet diemžēl Rīga.Jo te(Rīgā)SC uzvarēs viennozīmīgi.Slāvu pārākums pret letiņu sašķelšanos pa daudzajām partijām.
4.septembris 2011, 23:04 | links
 
Vinnij, bet ja nedosim viņiem iespēju tad tā arī būs. Es zinu, ka atkal balsošu par kādu no šīm mazajām partijām.
Tā ka ja gribat izmaiņas tad dariet visu lai vecie vēži netiek jaunajā maisā.
4.septembris 2011, 23:07 | links
 
Vinnij,programmas lasi?Priekš kam?Kura partija tad tos solījumus ir pildījusi?:))
4.septembris 2011, 23:07 | links
 
Daugavieti, SC ir lielas izredzes ne tikai Rīgā, es zinu daudzus letiņus, kuri balsos par SC.
4.septembris 2011, 23:07 | links
 
Lasu gan, un iegaumēju! Mani uzjautrina tie mūsu ,,godīgie'' , nu neko nav izpildījuši no solītā! Kas attiecas uz mazajām partijām - tā ir reāla iespēja SC tikt pie varas. Ja tiks balsots par sīkaļām , kuriem nav izredžu, tu dod mandātu sarkanajiem!
4.septembris 2011, 23:22 | links
 
tātad secinājums. Viss ir tik slikti, ka neko mainīt nevajag. Balsojam par tiem pašiem pie varas esošajiem un pēc tam varēs gausties, ka kārtējo reizi mūs ir izdrāzuši.
4.septembris 2011, 23:28 | links
 
Micuk :)) Tev gribas laist kādu eksperemintēt ar savu dzīvi? Man pietiek ar Dombrovski, Vilku un Kamparu, jūtos pietiekami pazemots par savu naudu!
4.septembris 2011, 23:32 | links
 
Par baņķieru "ieliktnīšiem" - VIENOTĪBU - ilūziju nav, tautu izmisumā iedzīs, bet jumta uzdevumus pildīs. Banku līdzatbildību burbuļa pūšanā "noamortizēja" un atbalsts viņiem tālākā tautas genocīdā ir nodrošināts. BANKAS VIŅUS NEPAMETĪS. Kāpēc ekonomikā naudas nav? Baņķieri visus sindicētos kredītos dzen prom no valsts, atdod un tālāk neņem, depozītiem % gavno, jo attīstības perspektīvu nav. Politika saplānota, mainām tirgus.

ZZS - eh... zaļie un zemnieki - pretruna pašā saknē . Zemniekiem vajag ražu, zaļajiem - tīru vidi. Sadirsiens saknē. Papildus nāk mūsu svaigi aptītrīrās hūtes akūtā nepieciešamība pēc apgrozāmiem līdzekļiem, proti, nearestēto projektu tālāki līdzdalībai kopā ar pārējiem zaglēniem... nekādā gadījumā nelaist viņu pie siles. Re kā plosās par AB, naudu vajag, jāizkombinē no muļķīša - LV budžeta, būs ar ko operēt tālāk un atkal krās ietekmi. Nebūs ZZS - būs mazāk "ieliktnīšu".
Tikai tāpēc, ka mani senči bēga no pilsētas uz pilsētu, lai izvairītos no izsūtījuma - ar PROKRIEVISKAJIEM - NĒ. Citādi - būtu pēdējie, par ko balsot. Eiropas nauda ir apjājiens vienos vārtos - viss jāaizskaita atpakaļ uz EU , ražotājiem. Vācija taču nesponsorē Eiropu aiz mīlestības pret apspiestajie latviešiem vai igauņiem. ir iestrādāts, ka nauda atnāks atpakaļ uz ražotāju kontiem Vācijā + mēs vēl piemaksāsim par to.

TB/LNNK - šķēlēji, ekonomikas jājēji, ar nacionālo jautājumu spējīgi sačakarēt jebkādus LV ienākumus, pē...jādomā globālāk, bez naudas ar auseklīti sirdī, neviens ar tevi nerēkņāsies, praksē pierādĪts..., :( Tantiņu elektorāts.... skumja nākotne, šaura pieeja. VL - ļoti līdzīgi. Nevajag kasīties, vajag sadarboties.

Neredzu neko par ko balsot.

Zatlers ar - kāpēc pēc rīkojuma Nr. 2 nesekoja teksts - ES IZSTĀJOS NO PREZIDENTA VĒLĒŠANĀM!!!. Tāpēc, ka nemāk rēķināt. tādiem nevar uzticēt savu balsi, kur nu vēl valsti..

Ne AŠ un AŠ arī neko nevar uzticēt, kamēr netiksim no viņie valā attīstības valstī nebūs, jo puikām ES fondu nauda ir pirmo prioritāšu sarakstā, par to notiek visas cīņas šobrīd, ieliktnīši strādā. Mirstīgie pie pamatnaudām klāt netiek, viss tiek "racionāli dalīts", tos arī vajadzētu turēt tālāk no špricēm...

Un nav vairs par ko balsot. Tik nu tālu esam. 20 gadu sūdos līdz ausīm. Līdz ar to - katram sava mazā cīņā - par sevi un savām šaurajām tēmām. Varbūt mazs cinītsis var gžt lielu vezumu?

PS neesmu piedalījies pēdējās 2 vēlēšanās, jo neredzu par ko balsot, bet balsot par mazāko ļaunumu - nejūtu aicinājumu. Diemžēl patreizējā velēānu sistēma ir - balso par ļaunumu.
Jāpiekrīt Vilim K.: Amerikā nevienu neinteresē politika, bet visi cīnās - katrs par sevi.

Mežonīgi, bet patiesi. Neviens mums neko nedos, app...sīs un piesmies. Tiem ,kuri tagad ir starp 40-50 , pensijas var tikai sarēķināt... seguma nav, budžeta deficīts, soiciālais genocīds, mirstība pārsniedz dzimstību jau daudzus gadus. No kurienes mum spensijas?
Eh - nafiug.... laikam atkal nevēlēšu, braukšu uz cop[i, jo nav kam uzticēt savu balsi. (c) Mirtins
4.septembris 2011, 23:33 | links
 
vinnijs
Tu vismaz nedaudz paseko līdzi notikumiem-ar ko SC ies kopā koalīcijā? Ar ZZS,jo vieniem pašiem viņiem balsu nepietiks. Šlesers vispār diez vai 5% pārvarēs. Un ja pārvarēs,nāks pulciņā ar augstāk minētajiem. Kurš izvēlēja Andžu par prezidentu???? SC+ZZS...Tātad-ja vēlēšanās uzvarēs SC(un tā arī notiks),un ja viņiem būs kaut mazākā iespēja izveidot koalīciju,tad urbanovičs būs premjers...
Tieši tāds pats stulbums ir balsot par mazajām partijām(ieskaitot VL) ,jo viņi nekad nedabūs kaut vai padsmit vietas. Mans uzskats-jābalso par favorītiem-V vai ZRP. Manuprāt,nav dižas atšķirības,jo koalīcijā viņi tāpat būtu kopā. Nesaku,ka viņi ir labi,bet viņi ir mazākais no ļaunumiem. TIKAI NE KRIEVI!!! Tad jau labāk savējie antiņi...
4.septembris 2011, 23:34 | links
 
Raihs :)) ZRP nu nav favorītos, paldies vesalajam saprātam! Par Vienotību nebalsošu !
4.septembris 2011, 23:41 | links
 
Un man nav sajūtas,ka Vienotība zog-vienīgais,ko es nevaru viņiem piedot,ir tie idioti-ministri! Kā varēja ievēlēt tos kamparus,kristovskus,utt...Visiem,pat vecām tantēm,ir saprotams,ka viņi bija garām,bet nē-ielika tāpat... Bet par tām naudu griešanām-a ko viņiem citu bija darīt? Varu viņi dabūja pēc hipersuperzagļiem kalvīša un šlesera,kuri bija jau visu izzaguši,un atmeta varu Vienotībai kā sunim kaulu-tipa -še rij-mums vairs nav,ko te ēst ... Ja pie varas būtu citi,viņiem nāktos darīt tieši un precīzi to pašu,un iedzīvoties tautas naidā...
4.septembris 2011, 23:47 | links
 
vinnijs
Tātad tu balsosi par SC? Jo balsojot par ZZS,tu balsosi par krieviem... Nav citu variantu.Izvēloties kādu no partijām,ir jādomā par to,ar ko viņi ies kopā koalīcijā-vai tiešām tas ir tik grūti izanalizējams?
4.septembris 2011, 23:50 | links
 
Zaļie vienmēr ir bijuši bezprincipiāli pašlabuma meklētāji,vienotībai uzkrita uz pleciem tā smagā loze ķepuroties no citu savārītiem sūdiem ārā,ko viņi pamazām veic ,bet uzkrāvuši to uz tautas pleciem, īpaši nemazinot savu labklājību un birokrātiju,nacionālais bloks ir pa vāju lai ko būtiski ietekmētu,zatlerieši guvuši zināmu atbalstu uz vispārējā neapmierinātības fona,,bet kuru profesionalitāte un varēšana ar nav zināma,pēdējā partija no pirmā skata izskatās simpātiska,bet mazskaitlīga un bez profesionālās pieredzes,kas atliek? Atliek dzīvot pēc saviem principiem ,uzlikt mīksto un braukt uz copi,kaut gan arī saprotu ka tā nav pareizākā pilsoniskā nostāja. Es laižu copēt uz Zviedriju....
4.septembris 2011, 23:51 | links
 
Raihs:)) Tu pats atbildēji uz savu jautājumu! Vienotībai ir dziļi nospļauties uz Tavu viedokli! Kas attiecas uz krieviem, redzēsi, tie sauktie ,,godīgie'' būs pirmie, kuri viņus aicinās!
4.septembris 2011, 23:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager