Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Es esmu pietiekami vecs, lai atcerētos krievu laiku, ka mani par gansu sauca. Atpakaļ to virs negribu!!!!
4.septembris 2011, 23:59 | links
 
tonis
Jā,100% piekrītu,ka birokrātu varzas nesamazināšana ir viņi otra milzīgākā kļūda.Bet vienalga ir jābūt reāliem-viņi varētu būt mazākais no ļaunumiem.
Par ZRP-Zatlers palaida garām savu Lielo iespēju-viņš ir pārāk švaks vecis.Četrus gadus man bija pārliecība,ka mūsu prezidents ir lupata.Līdz tam lēmumam...(kaut gan nav zināms,kādu motīvu vadīts viņš to pieņēma)...No otras puses-tik īsā laikā nav iespējams izveidot spožu PR ar atpazīstamām personām. Cik zinu,partijai tiek meklēti tiešām spēcīgi jauni,talantīgi cilvēki,kuriem vismaz pafgaidām nav padomā kaut ko nofenderēt...
Tā ka es patreiz svārstos starp V un ZRP...
5.septembris 2011, 00:06 | links
 
Jā, bet ar savu sociālo demagoģiju un smadzeņu pūderēšanu saskaņieši daudzus bāliņus pārvilinās...
5.septembris 2011, 00:07 | links
 
Man patika Lato Lapsas teiktais par Zatleru par Saeimas atlaišanu: Nu iedzina kāmīti stūrī, kāmis parādīja zobus, bet par tīģeri viņš nekad nekļūs.
5.septembris 2011, 00:09 | links
 
Man ir smagi tam piekrist! Lai cik skumji tas nebūtu, SC ir liels latviešu atbalsts. Tās ir sekas gudrajai eksperementētāju politikai!
5.septembris 2011, 00:11 | links
 
vinnijs
Tici man-nospļauties uz tevi ir pilnīgi visiem,ne tikai V! Ja tiešām negribi,lai tevi par gansu atkal saukā,ka izvēle-ZZS-nebūs tā pareizākā..labāk tad neiet vispār...Es par daudz labāk pieļautu variantu-V + SC,vai V+ZRP, nekā SC + ZZS-tas būtu tiešām otrais1940.gads...
5.septembris 2011, 00:13 | links
 
Raihs! Neiet vispār ir sevi necienīt! Galu galā, par šo balagānu maksājam mēs, nevis viņi!
5.septembris 2011, 00:16 | links
 
micuks
Jā,Zatlers ir švaks...Bet-viņš vismaz pielaida špičku benzīnbākai. Vai tā uzsprāgs(labā nozīmē),būs atkarīgs jau no citiem... ja neuzsprāgs,tad viņš netieši būs izdarījis Latvijai lāča pakalpojumu-nevilšus iedevis varu krieviem. Principā tagad var teikt,ka tā bija kļūda-veidot savu partiju-viņš to nespēja izveidot pietiekami stipru,lai sacenstos ar SC,bet toties sašķaidīja latvisko partiju elektorātu...Un SC uzvarēs...
5.septembris 2011, 00:19 | links
 
Ej vai neej,t,apat mūs pi-īs...
5.septembris 2011, 00:21 | links
 
Raihs! Precīzi desmitniekā !
5.septembris 2011, 00:21 | links
 
vinjnijs
Aiziet un nobalsot par ZZS-tas būtu necieīt ne sevi,ne arī kādu citu...Tu neievēroji visus tos lēmumus,ko sakruķīja SC kopā ar ZZS iepriekšējās valdības laikā,lai ar'i bija koalīcijā ar Vienotību?
5.septembris 2011, 00:24 | links
 
Ar labunakti...
5.septembris 2011, 00:25 | links
 
tonis
Protams,ka appisīs(sauksim lietas īstajā vārdā)...BET-es nevaru vairs sevi iedomāties Latvijā,pār kuru valda krievi! Ja ne savādāk,tad nobalsosim nevis PAR latviešu partijām,bet PRET krieviem! A ko citu darīt??? Nav variantu...
5.septembris 2011, 00:29 | links
 
Raihs! Tu visu grūd virsū ZZS, vai tad V ir tik ļoti labi un godīgi? Nu nav tā, ka viss notiek bez viņu ziņas! Viņi arī ir līdzatbildīgi!
5.septembris 2011, 00:39 | links
 
par mulku partiju toch nebalsojiet!!!(zrp) taa tikai vienotibai atnemsiet balsis un saskanieshi svines uzvaru!!!tapec ari zaglers shadu partiju veidoja
5.septembris 2011, 00:46 | links
 
vinnijs
Bļin.kā tu nesaproti-es nesaku,ka V ir labāki,vienkārši paskaties plašāk-ar ko ZZS ies kopā koalīcijā!!! Tas taču ir tik vienkārši un pašsaprotami! Kurš izvēlēja jauno prezi? Un kuras partijas vadoni prezis izvirzīs kā premjera kandidātu,ja tai partijai būs kaut vai teorētiskas iespējas izveidot koalīciju?(pateicībā par jauko amatu) Tas būs biedrs urbanovičs
5.septembris 2011, 00:46 | links
 
sandx
Izvēle-V vai ZRP-tā ir katra paša izvēle-absolūti nav skaidrs,kuri būtu mazāk slikti. Manuprāt,nevajadzērtu te mētāties ar nepamatotiem viedokļiem. Drīzāk vajag objektīvi zvērtēt situāciju. Protams,būtu labāk,ka latviskais vēlētājs izvēlētos vienu partiju,bet diemžēl tas vairs nav iespējams. patreiz galvenais ir nedot SC iespēju izveidot valdību kopā ar ZZS
5.septembris 2011, 00:51 | links
 
raihs piekriitu tev!
5.septembris 2011, 00:53 | links
 
Kamēr Zatlers sēdēja savā vietā, man pat nedaudz viņš simpatizēja.Tagad, kā dzirdu viņu, man pat uz pakaļas zossāda metas! Nezinu kurš viņam ir iestāstījis, ka viņš ir kā vērts kā politiķis! Blice arī labā, apslauks viņu, kā mazu ezi, un uzvārdz taps par lamuvārdu!
5.septembris 2011, 00:54 | links
 
tieshi taa vareja atlaist saimu un iet pensijaa!!!
5.septembris 2011, 00:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager