Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
zaceps - "Valsti gudri vadīt ir apmēram tas pats,kā vadīt savu saimniecību,tikai lielākā apmērā"

A vot i nekā. Savā uzņēmumā tu neturēsi goda vietā veco virpu un bobiku un sirmo sargu tikai tāpēc, ka kādreiz tie Tev bija mīļi un ļāva pirmo 1000 nopelnīt...a valstī ir jārūpējas par visiem...

Ar šitādu pieeju valsts=liels uzņēmums arī esam tur kur esam, gan ar sociālā sistēma, gan ilgtermiņa atīstība, gan valsts izpārdošana..."uzņēmējdarbību" politikā ienesa Šķēle.

Uzņēmumu, jā - nu nobankrotēja vai pārdevām, jo bija izdevīgi un dibinam citu. Ar valsti tā nevar vis...
25.augusts 2011, 11:03 | links
 
Tā tā tā.Nu au pavisam silti paliek.
:))
25.augusts 2011, 11:17 | links
 
Varbūt kāds var izskaidrot jauniešiem,esošo partiju padarīto&nepadarīto&savārītās ziepes utt.Tas lai jaunieši nezīlētu kapejas biezumos,bet būtu vismaz nojauta par to KAS ir KAS?
tIK LŪGUMS - nejaukt iekšā personīgo naidu utt!
:))
25.augusts 2011, 11:41 | links
 
Urmas,šitas jauniešiem derēs?-http://www.aisbergs.lv/?p=13776
25.augusts 2011, 11:52 | links
 
Pastāv 2 eksistenciāli jautājumi - "Kurš vainīgs?" un "Ko darīt?"

Pamatā visi cenšas atbildēt uz pirmo un aizmirst otro jautājumu. :)
25.augusts 2011, 12:10 | links
 
Daddy_i
Tāpēc ari vairk gribētu lasīt par to KO DARĪT.
Jo KURŠ VAINĪGS jau sen ir noriebies!!!
Vaimanāt ir vieglāk kā domāt.
:))
25.augusts 2011, 12:17 | links
 
Lai izlemtu valsts līmenī "ko darīt" vajag pamatīgi ieurbties iekšā visās problēmās. Atceros vienu pieeju no sen lasītas fantastikas grāmatas: izcilu personību gatavo valsts vadīšanai vairākus gadus, sniedzot visu vajadzīgo informāciju un ekspertu padomus, bet neļaujot iesaistīties praksē. Tad uz 1! gadu dod visus vadības grožus rokās un pēc tam palaiž vaļā, nomainot atkal ar citu sagatavoto specu.
Mēgināšu definēt dažas pamatlietas, bez ieurbšanās visā:
Vajag noteikt tālāko virzību, balstoties uz savām ierobežotajām finansēm un maksimāli paņemot visus līdzekļus, ko dod Eiropa:
1. nodrošināt obligāto: bērnus, izglītību, vecos ļaudis, vidi, tradicionālo kultūrā;
2. attīstīt nozares, kuras ar peļņu eksportē;
3. ieguldīt nosacīti lielu naudu un gudros prātus tādu jaunu virzienu (jebkurā nozarē) attīstībai, kur Latvija var kļūt līdere pasaulē vai vismaz Eiropā (ka igauņi ar Skype, somi ar Nokia) un gūt lielus ienākumus. Piemēram, esmu TV redzējis sižetu par to, ka Latvijā ir pasaulē vienīgās lētās pretvēža zāles, bet nav resursu.
4. No politiķiem prasīt pieņemamo lēmumu visai tautai saprotamus vienkāršus skaidrojumus: kādi ir šāda lēmuma plusi, kādi mīnusi, kādi vēl neskaidrie riski.
Lai jums skaidra galva, kad balsosiet!
25.augusts 2011, 13:06 | links
 
Daddy,es jau to tik tā salīdzināju,protams valsti vadīt ir sarežģītāk kā saimniecību.Ja man saimniecībā kāds strādnieks savāra ziepes,atskaitu no algas vai vispār patriecu nafig,bet valstī tā nevar,uzreiz būs jātiesājas,jāmaksā kompensācijas par zaudēto amatu,ierēģņu radītos zaudējumus jāatmaksā no nodokļu naudiņām,katrs ierēdnis iedomājies,ka ir kungs tas ķēniņš savā vietā.
Bet vispābā;man jau apnika par to politiku,iešu ražot,jārok ziemas ķiploki,jāceļ labklājība vismaz savā sētā,ko novēlu arī citiem.
25.augusts 2011, 13:13 | links
 
Būs rūpīgi jāapskatās partiju saraksti, jāmēģina saprast, kuri būs tie īstie darītāji, un kādus fantastiski labos darbus viņi paveiks, ja tiks pie sprices.
Mani favorīti TB/LNNK, Visu Latvijai, ZRP..
25.augusts 2011, 15:45 | links
 
kam nepatīk nosaukums,kam patīk frizūra,kam patīk izskats,kam patīk zagļi(kas mēģina nozagt valsti), kam patīk mafija(ēnu ekonomija virs 40%),kam patīk divkoši!!!NETICAMI,bet jūs atkal par tiem pašiem balsosiet!!!
25.augusts 2011, 21:54 | links
 
murgs
Ja nav noslēpums, par ko balsosi tu, vismaz kuri tev liekas prātīgākie kandidāti??
25.augusts 2011, 22:24 | links
 
Murgs - tas jau ir tas paradoks - cilvēku massa ir ļoti vieli vadāma un iespaidojama. Daudzi balsos par tiem pašiem ko iepriekš,........ pēc tam ...... mauros ....... atlaist saeimu !!! Visapkārt viens milzīgs aunu bars!!!! Es domāju .... ja grib izmaiņas - NEVIENS no tiem kas jau bijis politikā tur nedrīkst vairs atgriezties un tikai tad kaut kas varētu mainīties. Jādara kā darīja Ulmanis - aizliegt visas partijas (jo situācija ir precīzi tāda kāda bij pirms Ulmanis pārņēma varu). Ir jābūt prezidentam,ir jābūt konkrētam atbildīgam par valsti - nevis 100 gb. Ja ir 100 tad tas nozīmē ka neviens par neko neatbild.Ir jābūt radikālām izmaiņām gan politikā an satversmē .Un nevajag nekādu parlamentāru republiku ar 100 bezatbildīgiem mūļiem kuriemnav bail ne no likuma ne no vēlētājiem. Vainu prezidentāla valsts vai nu atdodamies Vāciešiem ,Zviedriem - pofig kam. Pierādījies ir tas ka maukas mēs latvieši vien esam - nemaz neesam mainījušies -kā bijām Latviešu Sarkanie Strēlnieki - tā joprojām esam - ne velti strēlnieku piemenklis simboliski stāv Rīgas centrā :)))
Es esmu par to ka ja politiķi nestrādā tad viņi ir pelnījuši dabūt ar akmeni pa galvu nevis tautasdziesmas un visādus citus sviestus ar lietussargiem . Es esmu radikālis . Vai nu ir - vai nu nav. Noriebies tas termins - ko joprojām nesaprotu - demokrātija !!! Kas tas ir - kāds to var izskaidrot ?? Vai tas ir tikai tas ka varu savu domu izteikt .... un vai es nekļūstu automātiski par teroristu ja man ir apnikusi tā saucamā demokrātija - ar kariem (kurus saucam par "misijām ") ar atklātu ģimenes vērtību noliegšanu - kultivē pederastus ( sorry Gejus ) , visos stūros spēļu zāles un kazino, narkotikas ,katru dienu jāklausās kā politiķi atkal nospēruši miljonus - - .... man meitai jau 18 - - nākošgad beigs ģimnāziju . Tagad domājam - vai uz Vāciju,vai Angliju brauks pastrādāt(domāju ka uz visu mūžu) - viņai visur ir draugi ( no šejienes aizbraukušie) . Un jūs domājat es cenšos viņu atrunāt ???? Man ir 7 mēnešus vecs(jauns) puika .....beidzot sākšu skaļi bļaut nevis tautasdziesmas dziedāt !!! Metam tak vienreiz pie malas to latvisko pelēcību ,tak daram vienreiz kā to dara angļi,vācieši,poļi ...... ar akmeņiem un rungām ... un tad ja būs respekts no vēlētājiem tad padomās pirms paņemt to kukuli vai nē . Un par massu mēdijiem . Atveriet tak acis un ausis vienreiz.Neticiet TV un presei !!! Neticiet !! Skatieties uz darbiem .... neuzraujaties uz stulbiem solījumiem,rakstiem,deklarācijām un sviestiem !!!
Vēlēšu vainu par prezidentālo republiku vai pa Zatlera partiju .BET Ja viņi mani pievils - apsolu ka iziešu kursus pie sienu apzīmētājiem un tad lieliem burtiem uz prezidenta pils uzrakstīšu ko domāju.:)))
p.s.drošības dienestus lūdzu mani netraucēt tagad.mantinieks raud :))))
25.augusts 2011, 22:36 | links
 
Zatleru tagad gāna no visām malām... Protams ka medijos ar cilvēkiem manipulē, un ne visi ir apķērīgi, arī es politikā labi neorientējos, bet centīšos nobalsot par īstajiem.
Nu neticu, ka cilvēks kurš ieguvis tautas atbalstu un uzticību, atļautos šo visu izmantot sautīgās interesēs, vai arī pakļautos oligarhu interesēm, ar kuriem pats uzsāka cīniņu..
Latvijai vajag līderus, vienalga vai kārtīgu partiju ar tautas atbalstu, vai vēlētu prezidentu.
Tēvzemieši man patīk ar savu patriotisko attieksmi.
Bralitis, par ko balsosi??
26.augusts 2011, 00:07 | links
 
Sapratu par ko balsosi..
26.augusts 2011, 00:10 | links
 
Balsošu vainu par prezidentālo republiku vai zatlera partiju. Tēvzemieši valdībā ir bijuši jau 15 gadus un vienmēr uzvedušies kā maukas - vienmēr kā šakāļi kaut ko stulbu bļaustās par okupācijām un pārējiem sviestiem un tai pašā laikā ir balsojuši pret Latviju. Viņi un pārējie nacionālie spēkiir tieši tie kas grauj valsti kopumā. Aizmālē acis ar vēsturi ,biedē ar krieviem un kurina naidu starp latviešiem un krieviem . Un ne jau krievi to dara -tieši nacionālās partijas - tagad viņiem jauns dornis - tas Dzintars.Tas puika panāks to ka krievu valoda kļūs par otru valsts valodu - un tas būs tikai viņa nopelns. Lai valsts pastāvētu -visiem valsts iedzīvotājiem - vai tas latvietis,krievs,žīds utt jābūt vienotiem -jābūt šīs valsts sastāvdaļai.Reiz es vienam politiķim no nac.bloka pālī prasīju vai viņam kaimiņos dzīvo krievi un vai draugi ar viņamir krievi -atbilde protams -jā . Tad kāpēc neņem rungu un neiztrenkā tos okupantus -jautāju . Atbilde bij pretīga - zini vecīt te neiet runa par kaimiņīem - tā ir politika ..........
26.augusts 2011, 01:38 | links
 
Ir skaidrs ka tads arprac kads tagad nepaliks veel ilgi tik kaa notiks izmainas zina tie kuri valda paar tikai Latviju ??? aarpolitika te nosaka visu pilnigi pat to ko uz galda liekam !ja gribam lai butu Latvija tad tikai un vienigi ,citi varianti nebus ,ka saka bralits ar kokiem ar dzelziem !
26.augusts 2011, 01:56 | links
 
ir jau par velu jau tads kvantums aizbraucis uz citzemeem tad atliek padoties tam ,tiem ......
26.augusts 2011, 02:04 | links
 
ārpolitikai nav ne vainas - kaut kādā lielā biznesa projektā mēs kā latvijas valsts esam iekšā BET viņi nebij aprēķinājuši to mežonīgo alkatību kāda ir mums - viņi diez vai bij aizdomājušies līdz tādām shēmām kā nozagt piķi :)) Un kad tas ir noticis un notiek tad saprot ka jāmaina pilnībā tas katls kurā vārās jau 20 gadus vieni un tie paši ,,, viņi to izdarīt nevar bet stimulēt gan var . Tas ka esam atkarīgi no ārpolitikas tas fakts ,, bet ne Nato ne Es negrib neapmierinātus cilvēkus .Un cilvēkam jau daudz nevajag - viņām vajag tikai amerikāņu sapni kas ir ieborēts rietumu pilsoņiem (tai skaitā mums) Jumts virs galvas, auto,pastāvīgs darbs ,stabila alga un drošība ka rīt nekas nemainīsies.
Ārpolitika nodrošina to ka lai tu droši justos ,iekšpolitikai jānodrošina visi pārējie punkti.Ja kaut kas nav līdzsvarā - ārpolitika kļūst apdraudēta . Ko domājat ka Zatlers pats izlēma atlaist saeimu ??? Domāju ka tiem kas regulē šo biznesa projektu piegriezās ka viņa ieguldījumi te vieglu roku tiek nozagti un bij pienācis laiks sakārtot šo valsti.......un tas ir pareizi.
26.augusts 2011, 02:18 | links
 
Vēl viens fruktiņš uzķēris uz āķa , tagad tēlo muļķi .
Labs portāls ko palasīt pirms vēlēšanām... :) .
http://www.pietiek.com/raksti/aiz_paradnieka-_sluca__viltus_sarakstes,_iespejams,_velme_nepielaut_nacionalo_bloku_pec_velesanam
26.augusts 2011, 05:48 | links
 
Brālīt,nu Tu nolaidi pa šerpo,bet pateici tieši manas domas.Man mājas bēniņos saglabājušies 1935,1936, 1937gada žurnāli "Sētā un Druvā" no vectēva laikiem,bieži viņus palasu un apbrīnoju tā laika sasniegumus ražošanā un eksportā.Ulmanis valsti pacēla no tukšas valsts kases lidz uzplaukumam.Armija bija viena no modernāk apgādātām eiropā.Lauksaimniecībā Latvija bija viena no vadošajām valstīm eiropā.Jā,okupācija visu sačakarēja,un vairs neprotam savu valsti paši pārvaldīt un strādāt kā zvēri,kā to darīja mūsu vecvecāki.Kamēr nebūs līdzīga vadoņa,nekas te nemainīsies.Staļins deportēja tūkstošiem latviešu,bet kas atbildēs par to,ka pa šiem demokrātijas gadiem labprātīgi deportējušies tūkstošiem latviešu.Mana meita ar ģimeni dzīvo Īrijā jau 8 gadus,novembrī pirmo reizi braukšu apciemot savu 3.mazbērnu,jo viņi vairs uz Latviju visi nemaz nevar atbraukt,jo biļetes cena visiem sanāk iespaidīga.Divi mazākie jau Īrijas pilsoņi un par atgriežšanos atpakaļ nemaz nav nekādu domu.Tad ir skumjš jautājums:kur mēs virzāmies un vai no tās pakaļas vēl varēsim izlīst.Ja godīgi-es vēl nemaz nezinu par ko lai balso.
26.augusts 2011, 09:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager