Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mailīte
Ja vairums domā tāpat kā TU,tad drīz copēt varēsi tikai propilkos u c līdzīgās spēlītēs.,Vai meklēt citu dzīvesvietu,kura noteikti nebūs LV.Ja vēlaties to panākt,tad ari nedariet neko.Viens ir skaidrs - kampēju bars sevi tā ir nodrošinājis(pieņemot likumus,lai šamiem netiek klāt) ka gandrīz neiespējami tikt klāt.Tādi kā TU tikai tēlos ka nekā neredz un uz visu liks mīksto!!!
p.s.
nekā personīga!
:))
26.augusts 2011, 15:23 | links
 
> urmaas
ujj, ja vairums domatu, ka es un dzivotu, ka es, nebutu nabadzibas, bankrotetu alkohola un tabaks uznemumi un plana galdina kantori. pelnitu vismaz 1.2k lidz 4.5k menesi godigi maksajot nodoklus tepat latvija un galigi butu pie kajas, kas notiekas politika, jo tas vinu dzivi butiski neietekmetu. vienkarsi risiniet problemas, kuras varat. ja keraties pie politikas, tad AK-47 var tikai seit ko lidzet. 100 % piemeri - libija, egipte utt.. plus 20 gadu vavulosana. gribat vel vavulot 20 gadus. go ahead.
26.augusts 2011, 15:33 | links
 
Neesmu politikas speciālists, bet četrpadsmit gadus pārzinu vienu nozari – Pasts. Negribu pierakstīt garas lapas klāstot kas un kā, tikai nozari neregulē un tās uzņēmumus nevada 100 ievēlētie vai ministrs viens. Ministram ir iespēja panākt izmaiņas un strādāt sabiedrības labā, ja viņš to vēlas. Pārējiem 100, prasīt par to atbildību. Līdz šim, tas politiķus nav interesējis. Tā vietā lai mainītu cilvēkus, kuri ilgstoši nav spējuši ko nozarei vai valstij dot vai iepriekš saliktos čomiņus, tiek mainītas ienesīgo vietu personālijas. Ja arī ieliek profesionāli vadībā, tam piespēlē vajadzīgo cilvēku komandu, kas darbojas uzliekot mīksto uz visu. Personāla atlase pie mums ir augstā līmenī un spēj izvēlēties visnederīgākos un nepiemērotākos cilvēkus, kuri nav spējīgi domāt. Un kā rakstīju, nav politiķiem vēlmes šo sistēmu mainīt saknē. Attiecīgi pievienošos tiem, kas saka, ka šī vēlēšanu sistēma nenodrošina godīgu valsts pārvaldi. Tie nav tautas pārstāvji, jo nauda ir noteicošais lai izveidotos partija, un tauta nespēj ietekmēt procesus, ja secina, ka ir apkrāpta.
26.augusts 2011, 21:11 | links
 
Par to cik godīgas vai negodīgas vēlēšanas ir LV,liecina fakts - ne visos vēlēšanu apgabalos var atdot balsi par labu sev vēlamajai partijai.Jo ne visos vēlēšanu iecirkņos ir visu partiju saraksti!!!
26.augusts 2011, 21:32 | links
 
Ojā-pasts-tas ir kaut kas! katru reizi,kad esmu spiests tur iegriezties,90% gadījumos viss beidzas ar bļaustīšanos.Nevaru pārvārīt tās neadekvātās pensionāru rindas,personāls tev acu priekšā var aiztaisīt lodziņu ciet uz aiziet dzert kafiju. Saliktas kaut kādas vecas,stulbas vecenes,kas nepārzin ne pakalpojumu klāstu,ne to izmaksas.Sūda pakas saņemšanai man aiziet vismaz pusstunda! Brrriesmīga vieta-šķiet,ka attīstība apstājusies 19.gadsimtā.
27.augusts 2011, 03:02 | links
 
piekritu raiham.stulbaku iestadi gruti atrast.reiz iztaveju 5-6 cilveku rindu un kad pienaca mana karta uzlika silti(jums apkalpos pie blakus lodzina).un ta es nokluvu blakus rinda...atkal ka sestais.a vinas tur blakus telpa dzera kafiju.
27.augusts 2011, 07:41 | links
 
Un tas pats būs ar AirBaltic, ja pāries valsts īpašumā.. Tipisks piemērs ir Air France. Mežonīgs bardaks.
27.augusts 2011, 08:36 | links
 
raihs, bacis Jūs gribat teikt ka tā tam ir jābūt? Ja ir vēlme to visu var pārredzamā laikā izmainīt. Tai skaitā to, lai tie, kas nevēlas, nesaņemtu reklāmas lapas pastkastēs. Pastā, cilvēki, kuri vēlas ko labu uzņēmuma un sabiedrības labā izdarīt, ilgi nepaliek. Tāpēc arī nav svarīgi kas uzvar vēlēšanās, ja nemaina šo iesēdējušos "speciālistu" slāni un draugus pret tiem kas kaut ko vēlas vērst par labu valstij vai sabiedrībai.
27.augusts 2011, 13:37 | links
 
Daddy,Tu vienkārši nespēj vai negribi saprast to domu,ko mēs ar Brālīti gribējām pateikt.
Te jau tā notiek,raksti komentāru,bet citi to tekstu iztulko un izprot pa savam,tāpat kā juristi katru likumu tulko no sava skatu punkta.
Mūsu doma bija:kamēr nebūs tautas vēlēts prezidents un prezidentāla republika,nekas te nemainīsies.Bet prezidentam jābūt tiešām saimniekam savā vietā.Ulmanis tika pieminēts kā piemērs.Var jau uzskaitīt visādus viņa trūkumus bla bla bla,bet valsti viņš pacēla un tas ir nenoliedzami.
Nopērc pēdējo žurnālu "Patiesā dzīve" un izlasi interviju ar Didzi Šmitu,tur viss precīzi pateikts,kas jādara valststs ierēģņiem un kas jādara uzņēmējiem,ja gribam būt saimnieki savā zemē.
Un visādi komentāri:esat lohi,nejēgas,neko nesaprotas vienkārši besī,ja nevarat izprast domu,ko kāds cits grib pateikt,tad lieki nepļurkstat.
27.augusts 2011, 14:13 | links
 
redz,liidz K.Ulmana laikam nebij noticis lielais Teevijas karsh ,un tauta bij ljoti patriotiska un saliedeeta,neskatoties uz nacionalitateem,tagad es varu iedomaaties,ka muusu valstii vizdriizaak tautaas veeleets prezidents buutu Ushakovs vai Urbanovičš....pa okupacijas laiku jau stipri ir mainiijusies sabiedriskaa doma...
27.augusts 2011, 14:19 | links
 
Negribējas jau šeit rakstīt, mēs esam mazi un sašķelti, vieni tic (balsojuma rezultāti visu izteica) SC, jo redz tie neesot bijusi pie varas, bet pat oficialā presē tur viens mūsu karogā degunu izšanucis un cits legionārus pielīdzinājis pederastiem .... Savu izvēli esmu izdarījis, vai nu to Zatleru kokā kārs vai viņš spēs pēc A pateikt B , un noteikti mums japāriet uz prezidentālu republiku, kaut tikai pašapziņas un vadoņa pēc, jo savādāk mēs esam kā pabērni savā zemē, kur 100 cionas gudrie bīda savas štelles. Protams var platīties ar Ventiņu izaugsmi un pilsētas izaugsmi, bet tas tak zināms uz kā reiķina viss tas noticis, arī Vienotību var kritizet un lamāt kā nepaēdušu suni pie ķēdes°, bet ja kāds ko saprot no ekonomikas, sapratīs ka citas izejas jau nav, pat tādai valstij kā ASV kuras naudas iepumpēšana radījusi jaunu haousu pasaulē un pašiem sev. Lai kāda būtu izvēle, nekad nebalsošu par tiem kas gāna ,manu senču kaulus un domā ka es varu būt tik kalps vai ideologijas instruments...
27.augusts 2011, 14:58 | links
 
Galvenais ir neļaut nākamo valdību veidot zaļajiem zemniekiem tandēmā ar Saskaņas centru un/vai Šlesera kārtējo biznesa projektu. Tālākais ir brīvas interpretācijas elements.
27.augusts 2011, 15:14 | links
 
Ai par vēlēšanām var cepties cik vien uziet, bet kā patiesību sen jau ir pasludinājis dižais tautu vadonis Staļins: Nav svarīgi kā nobalsos, ir svarīgi kā saskaitīs. Un no sevis piebildīšu: saskaitīs kā samaksās. Tas nu tā pēc infas no vēlēšanu komisijas darbinieces.
27.augusts 2011, 21:20 | links
 
Bralitis;99.99% taisnība.zaceps;99,99%taisnība.
27.augusts 2011, 21:24 | links
 
Man tā liekas,ka Staļina sauklis bija:"Kas nav ar mums,tas ir pret mums".
27.augusts 2011, 21:26 | links
 
Burtnieks, tas bija sauklis, bet dzīves patiesības jau bija citas.
Palasīju te bikiņj un jāsaka, ka vienīgajai kam te ir taisnība ir mailīte.
27.augusts 2011, 21:29 | links
 
Sen jau nepiedalos ne balsošanā,ne skaitīšanā...
27.augusts 2011, 21:33 | links
 
Baltais, lūk tas ir slikti. Jo tas dod iespēju ar mazāku skaitu balsu izgrūzt cauri kādu refendumu. Ja Tev nav par ko balsot, tad dari kā es, balsoju par visiem :D Salieku iekšā visus biļetenus un šad tad gadās ka uztaisu traci, ka urnai ir pārāk maza sprauga :D
27.augusts 2011, 21:38 | links
 
micuks
un tev no tā paliek stipri labāk:)
27.augusts 2011, 21:40 | links
 
micuks,kāds tolks no tā?Tukša loze...
27.augusts 2011, 21:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager