Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Izskatās, ka daži domā, ka mūsu aitas ir labas, tikai gans sūdīgs.:)))
27.augusts 2011, 21:43 | links
 
Tolks tāds, ka es esmu vēlēšanās piedalījies. tātad lai notiktu kāds nopietns referendums ir referendumā jāpiedalās vairāk cilvēku, jo lai referendums tiktu atzīts par notikušu ir jābūt cik tur tiem % no pēdējās vēlēšanās piedalijušos vēlētāju skaita.
Un tagad uzburšu nacināli patriotiski noskaņotiem ainiņu. Visi saka ka nafig nav par ko balsot un uz vēlēšanām neaiziet. Krievi protams ir aktīvi un iet balso par savējiem. Savēl SC. Tagad ierosina referendumu par teiksim otru valodu vai vēl ko. Un lai viņs notiktu ir jānobalso jau krietni mazāk cilvēkiem. Attiecīgi pastāv liela iespēja, ka šādā veidā var daudz ko izbīdīt cauri. tā ka neesiet slinku un aizejjiet tā teikt pieskaitities. Nav par ko balsot, nu tad tukša konverte, 5ls, visi saraksti vai kas tik nu vēl ienāk prātā.
27.augusts 2011, 21:48 | links
 
kas tad 20 gadus bija pie varas???varbūt krievi???kas valsti ir sašķēluši divās nometnēs---TB un LNNK un tagad vēl tas pajoliņš brillēs,kuram vēl mātes piens nav nožuvis no lūpām!!!krievija otreiz okupēs latviju----smiekli nāk par tām runām!!!kas teica ka nodokļus nepacels,kā rezultātā latvijas uzņēmēji ir reģistrējuši savas firmas ārvalstīs---VIENOTĪBA!!!kas sataisīja bardaku valstī 8 gadu garumā----TAUTAS PARTIJA!!!vieglas smiltis Tautas Partijai!!!kamēr mēs apkārt sev redzēsim tikai ienaidniekus,pie lielā pīrāga tikuši stumdīsim krēslus,neliksimies ne zinis kā dzīvo "tautas kalpu"vēlētāji,un tā var turpināt........!!!tikmēr nekas nemainīsies!!!par Zatlera reformu partiju!!!PAR prezidentālu republiku nākamais solis!!!apnicis jau tas sociālisma modelis,PAR VALSTI ATBILDĪGO NAV!!!tāpat kā kompartijā,ZODZ, BET TĀ LAI NENOĶER!!!
27.augusts 2011, 21:49 | links
 
Boroda labi teikts! +10 :D
27.augusts 2011, 21:51 | links
 
micuks;pietiek ar to ka vēlēšanu iecirknī ir nobalsojis 1vēlētājs un vēlēšanas ir notikušas 100% apmērā!!!vēlēšanu likums ir tāds un tur neko nevar darīt!!!ir jāiet un jāvēl par ZRP!!!
27.augusts 2011, 21:59 | links
 
micuks;tādi biļeteni tiek uzskatīti par nederīgiem,un pilnīgi neko nedod.
27.augusts 2011, 22:01 | links
 
pats labākais ierocis politikā ir pataisīt tautu vienaldzīgu!!!
27.augusts 2011, 22:07 | links
 
Biļetens ir nederīgs, bet vēlēšanās es esmu piedalījies un statistikā esmu iekšā. ZRP ir fuflo pilnīgākais. Neesiet slinki un paskatieties ko Zatlers mēģināja izstumt cauri pēdējās savās nedēļās un tad būs skaidrs, ka tāds pats vien kampējs kā visi viņš ir. Un kas par cilvēkiem ir tagad savālti tajā partijā. Izskatās, ka ZRP ir daža laba jaunais biznesa projekts, jo vecie ir izgāzušies :D
27.augusts 2011, 22:14 | links
 
Pats labākais ir tautai iedot banānu.Kamēr tauta to grauž,tikmēr rebes jau izbīdītas!!!
27.augusts 2011, 22:16 | links
 
micuks;tas ka tu esi piedalījies tev nedod pilnīgi neko,ja nu vienīgi statistikai un zīmogu pasē,bet to var pastiept cik lielu vajag.ar to tu vēlēšanu rezultātus iespaidot NEVARI!!!
27.augusts 2011, 22:21 | links
 
par pātagu un burkānu nekas labāks nav izdomāts:)
27.augusts 2011, 22:21 | links
 
Usis
Tauta jau tik tālu novesta,ka daudzi neko saldāku par burkānu nav ēduši!!!
:))
27.augusts 2011, 22:26 | links
 
tas labi, pātagas mazāk vajdzēs:)
27.augusts 2011, 22:30 | links
 
Ehhh, tā kā gribētos savu piecīti ,ko pagājušajās vēlēšanās''nejauši''ieliku konvertā ,dabūt atpakaļ,bet kas tev tagad atdos,-esot kopējā budžetā ieskaitīts...:DDD.
27.augusts 2011, 22:41 | links
 
toni, iemūrēja tavu piecīti kādā pilī, tapsi gaišāks:)
27.augusts 2011, 22:45 | links
 
Jāā,- tagad kā Antiņš varēšu tai stikla kalnā augšup traukties...:DDD.
27.augusts 2011, 22:52 | links
 
dariet ko darīdami apdomājiet galu. :D

Esmu ZRP kandidāts, tāpēc neko daudz neteikšu. Turiet acis vaļā, un neticiet visam ko raksta un saka, bet aizdomājieties par notikumu cēloņiem ārpus oficiālajām versijām.

ZRP ir daudz niķu un stiķu,bet ir konkrētākā programma. Būs konkrētākās lietas, ko paprasīt.

ZZS ir Lembergs un programma, kas ir Brigmanim un Lembergam galvās, tas ir, programmas nav.

TB/LNNK/VL Zīle aizgāja no līdzpriekšsēdētāja amata, un viņš nav vienīgais.

puaro.lv ir tīrs priekšvēlēšanu projekts. Raksta Liepnieks un Bendiks (TP kardināli), rakstus pārsvarā pret ZRP, un par narkotiku legalizāciju, abas Liepniekam tuvas tēmas, pārējais faktiski ir pārkopēti raksti. Liepnieks to projektu pametīs pēc vēlēšanām.

SC upurē dažus savējos, lai pēc tam viņiem liktu mieru. + Ušakova talants.

Skatieties, vērtējiet, domājiet. Politika nav tik daudz netīra, cik spēja pārkāpt morāles un tikumības robežas. Man iet grūti, tāpēc laikam arī esmu tikai 27. sarakstā :DDD
27.augusts 2011, 23:04 | links
 
Eerglis
Tā ir aģitācija,vai kā?
:)))
27.augusts 2011, 23:09 | links
 
politiķim jābūt spējām runāt, gudri, ne tik gudri , bet pārliecinoši, to speciāli mācās,trenē , ja šim dakterkungam pa 4 gadiem to nevarēja iedīdīt, sore
27.augusts 2011, 23:11 | links
 
eerglis,neesi pesimists,-savā laikā Holbergs ar copmaņu atbalstu Rīgas Domē iekšā tika!
27.augusts 2011, 23:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager