Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
urmass, man tagad katra kustība ārpus mājas ir aģitācija apzināta vai neapzināta :D
27.augusts 2011, 23:27 | links
 
usis runāt pārliecinoši, bez-tēmā māk tikai ĢVK. Un nereti tas beidzas ar izgāšanos, kad uzdod konkrētu jautājumu tēmā, par kuru viņš izsakās.
27.augusts 2011, 23:30 | links
 
ĢVK vispār neprot runāt, bet varbūt arī nevajag, vienmēr sagruzijies , varbūt labs tehniskais darbinieks:)
27.augusts 2011, 23:34 | links
 
eerglis, kāpēc CVK raksta MRK nosaukumu ar mazo burtu?
28.augusts 2011, 02:55 | links
 
Ērgli
ZRP premjera kandidāts ir labais :D Ar to tālu tiksiet. Gribēju balsot par ZRP bet ieraugot premjeru un pārējos potenciālos ministrus vairs nebija vēlēšanās ZRP atbalstīt. Labāk zīle rokā nekā mednis kokā, tas ir tēvzemieši.
28.augusts 2011, 06:56 | links
 
Manuprāt,latviskajam vēlētājam šoreiz nav īsti jēgas balsot par TB-tāpat tā vēlēšanās neuzvarēs. Jāizvēlas vienu partiju,lai tā balsu ziņā apsteidz SC,citādi ja SC un ZZS savāks iespēju uztaisīt koalīciju,tad mums būs premjers urbanovičš,ekonomikas ministrs-tolstojs,finansu ministrs-petrovs,zemkopības ministrs-ivanovs,kultūras ministrs-vasečkins,utt...Tad jau labāk savējie idioti,nekā sveši...
28.augusts 2011, 07:48 | links
 
Personiski es darīšu tā-tieši pirms vēlēšanās apskatīšos,kurai no partijām(skaidrs,ka tā būs V vai ZRP) ir labāki reitingi-par to arī balsošu. Pirmkārt-lai būtu kaut vai maza cerība apsteigt SC,otrkārt-patreiz es nemaz tā īsti nevaru saprast,kurš no šiem ļaunumiem ir tas mazākais...
28.augusts 2011, 07:53 | links
 
kulturas ministrs Vaseckins butu labais.
28.augusts 2011, 08:08 | links
 
Savējie "idioti" valdīja 20gadus. Un tagad mēs esam tur, kur esam. Es domāju, ka tomēr ir jāriskē. Es personīgi par ZRP. Man šķiet, ka sprunguļus viņu lauciņā met spēcīgie konkurenti, kuri baidās zaudēt. Es domāju, ka tas būtu labākais variants, ja uzvar ZRP, jo tad vēlāk varētu tiešām redzēt vai ir jēga visam šim "farsam". Sabalsojot vecos kampējus, nekas jau nemainīsies. Var nomainīt "spalvu" bet tikums jau nemainās.
28.augusts 2011, 08:21 | links
 
Copmani.
Neskati vīru pēc "cepures"...:)
Tev jau ar viņu nav kopā jādzīvo!
28.augusts 2011, 08:57 | links
 
Balsojiet pa ko gribat,tāpat mūsu bāliņi visu pārdos ,bet žīdi visu nopirks...Pie mums politikā lien iekšā dēļ varas un naudas,bet savā biznesā neiet kā gribētos....
28.augusts 2011, 09:09 | links
 
Mūsu bāleliņi JAU ir visu pārdevuši. Tikai daudzi no viņiem to pat vēl nenojauš...:) Un domā, ka vēl šis tas ir grābjams....:)
28.augusts 2011, 09:35 | links
 
raihs > Man tāds naivs jautājums ???
Tavu prāt , kas tos reitingus apkopo , sagatavo , publicē , no kurienes tiek rauti vieni vai otri dati un ar KĀDU domu tas tiek DARĪTS..... :DDDD !
28.augusts 2011, 09:38 | links
 
Tā jau ir paranoja-visur saskatīt diversijas un safabricējumus. Tad jau tikpat labi var apšaubīt arī pašas balsu skaitīšanas godīgumu-no tēmas-nav svarīgi ,kā balso,svarīgi,kā saskaita... Galu galā tāpat līdz vēlēšanu dienai izkristalizēsies līderis
28.augusts 2011, 09:49 | links
 
Zatlera partijai un SC katrai ievēlēs pa 20 deputātu,prognozē ezotērikas speciālisti.Tas,kas notiek pie mums,esot ASV un Krievijas kopīgs eksperiments,tas ir izmēģinājums cik dziļā pakaļā drīkst nolaist valsti,bet vēl tomēr izdzīvot.Pasaules nākotni šobrīd virza divas valstis:Ķīna un Latvija,Ķīna ar + zīmi ekonomikā un attīstībā,Latvija ar - zīmi.Brīnumus negaidiet,esam lelles lielo vareno rokās.Atliek vien pašiem attīstīt savus biznesus,kļūt bagātiem un pārliecinātiem par sevi,un tad lēnām pārņemt valsts ekonomiku un politiku savās rokās.Dibinot jaunas,spēcīgu uzņēmēju partijas,ministru amatos izvirzot speciālistus,ne tā kā tagad,ministrs kādu laiciņu vada vienu nozari,apnīk:gribu izmēģināt roku kādā citā nozarē,un tā tie nespeciālisti noveduši šo valsti un tautu galīgā bedrē,no kuras nezin kad vēl izrāpsimies.Iesaku nopirkt pēdējo "Patiesā dzīve" tur Didzis Šmits ļoti labi izskaidroja šā brīža situāciju un kā vajadzētu rīkoties,lai mūsu valsts ekonomika beidzot sāktu atdzīvoties.
28.augusts 2011, 09:57 | links
 
Šeit gribētos piekrist epox59. Reitingi ir liela nauda. Kad taisījās viens principiālais nopubicēt radio patiesos reitingus, pēc kuriem vienai radiostacijai, iepriekš reitingu līderei, draudēja zaudēt nopietnus reklāmas devējus ... gluži netīšām ielas huļigāni viņu uz slimnīcu pavadīja.
28.augusts 2011, 10:05 | links
 
Dzenītis > Paldies !
Es jau gribēju raihs > nedaudz paskaidrot par reitingu ietekmi uz vēlētāju , bet .... . :) .
28.augusts 2011, 10:11 | links
 
Dzenīti, pastāsti vairāk par to gadījumu!
28.augusts 2011, 10:12 | links
 
Būtībā jau nav lielas starpības-tāpat balsošu par vienu no-V vai ZRP...Ja tiks līdz koalīcijai,tāpat šiem būs kopā jāmetās. Mana doma šeit ir tikai viena-labāk izvēlēties favorītpartiju,lai tai būtu iespēja apsteigt SC. Jo atcerieties,kurš ievēlēja jauno prezi-Ne jau V,bet gan SC+ZZS! Tātad kurš būs prezidenta favorīts pie līdzīgām balsīm? Urbanivičs!
28.augusts 2011, 10:16 | links
 
Boroda, par nelaimi sīkumos nepateikšu ne datumu, ne personas vādu uzvārdu, jo tas bija ap 99-01.gadu un tik laba atmiņa man nav. Uzņēmums bijs SKDS, cilvēku, vienu no vadošajiem darbiniekiem, bez dokumentiem atrada vārtrūmē līdz bezsamaņai piekautu netālu no darba. Vislielākais zaudētājs no reitingu publicēšanas bija radio SWH, pie tam kopējais klausītāju skaits neatbilda dažu reklāmdevēju prasībām. Attiecīgi sanāca ka ne tikai SWH zaudētu klientus, bet arī visi radio.
Informāciju atceros, jo šī joma (aptaujas, sabiedriskās domas pētīšana) mani interesēja.
Oficiālā ziņa masu saziņas līdzekļos bija, ka ir noticis uzbrukums un vairāk informācijas netika publicēts. (melot man nav jēgas)
28.augusts 2011, 11:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager