Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vai tev ir pierādījums, ka šis gadījums saistīts ar SKDS darbinieka profesionālo darbību, saitībā ar SWH vai citu radio reitingu publicēšanu?
28.augusts 2011, 11:43 | links
 
Ja neesat vēl ievērojuši,tad ir ari šāda partija - Šlesera Reformu partija LPP/LC (ŠRP-LPP/LC).
Kā parasti partijām,pirms vēlēšanām tiek dāsni ziedoti "ziedojumi",kuri pēc tam būs "jāatstrādā" izbīdot kādam,ne tautai,izdevīgu likumprojektu.Mans domāt,ka jūs saprotiet kam kalpos šī partija.
28.augusts 2011, 12:05 | links
 
Par to,kura partija ko bīda pa krēsliem,varat palasīt šeit:
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/389717-tikai_dala_partiju_piedava_kandidatus_ministru_amatiem
28.augusts 2011, 12:15 | links
 
Boroda. Es neesmu un neesmu bijis izmeklētājs attiecīgi man pierādījumu nav.

Tāpat nav pierādījumu, ka valsts ir nozagta - kas konkrēti un ko nozadzis? Ir pierādījumi ka Šlesers ko zadzis? Kur ir pierādījumi, ka Šķēle ir oligarhs un ka vispār tādi ir Latvijā? Kas var pierādīt, ka lai vinnētu konkursā ir jādod zināma daļa no naudas atpakaļ? Nav ... viss tas ir izdomājums? Tas pats ka Saskaņas Centrā par vietu sarakstā bija jāmaksā no 6000 - 8000Ls. Savulaik par VID vadītāja vietu prasīja vienu citronu. Viss tas ir pasakas? Arī par savu nozari daudz interesanta varētu pateikt, tikai pierādījumu man nav.
28.augusts 2011, 12:34 | links
 
p.s. tie reitingi netika publicēti, jo pazuda.
28.augusts 2011, 12:36 | links
 
raihs> Piekrītu, vēlams lai viena no V un ZRP būtu līderis ar tiesībām veidot valdību. Ja būs kā tagad izskatās un izklausās, tad SC noteikti paņems varu.
28.augusts 2011, 12:39 | links
 
Ja sociķi tiks pie varas,tad ņiluška ar urbānu LV ātri pievienos PSRS!!!
Lai tas nenotiktu, IR jāiet uz vēlēšanām un jābalso par daudzmaz jēdzīgu partiju.
28.augusts 2011, 12:59 | links
 
Ja nav pierādījumu, tad vēlamais subjektīvi tiek pieņemts par esošo.
p.s. nekā personīga:))
28.augusts 2011, 12:59 | links
 
Dzenim
pēdējos desmit gadus par visiem normāliem konkursiem (virs 10k) bija jāmaksā no 10 procentiem un vairāk....
28.augusts 2011, 13:28 | links
 
10%-tā ir normāla prakse arī ārzemēs.Un tas arī būtu pieņemami-galu gālā-kāda jēga savādāk tiekties pie tās varas? Bet pie mums taču nav 10%,bet reizēm visi 100%(Dienvidu tilts,piemēram)
28.augusts 2011, 14:33 | links
 
Dienvidu tiltā otkatos aizgāja no 35-55 % Pazīstu vienu apakšuzņēmēju kuram bija otkatā jāatdod 45% .sūri/ bet bez tā klāt netika Par Ameriku jau KNABĀ vesela bibloteka savākta-nu un ?? Gaismas pils celtniecība buksē jo tika nogriezts otkatam paredzētais finansējums-lielākā daļa Palika kapiķi tāpēc tur ir maza intrese ;DD
28.augusts 2011, 14:46 | links
 
Līdztekus bijušajam domes Pilsētas attīstības komitejas vadītājam Edmundam Krastiņam Janita kā kukuļu naudas adresātu vārdā nosaucis tikai vienu – bijušo vicemēru, LSDSP pārstāvi Jāni Dineviču, bet kā pārrunu partneri pieminējis arī par „Misteru Divdesmit” bieži saukāto Andri Ameriku.
Viss raksts
http://www.pietiek.com/raksti/janita_kukuli_bija_paredzeti_veselai_virknei_politiku_rigas_dome
28.augusts 2011, 14:49 | links
 
Tikai 50%? Paldies,Bums-nomierināji...:)))
28.augusts 2011, 14:51 | links
 
Viegla aritmētika Misteram divdesmit/Amerikam/20%
visiem pārējiem jāsadala atlikušie 30 % Par ko te cepaties ??? UN no kurienes sponsori partijām ronās ??????? :DDD
28.augusts 2011, 14:51 | links
 
Par tiem maniem 100% aprēķiniem-ok,50% atkatos,bet jāņem vērā,ka apakšuzņēmējs tak arī sevi nebižoja-ja jau viņš ir bijis tajā "atkatu" apritē,tad jau peļņas procentu arī sev pamatīgi palielināja...Tā ka kopā tāpat vien tie 100% sanāks..Vai tad tilta būvniecībā tika organizēti kaut kādi konkursi par labākajiem piedāvājumiem? Ja arī bija,tad tāpat skaidrs,ka "atkatnieki" tajos vinnēja...
28.augusts 2011, 15:00 | links
 
Par to vai tie konkursi notiek un kā viņi notiek , un kurš viņus vinnē , tur tev raih 100% taisnība . pirms dažiem gadiem ziņās stāstīja ka Bolderājas mežā , Bumbu kalniņā , uzstādīts piemineklis strēlniekiem , par kuru samaksāts 16 000 Ls . Intereses pēc aizbraucu apskatīt kas tur izveidots , kad ieraudzīju , mute palika vaļā , es kā akmenkalis būtu laimīgs tādu pasūtījumu dabūt pa 2 000 un kvalitāti varu garantēt viss maz 5 x augstāku .
Vienu reizi sastapos ar to kā tiek rīkotas cenu aptaujas , piezvana kaut kāda dāmīte , stādās priekšā , izstāsta ka jāizveido akmens kolonna priekš Rundāles pils , tādu un tādu izmēru , cik tas varētu maksāt ? Saku apmērām 3 000 , ši saka kas tā par cenu , par to maksās franči , tāpēc rakstu ka 15 000 , man tikai pēc tam pieleca ka kāds konkursu vinnēja , kura piedāvājums bija 14 500 .
28.augusts 2011, 15:23 | links
 
Iesniedzot projektu LAD man attiecīgās nodaļas vadītāja izbrīnījusies pajautāja - "kāpēc Jums tik pieticīgas izmaksas uz m2, tā nemēdzot būt"... Teicu, ka netaisos zagt, bet būvēt. Nogrozīja galvu nesaprašanā un aizgāja....:) Un nemaz jau es sevi apbižot netaisījos.:)
28.augusts 2011, 15:47 | links
 
man ir pofig kas vada šo valsti,kaut vai cipītis no Betelgeizes!!!kamēr valsti nepārvaldīs VALSTIKI domājoši cilvēki,(nevis klauni kas pārbīda krēslus)tikmēr no šī bardaka ārā netikt ne ar kādām partijām!!!tapēc tagad ir pēdējā cerība ZRP!!!
28.augusts 2011, 19:07 | links
 
neaizmirstiet vienu patiesību;šajā valstī prezidentu dancina 100 klauni,jo viņi to ievēl!!!tautas vēlētam prezidentam pavisam cita teikšana un ATBILDĪBA par valstī notiekošo!!!
28.augusts 2011, 19:13 | links
 
murgs>kāda atbildība!? un viens ar neko nevar izdarīt!! un teiksim kāda dancināšana teiksim pie parlamentaras politikas!? mums, manuprāt, prezidenta funcijas ir tikai LV seja, tas arī viss! nesaprotu kādu varu jūs vēl gribat piešķirt prezidentam??? kāpēc to mums vajag? diktatorus vēlamies.. vai tomērlabāk sāksim paši ar sevi!??
28.augusts 2011, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager