Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tas jau tiem cilvēciņiem gēnos ticēt pasakām. Cik gadus tie paši avoti prognozē $ sabrukumu?


Ko nu? Грабь, убивай, еби гусей? Vai ta viss sračs pa velti?
https://news.rambler.ru/tech/38634890-naznachena-novaya-data-kontsa-sveta/?utm_source=head&;;utm_campaign=self_promo&utm_medium=news&utm_content=news

Makatanav, 10.decembris 2017, 13:16

Alcans, 10.decembris 2017, 13:24

Tagad tak jauna pasaka Bitcoin!
:)
10.decembris 2017, 13:38 | links
 
Tas jau tiem cilvēciņiem gēnos ticēt pasakām. Cik gadus tie paši avoti prognozē $ sabrukumu?


Ko nu? Грабь, убивай, еби гусей? Vai ta viss sračs pa velti?
https://news.rambler.ru/tech/38634890-naznachena-novaya-data-kontsa-sveta/?utm_source=head&;utm_campaign=self_promo&utm_medium=news&utm_content=news

Makatanav, 10.decembris 2017, 13:16
10.decembris 2017, 13:24 | links
 
Cik seklam jabut cilvekam, lai apspriestu un uztraukstos par cita privato seksualo dzivi. Seks ir viena izpausme no baudu formam, vieni dara to reizi diena, citi vairs tikai par to runa un darisana izpaliek.

mjuniors, 10.decembris 2017, 12:55
bet kas tad ir seksa pamatfunkcija???bauda???to ,ka tā ir bauda ir izdomājis cilvēks...pamatfunkcija ir vairošanās,dzemdēt bērnus un tas ved uz attīstību un normālu ģimenes veidošanu...tēvs ,māte un bērni...a kas notiek,ja vecis spundē veci un bļauj pa visu pasauli,ka tas ir normāli un pareizi...uz kurieni tas ved???manuprāt uz sabiedrības kroplību,nevis uz attīstību...ja bērnam no mazotnes potē,ka spundēt vecim veci ir norma,tad izaugot,viņš to arī pieņem par normu...pofig visi spundē visus...bet jautājums ir tāds-UZ KURIENI TAS VED???

kurjers6, 10.decembris 2017, 13:20

Uz toleranto ES impēriju, bet impērijas neatkarīgi tās vai austrumos vai rietumos ir nolemtas iznīcībai. Tikai viss ir laika jautājums.
10.decembris 2017, 13:24 | links
 
Neliela atkāpe no supertēmas:)
Intervija ar Usiku. Nemaz tik draudīgs šis neizskatās:)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=371570873293466&;id=316678415449379&_rdr

raihs, 10.decembris 2017, 12:58

patik ka Usiks nav blatotajs,piezemets un ieturēts
10.decembris 2017, 13:21 | links
 
Cik seklam jabut cilvekam, lai apspriestu un uztraukstos par cita privato seksualo dzivi. Seks ir viena izpausme no baudu formam, vieni dara to reizi diena, citi vairs tikai par to runa un darisana izpaliek.

mjuniors, 10.decembris 2017, 12:55

bet kas tad ir seksa pamatfunkcija???bauda???to ,ka tā ir bauda ir izdomājis cilvēks...pamatfunkcija ir vairošanās,dzemdēt bērnus un tas ved uz attīstību un normālu ģimenes veidošanu...tēvs ,māte un bērni...a kas notiek,ja vecis spundē veci un bļauj pa visu pasauli,ka tas ir normāli un pareizi...uz kurieni tas ved???manuprāt uz sabiedrības kroplību,nevis uz attīstību...ja bērnam no mazotnes potē,ka spundēt vecim veci ir norma,tad izaugot,viņš to arī pieņem par normu...pofig visi spundē visus...bet jautājums ir tāds-UZ KURIENI TAS VED???
10.decembris 2017, 13:20 | links
 
Ko nu? Грабь, убивай, еби гусей? Vai ta viss sračs pa velti?
https://news.rambler.ru/tech/38634890-naznachena-novaya-data-kontsa-sveta/?utm_source=head&utm_campaign=self_promo&utm_medium=news&utm_content=news
10.decembris 2017, 13:16 | links
 
Neliela atkāpe no supertēmas:)
Intervija ar Usiku. Nemaz tik draudīgs šis neizskatās:)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=371570873293466&;id=316678415449379&_rdr

raihs, 10.decembris 2017, 12:58

Ko nu tur atkāpties! Aiz jūsējiem tak Eiropa !
:DDD
10.decembris 2017, 13:09 | links
 
Neliela atkāpe no supertēmas:)
Intervija ar Usiku. Nemaz tik draudīgs šis neizskatās:)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=371570873293466&id=316678415449379&_rdr
10.decembris 2017, 12:58 | links
 
Visi foruma pediņi un krievnīdēji apvienojaties !
Gejropa tam jaunus grandus esot piesolījusi. :)
Kam tas atkal ir izdevīgi?
10.decembris 2017, 12:58 | links
 
Cik seklam jabut cilvekam, lai apspriestu un uztraukstos par cita privato seksualo dzivi. Seks ir viena izpausme no baudu formam, vieni dara to reizi diena, citi vairs tikai par to runa un darisana izpaliek. Seklu var novadit viens, divata, grupaa.. Un teikt citam kaa ir pareizak vai veel ka citi te uzdrosinas aizradit :D kaa tas ir jadara ir tiesakie propagandas apgrabstitie esamibas fakta neizpratne. Sis jautajums vien pierada, ka sabiedriba nav spejiga apjegt kaada tad pasaule reali pastav-zeme ir plakana, zeme griezas ap mani, esmu taas patiesais centrs un es ir gudrs, bet tu ir (piemeri atrodami katra komentara) nepareizais. Diskusija tiesam augliga ja veel kads vispar spetu kaada ieklausities, bet tas laikam ir pardaudz prasits .
10.decembris 2017, 12:55 | links
 
Cik uzkrītoši- visi foruma vateņi ir homofobi.Совпадение? Не думаю!
Tups bezsakarīgs nepamatots naids, kas iedzīts caur krievijas propogandu, kur caurām dienām tik bļauj par "gejropu"! Bet to, ka pašiem visa estrāde no pidaram sastāv, to ij nemana. Izskatās, vesela nācija sastāv no latentajiem...

raihs, 10.decembris 2017, 12:43

Piekrītu, Krievijas estrāde ir uzkrītoši ,, dažādās nokrāsās,, , jautājums ir cik no viņiem ir ar ,, iedzimtu kaiti,, bet cik ar gejropisko ievirzi. Tāpat kā par rasu tīrību, net sportā melno jau viņiem drīz komandu spēlēs būs vairāk par savējiem.
:DDD
Bet jūsu ,, klubiņa,,vakardienas atklāsmēm tas nestāv ne tuvu klāt! :DDD
10.decembris 2017, 12:53 | links
 
Cik uzkrītoši- visi foruma vateņi ir homofobi.Совпадение? Не думаю!
Tups bezsakarīgs nepamatots naids, kas iedzīts caur krievijas propogandu, kur caurām dienām tik bļauj par "gejropu"! Bet to, ka pašiem visa estrāde no pidaram sastāv, to ij nemana. Izskatās, vesela nācija sastāv no latentajiem...
10.decembris 2017, 12:43 | links
 
Tiem kam goglē tomēr bana nevaida - Vispasaules ārstu apspriešana par homoseksualitāti - nevjebacca kaudze. Secinājums viens - mutācija punkts un āmen. Slinkums meklēt - Anglijā prātu izkūkojusi tante puiku līdz 14g.v. ģērbj skuķu drēbēs, bet šim tāpat stāv uz zaķiem. Virsnieks, ģimenē 8 bērni - divi puikas geji. Ko nu?
A davaj nositam visus gejus? Es piedalos, tikai vispirms jānosit tovārišči - es zinu, es parādīšu kuri.

Makatanav, 10.decembris 2017, 12:15

Varbut sac ar sevim ;) ! Lai tadai moralai , ģenetiskai , vai socialai kaitei ka _ pederastijai _ nebutu atbalsta ? ;)

plesigais, 10.decembris 2017, 12:20

Ja gribi saprast no kurienes,, aug kājas šai kaitei,, palasi par Overtona loga teoriju. Tā kā te daudziem uz termina ,, tuneļveida domāšana,, jau histērija piemetas, šis varētu būt nākamais formulējums, kas liks nervu zāles dzert vai stipro. Un teorijas ,, tēvs,, nav ne latvietis kurš mīl savu dzimteni un par to tiek zākāts ne tik nīstais ,, krievs parastais,,.
:DDD

Docents, 10.decembris 2017, 12:28
ir ari teorija ka zeme ir plakana,bet apstiprinajuma tam nav,droši ka tevis pieminetajai teorijai ari nebus zinatniska apstiprinajuma:DDDD
10.decembris 2017, 12:41 | links
 
Oi! Nu pieleca, sen atpakaļ jau pieleca, ka tovāriščiem nav pilns rublis. Lieku reizi publiku par to pārliecināt nevajag. Marketologu mērķauditorija, tie kas pavelkas uz 0.99 un maksā par 2 - ņem 3. Ne jums, prāta pabērniem tiek rakstīts. Droši ignorējat - tā būs tikai labāk.
10.decembris 2017, 12:38 | links
 
A varbūt viņš jau ir apciemojis kādu rižu pakaļu? Aiz to tāds uztraukums. Nu labi, ka tikai sapnī.

Makatanav, 10.decembris 2017, 12:28


Nabadziņš Tu pec savas pieredzes spried !
Nu ka bija , diktam sapeja ? ;) ?
Jeb iepatikas ? Un tapec Tu ta meties aizstavet ? ;)
10.decembris 2017, 12:36 | links
 
Lielākie geju noliedzēji 99% pārdzīvojuši šada tipa traumu bērnībā. Bērnības traumas ir maizīte psihoterapeitiem.
10.decembris 2017, 12:33 | links
 
A kas jums nepatik lezbietes HD kvalitātē???:DDD

uldens2, 10.decembris 2017, 12:23


Personigi nepatik ! Ka ari visas parejas netradicionalas sex formas !
Bet ģimenes dzive nebut nesmu puritanis ;) !
Vienkarši es neuzbažos citiem ar saviem sex uzskatiem , neju pa ielu ar karogiem ! Jo uzskatu ka pederastijas skandali un parades ir kartejais ierocis _ tautas domu noveršanai !
10.decembris 2017, 12:32 | links
 
Tiem kam goglē tomēr bana nevaida - Vispasaules ārstu apspriešana par homoseksualitāti - nevjebacca kaudze. Secinājums viens - mutācija punkts un āmen. Slinkums meklēt - Anglijā prātu izkūkojusi tante puiku līdz 14g.v. ģērbj skuķu drēbēs, bet šim tāpat stāv uz zaķiem. Virsnieks, ģimenē 8 bērni - divi puikas geji. Ko nu?
A davaj nositam visus gejus? Es piedalos, tikai vispirms jānosit tovārišči - es zinu, es parādīšu kuri.

Makatanav, 10.decembris 2017, 12:15

Varbut sac ar sevim ;) ! Lai tadai moralai , ģenetiskai , vai socialai kaitei ka _ pederastijai _ nebutu atbalsta ? ;)

plesigais, 10.decembris 2017, 12:20


Ja gribi saprast no kurienes,, aug kājas šai kaitei,, palasi par Overtona loga teoriju. Tā kā te daudziem uz termina ,, tuneļveida domāšana,, jau histērija piemetas, šis varētu būt nākamais formulējums, kas liks nervu zāles dzert vai stipro. Un teorijas ,, tēvs,, nav ne latvietis kurš mīl savu dzimteni un par to tiek zākāts ne tik nīstais ,, krievs parastais,,.
:DDD
10.decembris 2017, 12:28 | links
 
A varbūt viņš jau ir apciemojis kādu rižu pakaļu? Aiz to tāds uztraukums. Nu labi, ka tikai sapnī.
10.decembris 2017, 12:28 | links
 
A davaj nositam visus gejus? Es piedalos, tikai vispirms jānosit tovārišči - es zinu, es parādīšu kuri.

Makatanav, 10.decembris 2017, 12:15[/quote]

Pratiņ nac majas ;) !
10.decembris 2017, 12:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager