Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Atnāks pie kāda sapnī melnais gejs un apēdīs. A ko neapēdīs - izdrāzīs. Bēda.
10.decembris 2017, 12:23 | links
 
A kas jums nepatik lezbietes HD kvalitātē???:DDD
10.decembris 2017, 12:23 | links
 
Tiem kam goglē tomēr bana nevaida - Vispasaules ārstu apspriešana par homoseksualitāti - nevjebacca kaudze. Secinājums viens - mutācija punkts un āmen. Slinkums meklēt - Anglijā prātu izkūkojusi tante puiku līdz 14g.v. ģērbj skuķu drēbēs, bet šim tāpat stāv uz zaķiem. Virsnieks, ģimenē 8 bērni - divi puikas geji. Ko nu?
A davaj nositam visus gejus? Es piedalos, tikai vispirms jānosit tovārišči - es zinu, es parādīšu kuri.

Makatanav, 10.decembris 2017, 12:15


Varbut sac ar sevim ;) ! Lai tadai moralai , ģenetiskai , vai socialai kaitei ka _ pederastijai _ nebutu atbalsta ? ;)
10.decembris 2017, 12:20 | links
 
Cik vienkarš un primitivs , vienaldzigs un tups ;) !
Ne vardiņa par tematiku , ne vardiņa par atbalstu vai noliegumu ;) ! Nevienas savas domas , neka !
Tikai _ verbala caureja un apvainojumi !
Nav brinumi ka Staļins sava laika ( un Hitlers ) tadus likvideja !

plesigais, 10.decembris 2017, 09:51

staļins bij pedofils un visus zilos laikam nenolikvideja:DDD
10.decembris 2017, 12:18 | links
 
plesigais [28m]: Makatanav [9:34]: Bezgalīgajos modernās pasaules inforesursos tiek meklēti un, ak vai, atrasti spārnoti teicieni - jau apsveicami, jau progress. Vēl tik nāktos tikt galā ar teicienu nozīmi, jēgu un to visu saskaņot ar pārējo tekstu, bet gan jau, ar laiku.To droši vari par saviem un lai tālu nebūtu ,, jāmeklē,, šai postā uzrakstītais, kas tiešām neko neatspoguļo kā vienīgi : tavu - bla, bla, bla.
:)

Docents, 10.decembris 2017, 11:28

Pagaidi , nerajies ;) !
Es gribu dzirdet gudra onkuļa skaidrojumu _ nu ka tad rodas pederastija ? ;) NO KA PIEDZIMST CILVECIŅI AR SEX NOVIRZEM ?
Krievu rutenija makoņi , vai amišu ģenetiski modificeta paika , marsieši vai pašu cilveku nolaidiba ?Plesigais ar kognitivo domasanu, pasauliti nekad nesapratisi.

mjuniors, 10.decembris 2017, 11:44

Mjuniors , pareizi skaties ;) ! Tikai nepareizi lieto ;) !
Kas no mums zin ko jut berns mates miesas , kapec aktivai un zinatkarai mamiņai piedzimst _ aktivs un zinatkars berniņs ? Bet _ alkašiem _ alko atkarigais ?
Atceries _ Raihs _ cilveku sugas nidejs _ tatad jauna paaudze _ sadisti un slepkavas ? :( ?
Un ja tadu formulu pielieto pie pederastijas ? ;)
10.decembris 2017, 12:17 | links
 
Tiem kam goglē tomēr bana nevaida - Vispasaules ārstu apspriešana par homoseksualitāti - nevjebacca kaudze. Secinājums viens - mutācija punkts un āmen. Slinkums meklēt - Anglijā prātu izkūkojusi tante puiku līdz 14g.v. ģērbj skuķu drēbēs, bet šim tāpat stāv uz zaķiem. Virsnieks, ģimenē 8 bērni - divi puikas geji. Ko nu?
A davaj nositam visus gejus? Es piedalos, tikai vispirms jānosit tovārišči - es zinu, es parādīšu kuri.
10.decembris 2017, 12:15 | links
 
Tas ir tas pats kā alu cilvēkam ieskaidrot kā elektro lampiņa darbojās.
10.decembris 2017, 12:08 | links
 
Tas ir labi, ka tovariščiem patīk daudz un dikti rakstīt. Ja nu kādam nenobriedušam prātam būtu šaubas par personāžu idiotismu, tad ar katru postu, ar katru postu...
P.S. ...un tā gramatika! No piektās sākot, katrā klasē pa divi gadi, un pamatskolu beidzot katru rītu bārda jādzen. Zinām, esam redzējuši.
10.decembris 2017, 12:05 | links
 
afigeķ- nebiju domājis, ka te ir tik daudz jūsmotāju par peģikiem.................

kapracis, 10.decembris 2017, 11:56

Acīmredzami, ka ir bijusi pieredze. pozitīva, negatīva??? !!! :DDD
10.decembris 2017, 12:02 | links
 
afigeķ- nebiju domājis, ka te ir tik daudz jūsmotāju par peģikiem.................
10.decembris 2017, 11:56 | links
 
plesigais [10.12.17]: Makatanav [9:34]: Bezgalīgajos modernās pasaules inforesursos tiek meklēti un, ak vai, atrasti spārnoti teicieni - jau apsveicami, jau progress. Vēl tik nāktos tikt galā ar teicienu nozīmi, jēgu un to visu saskaņot ar pārējo tekstu, bet gan jau, ar laiku.To droši vari par saviem un lai tālu nebūtu ,, jāmeklē,, šai postā uzrakstītais, kas tiešām neko neatspoguļo kā vienīgi : tavu - bla, bla, bla.
:)

Docents, 10.decembris 2017, 11:28

Pagaidi , nerajies ;) !
Es gribu dzirdet gudra onkuļa skaidrojumu _ nu ka tad rodas pederastija ? ;) NO KA PIEDZIMST CILVECIŅI AR SEX NOVIRZEM ?
Krievu rutenija makoņi , vai amišu ģenetiski modificeta paika , marsieši vai pašu cilveku nolaidiba ?
Runa ir par tiem 0.003% kuri tiešām par tādiem piedzimst vai par tiem kuri to ir ,, pieņēmuši kā normu,,? Ja par pirmajiem tad tas ir mediķu kompitences jautājums, ja par otrajiem tad tā ir ,, impēriju slimība,, kura ir sabiedrības domāšanas un dzīvesveida sekas. Piemēri vēsturē nav tālu jāmeklē, kā Romas impērija, trešais reihs, štatu tolerances un pseidotiesību impērija ar demokrātijas liekulības citadeli un nu ES. :) Kur tas tiek kultivēts un aunu baram iebarots kā norma.
10.decembris 2017, 11:56 | links
 
plesigais [10.12.17]: Makatanav [9:34]: Bezgalīgajos modernās pasaules inforesursos tiek meklēti un, ak vai, atrasti spārnoti teicieni - jau apsveicami, jau progress. Vēl tik nāktos tikt galā ar teicienu nozīmi, jēgu un to visu saskaņot ar pārējo tekstu, bet gan jau, ar laiku.To droši vari par saviem un lai tālu nebūtu ,, jāmeklē,, šai postā uzrakstītais, kas tiešām neko neatspoguļo kā vienīgi : tavu - bla, bla, bla.
:)

Docents, 10.decembris 2017, 11:28

Pagaidi , nerajies ;) !
Es gribu dzirdet gudra onkuļa skaidrojumu _ nu ka tad rodas pederastija ? ;) NO KA PIEDZIMST CILVECIŅI AR SEX NOVIRZEM ?
Krievu rutenija makoņi , vai amišu ģenetiski modificeta paika , marsieši vai pašu cilveku nolaidiba ?
Plesigais ar kognitivo domasanu, pasauliti nekad nesapratisi.
10.decembris 2017, 11:44 | links
 
Makatanav [9:34]: Bezgalīgajos modernās pasaules inforesursos tiek meklēti un, ak vai, atrasti spārnoti teicieni - jau apsveicami, jau progress. Vēl tik nāktos tikt galā ar teicienu nozīmi, jēgu un to visu saskaņot ar pārējo tekstu, bet gan jau, ar laiku.To droši vari par saviem un lai tālu nebūtu ,, jāmeklē,, šai postā uzrakstītais, kas tiešām neko neatspoguļo kā vienīgi : tavu - bla, bla, bla.
:)

Docents, 10.decembris 2017, 11:28


Pagaidi , nerajies ;) !
Es gribu dzirdet gudra onkuļa skaidrojumu _ nu ka tad rodas pederastija ? ;) NO KA PIEDZIMST CILVECIŅI AR SEX NOVIRZEM ?
Krievu rutenija makoņi , vai amišu ģenetiski modificeta paika , marsieši vai pašu cilveku nolaidiba ?
10.decembris 2017, 11:41 | links
 
plesigais [10.12.17]: Redz cik vis vienkarši !
Cilveks agresivs _ mamma daba vainiga !
Cilveks atpalicis _ _ _ mamma daba !
Cilveks ar nepareizu orentaciju _ ari , mamma daba vainiga ! Zaglis , slepkava !
Super , atliek tik izdomat ka mammu dabu sodit lai nevairo , pediņus , sadistus , un muļkus !
A mammai dabai ta pilnigi un galigi pofig !
Pediņi nevairojas, jo paskatoties pat te saraksti no vakardienas skaidrs ka tie pēc pārliecības tādi. Nu patīk viņiem ES vērtības un iespēja, vienam otru izdupsēt!
:DDD
10.decembris 2017, 11:33 | links
 
Makatanav [10.12.17]: Bezgalīgajos modernās pasaules inforesursos tiek meklēti un, ak vai, atrasti spārnoti teicieni - jau apsveicami, jau progress. Vēl tik nāktos tikt galā ar teicienu nozīmi, jēgu un to visu saskaņot ar pārējo tekstu, bet gan jau, ar laiku.
To droši vari par saviem un lai tālu nebūtu ,, jāmeklē,, šai postā uzrakstītais, kas tiešām neko neatspoguļo kā vienīgi : tavu - bla, bla, bla.
:)
10.decembris 2017, 11:28 | links
 
del
10.decembris 2017, 10:42 | links
 
Redz cik vis vienkarši !
Cilveks agresivs _ mamma daba vainiga !
Cilveks atpalicis _ _ _ mamma daba !
Cilveks ar nepareizu orentaciju _ ari , mamma daba vainiga ! Zaglis , slepkava !
Super , atliek tik izdomat ka mammu dabu sodit lai nevairo , pediņus , sadistus , un muļkus !
A mammai dabai ta pilnigi un galigi pofig !
10.decembris 2017, 10:29 | links
 
Putnubiedēklim taču vajadzētu būt tādam, no kā putni baidās. Te varētu būt problēma.
10.decembris 2017, 10:19 | links
 
Spešal priekš Brālīša!
Cilvēka smadzene ir ahūni sarežģīta štrumente(muļķiem ne, tiem viss ir vienkārši, beznosacījuma refleksi). Medicīna to pidarasu lietu ir ķīkājusi simtiem gadu un kaut kādi secinājumi ir izdarīti. Cilvēks no savas gribas nepaliek par pidarasu(labā nozīmē). Tas viss ir ieprogrammēts gēnu līmenī un nav ietekmējams. Nekādiem līdzekļiem neizdosies geju pataisīt par negeju un protama lieta arī otrādi. Es zinu vienu veci, kurš apprecējās, izaudzināja bērnus un apt.60 gadu vecumā sāka dzīvot kopā ar "draugu". Viņam to esot gribējies visu laiku, tikai bijis bail. Māte daba mēdz taisīt pigorus.
Vecais, pirms dot ārā kategoriskus spriedumus, nu apdomā drusku. Citādi Tev laža pēc lažas, kā ar to tranzītu.
10.decembris 2017, 10:08 | links
 
Paraudi spilvenā vatņik :) Šņuk.
10.decembris 2017, 09:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager