Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Neesmu es seedejis tur uz laukuma pa180€. Bet viedoklis saja jautajuma man ir. Vislabaka vieta ir sedet tribines. Paaugstinajums. Tie kas sez leja izskatas, ka neko tur neredz. No apaksas.. Varbut boksa taisni labak? Nezinu. bilete man gaja pa 30€. Vieta laba, redzamiba ar. Un punktini noteikti tie nav. Nedrikst pirkt biletes kas ir sturos vai galos. Es paspeju nopirkt pasa sakuma. Sanos. Un tur vieta izcila. Nav kameru, kas pa prieksu grozas un ari ir loti tuvu. Tads mans vertejums atbilstosi sai cenu kategorijai. Vismaz vairak es par to sovu maksat nav gatavs.
6.decembris 2017, 16:26 | links
 
Tas, ka bez sakariem, nav patīkami.
Bet biļeti jau, vienalga, Raih, varēji nopirkt....
:)
6.decembris 2017, 16:20 | links
 
mjuniors [06.12.17]: Mairim cina Riga. Sezu un domaju pirkt vai nepirkt bileti. Pec pedejas cinas nav parliecibas, ka Mairis tiks talak. Saja jautajuma pesimisms ir iestajies :). Lai gan neticeju, ka krievus izslegs no olimpiades un kludijos. Ta, ka prognozes kludos, varbut ari Maira jautajuma nebus man taisniba. Tikai par to priecatos.
Ja Tu neesi pirmajās rindās, tad labāk sēdi ar aliņu pie TV, jo citādi redzēsi tikai divus punktiņus kustamies tālumā.
Man viss vienkārši- es tajā laikā būšu bez jebkādiem sakariem...tātad bez variantiem...
6.decembris 2017, 16:18 | links
 
Mairim cina Riga. Sezu un domaju pirkt vai nepirkt bileti. Pec pedejas cinas nav parliecibas, ka Mairis tiks talak. Saja jautajuma pesimisms ir iestajies :). Lai gan neticeju, ka krievus izslegs no olimpiades un kludijos. Ta, ka prognozes kludos, varbut ari Maira jautajuma nebus man taisniba. Tikai par to priecatos.

mjuniors, 6.decembris 2017, 15:51


Nespļauj kapostos ;) !
Mairis tiks talak ;) !
6.decembris 2017, 16:06 | links
 
Mairim cina Riga. Sezu un domaju pirkt vai nepirkt bileti. Pec pedejas cinas nav parliecibas, ka Mairis tiks talak. Saja jautajuma pesimisms ir iestajies :). Lai gan neticeju, ka krievus izslegs no olimpiades un kludijos. Ta, ka prognozes kludos, varbut ari Maira jautajuma nebus man taisniba. Tikai par to priecatos.
6.decembris 2017, 15:51 | links
 
Docents [06.12.17]: plesigais [13:56]: plesigais,nepatik ka letini brauc uz iriju senes lasit,rauj vaļā šapinjonu fabriku,maksā 2000 eiro uz rokas un uznemies atbildibu

uldens2, 6.decembris 2017, 13:46

Man savs biznes apmierina , un maniem klientiem ari ;) !
Nodokļus maksaju , bernus izaudzinaju , palidzu jau audzinat mazbernus ;) !
Ko ari Jums novelu piedzivot ;) !
Gribas tikai to mazumiņu ( nu ka Leitija ) pašiem noteikt vai pulksteni grozit ,vai ne ;) !
;)Latvija nav vairs Neatkarīga valsts, lai pati ko noteiktu. Vēsture atkārtojas : Aceros padomju gados arī leiši uz savienīvas fona, prata par sevi un savu tautu vairāk parūpēties. Turpretī letiņi, kalpu dvēseles tik katru direktīvu no cetra ar tādu uzcītību pildija, gluži kā tagad ES direktīvas ar nolaistām biksiņām un dziļu izliekumu pilda. Skumji.
Tu pretīga vate,beidz vienreiz dirst, ja! Kā reiz leiši aktīvi līda dirsās kompartijai, aktīvi aģitējot leišus stāties komunistos! Latvijā bija klaji negatīva(pareizāk sakot, slēpti negatīva) attieksme pret komunistiem, attiecīgi kā sodu par nepaklausību dabūjām vateņu barus , kuri tika sūtīti, lai atšķadītu nacionālistiskos letiņus krievu varzā. Un tas izdevās- tādu kropļu kā tu pilna Latvija tagad!
6.decembris 2017, 15:24 | links
 
Plesigais varonigi runa par 50€ ko nodoklos nomaksa..

mjuniors, 6.decembris 2017, 14:38


Protams ;) ! Lepojos __ ari copmaņa karti katru gadu perku un cigas ar akcizes marku ;) !
Un maliķus trauceju , ceļmalas satiru ( gar savas zemes robežam ) !
Berniem iemaciju ka viņiem ir ne tikai TIESIBAS bet ari PIENAKUMS _ pret savu valsti ;) !
Šobrid jau mazberniem macu ka sveši onkuļi un tantes jasveicina un papiriši no koņčam jamet miskastes ! ;)
Tapec vien esmu laimigs ;) !
6.decembris 2017, 15:22 | links
 
plesigais [06.12.17]: plesigais,nepatik ka letini brauc uz iriju senes lasit,rauj vaļā šapinjonu fabriku,maksā 2000 eiro uz rokas un uznemies atbildibu

uldens2, 6.decembris 2017, 13:46

Man savs biznes apmierina , un maniem klientiem ari ;) !
Nodokļus maksaju , bernus izaudzinaju , palidzu jau audzinat mazbernus ;) !
Ko ari Jums novelu piedzivot ;) !
Gribas tikai to mazumiņu ( nu ka Leitija ) pašiem noteikt vai pulksteni grozit ,vai ne ;) !
;)
Latvija nav vairs Neatkarīga valsts, lai pati ko noteiktu. Vēsture atkārtojas : Aceros padomju gados arī leiši uz savienīvas fona, prata par sevi un savu tautu vairāk parūpēties. Turpretī letiņi, kalpu dvēseles tik katru direktīvu no cetra ar tādu uzcītību pildija, gluži kā tagad ES direktīvas ar nolaistām biksiņām un dziļu izliekumu pilda. Skumji.
6.decembris 2017, 15:08 | links
 
Plesigais varonigi runa par 50€ ko nodoklos nomaksa..
6.decembris 2017, 14:38 | links
 
 
plesigais,nepatik ka letini brauc uz iriju senes lasit,rauj vaļā šapinjonu fabriku,maksā 2000 eiro uz rokas un uznemies atbildibu

uldens2, 6.decembris 2017, 13:46


Man savs biznes apmierina , un maniem klientiem ari ;) !
Nodokļus maksaju , bernus izaudzinaju , palidzu jau audzinat mazbernus ;) !
Ko ari Jums novelu piedzivot ;) !
Gribas tikai to mazumiņu ( nu ka Leitija ) pašiem noteikt vai pulksteni grozit ,vai ne ;) !
;)
6.decembris 2017, 13:56 | links
 
plesigais,nepatik ka letini brauc uz iriju senes lasit,rauj vaļā šapinjonu fabriku,maksā 2000 eiro uz rokas un uznemies atbildibu
6.decembris 2017, 13:46 | links
 
Глупость, это не отсутствие ума, это такой ум.
6.decembris 2017, 13:44 | links
 
Kaķīt, ko tu tur murgo? No paša rīta jau esi sarijies švirlaku? :D

MartinsSi, 6.decembris 2017, 12:14

Meģinašu paskaidrot ;) !
Nepatik krievu agresija Ukraina _ sedies vilciena un brauc _ pakaro par brivu Ukrainu ;) !
Nepatik ka piedzerušies krieveļi uzvedas Riga uz ielas _ nu pieradi savu varenibu _ noliec pie vietas ;) !
Nepatik ka krievu atbalstitaji Rigas dome strada _ ei balso par Latviešiem !
Bet Tu nevari ;) ! Cik nesen vel krievu lamu vardiņus izmantoji ;) ! Un no atbildibas baidies ! ;)
6.decembris 2017, 13:36 | links
 
Kaķīt, ko tu tur murgo? No paša rīta jau esi sarijies švirlaku? :D
6.decembris 2017, 12:14 | links
 
1984 - СССР под санкциями, недавно сбил "Боинг", завяз в войне в исламской стране, не едет на олимпиаду, глушит "Голос Америки".

2017 - Россия под санкциями, недавно сбила "Боинг", завязла в войне в исламской стране, не едет на олимпиаду, глушит "Голос Америки".
6.decembris 2017, 12:08 | links
 
Ja jau reiz par tiem gēniem...)
Ja tā rūpīgāk ieskaties tajās vietvalžu,politiķu un oligarhu sejās,-tad tā pagrūši būs saskatīt mongoloidāros sejas vaipstus...:))
6.decembris 2017, 10:48 | links
 
Foruma vateņiem šitas baigi nepatiks. :)

MartinsSi, 6.decembris 2017, 07:02


Kapec ?
Nav problemu !
Drizak nepatik divkosiba kas izskaneja teksta _ iznak _ ja pie Raiha ieperkas , vai remonte viņam autiņu , vai atļauj savas ( krievijas ) upites nožmieg lašveidigos _ krievs LABS ! Tiko sak darit to pašu ko visi ta krievs SLIKTS !
6.decembris 2017, 08:50 | links
 
Foruma vateņiem šitas baigi nepatiks. :)
6.decembris 2017, 07:02 | links
 
Šaubos vai ar tiem 'mongoloīdu 'gēniem būtu pietiekoši.Kaut kā šamie īpaši arā no turienes nelaužas.Ka tik tur naf arī citi gēni piejaukti...:)
6.decembris 2017, 00:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager