Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
uldens2 [05.12.17]: putins visu mēģina nošpikot no hitlera tikai nekas nesanāk:DD
Tas viņiem jau gēnu līmenī- nozagt, iekarot, izvarot, nošpikot... un melot... Pat to sūda kalašu nošpikoja, ar tagad lepojas. Atombumbu nospēra- vienīgo līdzekli, ar kā palīdzību tagad justies kā "ģeržavai".... Ne ar ražošanu, ne ar intelektu, pat ne ar zobubirstēm- tikai ar bumbām... Nekā sava, tikai nozagtas idejas, iekarotas teritorijas, izvarojot pa pasauli izvazāti pretīgie mongoloidu gēni... Pat Olimpiskās medaļas, pat tās Latvijai nozaga. Iedomājieties, ko mums būtu tās toreiz nozīmējušas! Un ko tagad... Tabletes sarijušies kiborgi, kuri apzinoties savu bezspēcību,tupumu un slinkumu, sarijās ķīmiju un vienkārši atņem veselai nācijai vienreizējus svētkus!
5.decembris 2017, 23:18 | links
 
Lai nu kā,bet īstam sportistam tā politika pie kājas.Vienalga zem kāda karoga startēt...Galvenais parādīt ko Tu spēji sasniegt, savus sviedrus lejot...
5.decembris 2017, 22:31 | links
 
putins visu mēģina nošpikot no hitlera tikai nekas nesanāk:DD
5.decembris 2017, 21:55 | links
 
Krievijasizlase, cik saprotu, hokejā nestartēs. Varbūt atbrīvojas vieta Latvijai???!!! :DDD :DDDD :DDD
5.decembris 2017, 21:54 | links
 
5.decembris 2017, 21:26 | links
 
Nu ko- labs lēmums
5.decembris 2017, 21:12 | links
 
Žēl tikai, ka tikai tagad.Būsim objektīvi-DDR,iespējams ķīnieši,amerikāņi.................
5.decembris 2017, 21:09 | links
 
21:01
SOK prezidents atbild uz jautājumu par iespējamo boikotu no Krievijas puses: boikoti nekad neko nav panākuši. Es neredzu iemeslu Krievijas sportistiem boikotēt Phjončhanas olimpiskās spēles, jo mēs esam atļāvuši "tīrajiem" sportistiem piedalīties tajās.
pirms 3 minūtēmDalīties
20:57
Mūža olimpiskā diskvalifikācija piespriesta bijušajam Krievijas sporta ministram, tagad Krievijas vicepremjeram Vitālijam Mutko un viņa vietniekam Jurijam Nagorniham. Savukārt Soču olimpisko spēļu orgkomitejas prezidents, KHL prezdients Dmitrijs Černišenko izslēgts no 2022. gada Pekinas olimpisko spēļu koordinācijas komisijas.
pirms 6 minūtēmDalīties
5.decembris 2017, 21:04 | links
 
putina ģenialā politika,sadirsties ar visu pasauli visās jomās
5.decembris 2017, 21:01 | links
 
Sportistiem individuāli nav liegts piedalīties - diskvalifikācija attiecas uz Krievijas olimpisko komiteju -tātad uz valsts pārstāvniecību kā tādu Olimpiskajās spēlēs.
5.decembris 2017, 21:01 | links
 
20:53
SOK prezidents izziņo organizācijas lēmumu: KOK diskvalifikācija stājas spēkā nekavējoties, sportisti startēs zem olimpiskā karoga, un viņu uzvaras gadījumā tiks atskaņota olimpiskā himna.

KOK - Krievijas Olimpiskā komiteja.... ja kas
5.decembris 2017, 20:59 | links
 
Nu ko- ap 20:30 tiek solīts SOK lēmums par vateņu dalību Olimpiādē.

raihs, 5.decembris 2017, 17:40

Yes
5.decembris 2017, 20:58 | links
 
Nu ko- ap 20:30 tiek solīts SOK lēmums par vateņu dalību Olimpiādē.
5.decembris 2017, 17:40 | links
 
Nu redz ;) nemaz tik sarežģiti nebija atbildet ;) !
Un pietam pieklajigi _ daudziem butu jamacas _ tā uzvesties ;) !
Ziniet joks laikam iznaktu super ;) ! Protams ne jau ar to kas man biksiņas , bet savakt no vieteja miestņa kaudzi ar bambukiem ! Sakauset , izveidot atiecigu formu un . . . ;) !
Žel tikai tos vienkaršos stradniekus kas minimalas aldziņas deļ tur strada , paliktu uz mani dusmigi !
5.decembris 2017, 16:39 | links
 
O jaunas sejas ;) !
Ko Tu atvainojies ;) te jau visi savejie !
Pastasti sikak _ kas tur ar tiem vačiem ? ;)

plesigais, 5.decembris 2017, 15:17


ta nekas īpašs...taisat bikšu priekšu vāļā un to, kas krīt no turienas ārā(te veči diskutēja,kurai zivij labāk to mutē bāzt) ,bāziet konteinerā iekša,pēc tam sitiet vāku ciet...par padomu,paldies nevajag,galvenais pēc tam atskaiti ielieciet kā bija!un domāju,ka arī tādi jautājumi ar laiku pazudīs!veiksmi Jums!
5.decembris 2017, 16:06 | links
 
Nupat iegāju Mego bodē kādu veselības dzērienu nopirkt...Noskaņojums tāds diezgan pelēcīgs,bet kad pie kases kasiere man pajautāja,-maisiņš vaig? Garastāvoklis momentāni uzlabojās...:),un sāku skatīties uz to pasauli bišku pozitīvāk...:))
5.decembris 2017, 15:54 | links
 
O jaunas sejas ;) !
Ko Tu atvainojies ;) te jau visi savejie !
Pastasti sikak _ kas tur ar tiem vačiem ? ;)
5.decembris 2017, 15:17 | links
 
Tagad sežu un domaju _ a ko lai taja konteinera baž ! :(

plesigais, 5.decembris 2017, 14:55[/quote]

to pašu ,ko te vači gribēja zivīm mutē bāzt....


atvainojos,ka es te tā nepieklājigi no malas,bet nenoturējos...
5.decembris 2017, 15:04 | links
 
Homors ;) !
Raiham problemas ar naudiņu un bankam !
Man problemas ar atkritumiem un pašiniekiem !
Laikam ta dzive tada _ raizes sagada tas ka nav ;) !

Vietejai pašvaldibas policijai uzdots sodit tos kam nav ligumu ar atkritumu savacejiem , biju spiests_ noslegt ! Tagad sežu un domaju _ a ko lai taja konteinera baž ! :(
5.decembris 2017, 14:55 | links
 
Hm varetu but vieta un laika ;) !

Ko Tu tads nigrs ?
E vis vecaku deļ !
Ko ta šie izdarija ?
Mani uztaisija !
;) ! :DDD :DDD :DDD
5.decembris 2017, 14:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager