Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Smols Tava ironija ir nevietā :-) !
26.oktobris 2015, 20:21 | links
 
Plesigais !!!!!!
Nezinu ka Tu tur cinies, ar ko cinies..............,( Luters arim oficiali rakstija ka ik pa laikam naktis esot reali cinijies ar biedru Satanu ) bet Lettu zeme vismaz juridiski jau ir briva ( par valdoso labklajibu uzzini aptaujajot kaiminu pensionarus )
Ja jau tu ta cinies, taad pacukstesu tev vienu noslepumu Brivibas cinitaj !!!!!!
Tresdien 28.10 pl 14 Bralju kapos ir patieso Brivibas cinitaju pieminas pasakums,
paiet 100 gadi ka Bralu kapos gulditi 3 pirmie kritusies strelnieki.
Tiesa gulditi viņi ir kapos 15.10.11915taja, bet kapec godiinosais pasakums ir 28.10, to es tev teikt nevaru.
Sie viri, pa istam cinijas, un par ko cinijas, to ari izcinija.
Ta ka kompadre Plesigais............, ka sacit jasaka, sena Iranju paruna vesta...........
'Lai runa darbi '!!!!!!
Letiem kas lidzigs ir tautas mutvardu kratuve.."
'Ar vardiem Riga, ar darbiem aizkrasne '
P.S.Adolfam Siklengruberam ( vairak pazistams ka Gitlers ) bija tada laba gramata 'Main Kampf' Latviski 'Mana Cina '
Pacuksti mums ari ka Tu cinies par valsts neatkaribu, brivibu................
Varbut tev ir kadaa slepenas cinas metodes......... no tevu teviem mutvardos mantotas................
26.oktobris 2015, 19:49 | links
 
Saki ka nav utopu pists?
26.oktobris 2015, 18:09 | links
 
Utopisdts...:)

Tonis, 26.oktobris 2015, 16:21


Nea nauzmineji:-) !
26.oktobris 2015, 17:58 | links
 
Utopisdts...:)
26.oktobris 2015, 16:21 | links
 
SMOLS skaists un paties zibensperiens :-)
Laigan es biju domājis nejau naudu bet , es cīnos par brīvu Latviju bez krieviem, bez amīšiem un eiropas diktatūras!
26.oktobris 2015, 12:52 | links
 
Plesigais !!!!!!!
Nju nedaudz par to naudu...............
Dazkart kad kāds sak sevi izlielit ka sam ir daudz naudas, es saku "Paradi man to lielo naudu "sams izvelk ara plastmasas kartinu un raada...............
Es tad saku, njeeeeeeee, tu man neradi plastmasas gabalinu, Tu Tautiet man paradi naudu !!!!!!!!
Vot........... parasti tad Tautietis apmulst un apdomajas.
Bezpridels laukos !!!!!!!
Veikalu nav, pasta nav, njeka nav.............
Mazveikalos kartes preti nenjem.
Kauc kadas mistiskas bakas automatos pieprsot maksat par skaidras naudas iznjemsanu.
Tuvakais bankautomats pilsetele 20 km ( uz vienu pusi )..................
Tuvaka tankstele ( DUS ) ari 20 km ( uz vienu galu ).
Koroce.......... sanak , ka ir plastmasas gabalins, bet nav naudas.........
P.S. Ka Lustigi dziedaja Fredis ar LT.
" Un esam laimigi, ka vairak nedzivojam Latvijaa '
Hau................
26.oktobris 2015, 12:40 | links
 
Viss jau skan jauki un saprotami, Plēsīgais. Bet ir lietas kur arī mēs Tev nepiekrītam. Ir lietas, kur mēs zinām vairāk un pieklibo Tev. Un ir lietas otrādi (te parasti ir mazākums:))).
Kādēļ pret eiro!? Nauda vien ir.. Ja ceļo tā ir super lieta.. Nav vairs jābaro bankas uz valūtas maiņu. Eiropas lielvastis ir ekonomiski stiprākas par Latviju, jeb viņu valūta ir stabilāka un lietojam to mēs.
Kopš esam Euro, mani ieņēmumi ir auguši. Un vēl ir vairāki plusi, ko spētu izskaidrot izglītots cilvēks.
Protams ir mīnusi. Bet ne šoreiz par tiem.
Un ja pafilosofējam, Ir jauki ka tev bijušas jaukas atmiņas par pagātni, jaunību.. Bet dzīvojot pagātnē tu pazaudē jauko REĀLO tagadni!
Par ko mēs te cepjamies. Putina propoganda tieši spēlējās ar to pagātni, kas ir bijusi tev. Un, ir daudzi, kas paraujas uz to un sāk būvēt novoja rasija.. Bet ko tas nozīmē!? Karu.. Un Reālo manu tagadni, sačakarē ar jūsu neeksistējošo pagātni..

mjuniors, 26.oktobris 2015, 00:06


Mjuniors , bet vai tad es uzstāju lai man piekrīt ! ? Uzbāžos ar saviem uzskatiem un pieredzi ! ?
Es vienkārši mēģināju uzturēt normalu dialogu(ari uzdodot idiotiskus jautājumus) ,bet laikam tie jautajumi nemaz nebija tik muļķīgi ,ja jau izsauca vetru ūdens glāzē ! :-)

Par atmiņam , ja es atceros , bet nedzīvoju . Tad kad Tev būs mazbērni Tu sapratīsi , ka man miers ir daudz svarīgāks un nakotne vērtīgaka par visu !
Un naida kurināšana ir uzbrukums manai un manu mazbernu nākotnei !
26.oktobris 2015, 09:03 | links
 
izņemot Brāliti un Plēsīgo .
pārējie.....
26.oktobris 2015, 00:08 | links
 
Viss jau skan jauki un saprotami, Plēsīgais. Bet ir lietas kur arī mēs Tev nepiekrītam. Ir lietas, kur mēs zinām vairāk un pieklibo Tev. Un ir lietas otrādi (te parasti ir mazākums:))).
Kādēļ pret eiro!? Nauda vien ir.. Ja ceļo tā ir super lieta.. Nav vairs jābaro bankas uz valūtas maiņu. Eiropas lielvastis ir ekonomiski stiprākas par Latviju, jeb viņu valūta ir stabilāka un lietojam to mēs.
Kopš esam Euro, mani ieņēmumi ir auguši. Un vēl ir vairāki plusi, ko spētu izskaidrot izglītots cilvēks.
Protams ir mīnusi. Bet ne šoreiz par tiem.
Un ja pafilosofējam, Ir jauki ka tev bijušas jaukas atmiņas par pagātni, jaunību.. Bet dzīvojot pagātnē tu pazaudē jauko REĀLO tagadni!
Par ko mēs te cepjamies. Putina propoganda tieši spēlējās ar to pagātni, kas ir bijusi tev. Un, ir daudzi, kas paraujas uz to un sāk būvēt novoja rasija.. Bet ko tas nozīmē!? Karu.. Un Reālo manu tagadni, sačakarē ar jūsu neeksistējošo pagātni..
26.oktobris 2015, 00:06 | links
 
kūr
25.oktobris 2015, 23:56 | links
 
Pietiek filozofēt :-)
25.oktobris 2015, 23:54 | links
 
Mjuniors ,es esmu latvietis un sakopta Latvija ir mans sapnis .:-) !
Nu ir man patīkamas atmiņas no bernu dienam padomijas gados_nu un ?
Dienejis ari esmu gan viena valstī gan savienība_un kas par to ?
Es cinos par brīvu Latviju , BRĪVU ! :-)
Bez krieviem, bez amīšiem, bez eiro !
Nu vārdam patriots atskaņa ir idiots .
25.oktobris 2015, 23:51 | links
 
Paldies, par labiem vārdiem. Es to blogu uzrakstīju, lai iedvesmotu arī citus. ;)

Un man ļoti nepatīk, ka cilvēki dodas prom no lv un saka, ka šeit ir slikti un nav ko darīt. Es uzskatu, ja Tev nav pašam savu sapņu ko īstenot, tad ņem un ej strādāt pie cita un īsteno viņa sapņus. (c)
25.oktobris 2015, 23:34 | links
 
Mjuniors paldies par vel vienu sakoptu Latvijas stūrīti. Lai neslapst un nākotnē vairo Tavu prieku :-)

P/s aizdomājies par vienu mazu niansi !
Ir rekllama un antireklāma , reklama slavina pa tiešo, bet antireklāma pretēji ,bet rezultāts ir viens . Cilvēki uzķeras .
CL laikam ir ieviesusies paraziti kas neko citu nedara ka tikai rokās pa politikas miskastem un kopē .

S_____ kg tik ļoti cenšas krievus nomelnot ka jāsāk šaubīties vai ir tas par ko uzdodas .
25.oktobris 2015, 23:23 | links
 
Šis video man liekas labi te iederās.. Kad iekarst diskusija.. p.s. pēc šī video čalis ieguvis slavu, kā tehnoviking.
25.oktobris 2015, 23:03 | links
 
Redz kā sanāk. Ja jūs man uzdotu 3 jauajumus:
1. Vai es atbalstu krieviju un gribētu atgriezties cccp?
Viennozīmīgi NĒ.
2. Vai es atbalstu LV iestāšanos ES?
Viennozīmīgi JĀ.
3. Ke es domāju par ASV?
Pa lielam to pašu ko par Ru. Abi vienādi-cīnās par ietekmes sfērām pasaulē un vajadzības gadijumā uzmetīs jebkuru no "savējiem".

Es domāju, ka jūsu oponenti Plēsīgais ar Bračiņu atbildētu līdzīgi. Tāpēc vien neviens jums nav devis tiesības viņus apvainot ru atbalstīšanā. Vienkārši viņiem ir savs viedoklis uz notiekošo.
ps. Šovakaram man pietiks. Kultūras pasākums gaida. ;)

urmaas, 25.oktobris 2015, 16:38

URMAAS paldies par atbalstu .:-)
25.oktobris 2015, 22:39 | links
 
Sulla.
Man nevienam nekas nav jāpierāda. Un taisnoties ari netaisos. Vnk uzrakstiju savu redzējumu notiekošajā. :)
25.oktobris 2015, 22:32 | links
 
Kas Tev skaitās ''kultūras pasākums"? Gribēju Tev piedāvāt kādu pasākumu, kurš nav saistīts ar to 900 euro vērto biļešu iegādi, bet gan stingri lētāku un saistītu ar ''garšīgajām'' zivēm...

skiperis, 25.oktobris 2015, 17:43

Vasals. ;)
Biju aizčāpojis uz teātri. Reizēm vajag atslābināties no šīm tēmām. :)
Par garšīgajām zivīm runājot - man šonedēļ nesanāks. Labākajā gadijumā nākamnedēļ. Bet PALDIES par piedāvājumu. :)
25.oktobris 2015, 22:31 | links
 
Latvijā sola uzstāties Krievijas armijas ansamblis, kas slavina 'zaļos cilvēciņus'
Bratanam droši vien par nopelniem būs brīvbiļete, bet nu paķer līdz arī dažus šejienes kremlinus :))
25.oktobris 2015, 20:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager