Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ceru ,ka šeitan rakstošiie un daudz maz domājošie,uz tādām 'tuftām' neuzersies...:)

Tonis, 1.decembris 2017, 23:57

:))) Sarkasms labs..
1.decembris 2017, 23:59 | links
 
Ceru ,ka šeitan rakstošiie un daudz maz domājošie,uz tādām 'tuftām' neuzersies...:)
1.decembris 2017, 23:57 | links
 
Junior, beidz to "Secret" tuftu dzīt! Visa tā herņa darbojas tikai uz mājsaimniecēm! Man ceturtdaļmiljards ir 250 miljoni un nekas vairāk! Un uz Cenu Klubu es neeju, jo man riebjas tās reklāmas "Philips gludeklis tikai 19.99!!!" , kuras mērķis ir tikai viens- appist mājsaimnieces(mājsaimniece-tas, protams ,vispārinājums)

raihs, 1.decembris 2017, 23:50

Raih, tā Tev ir tufta!!! Un es tevi saprotu, bet ir tādi, kas uz to pavelkas un ar to pietiek, lai dzītu savu sviestu.. :)) Es te vispārināti atstāstu grāmatas autoru, un tā jau ir puspatiesība.
P.s. viņš tev ar patiktu, jo viņš reāli arī aplika māņturus un baznīcas.
1.decembris 2017, 23:55 | links
 
Jā, lai cik tas apsurdi arī neliktos tā tas notiek. Bet tas notiek tikai tāpēc, ka tiek pareizi izspēlētas kārtis. Nesen izlasīju grāmatu "Skaidrās domāšanas māksla" 52 domāšanas kļūdas. Secinājums pavisam baiss, mēs esam visi paredzami jeb gadsimtu nodotie gēni ir nosēdušies mūsos un tie mūs arī vada. Palika pavisam neomulīgi, jo saproti ka tā sava brīvā domāšana nemaz tik brīva arī nav. Protams ne visās lietās tā tas ir, bet ir vietas kur mēs vienkārši neapzināti pakļaujamies. Bieži vien mūsu pieminētais Gribules efekts ir viens no tiem, kā var tikt pie varas..

mjuniors, 1.decembris 2017, 23:01


Nu neko citu _ + + + ;) !
Sakam reali domat ;) !
1.decembris 2017, 23:54 | links
 
Un visbeidzot matemātika. Ja brokeris izsūta e-pastus 100 000 ar savu prognozējamību par akcijām.. Pusei krītas otrai ceļās. Pēc laiciņa tad sūta nākošo prognozēšanu tieši tādu pat tikai tai pusei kurai bija uzminējis.. Tā līdz paliek pavisam maz klientu un sāk ticēt, ka viņš ir meistars un zin ko runā! Uzskatu, ka tieši šadi arī strāda propoganda, ka ne visi un neviemēr mēs tiekam pie patiesās kaut puspatiesās informācijas. Tā, ka domājam ka mēs domājam! :D Nebij viens filosofs ko tādu teicis!?
p.s. Arī man viens krievs uzbāzās pa mobīlo ar savu brokerošanu, nav nauda jāiegulda! :D tā, ka lasiet un domājiet!!
1.decembris 2017, 23:52 | links
 
Junior, beidz to "Secret" tuftu dzīt! Visa tā herņa darbojas tikai uz mājsaimniecēm! Man ceturtdaļmiljards ir 250 miljoni un nekas vairāk! Un uz Cenu Klubu es neeju, jo man riebjas tās reklāmas "Philips gludeklis tikai 19.99!!!" , kuras mērķis ir tikai viens- appist mājsaimnieces(mājsaimniece-tas, protams ,vispārinājums)
1.decembris 2017, 23:50 | links
 
Jāni,kaut kā tu uz tiem žīdmasoņiem uzsēdies,speciāli provocē? Nebūsi pats no tās blices?
1.decembris 2017, 23:45 | links
 
Tonis [01.12.17]: Junior,labu tēmu aizskāri.Tas var rosināt padomāt, kas mūsu domāšanu vada ,kam tas izdevīgi un kurp tiekam virzīti...
Jā, jā, Toni- žīdi, masoni, citplanētieši... Mazāk REN-TV skaties:)
1.decembris 2017, 23:42 | links
 
Vēl interesants piemērs, kā tika veikts eksperiments ar studentiem. Divas grupas, izsole krēsls. Pirms izsoles parāda nejauši vienai grupai skaitli 30, bet otrai 90. Grupai kurai iepriekš parādija lielāko ciparu arī izsolē solija par krēslu vairāk!!!. Ja paskatās raidījumu big Sail, Tur tieši to pašu principu piekopj. Kad saimnieks grib kādu konkrētu summu izsolītāji vienmēr sāk saukt ar stipri lielāku utt Un panāk savu. Tad teiksim politikā- kā ietekmē balsošanu nosaucot neīsto statistiku!?
1.decembris 2017, 23:41 | links
 
Tā darbojas propoganda....
1.decembris 2017, 23:40 | links
 
piemērs. Veikalā tiek tirgoti divi identiski produkti, uz viena rakstīts produkts satur 1% tauku. Uz otra 99% nesatur taukus. Cilvēki izvēlās to 99% kaut gan abi ir vienādi. Smadzenes nesaprot daļskaitļus utt.. Kur mēs vēl redzam tādas manipulācijas!? Ziņu portolos vakar uzrakstā poļi iepērk no asv raķetes par ceturdaļmiljardu! Cilvēks nepiefiksē nemaz ka tie ir 250 milj. un līdz miljardam vēl ir stipri patālu. Bet kas par cepienu sanāk-ceturdaļmiljards!!! Utt.
1.decembris 2017, 23:33 | links
 
Junior,labu tēmu aizskāri.Tas var rosināt padomāt, kas mūsu domāšanu vada ,kam tas izdevīgi un kurp tiekam virzīti...
1.decembris 2017, 23:23 | links
 
Jā, lai cik tas apsurdi arī neliktos tā tas notiek. Bet tas notiek tikai tāpēc, ka tiek pareizi izspēlētas kārtis. Nesen izlasīju grāmatu "Skaidrās domāšanas māksla" 52 domāšanas kļūdas. Secinājums pavisam baiss, mēs esam visi paredzami jeb gadsimtu nodotie gēni ir nosēdušies mūsos un tie mūs arī vada. Palika pavisam neomulīgi, jo saproti ka tā sava brīvā domāšana nemaz tik brīva arī nav. Protams ne visās lietās tā tas ir, bet ir vietas kur mēs vienkārši neapzināti pakļaujamies. Bieži vien mūsu pieminētais Gribules efekts ir viens no tiem, kā var tikt pie varas..

mjuniors, 1.decembris 2017, 23:01

+++++
1.decembris 2017, 23:21 | links
 
Jā, lai cik tas apsurdi arī neliktos tā tas notiek. Bet tas notiek tikai tāpēc, ka tiek pareizi izspēlētas kārtis. Nesen izlasīju grāmatu "Skaidrās domāšanas māksla" 52 domāšanas kļūdas. Secinājums pavisam baiss, mēs esam visi paredzami jeb gadsimtu nodotie gēni ir nosēdušies mūsos un tie mūs arī vada. Palika pavisam neomulīgi, jo saproti ka tā sava brīvā domāšana nemaz tik brīva arī nav. Protams ne visās lietās tā tas ir, bet ir vietas kur mēs vienkārši neapzināti pakļaujamies. Bieži vien mūsu pieminētais Gribules efekts ir viens no tiem, kā var tikt pie varas..
1.decembris 2017, 23:01 | links
 
"Pirmdien SOK publicēja 46 lappušu garu detalizētu skaidrojumu par diskvalificētā distanču slēpotāja Aleksandra Ļegkova lietu, un, visticamāk, šādi ziņojumi būs arī par pārējiem sodītajiem sportistiem."
Tak SOK sākumā vajadzētu publicēt detalizētu skaidrojumu arī par pārējiem sodītajiem sportistiem, tad arī federācijām būtu mutes ciet un nečakarētu galvas gan tīriem, gan netīriem sportistiem.
Vispār tur jau saknē kaut kāds sviests - iegūtās medaļas atņem SOK, bet par medaļu pārdali lemj federācijas. Dīvaini.
1.decembris 2017, 22:24 | links
 
Protams, Ādolfa ideju realizācija dzīvē! Un tieši pirms iebrukuma Ukrainā! Kad var būt labāks par uzvarām pasaules līmenī! Kas var labāk parādīt , ka krievi ir pārāka rase? Lai arī cik absurdi tas neizklausītos...
1.decembris 2017, 21:33 | links
 
Kādi bija ar nācijas gara celšanu rīki!? Kara un sporta uzvaras. Tā, ka naudu nežēlos... :))
1.decembris 2017, 21:24 | links
 
Principā, ja nan iedotu kādu miljonu, es ar sāktu šaubīties par to, ka, piemēram, Zeme ir apaļa(starp citu, krievu televīzijā ir pilns ar raidījumiem, kur to visā nopietnībā apšauba)
1.decembris 2017, 21:23 | links
 
Un? Krievi samaksāja, un IBSF uzmācās šaubas par lēmumu. Kas tur īpašs? Visu SOKu nenopirks... Cerams, ka nenopirks...
1.decembris 2017, 21:20 | links
 
"Pēc uzklausīšanas IBSF nonāca pie secinājuma, ka nav pietiekami daudz pierādījumu, lai saglabātu spēkā sportistu pagaidu diskvalifikācijas. Uzklausīšanas komisija aicina Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) pēc iespējas ātrāk IBSF prezentēt pamatotu lēmumu, lai varētu veikt turpmākās darbības."
1.decembris 2017, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager