Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Pareizi krumujanci saki, nav ko rakstīt kā būs..Gan jau To redzēsim paši rīt un parīt :).
Brālītis uz dvieļiem labi uzvilcies.. Un šobrīd ceļ trauksmi. Būs taisnība viņam vai nē to redzēsim. Ja būs kļūdijies, tad sanāk ka būsim dzīvojuši liekā trauksmē. Un es uz doto brīdi izvēlos dzīvot mierā un sēt to apkārt..
Saku, arlabunakti..
24.oktobris 2015, 23:24 | links
 
Nenoturējos! Brālīt, bet tad Tev būtu jāmazgā kājas nevis sev, bet kādam citam! Vai esi tam gatavs?
24.oktobris 2015, 23:22 | links
 
Pareizi, savulaik, viens no mācītājiem ir teicis, ka Bībele vislabāk jālasa oriģinālvalodā, ivritā. Kurš no mums to prot?
Tā ir rakstīta līdzībās un latviešu valoda ir par nabadzīgu, lai to precīzi iztulkotu, un, kur nu vēl no šī neprecīzā tulkojuma kaut ko saprastu.
Protams, ka Dievs, ir metafora šodien, taču tas, kas ir mācībā, manuprāt, ir ļoti nopietni ņemams. Jo notikumi pasaulē, diemžēl, virzās tieši tā, kā tas ir aprakstīts tur. Par dzelteno, melno un balto rasi.
Kā piemēru varu pastāstīt, ka man ar tēvu, vēl tajā laikā, kad laukos nepazina televīziju un bija tikai daži draņķīgi vadu telefoni, tēvs, pēc tīklu izņemšanas, stāstīja, ka pienāks drīz laiks,kad cilvēki 1000 km attālumā redzēs viens otru un sarunāsies. Toreiz ilgi fantazējām kādās veidā tas varētu notikt. Kas ir šodien? Tā ir ikdiena. Varētu stāstīt vēl, bet apnicis jau drukāt...
24.oktobris 2015, 23:18 | links
 
Man tikai viena lieta patīk ko viņi dara - mazgā rokas un kājas pirms lūgšanām .Un cik sapratu tā mazgāšanās ir 2x dienā . To vajadzētu kristietībā ar pārņemt,citādi citreiz visu dienu noskrējies atgriežos vakarā mājās ,novelku kurpes ......
24.oktobris 2015, 23:13 | links
 
Nu johaidī man nav jāpapildina jau tā ļoti bagātas organizācijas kabata lai ievērotu mūsdienu jebkuram saprātīgam cilvēkam izprotamas likumu normas. Un tas par cita vīrieša sievas neiekārošanu tak ir fufelis, derīgs viduslaiku patriarhālajā sabiedrības modelī ;) Cita vīrieša sievu der iekārot, dažkārt, ja vīrs ir āpsis :) Protams bībelē nekas nav minēts par mazu zēnu krāniņiem, ar kuru samīļošanu tā aizrāvušies neskaitāmi priesteri, un kuru aizstāvībai vai "atmazgāšanai" baznīca gatava tērēt miljonus ;) Nav lielāka liekulības simbola uz šīs planētas kā melnsvārcis ar svētulīgi izteiksmi.
24.oktobris 2015, 23:12 | links
 
Es gan ticu dievam. Nezinu viņa vārdu bet bieži aprunājos ar viņu. Krūmjancis te labi par baušļu ,jeb cilvēcības un attiecību pamatprincipiem pareizi pateica. Pārējais ir izpušķojumi ar pasaku ,fantāzijas un fantastikas elementiem - tad sanāk tādas biezas grāmatas . Čurkas paši vēl pierakstījuši ka vajag visiem "neticīgajiem"galvas nogriezt un kāds auns viņiem borē smadzenes ka to teicis muhameds un tas aunu bars arī griež galvas - šaubos vai kāds no viņiem pat korānu ir lasījis.

Bralitis, 24.oktobris 2015, 23:01

Viņiem čurbans ko teicis.. Kā pats teici, mums TV propoganda:D
24.oktobris 2015, 23:06 | links
 
Es gan ticu dievam. Nezinu viņa vārdu bet bieži aprunājos ar viņu. Krūmjancis te labi par baušļu ,jeb cilvēcības un attiecību pamatprincipiem pareizi pateica. Pārējais ir izpušķojumi ar pasaku ,fantāzijas un fantastikas elementiem - tad sanāk tādas biezas grāmatas . Čurkas paši vēl pierakstījuši ka vajag visiem "neticīgajiem"galvas nogriezt un kāds auns viņiem borē smadzenes ka to teicis muhameds un tas aunu bars arī griež galvas - šaubos vai kāds no viņiem pat korānu ir lasījis.
24.oktobris 2015, 23:01 | links
 
Kā jau rakstīju, arī pats reti esmu baznīcā, taču tas nav bijis man šķērslis piedalīties kādos baznīcas organizētos pasākumos un semināros, lai saprastu, kas ir, vai nav, vērtīgs šajā Bībeles mācībā, kam tas der, un kaut drusku saprast arī kristietību vispār.
un tikai tāpēc, lai bezjēgā nebūtu jāpopularizē maksisms-ļeņinisms, bet varētu runāt par to pēc paša saprašanas.

Daudziem to pašu izdarīt ir vai nu slinkums vai aizspriedumi.
24.oktobris 2015, 22:53 | links
 
Esmu audzināts katolis, lai arī šodien vairs nēeju uz to baznīcu, bet tajā visā ir kaut kas īpašs.. Es personīgi baznīcu uztveru kā filosofisku kustību.. Ir tur gudras lietas.. Dievs- ir metafora, kas ir kaut kas augstāks un cienījams.. Nevis kaut kāds cilvēks, bet garīgo lietu kopums. Cik paklausoties agrāk cilvēki bijuši lieli "mežoņi", tad šī bībele, mūsdienīgi sauksim to par vadlīniju ir tomēr uzvedusi mūs uz tā ceļa kur atrodamies. Un tas, ka visos laikos un visās vietās atrodas sauksim par žuļikiem , neliešiem (mācītāji) tas ir cilvēciskais faktors, kas skar mūs ikvienu, jeb Mūsu cilvēciskais EGOISMS.
24.oktobris 2015, 22:42 | links
 
Baznīca, diemžēl nav prokuratūra, ne arī policija. Ja cilvēki paši neievēro šīs elementārās sadzīves normas, kas atspoguļotas bauslībā - tur nav vainīga baznīca un mācība.
Tie ir cilvēki, ar visiem kariem , laupīšanām un visu pārējo.
Tur jau ir tā sāls, ka Bībele un Talmūds faktiski ir gadsimtos krātu padomu apkopojums, kuru ne katrs spēj un grib lasīt, bet gudri pakakāt gan.

Lūk par to jau ir runa, ja mūsu valsts cilvēki kaut mazliet un katrs sāktu dzīvot tā, kā ieteikts Bībelē - tas būtu ļoti liels vienojošs solis pareizā virzienā. Taču realitātē notiek pretējais - zog, laupa, nogalina, netur godā ģimeni, kas faktiski ir maza valstiņa valstī, bet lec visām un dažkārt visiem virsū.
Un stāsta arī šeit visādas pasakas par reliģijas tēmu.Nu ko vēl te piebilst.
24.oktobris 2015, 22:32 | links
 
Krumujanci, tikai tā baznīca ne velna neseko tam ko pati sludina. Par baušļiem vispār nerunājot. Zog un nogalina uz velna paraušanu. Es saprotu, ka cilvēki ir jāzombē, lai to aunu baru varētu vadīt. Tad nu vienu daļu baznīca veiksmīgi arī nozombē un ved sev, un maksāt spējīgo, norādītajā, vajadzīgajā virzienā.
24.oktobris 2015, 22:21 | links
 
Arī šeit ir interesanti cilvēki.
Taču lielākā daļa zin un daļēji arī pilda Dieva baušļus, piemēram, nedari otram to, ko nevēlies saņemt pats. Tas no Bībeles.
Nu neiešu ne pārrakstīt šeit Bībeli, ne arī kādu aģitēt - katrs dzīvo kā grib un kā sanāk, bet pirms ko raksti - vispirms uzzini, tad domā! Nevis dzen marksistiski- ļeņinisko propagandu, ko esi samācījies politmācību stundā.
24.oktobris 2015, 22:13 | links
 
Ja Romas katoļu baznīca ir visietekmīgākā un bagātākā organizācija pasaulē, un nelolojiet ilūzijas ka kādu dienu to var nolikt pie vietas. Nauda diemžēl nosaka visu. Un tā ir asiņaina nauda, gadsimtiem vākta ar teroru un krustnešu laupītāju ordām visā pasaulē. Īstenībā tā organizācija ne ar ko neatšķiras no mafijas sindikāta, kas nu legalizējis savu biznesu.
24.oktobris 2015, 21:49 | links
 
Ech kā patiesi Sulla saka. Pa manam visi šitie ticību sludinātāji jāliek pie sienas. Tādi divkoši vēl ir jāpameklē. Žēl ka padomju gados neizdevās viņus pilnībā izskaust, būtu vismaz vēl kādu labu darbu izdarījuši. Var jau saprast, ka biznesa plāns tas ir vājprātīgu apmēru un tauta tiks uz to musināta. Ne velti Vatikānu ASV pasludināja par lielāko naudas atmazgātāju. Bet nekas, gan jau nāks laiki kad baznīcas tiks dedzinātas un mācītājus pir baznīcas zvaniem kārsim.
24.oktobris 2015, 21:40 | links
 
Jo vairāk es mācos, jo vairāk saprotu cik maz es zinu! Visziņu pašlaik Latvijā ir visvairāk! Arī valdībā, ne tikai copmaņos. Tāpēc jau laikam arī mums te iet kā pie Pļevnas!
24.oktobris 2015, 21:05 | links
 
Kāds vispār sakars latvieša pašapziņai ar kaut kādu svešu jūdu reliģiju, savulaik uzspiestu mums ar zobenu ? Un vispār ja cilvēks 21.gs vēl arvien atkarīgs no māņiem un reliģijas, nu tad man tiešām žēl tādu cilvēku..
24.oktobris 2015, 21:01 | links
 
Attiecībā uz islamticīgajiem...
Neviens mums nepalīdzēs pretīstāvēt islamam, ja ļaužu prātos tikpat stingri nebūs Dieva, Kristus, vārds.
Muslimi ir gatavi, un arī to dara - mirt par savu Allahu, un viņa vārdā.
Cik ir tādu Latvijā, kas ir gatavi mirt par savu zemi ar Jēzus vārdu, vai bez tā, uz lūpām? Jau redzējām no 300 rezervistiem - knapi 50!
Atbildiet godīgi arī paši uz šo jautājumu un viss būs skaidrs.

Ja Latvijā ar kristietības būšanām vēl pagaidām ir salīdzinoši labāk, nekā Skandināvijā, Francijā un Anglijā, kur tauta tajā laikā, kad mēs cēlām komunismu dzīvoja pārticībā un savos 70 pārticības gados ir paspējusi savā domāšanā izvirst tik tālu, ka tai kļūst svešas ģimenes saites, kuras tie strauji nomaina pret gejismu, lesbismu, prostitūciju un citām degradācijas formām. ir sākuši atteikties no kristietības pilnībā, zāģējot jau savām baznīcām pamazām krustus nost, tā, kā tas bija arī PSRS, tad rezultāts, agrāk vai vēlāk būs tāds pats, kā komunisma cēlājiem, tikai te šīs valstis pārņems islams.
Neesmu optimists, taču, ja Latvijas iedzīvotāji neapvienosies savā ticībā ap Jēzu Kristu, vienalga kādā formā, nekas labs mūs negaida.

Lai kaut mazliet izbēgtu no nevajadzīgas zākāšanās, - pats esmu kristīts, eju baznīcā, kad sajūtu tādu vajadzību vienalga kādā formā, un, Dievs mani ir pasargājis no bojā ejas - vismaz 3 reizes manā līdzšinējā dzīvē, kā tagad daudzi teiktu - tev vienkārši laimējās. Es pats gan domāju savādāk, tajos apstākļos tas vienkārši bija brīnums.
24.oktobris 2015, 20:33 | links
 
visi dvieļu galvas mūk prom uz kautkādu tikai viņu prātā iedomātu sapņu zemi.nu nav tā Latvija,un nekad nebūs.nespējam mēs maksāt tādus pabalstus kā Norvēģija un Vācija,nespējam nodrošināt vņus ar
skaistām smukām mājiņām.neticu ka viņi te ilgi uzturēsies
24.oktobris 2015, 20:05 | links
 
Bralitis !!!!!
Apskaidro man ludzu savu viedokli, kuru es ta liz alam nespeju saprast.
Kas ir ticiba, un kas ir curbans !!!!!!!
Vai ja Tu dzivo un skiet dzimis esi Kristiga Juropaa.............. vai tad Tu esi Kristietis !!!!!
Vai visi kas ir piespiedu-brivpratiga karta ir bijusi PSRS armija ir komunisti !!! vai Padumju fani ???
Ja tev pase skiet rkstits Latvietis......... ko tu zini par Latvietibu ??? ( piem kadi ir nakamie Lettu svinamie godi ) , meklet atri ko google musdienas nepiedien pie laba tonja.........
Tad pajauta pats sev............ kas Tu esi, biedri Braliit !!!!
P.S. Piemman viena vemamma ir bijusi ortodoksala Poliete, kas sava gimene runaja Poliski ( vectevam nepaveicas, sams bija Latvietis ).
Otrai vecmminjai māte bija tira Suomiete......piedzima omme Anglija kur vecomes tevs-Latvietis bija spiests palikt kad sakas 1 pasaules kars, sams bija uz Englandiju aizburajis ar 'malkas Jani '.
Vot............... a man pas rakstits LATVIETIS !!!!!
Kur ta biedri Bralliit ir ta taisniba ????
p.s. Uz milzigam pagiram biezi jutos ka Irokezu samanis, vienigi spalvotas galvassegas man pietrukst ?????????
24.oktobris 2015, 15:31 | links
 
Smol tu jauc divas dažādas lietas - ticību un čurbānus.
24.oktobris 2015, 15:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager