Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
JuurasBulis !!!!
Kisindzeram nav ne vainas.
Iesaku izlasit ( ja kāds seit mak ari gramatas lasīt protams ) viņa SuprGramatu "Diplomatija"
Kisindzers ir istens Evrejs.......... uzvards nak no ka tajos laikos Evrejiem deva uzvardus Nak no Kisingas ( laikam pilseta tada ), tapat ka piem Selidzers.............( nak no Selingas ) un t.t.

Reiz sena intervija atklata, vinam jautaja "Vai tiesam Evreji valda par pasauli "?????
Viņš pasmaidija........... un tad pec pauzes teica........"Vai tad Jus to nezinajat "!!!!!!
Nezinisiem pacukstesu ka US ( evreju pavalsts ) dod Izraelai tikai brunojumam 4 miljardi gada....., bez citas "Gumannas 'palidzibas.
Irana, un citas Auistrumu valstsis nekad nav slepusi un aci saka ka vinu uzdevums ir "Noslaucit Izraelu no zemes virsas"
Jo vesturiski Izraalja tauta bnav nekas cits ka okupantu-salsnju bars kas ar varu ienaca vesturiski 'Apsolitaja zeme ' auguligaja zeme, kuru iekopa un labi dzivoja Kannaniesu un Filistiesu ciltis.
Ari Austrumu kaiminjs kaari allaz ir lukojies uz mūsu iekopto zemiti............... kauc gan pie viņa vel labak visadi burkani aug.
Sens Livanas izteiciens vesta "Ko taupa taupitajs, to laupa laupitajs "
P.S. Visu cienu biedram Kisindzeram, kurs skiet pardesmit gadus reaali ruleeja visu US arpiolitiku, un skiet ka rulle vel taga.
24.oktobris 2015, 13:59 | links
 
Bralitis !!!!
Vot tu ta smuki izrunajies ka Cionistu parvalditu zinu zobets vergs ( tas manuprat )
Pasaki mums e naivajiem Lettu baleliniem.......
Kad Tu pedejo reizi real runaji ar Islamticigo ( reali, nevis skatoties zinas TV ).
Kad Tu tureji rokas Koranu !!!!
Koranu, Latviski skiet jau ir 2gab tulkojumi , skiet pedejais Berzina izpildijuma.
Vai tev vispar ir savs viedoklis par Islamu !!!
Kapec Tev personigi ir pretenzijas ( ka seit var saprast ) pret Islamticigajiem.
Uz ka balstas Tava parlieciba, ka apm 1,5 MILJARDI Islamticigie ir slikti cilveki !!!!!
Hau.................. vanna majas ka parasti nekas nejeras, nez kapeec !!!!
24.oktobris 2015, 13:45 | links
 
Tautiesi !!!!!
Man ir loti labs coms, ists copes matadors.......... loti ticigs cilveks, ticiba sen piebcversies pamatoti Judaismam, pabis vairakkart taja Evreju valsti kas blakus Palestinai.
Tie ir viņa vardi, nemti no realas dzives pieredzes.
Arabu ( topbis ka mes sakām dvielagalvu ), un Kjinieti............. nekadigi nevar ne asimilizet, ne ka savadak ieklaut mūsu sabiedriba............. kas vinjiem jau ir sensen vesturiski naidiga, un prieks viniem asinskari postosa.
Hau...............................
P.S. Nevelti Kristietibas Svetie vardi runa par greku, muzigo navi pec Ievas tantes greka iekodiena taja augli, un to ka greeki bus jaizperk vel 7njam paaudzem.....................
Tobis..............."Nedari otram to ko negribi lai izdara tev "
Mnuprat vis ir loti vienkarsi.!!!!!!
24.oktobris 2015, 13:37 | links
 
Chalitis !!!!!
Piekrītu Brālītim! Labs "čurka" ir beigts "čurka"! Turpinās Latvijas izpārdošana. Neviens normāls cilvēks negrib savā valstī islāmistus.
Tu sito tekstu pasaki Muhamedanjiem kad viņi bus vairak ka trīs vienkopus......., nedomaju ka tas tev Labi beigsies !!!!!!
Neviens normāls cilvēks negrib savā valstī islāmistus.
Redz Tev un man neviens neprasija, kas ko grib vai negrib...........
Vienotiba kas pagaidam vel ir pie "sprices ' ( laikam ka slicejs turas pie jau sen grimstosas laivas) GRIB ...................ij visss.
Ko ta Vienotiba ir taja Brisele sasolijusi !!!!! tas nju ar laiku protams naks gaisma ( atliekm tikai biski pagaidit ).
Hau................................
24.oktobris 2015, 13:31 | links
 
Piekrītu Brālītim! Labs "čurka" ir beigts "čurka"! Turpinās Latvijas izpārdošana. Neviens normāls cilvēks negrib savā valstī islāmistus. Tātad apakšā ir nauda! Kāds nopelnīs uz to labu piķi! Mūs baida ar to, ka ja neņemsim "bēgļus", mums ES nepalīdzēs. Būs lielāki draudi no krievzemes puses. Muļķības! Esam NATO dalībvalsts. Ar ES tur nav nekāda sakara. Redzēsiet, slāvi pirmie sāks viņus močīt! Latvietis stāvēs maliņā. Ir pieradis, ja sit pa labo vaigu, griež kreiso!
24.oktobris 2015, 07:09 | links
 
Bralitis, 24.oktobris 2015, 00:12
Diemžēl, bet īsumā pareizi komentēta situācija.
Vismaz es esmu pārliecināts, ka manā tuvākajā apkārtnē šo zvēru klātbūtne būs apgrūtinoša viņu eksistencei.

mini_Me, 24.oktobris 2015, 00:19


Tā nebūs. Neatbilst mūsu mentalitātei.Lai cīnītos pret tiem mošķiem ir jābūt kā minimums krievu , ukraiņu vai poļu mentalitātei. Ja ar krievu var normāli izkauties ,tad iedzert ,tad ar šitiem ir tikai viens variants - līdz galam . Viltīgi ,nelietīgi,liekulīgi,nodevīgi - pagriezīsies -iešaus mugurā . - man reiz bij ar viņiem darīšana ... visu mūžu cerēju ka nebūs ar viņiem vēlreiz jākaujas ,bet izskatās ka nākotnē būs :( Tiem kas nesaprot par ko saku .Vienkāršāk : viņiem izņemot savējos citi vispār neeksistē un ja iznāk darīšana tad nekad neticiet ,nekad bīstamā situācijā neatstājiet viņus uz kājām un pie samaņas.

Bralitis, 24.oktobris 2015, 00:36[/quote]
Jā: nav politkorekti, bet tomēr ļoti patiesi.
Pirms dažiem mēnešiem nevarēju iedomāties, ka piekritīšu Bračiņa viedoklim. A ko darīt?
24.oktobris 2015, 00:49 | links
 

Bralitis, 24.oktobris 2015, 00:12
Diemžēl, bet īsumā pareizi komentēta situācija.
Vismaz es esmu pārliecināts, ka manā tuvākajā apkārtnē šo zvēru klātbūtne būs apgrūtinoša viņu eksistencei.

mini_Me, 24.oktobris 2015, 00:19[/quote]

Tā nebūs. Neatbilst mūsu mentalitātei.Lai cīnītos pret tiem mošķiem ir jābūt kā minimums krievu , ukraiņu vai poļu mentalitātei. Ja ar krievu var normāli izkauties ,tad iedzert ,tad ar šitiem ir tikai viens variants - līdz galam . Viltīgi ,nelietīgi,liekulīgi,nodevīgi - pagriezīsies -iešaus mugurā . - man reiz bij ar viņiem darīšana ... visu mūžu cerēju ka nebūs ar viņiem vēlreiz jākaujas ,bet izskatās ka nākotnē būs :( Tiem kas nesaprot par ko saku .Vienkāršāk : viņiem izņemot savējos citi vispār neeksistē un ja iznāk darīšana tad nekad neticiet ,nekad bīstamā situācijā neatstājiet viņus uz kājām un pie samaņas.
24.oktobris 2015, 00:36 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:39
Varbūt. Un kā to siseņu uzlidojums tevi pasaudzēs ar pareizo zināšanu bagāžu azotē? Vai jau esi priekšlaicīgi pievērsies pašai "miermīlīgākajai"reliģijai?

mini_Me, 23.oktobris 2015, 22:48

Protams.Nāk krievs mācos baznīcas dziesmas,muslimi korānu,nāks čukčas jāmācās būs šamaņu dejas sniegā :)

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:58

Bralitis , kas ta nu ? Tads lokans esi palicis !

plesigais, 23.oktobris 2015, 23:06

Sen jau saku no čurkām jāuzmanās ne no krieviem.Nu tas mākonis tuvojas - pat mini-me ir satraucies :)Tikai čurkas ir patiesais drauds. Viņi tagad izpletīsies pa visu eiropu -arī pa mūsu zemi,tad galvenais čurka nokliegsies ka ir pienācis tas brīdis un te ies būkšķi pa gaisu. Daudzi saka viņi te nosals ,ne vella - sava allaha vārdā viņi ir ar mieru arī antarktīdu uzspert gaisā.

Bralitis, 24.oktobris 2015, 00:12

Diemžēl, bet īsumā pareizi komentēta situācija.
Vismaz es esmu pārliecināts, ka manā tuvākajā apkārtnē šo zvēru klātbūtne būs apgrūtinoša viņu eksistencei.
24.oktobris 2015, 00:19 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:39
Varbūt. Un kā to siseņu uzlidojums tevi pasaudzēs ar pareizo zināšanu bagāžu azotē? Vai jau esi priekšlaicīgi pievērsies pašai "miermīlīgākajai"reliģijai?

mini_Me, 23.oktobris 2015, 22:48

Protams.Nāk krievs mācos baznīcas dziesmas,muslimi korānu,nāks čukčas jāmācās būs šamaņu dejas sniegā :)

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:58

Bralitis , kas ta nu ? Tads lokans esi palicis !

plesigais, 23.oktobris 2015, 23:06


Sen jau saku no čurkām jāuzmanās ne no krieviem.Nu tas mākonis tuvojas - pat mini-me ir satraucies :)Tikai čurkas ir patiesais drauds. Viņi tagad izpletīsies pa visu eiropu -arī pa mūsu zemi,tad galvenais čurka nokliegsies ka ir pienācis tas brīdis un te ies būkšķi pa gaisu. Daudzi saka viņi te nosals ,ne vella - sava allaha vārdā viņi ir ar mieru arī antarktīdu uzspert gaisā.
24.oktobris 2015, 00:12 | links
 
ar ļaudīm , kuriem nekas nepieder un nav ko zaudēt, komunikācijai jābūt viņu valodā, citu šie nesaprot, eiropieši ,sevišķi tie, kas tuvāk ziemeļiem tam nav gatavi, pacifisms , garīgums blabla, bet šamiem viss pa vienkāršo,neesi mūsējais - britvoi po gorlu i v kolodjec:(

usis, 23.oktobris 2015, 22:19
jā, interesanti- ziemeļos vienmēr mācējuši par sevi pastāvēt, ziemas karš vien ko vērts... nez, kas šamiem noticis, pēdējais pusgadsimts izkastrē... oi, es gribēju teikt, izoperējis mugurkaulu?... Varbūt vaina iekš tā, ka ir jācīnās, bet atklāts karš nenotiek, ta nu šamie nesaprot- kā?

eldorado, 23.oktobris 2015, 23:38

Atslēgas vārdi ir "politkorektums" un "iecietība".
Pats personiski esmu redzējis Karēlijas kauju vietas - somi tās joprojām atceras un tur cieņā.
Sviedri un norvēģi - mīkstie, kurus jau drīzumā nomāks izdevīgāko pabalstu meklētāju siseņu bari.
24.oktobris 2015, 00:01 | links
 
Tie'musonu'vēji arī pār ziemeļiem tagadiņ pūš...
Viss sajaucas un mainās,tad kādam(iem) tas perspektīvē ir izdevī...Izredzēto elite tālu uz priekšu starptautiski/ģeopolitiski raugās un plāno...
23.oktobris 2015, 23:52 | links
 
ar ļaudīm , kuriem nekas nepieder un nav ko zaudēt, komunikācijai jābūt viņu valodā, citu šie nesaprot, eiropieši ,sevišķi tie, kas tuvāk ziemeļiem tam nav gatavi, pacifisms , garīgums blabla, bet šamiem viss pa vienkāršo,neesi mūsējais - britvoi po gorlu i v kolodjec:(

usis, 23.oktobris 2015, 22:19

jā, interesanti- ziemeļos vienmēr mācējuši par sevi pastāvēt, ziemas karš vien ko vērts... nez, kas šamiem noticis, pēdējais pusgadsimts izkastrē... oi, es gribēju teikt, izoperējis mugurkaulu?... Varbūt vaina iekš tā, ka ir jācīnās, bet atklāts karš nenotiek, ta nu šamie nesaprot- kā?
23.oktobris 2015, 23:38 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:39
Varbūt. Un kā to siseņu uzlidojums tevi pasaudzēs ar pareizo zināšanu bagāžu azotē? Vai jau esi priekšlaicīgi pievērsies pašai "miermīlīgākajai"reliģijai?

mini_Me, 23.oktobris 2015, 22:48

Protams.Nāk krievs mācos baznīcas dziesmas,muslimi korānu,nāks čukčas jāmācās būs šamaņu dejas sniegā :)

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:58

Beidz ākstīties, jo šis tiešām ir nopietni. Tie skaitļi, kas pieejami presē, ir vienkārši nožēlojami, salīdzinot ar reālo situāciju.
Kāpēc gan kāds "Star Wars" fanātiķis labklājīgajā Sviedrijā ziedotu savu dzīvību pret 2 smirdīgiem muslimiem?
23.oktobris 2015, 23:10 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:39
Varbūt. Un kā to siseņu uzlidojums tevi pasaudzēs ar pareizo zināšanu bagāžu azotē? Vai jau esi priekšlaicīgi pievērsies pašai "miermīlīgākajai"reliģijai?

mini_Me, 23.oktobris 2015, 22:48

Protams.Nāk krievs mācos baznīcas dziesmas,muslimi korānu,nāks čukčas jāmācās būs šamaņu dejas sniegā :)

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:58


Bralitis , kas ta nu ? Tads lokans esi palicis !
23.oktobris 2015, 23:06 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:39
Varbūt. Un kā to siseņu uzlidojums tevi pasaudzēs ar pareizo zināšanu bagāžu azotē? Vai jau esi priekšlaicīgi pievērsies pašai "miermīlīgākajai"reliģijai?

mini_Me, 23.oktobris 2015, 22:48


Protams.Nāk krievs mācos baznīcas dziesmas,muslimi korānu,nāks čukčas jāmācās būs šamaņu dejas sniegā :)
23.oktobris 2015, 22:58 | links
 
Man te no darba viens meitietis nesen pavēstīja ,ka braukšot uz Norge strādāt.Tur esot laba draudzene,kas ar arābu ieprecējusies,viņai darbu piemeklēšot.Nu ko padarīsi,brīvais tirgus,jevropa,djemokratjija odnako..Aizbrauc ar.Bet pēc nedēļas jau atpakaļ un lūdzas lai ņemot...Prasu kas ta nu?Šī man atbild,draudzene ar savu arābu štuceri šamo pa varītēm par 8 štukām gribējusi ar citu arābu migrantu ieprecināt,lai šams EU pilsonību dabūtu.Knapi aizlaidusies...
Tā kā mūsu 'zeltenēm'plašas iespējas pavērsies...:)

Tonis, 23.oktobris 2015, 22:42


Tas jau vecs stāsts.Anglijā šitā pakistānieši precina zaķus no A eiropas.
23.oktobris 2015, 22:54 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.

Bralitis, 23.oktobris 2015, 22:39

Varbūt. Un kā to siseņu uzlidojums tevi pasaudzēs ar pareizo zināšanu bagāžu azotē? Vai jau esi priekšlaicīgi pievērsies pašai "miermīlīgākajai"reliģijai?
23.oktobris 2015, 22:48 | links
 
Man te no darba viens meitietis nesen pavēstīja ,ka braukšot uz Norge strādāt.Tur esot laba draudzene,kas ar arābu ieprecējusies,viņai darbu piemeklēšot.Nu ko padarīsi,brīvais tirgus,jevropa,djemokratjija odnako..Aizbrauc ar.Bet pēc nedēļas jau atpakaļ un lūdzas lai ņemot...Prasu kas ta nu?Šī man atbild,draudzene ar savu arābu štuceri šamo pa varītēm par 8 štukām gribējusi ar citu arābu migrantu ieprecināt,lai šams EU pilsonību dabūtu.Knapi aizlaidusies...
Tā kā mūsu 'zeltenēm'plašas iespējas pavērsies...:)
23.oktobris 2015, 22:42 | links
 
Mini me paklājiņš uz austrumiem jāliek.
23.oktobris 2015, 22:39 | links
 
ar ļaudīm , kuriem nekas nepieder un nav ko zaudēt, komunikācijai jābūt viņu valodā, citu šie nesaprot, eiropieši ,sevišķi tie, kas tuvāk ziemeļiem tam nav gatavi, pacifisms , garīgums blabla, bet šamiem viss pa vienkāršo,neesi mūsējais - britvoi po gorlu i v kolodjec:(
23.oktobris 2015, 22:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager