Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
nu jā,pēc tadiem komentāriem tev tagad ir jāuzmanās :D
20.oktobris 2015, 19:52 | links
 
COJS , nu vaita nav vienalga ?

Jāsaka ka pat uz copi jadoma ar ko kopā iet :-)
20.oktobris 2015, 19:48 | links
 
Piedodiet , bet kaut kā jocīgi paliek! :-)
Tie cilvēki kas ir piedzīvojuši padumjos laikus tomer ir saglabājuši godu ,pieklājību ,un cieņu . Turklāt tie kas ir pēdējo gadu augļi vai iebraucēji*********!

Un ar TĀDIEM man buss jāsēž vina ierakuma !

plesigais, 20.oktobris 2015, 19:29


kādā ierakumā tu ar kādu te taisies tupēt? :DDDD
20.oktobris 2015, 19:44 | links
 
Piedodiet , bet kaut kā jocīgi paliek! :-)
Tie cilvēki kas ir piedzīvojuši padumjos laikus tomer ir saglabājuši godu ,pieklājību ,un cieņu . Turklāt tie kas ir pēdējo gadu augļi vai iebraucēji*********!

Un ar TĀDIEM man buss jāsēž vina ierakuma !
20.oktobris 2015, 19:29 | links
 
SUPER :-) :-) :-) :-)
20.oktobris 2015, 19:14 | links
 
blin,,,, piedodiet bet gribu teikt!
Sulla esmu gana dzīvojis šai pasaulē un lielākie žīdu nīdēji ir ŽĪDI, idejiskākie alkohola un smēķēšanas apkarotāji ir bijušie alkoholiķi un pīpmaņi, kam ārsts ir pateicis, ka *iskapts tante* jau gaida!
...un kangaru kērāji, kas ČEKAS maisos, pašā dibenā, tie vērtīgākie, ko režīms vēl joprojām negrib zaudēt..... :)
... nu gan viss :)

bushmans, 20.oktobris 2015, 19:07
20.oktobris 2015, 19:13 | links
 
blin,,,, piedodiet bet gribu teikt!
Sulla esmu gana dzīvojis šai pasaulē un lielākie žīdu nīdēji ir ŽĪDI, idejiskākie alkohola un smēķēšanas apkarotāji ir bijušie alkoholiķi un pīpmaņi, kam ārsts ir pateicis, ka *iskapts tante* jau gaida!
...un kangaru kērāji, kas ČEKAS maisos, pašā dibenā, tie vērtīgākie, ko režīms vēl joprojām negrib zaudēt..... :)
... nu gan viss :)
20.oktobris 2015, 19:07 | links
 
Klau plēsīgais,visu laiku turējos lai neiesaistītos šai neproduktīvajā disputā bet tavs pēdējais komentārs ir reta idiota vērts.Kā tu esi cietis?Vai zini ,ka kontrabandisti lielākoties arī ir krieviski runājošie.

akmens, 20.oktobris 2015, 16:56

Akmens neņem pierē :-) es jau esmu idiotu topa pirmajā vietā !

Bet tomēr interesanti,kas notiktu ja krievs atgriezos !?

Personīgi es stradaju un strādāšu un mana produkcija kotēsies . Arī krievam vajag gaļu un ķiplokus ,bet kas notiks ar tiem spekulantiem kas tirgo eiro pārpalikumu ?
20.oktobris 2015, 18:58 | links
 
Lejiņš manuprāt nav pievērsis uzmanību vienam būtiskam aspektam, kas izskaidro Krievijas rīcību Sīrijā.Tas tiesa,ka Krievija beidzamajā desmitgadē nedaudz 'uzpumpējusi muskuļus',tagad tos grib izrādīt...Tās ietekme šajā reģionā iespaido arī naftas cenas...
Bet te ir vēl viens būtisks moments,kas nav pamanīts.Krievija ir satraukta par to, ka ja radikālie islāmisti pārņems varu Sīrijā,tad tai nāksies viņu spiedienu noturēt jau uz savām robežām.Jo islāma radikāļi spiedīsies iekšā patreiz Krievzemei draudzīgajās musulmaņu republikās.Viņai pietika ar Čečeniju...No šī aspekta raugoties,Krievijas rīcība kļūst izprotama,pie kam šo palīdzību tai ir lūgusi lleģitīmi ievēlēta,Krievijai draudzīgi noskaņota Sīrijas valdība...
20.oktobris 2015, 18:30 | links
 
Ja cilvēkam ir viedoklis un tas atšķiras,jums neviens nav devis tiesības,publiskā telpā izteikt rupjus apvainojumus.

BrunoL, 20.oktobris 2015, 17:56


kāds viedoklis? Pasarg dies, tas idiots nav izteicis nevienu viedokli, tikai vienas aplamības un citātus iz krievu meliem viņu medijos. Ja cilvēks ir idiots tad nekādi savādāk nosaukt viņu nav iespējams. Kad viņam aizrāda lai tak rimstas drukāt dezinformāciju, šis ņemas ar jaunu spēku divkārt.

Man kauns par jums.

BrunoL, 20.oktobris 2015, 17:56


kam par ko, man kauns par tādiem pseidolatviešiem kas laizīs krievam mūžīgi.
20.oktobris 2015, 18:24 | links
 
Tautiesi !!!!!
Ko nju te njematies par to pareizrakstibu !!!!!
Cilveks ir Karojis, Karos, kamēr vel tas dzimums pastaves...................
Kristietiba viens no pirmajuiem grekiem pec ta Ievas tante cuskas sakudita taja abola iekodas..... ir ka Kains turedams launu pratu uz savu brali, nokava Kainu................ voooo.
Tapec ari Kristietiba ir Tabu bauslis 'Tev nebus nokaut "
Nedari otram to, ko tu negribi lai izdara tev........... Dieva vardi Bibele, lai ari muzsena patiesiba, kas ir jebkuras sabiedriba spamatu pamats. Ja kadam ir interese garamejot...........Vecriga, tiesi preti Mazajai Gildei ir plaksne kur skaidri rakstits, ka kara beigu dala, un pec kara, saja eka SMERS , pazemoja, spidzinaja, un nogalinaja daaudzus cilvekus saistitus ar ta saukto "nacionalas pretosanas kustibu"
Prata attistibai, bez Gogles palidzibas izsakiet savu domu ko nozime vards SMERS.......( PSRS pretuizlukosanas specialas operativas viebibas 2 pasaules kara laika, biski ari pec kara), butiba "melna sotnja "tikai Padumju izpildijuma. Ja biedrs Girkins butu taja laika, tad vis noteikti butu SMERS piederigais.
Hau.....................
20.oktobris 2015, 18:02 | links
 
Es piekrītu BrunoL, šajā gadījumā labāk ir paklusēt.. Un jāsaprot, ka ir mums tāds Plēsīgais..
20.oktobris 2015, 17:58 | links
 
Lūdzu ievērot elementāras pieklājības normas!
Ja cilvēkam ir viedoklis un tas atšķiras,jums neviens nav devis tiesības,publiskā telpā izteikt rupjus apvainojumus.
Man kauns par jums.
20.oktobris 2015, 17:56 | links
 
akmens, mēs te jau sen konstatējām ka tas frukts ir prokrievisks idiots, tāpēc netērē velti laiku un nemaz nelasi viņa murgojumus.
20.oktobris 2015, 17:38 | links
 
Klau plēsīgais,visu laiku turējos lai neiesaistītos šai neproduktīvajā disputā bet tavs pēdējais komentārs ir reta idiota vērts.Kā tu esi cietis?Vai zini ,ka kontrabandisti lielākoties arī ir krieviski runājošie.
20.oktobris 2015, 16:56 | links
 
Brālītis ka Tev liekas kāpēc tiek tā uzsvērta krievu invāzija?
Pec loģikas vajadzetu but biku savadak !
Piem. Mani un daudzus mana vecuma tas nesatrauc(kaut ari cietuši esam visvairāk). Mani uztrauc čurkas , kam jado pabalsti, jānodrošina ar dzīves apstākļiem un tt .

Vai tas pats princips nav ari pretkrieviski noskaņotajiem?
Lētas cigaretes, degviela un tt. Likvidēs iespējas pelnīt un ne tikai kontrobanditiem.
Šobrīd daudzi pelna ar eiro projektiem un produktiem. Bet krievs liks paš iem stradat! ?
20.oktobris 2015, 15:38 | links
 
 
Propagandas nogurdinātajiem veltīts - Diemžēl ik pa laikam nākas lasīt visus preses izdevumus, tostarp arī propagandu. Šodien ir ļoti labs piemērs, kā tiek pilēts uz prātiem vispār neko nefiltrējot. Nacistiskais laikraksts "Vesti Segodņa" ir nointervējis tos divus idiotus, kas līda protestēt Ādažu bāzē. Ievadā skaidri un gaiši norādīts, ka Dupsīts un Vistiņš (speciāli tulkoju uzvārdus, lai nepārmet plaģiātu), tātad Dupsīts un Vistiņš ir nacionālboļševiku partijas biedri. Un šamējā partija esot viena no radikālākajām pret pastāvošo sistēmu vērstajām partijām. Savukārt intervijā atklājas, ka Dupsīts un Vistiņš ar nagiem, ragiem un dvēseli atbalsta Putina režīmu un viņa dartbības Čečenijā, Ukrainā un visur citur. Protams, propagandas nogurdinātajiem prātiem nerodas jautājumi, bet pa lielam, intervija atklāj, ka, savulaik Ļimonova veidotā anti varas organizācija, kas cīnījās par idiotiskiem mērķiem un pa lielam bija pret visu, tagad ir kļuvusi par Putina kabatas partiju. Bet tas jau nevienu neinteresē, galvenais, lai rakstā parādās teksti, ka Latvjā krievus apspiež, ka visi ir pret amerikāņiem un pa lielam viss būs štokos, jo krievi nekad nepadodas. ....
20.oktobris 2015, 08:34 | links
 
Nu tā viņš bija,un lai šams neieietu azartā un nesataisītu lielākus sūdus, pēčak Putins pabīdīja to maliņā...
20.oktobris 2015, 07:47 | links
 
Jaa,un pirms serbijas bija piednjestra,kaut gan par to laiku,lieciibu nav no ierocju biedrriem.
20.oktobris 2015, 01:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager