Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
bratan es tevi jebkurā ar politiku saistītā tēmā iebāztu maisā kā maziņo, jo tu barojies no tīriem meliem, krievu propogandas, bet es operēju ar sausiem faktiem, tas arī viss.

Sulla, 20.oktobris 2015, 00:15

Pac jau ar no hvz kaa barojies-ko dzirdi,to saki,sauso faktu objektiivists:)
20.oktobris 2015, 01:36 | links
 
Aizmirsu piebilst,ka Girkins serbijaa ieradaas,kaa nupat vestures filiali pabeidzis brilljains students.Aa un veel shim kadram bija jociigs saujamais dienvidslavijaa.guglaa parejo var atrast.
20.oktobris 2015, 00:47 | links
 
Sulla,laikam esi maz lasijis,laikam ,nu labi,ne mudaks,kngs Girkins savas kara gaitas saaka diezgan sen,vel pirms Checenijas jeb pareizaak sakot Dienvidslavijaa,serbu pusee.Vinjam tad bija cits uzvards,cita kljicka ar.Vot.Ne asakas!
20.oktobris 2015, 00:37 | links
 
bratan es tevi jebkurā ar politiku saistītā tēmā iebāztu maisā kā maziņo, jo tu barojies no tīriem meliem, krievu propogandas, bet es operēju ar sausiem faktiem, tas arī viss.
20.oktobris 2015, 00:15 | links
 
Krimā arī GIRKINS bij piekomandēts...

Tonis, 20.oktobris 2015, 00:04


jā, tikai tur viņam bija mazāka loma, mazāk "darba" , laikam paši bija pārsteigti ka tik viegli Krima atdosies.. Bet neaizmirsisim ka tur jau pašā sākumā ar krievijas armijas transporta ļoteni atlidoja 200 krievu specvienības kareivji, jā jā tie paši zaļie cilvēciņi bez zīmotnēm. Putļers cik pusgadu vai gadu liedzās ka vinam ar to nav nekāda sakara? Līdz beidzot publiski paziņoja ka tomēr šo operāciju pats personīgi sankcionējis.
20.oktobris 2015, 00:08 | links
 
Sulla vienīgā tauta ko mīlu ir Latvieši . Pagaidām bez tevis protams.Pārliecinoši pastāstīji par Girkinu.Izpētīšu visu ko teici tad došu ziņu.tagad eju gulēt.
20.oktobris 2015, 00:07 | links
 
Krimā arī GIRKINS bij piekomandēts...
20.oktobris 2015, 00:04 | links
 
Nekārtības Austrumukrainā sākās ar Igora Girkina un viņa bandas ierašanos Slovjanskā. Kas ir Girkins? Krievijas pilsonos kam ar Ukrainu nav nekāda sakara. Viņš pārstāv Krievijas slepenos drošības dienestus, pēc paša vārdiem FSB, bet visdrīzāk jau sen ir GRU virsnieks. Savulaik veicis diversijas gan Piedņestrā gan Čečenijā, aiz viņa stiepjas asiņaina sliede jau pāris gadus desmitus, neskaitāmi kara noziegumi gan pret citas valsts militāristiem gan civiliedzīvotājiem, spīdzināšanas, cilvēku turēšanas gūstā. Tātad 2014, gada maijā viņš ieradās Slovjanskā ar saviem algotņiem un savervējuši vēl pārsimt vietējos zekus, narikus un citus vienkārši vietējos rašisteļus bezdarbniekus, sāka ieņemt ukrainas valdības iestādes, policiju. Kas nepakļāvās tos piekāva, dažus vienkārši savāca un tie vēl arvien skaitās pazuduši bez pēdām. Vēlāk kad šie teroristi pameta Slovjansku, lai dotos uz Doņecku, ukraiņi atrada neskaitāmus masu kapus ar nežēligi spīdzinātiem cilvēkiem. Tieši Girkins dibināja Doņeckas Tautas Republiku un vairākus mēnešus bija tās pašieceltais aizsardzības "ministrs" un viņu bandas virsvadonis.
Un te krievu propogandas upuris bratans mūs cenšas pārliecināt ka nabaga krieviņi paņēma ieročus lai aizstāvētos no ukraiņiem? Kā kodoligi saka viņa mīlētā tauta: пиздит как дышит !
19.oktobris 2015, 23:56 | links
 
Кто нескачет,то москаль! :)
Москоляка -на голяка! :)

Укропов на мыло! :)
19.oktobris 2015, 23:54 | links
 
Lai nu kā, ir interesanti apskatīties kā daunbasā rodas bomžu un pamuļķu valsts,-padumjo laiku rezervāts.
Nabaga cilvēki tic, ka vicinot karogus un izliekot psrs simbolus viss būs tikpat lapi kā psrs.
Separātiski noskaņojumi tur ir jau sen, bet nu krievu meli tur kārtīgi pielej eļļu ugunij...un mirst cilvēki absurdu ideju pēc...
krievija šobrīd atbilst ļoti daudziem fašistiskas valsts nosacījumiem, diemžēl.

kkas, 19.oktobris 2015, 22:31


Tev pilnīgi piekrītu kkas. Atmetot visu nost fakts ir fakts ka ar Ukrainas valdību viņi dzīvot negrib . Deportēt vai iznīcināt miljoniem cilvēku tāds ir Ukrainas mērķis ja viņi atgūs Donbasu ? Mēs ar Sullu vēl varam mainīt attiecības bet Donbasa krievs diez vai ar Ukraiņu labo sektoru ies kopā copēt .

Sulla gaidu no tevis hronoloģiju par Donbasa konfliktu.
19.oktobris 2015, 23:45 | links
 
Sulla Kiselevs man nepatīk . Nožēlojams vai nenožēlojams ne tev spriest . Sākšu teikt ko par tevi domāju tas pārvērtīsies lielā nesmukumā. Junior neesmu upuris nevienai propogandai.Tie ir vēl var teikt vakardienas notikumi un rūpīgi sekoju tiem līdz. Tad kāds , piem Sulla izstāsti Donbasa konflikta hronoloģiju un cēloņus. Pierādīsi man pretējo publiski atvainošos tev . Dari to,pierādi savas zināšanas.
19.oktobris 2015, 23:28 | links
 
Brālītis, krievijas propogandas upuris,Labi es esmu citas varas propogandas upuris, jo man ir pavisam "citi" pieejami dati.. Latgalē ar var redzēt nesen pabijis.. Un čugunu māk liet Zviedru tērauda kvalitātē.. Nu nav man vairāk laika atbildēt uz tiem cipariem... Galvenais ir nosaukt kaut kādus! Jo tad teiktajam ir spēks! :))
19.oktobris 2015, 22:59 | links
 
Kaut kā nemanu nevienu izteikti slāvisku degunu to galveno putras vārītāju vidū,ne Ukrainas ne Krievijas pusē...:)
19.oktobris 2015, 22:45 | links
 
Lai nu kā, ir interesanti apskatīties kā daunbasā rodas bomžu un pamuļķu valsts,-padumjo laiku rezervāts.
Nabaga cilvēki tic, ka vicinot karogus un izliekot psrs simbolus viss būs tikpat lapi kā psrs.
Separātiski noskaņojumi tur ir jau sen, bet nu krievu meli tur kārtīgi pielej eļļu ugunij...un mirst cilvēki absurdu ideju pēc...
krievija šobrīd atbilst ļoti daudziem fašistiskas valsts nosacījumiem, diemžēl.

kkas, 19.oktobris 2015, 22:31

Pielīmē putinam ādolfa ūsas. Tad saliec bildes kopā un atšķir kurš ir kurš. :)
19.oktobris 2015, 22:37 | links
 
Lai nu kā, ir interesanti apskatīties kā daunbasā rodas bomžu un pamuļķu valsts,-padumjo laiku rezervāts.
Nabaga cilvēki tic, ka vicinot karogus un izliekot psrs simbolus viss būs tikpat lapi kā psrs.
Separātiski noskaņojumi tur ir jau sen, bet nu krievu meli tur kārtīgi pielej eļļu ugunij...un mirst cilvēki absurdu ideju pēc...
krievija šobrīd atbilst ļoti daudziem fašistiskas valsts nosacījumiem, diemžēl.
19.oktobris 2015, 22:31 | links
 
Un atkal bratans sagroza faktus un mēģina attaisnot krievu noziegumus Donbasā, cik gan nožēlojams tu tomēr esi.

Sulla, 19.oktobris 2015, 22:13


tiešām nožēlojami,bet katrs jau tic saviem informācijas avotiem
19.oktobris 2015, 22:21 | links
 
viss tavs tekstiņš 100% ir paķerts no kiseļova propogandas raidījumiem, tur dzen tieši tādu fufeli, pats esmu savulaik paskatījies lai pārliecinātos cik tālu tie noziedznieki var aiziet lai melnu pataisītu par baltu.
19.oktobris 2015, 22:20 | links
 
Un atkal bratans sagroza faktus un mēģina attaisnot krievu noziegumus Donbasā, cik gan nožēlojams tu tomēr esi.
19.oktobris 2015, 22:13 | links
 
brālīt, nudien jocīgi- vienīgā valsts saprotamā attālumā, kura pēdējo gadu laikā aktīvi bombījusi tuvākos kaimiņus, pats skaiti - cik, nu protams , tas nevar būt drauds, neviens civilizētā pasaulē tā neuzskata, tikai šeit, copes portāla paranoiķi:)

usis, 19.oktobris 2015, 21:21


Tā bombīšana no Krievu puses ir nosacīta Usi. Krievi deva ieročus saviem krieviem kas ir Donbasā . Ukraiņi bombīja pirmie ,tie pretim - paplēsās ,nokāva kādu bariņu bet pasargāja savus krievus . pa lielām šaibām ko viņiem pārmest.ja tur iesaistītos Krievijas armija - 3 dienu laikā pat Kijeva būtu ieņemta. Viņi pasludināja savu republiku,uztaisīja vēlēšanas -pateica ka ar tādu valdību negrib dzīvot ( to pateica apm 4 milj no 5,5 milj iedzīvotājiem Donbasā) .Tagad viņi prasa tikai autonomiju nevis teritorijas atdalīšanu no Ukrainas. Nebija jau tā ka Krievs izdomāja un ar savu armiju uzsāka karu. To darīja Ukraiņi.Labais sektors pateica visus krievus noslaktēs ,loģiski ka cilvēki ņēma ieročus rokās . Bet austrumukrainā dzīvo 80% krievu,Krimā vispār ap 90%. A kas pie mums ? Daugavpilī 80% krievu dzīvo - latgalē kopumā ap 75% . Bet vai mēs kā Latvijas valsts rūpējamies par savu Latgali ?? Ne vella -saukājam tikai par čangaļiem un atpalikušu reģionu. Tāpat Ukrainā ir ar austrumukrainu.Esmu tur daudz bijis jaunībā .stipri atšķiras rietumukraina no austrumiem.Ļoti stipri. Vai mūsu krievi baigi raujas krievijas virzienā ? Nē. Tad kur ir problēma kur ir iemesls krievijas krieviem aizsargāt un dot ieročus Latvijas krieviem. Kur tad ir tas drauds , ko ??
19.oktobris 2015, 21:52 | links
 
brālīt, nudien jocīgi- vienīgā valsts saprotamā attālumā, kura pēdējo gadu laikā aktīvi bombījusi tuvākos kaimiņus, pats skaiti - cik, nu protams , tas nevar būt drauds, neviens civilizētā pasaulē tā neuzskata, tikai šeit, copes portāla paranoiķi:)
19.oktobris 2015, 21:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager