Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Es nesaprotu ,kur mūs tie krievi tā apdraud,kā jūs te izsakaties viena daļa

vienkars, 19.oktobris 2015, 21:08


Cojs saprot paprasi viņam :)
19.oktobris 2015, 21:09 | links
 
Es nesaprotu ,kur mūs tie krievi tā apdraud,kā jūs te izsakaties viena daļa
19.oktobris 2015, 21:08 | links
 
nebūs pie mums nekādu musulmaņu,cik ātri atbrauks tik ātri notīsies.viņiem intresē tikai bagātās valstis, kur var nahaļavu dzīvot.bet krievi šobrīd ir reāls drauds,un ļoti žēl ja pēc visām viņu izdarībām kāds to vēl nesaprot
19.oktobris 2015, 21:04 | links
 
Un kad būs jādod čurkām pa muti to darīs Latvijas krievi - viņi ir vienotāki nekā mēs un ja vajag kauties -kaujas .Mūsējie izvērtēs,spriedelēs ,filozofēs,klaigās viens uz otru ,apdirsīs viens otru , gan muslikus, gan krievus un sēdēs savās alās.
19.oktobris 2015, 20:56 | links
 
Dažus gadus atpakaļ viens Čoms teica-Priecājieties, ka te nav dvieļagalvu. Tad Latvijā esošie krievi būtu mazākais ļaunums. Diemžēl viņa vārdi piepildās.
19.oktobris 2015, 20:46 | links
 
Paldies par atgādinājumu.
Slinkums meklēt bet kadam mani uztraukumi par dvieļu galvu invāziju liekas smieklīgi.

Cilvēk atver acis!!!!

Bēgļi (mana skatījumā) ir vājie un neaizsargātie_ berni , sievietes , vecie . Cilvēki kas meklē palīdzību un pieņem citas valsts sadzīves noteikumus .
Bet šobrīd skatoties LTV un citus ziņu kanālus es personīgi redzu vīriešus speka gados , daudzus ar militāro stāju un uzvedību .
19.oktobris 2015, 20:43 | links
 
Katram sava taisnība. :)
Tomēr lietderīgāk ir apskatīties kas pašu mājās darās. Kautvai tie paši musļimi:
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/580551-ropazu_novada_mers_dala_iedzivotaju_apsver_iespeju_pamest_muceniekus

urmaas, 19.oktobris 2015, 20:14


Tā jau ir realitāte kas jau mūs skar. Kamēr te dažs labs mauros ka krievi nāk pat nemanīs ka muslimi te ievedīs savu kārtību. Vācijā jau čurkas tā šefojot ka cilvēkiem jau bail iziet ielās.
19.oktobris 2015, 20:38 | links
 
Katram sava taisnība. :)
Tomēr lietderīgāk ir apskatīties kas pašu mājās darās. Kautvai tie paši musļimi:
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/580551-ropazu_novada_mers_dala_iedzivotaju_apsver_iespeju_pamest_muceniekus
19.oktobris 2015, 20:14 | links
 
Ei vaitad vajag strīdēties , nu bija ka bija. Citiem labak ,citiem sliktak. Nevajag dzīvot ar pagātni,bet ar šodienu un domat par nākotni . No pagātnes jāmācās .:-) savadak jāsāk atcerēties ari muižnieku laiki un jāpiedzen arī tie paridarijumi .

plesigais, 19.oktobris 2015, 16:49
Pastāsti tautai cik kangari šajā valstī ir atbildējuši par apzinātu Valsts graušanu? Cik no viņiem ir saņēmuši reālu sodu? Ja par tautas genocīdu iesēdina eiroparlamentā, tad mums ir no kā ņemt piemēru. Kāpēc čekas maisi vēl tagad ir dziļi nobēdzināti utt.

urmaas, 19.oktobris 2015, 17:47


URMAAS visu cieņu! Bet kam stastit un ko? kam stastit un ko tas mainis !?
Ja mēs(piespiedu kārtā)locijam muguras kompartijas vārdā, tad tagadējā variantā jalokas katra priekš a kam ir nauda vai vara.
19.oktobris 2015, 20:01 | links
 
Bračiņ. To var redzēt. :D

urmaas, 19.oktobris 2015, 19:42


:))))
19.oktobris 2015, 19:44 | links
 
Smol sāku piešauties pie tavas rakstības . Tavs domu lidojums ir ātrāks nekā manējais ! :)) Noorientējoties tavā haotiskajā rakstījumā sapratu ka zibeņi šķīst uz visām pusēm. patika tavs citāts par cara armiju :))
19.oktobris 2015, 19:42 | links
 
Bračiņ. To var redzēt. :D
19.oktobris 2015, 19:42 | links
 
Kutis !!!!
A davai nevajaga muldet par tiem labajiem PSRS laikiem, un atcereties par rto ka staveja rindas pec galas .................\
Nefiga normali Latviesi rindas nestaveja.
Men veel majas darza gala saglabajusies labaa cuuku kuuts ( taas vis Riga, no Kisezera reali 20 min ar kajam ), kuuti teva bralis gimenes gastronomiskajam vajadzibam tureja 2 cukas, gala tika nokaujot visiem. Tas ka laukos tureja esanai cukas, tas bija passaprotami.............ij nekada tur rinda stavesana........
Koroce, vajadzeja biski stradat, nevis acis izmezgot skatities papiriti kadas musdienas ir atlaides uz ekomodificeto galu Maxima.
P.S. Protams bija kauc kāds mistisks rreals pants par "Maizes izbarosanu najdzivniekiem"bija, bet.........pants bija jau tikai uz papira ta teiikt.
Tapat laudis pirka "kiegelisus 'pa 14 kap, ko piemaisija klat edienam cukam............
'Kto govaril sto mi zili ploho ' ( fraze no kada tur krievu dziedonja dziedama .

Smols, 19.oktobris 2015, 19:25


Smol maniem vecākiem piektajā stāvā nebij kur audzēt cūkas .es ļoti labi atceros kā garā rindā stāvēju pēc sviesta ,vistām,desas . Biju puika un man likās ka visa mana dzīve paiet rindā stāvēšanā.
19.oktobris 2015, 19:37 | links
 
Bralitis !!!!!!!!!!!!!!!!!
Vuisi tevis minetie Vikingi, Krustnesi ( liela dala no viniem bija parvacoti Lettu leimanji-suga tada vietejiem aristokratiem ) tiesam 700 gadus boreja ka Lettiem -bauru tautai nebija savas rakstibas. nje vella, muldesana. bija, ij ka veel bija rakstiba, savs alfabets bija. Ja tev interese man vinjs ira, varu paradit, ja tu cietisi klusu :-))))) lai naidnieks nenoklausas.
P.S. Sac trenet, un virziena tautiska kustinat savas smadzenes sakotneji aplukojot daudzviet publiceto Prusu karogu.......... iz sensenajiem pirmsKrustnesu laikiem.............. un tas karogs ir smuki aprakstits ar Lettu rakstu zimem. Ka teica vecais Stenders ( samam nakamgad skiet pavasari bus 300 gad jubilejs )"Es redzu saja tauta Lauvu, kas sagustita vazas, bet bus ta diena kad viņa tas vazas saraus "( citats neorecizs, appmeram ).Ka piepildijas Stendera vardi !!!!!!! da ar mūsu vecteviem-strelniekiem, kas neliela salidzinosi pulka noslaucija no zemes virsas vareno Cara imperiju............
Ka vesta sena paruna, skiet Kirkiizu ;-))))))
"Vot veci agrak bija, ka miiza, ta dzirksteles no bruga skiida, a taga.............. ka miiz sniegaa, tas pat laga dzeltens nepaliek "
Viedi vardi tiem Kirkiziem manuprat :-))))))))))
19.oktobris 2015, 19:34 | links
 
Sulla domā kā gribi . Netaisos tev neko pierādīt . Nepataisi mani par kaut kādu komuņagu vai kaut ko līdzīgu. Ne tu mani zini, ne zini kam es esmu gājis cauri un cik daudz cietis no komuņagām. Es dzīvoju šodien un man jādzīvo rīt. Tu uzvedies it kā slēptos,it kā pats būtu vecs komunists kas tagad auro . Tu neesi gadījumā tajos čekas maisos? Īleni maisā,prokrievisks ..... man pofig par kādu pro tu mani sauksi ,labāk sauc par prolatvisku , zinu ka komunistu laiki neatkārtosies(izņemot gadījumu ja Z koreja mūs neiekaro) ,zinu ka Krievija vairs nav komunistiska valsts , zinu ka mūsu politiķi rūpējas lai mēs te plēstos ,zinu ka amerikāņi grib lai mēs domājam kā viņi liek un zinu ka nav vairs Latvijas kādu gribēju viņu redzēt kad biju aktīvists atmodas laikā .Jā ,ja kas arī es biju barikādēs . 2 dienas tikai , bet biju . Biju pilns ideālisma un apņēmības uz cīņu pret komuņagām. Kad Jūs ne Es ievēlējāt Gorbunovu ( kurš starp citu manā skolā kā partijas ideologs pirms tam kā goda viesis viesojās vienā 1 septembrī, slavināja Padomju Latviju un aicināja mūs jauniešus iet Ļeņina pēdās )tad jau tad sapratu ka kaut kas ar mums Latviešiem nav kārtībā . Es saeimas vēlēšanās vispār nepiedalos ,tā kā ja tu Sulla esi vēlējis arī tu esi līdzatbildīgs par to kas notika un notiek mūsu valstī.Arī tu , ne es esi atbildīgs ka Eiroparlamentā sēž Ždanoka kā krievijas pārstāve no Latvijas . Esmu tikai vēlējis par iestāšanos ES. Un lūdzu nepārmetiet man par pilsonisko pienākumu utt .Priekš manis priekšvēlēšanu kampaņa jau sen ir sākusies - un jau tagad atkal redzu ka uz nākamajām vēlēšanām atkal neiešu. Un vēl vienu atceries Sulla - es esmu priecīgs par to ka man tik raibi piedzīvojumi ir bijuši ka esmu redzējis gan padomju laikus ,gan izbaudījis nacionālā patriotisma pacēlumu ,gan visādus pārmaiņu laikus ,gan šodienu . Esmu reāls vēstures liecinieks un spēju to novērtēt,analizēt un man ir ko pastāstīt saviem bērniem. Ja es nebūtu tik daudz mācījies un nebūtu līdz šodienai zinātkārs kāds esmu varbūt domātu kā tu - tā pa vienkāršo . Piedod nemāku es domāt tā ka ir tikai melns un balts . Neapvainojies un labprāt par politiku ar tevi pamuldētu upes krastā polša klātbūtnē.
19.oktobris 2015, 19:30 | links
 
Kutis !!!!
A davai nevajaga muldet par tiem labajiem PSRS laikiem, un atcereties par rto ka staveja rindas pec galas .................\
Nefiga normali Latviesi rindas nestaveja.
Men veel majas darza gala saglabajusies labaa cuuku kuuts ( taas vis Riga, no Kisezera reali 20 min ar kajam ), kuuti teva bralis gimenes gastronomiskajam vajadzibam tureja 2 cukas, gala tika nokaujot visiem. Tas ka laukos tureja esanai cukas, tas bija passaprotami.............ij nekada tur rinda stavesana........
Koroce, vajadzeja biski stradat, nevis acis izmezgot skatities papiriti kadas musdienas ir atlaides uz ekomodificeto galu Maxima.
P.S. Protams bija kauc kāds mistisks rreals pants par "Maizes izbarosanu najdzivniekiem"bija, bet.........pants bija jau tikai uz papira ta teiikt.
Tapat laudis pirka "kiegelisus 'pa 14 kap, ko piemaisija klat edienam cukam............
'Kto govaril sto mi zili ploho ' ( fraze no kada tur krievu dziedonja dziedama .
19.oktobris 2015, 19:25 | links
 
uz ielām nebija korķi
kutis, 19.oktobris 2015, 16:11

vai maz vieglo auto ir + ? Tobiš ierobežotas iespējas tautai iegādāties savu personīgo auto bija baigi labi? Tu man piedod, vienmēr liecies ļoti sakarīgs cilvēks visos savos postos, bet nu šoreiz kaut kas neizprotams. Klau varbūt Z-Korejā ar ir feini? Tur arī tukšas ielas kā izslaucītas. Tur pat rindas nav pie veikaliem, jo vienkārši tajos praktiski nekā nav.

Sulla, 19.oktobris 2015, 16:19

Kas tev nesaprotams, esmu piedzīvojis daudz vairāk par tavējo un būtu daudz vairāk iemeslu šeit ārdīties bet es to nedaru jo cienu citu domas un neuzskatu ka visiem vienādi jādomā, jo tas savā laikā Vāciju noveda pie kopējas psihozes ko sauc par fašismu.

kutis, 19.oktobris 2015, 18:13
19.oktobris 2015, 18:26 | links
 
uz ielām nebija korķi
kutis, 19.oktobris 2015, 16:11

vai maz vieglo auto ir + ? Tobiš ierobežotas iespējas tautai iegādāties savu personīgo auto bija baigi labi? Tu man piedod, vienmēr liecies ļoti sakarīgs cilvēks visos savos postos, bet nu šoreiz kaut kas neizprotams. Klau varbūt Z-Korejā ar ir feini? Tur arī tukšas ielas kā izslaucītas. Tur pat rindas nav pie veikaliem, jo vienkārši tajos praktiski nekā nav.

Sulla, 19.oktobris 2015, 16:19


Kas tev nesaprotams, esmu piedzīvojis daudz vairāk par tavējo un būt
19.oktobris 2015, 18:13 | links
 
Ei vaitad vajag strīdēties , nu bija ka bija. Citiem labak ,citiem sliktak. Nevajag dzīvot ar pagātni,bet ar šodienu un domat par nākotni . No pagātnes jāmācās .:-) savadak jāsāk atcerēties ari muižnieku laiki un jāpiedzen arī tie paridarijumi .

plesigais, 19.oktobris 2015, 16:49

Pastāsti tautai cik kangari šajā valstī ir atbildējuši par apzinātu Valsts graušanu? Cik no viņiem ir saņēmuši reālu sodu? Ja par tautas genocīdu iesēdina eiroparlamentā, tad mums ir no kā ņemt piemēru. Kāpēc čekas maisi vēl tagad ir dziļi nobēdzināti utt.
19.oktobris 2015, 17:47 | links
 
Jaunie karstgalvji,ne viss desas luņķos mērāms. Mēģināt reiz saprast,ka vīriem sāp tas,kas šobrīd notiek ar mūsu Tēvzemi. Ne par šādu Latviju uz barikādēm,bijām gatavi ar koka vālēm pret okupantu tankiem stāvēt.
Lūdzu mācaties diskutēt! Izteikt savu viedokli balstītu uz faktiem. Ne izteikti prokrieviskā stilā rupji apvainot oponentu.

BrunoL, 19.oktobris 2015, 17:13

Tieši tā. :)
19.oktobris 2015, 17:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager