Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
/mēģiniet/
19.oktobris 2015, 17:15 | links
 
...bet katram laikam ir savas nodevas jāmaksā...

19.oktobris 2015, 16:11 | citēt | nosūdzēt | links

Tad iedziļinies šo vārdu jēgā. :)

urmaas, 19.oktobris 2015, 16:51


Maksajam jau maksājam, un ne jau mazās :-)

Bet tapec nav jarejas kā suņiem.
19.oktobris 2015, 17:13 | links
 
Jaunie karstgalvji,ne viss desas luņķos mērāms. Mēģināt reiz saprast,ka vīriem sāp tas,kas šobrīd notiek ar mūsu Tēvzemi. Ne par šādu Latviju uz barikādēm,bijām gatavi ar koka vālēm pret okupantu tankiem stāvēt.
Lūdzu mācaties diskutēt! Izteikt savu viedokli balstītu uz faktiem. Ne izteikti prokrieviskā stilā rupji apvainot oponentu.
19.oktobris 2015, 17:13 | links
 
urmaas, savas nodevas lai katrs maksā individuāli, kāda mārrutka pēc tās gaudu dziesmas apjūsmot, jeb kā sakāmvārdā- dalīta bēda pusbēda, ko:)
19.oktobris 2015, 17:08 | links
 
...bet katram laikam ir savas nodevas jāmaksā...

19.oktobris 2015, 16:11 | citēt | nosūdzēt | links

Tad iedziļinies šo vārdu jēgā. :)
19.oktobris 2015, 16:51 | links
 
Ei vaitad vajag strīdēties , nu bija ka bija. Citiem labak ,citiem sliktak. Nevajag dzīvot ar pagātni,bet ar šodienu un domat par nākotni . No pagātnes jāmācās .:-) savadak jāsāk atcerēties ari muižnieku laiki un jāpiedzen arī tie paridarijumi .
19.oktobris 2015, 16:49 | links
 
Īsti nesapratu - vai tiešām kāds domā ka es fanoju par Padomju laikiem ?
Bralitis, 19.oktobris 2015, 16:34


he he izskatās ka pats centies sevi pārliecināt par pretējo :) bet tas īlens no maisa, to nenoslēpsi. Ja es te rindā saliktu visus citātus kā tu centies attaisnot krieviņu noziegumus, kā sagrozi faktus, kā sāki lamāties kad es pieminēju reālus faktus, FAKTUS ka pērn mūsu zemnieki izaudzēja vairāk graudu nekā visbagātākajos LPSR gados, un kur nu visabsurdākais ka mums jābaidās no Zviedrijas nevis Krievijas. Vecīt tu vari locīties kā ņurņiks uz āķa bet savu krieviņu pakalpiņa reputāciju neizlabosi nekad. Un nekādu cieņu no latviešu puses neiegūsi. Es varu cienīt vēl krieviņu kas aizstāv savējo, krieviņu intereses. Bet tie zemiskie latvieši kas dvēselē vairāk ir krievi un mūždien viņus aizstāv ir vienkārši nožēlojami sūdi.
19.oktobris 2015, 16:44 | links
 
Arī es piedzīvoju tos laikus. pēc pilnas programmas. Īsti nesapratu - vai tiešām kāds domā ka es fanoju par Padomju laikiem ? Sulla man galvā ir smadzenes nevis kaut kāds iezombēts saimnieks.Ja es visu laiku domātu kā Jūs, tad tajā bildē ko iepriekš lika Raihs es būtu blakus Tev pirmajā rindā :)
19.oktobris 2015, 16:34 | links
 
Nu man vienkārši liekas neizprotami kā cilvēks var ar prieku atminēties vienu lietu "maz korķu uz ielām" un vēlēties ko tādu šodien, tajā pat laikā nedomājot par iemesliem kāpēc bija tā. Tā tak fantazē tikai mazi bērni kuri nespēj salikt kopā cēloņus un sekas :)
19.oktobris 2015, 16:31 | links
 
uz ielām nebija korķi
kutis, 19.oktobris 2015, 16:11

vai maz vieglo auto ir + ? Tobiš ierobežotas iespējas tautai iegādāties savu personīgo auto bija baigi labi? Tu man piedod, vienmēr liecies ļoti sakarīgs cilvēks visos savos postos, bet nu šoreiz kaut kas neizprotams. Klau varbūt Z-Korejā ar ir feini? Tur arī tukšas ielas kā izslaucītas. Tur pat rindas nav pie veikaliem, jo vienkārši tajos praktiski nekā nav.

Sulla, 19.oktobris 2015, 16:19

Itkā sakarīgs vecis. Bet kāda mārrutka pēc uzvelcies un personalizē? Es Kutis komentāru sapratu kā salīdzinājumu. Nevis kā to laiku slavināšanu!
19.oktobris 2015, 16:26 | links
 
uz ielām nebija korķi
kutis, 19.oktobris 2015, 16:11


vai maz vieglo auto ir + ? Tobiš ierobežotas iespējas tautai iegādāties savu personīgo auto bija baigi labi? Tu man piedod, vienmēr liecies ļoti sakarīgs cilvēks visos savos postos, bet nu šoreiz kaut kas neizprotams. Klau varbūt Z-Korejā ar ir feini? Tur arī tukšas ielas kā izslaucītas. Tur pat rindas nav pie veikaliem, jo vienkārši tajos praktiski nekā nav.
19.oktobris 2015, 16:19 | links
 
Ko spried par veco saimnieku ja neesi viņu redzējis, lai spriestu pašam to vajag izdzīvot nevis balstīties uz citu sacītā.

kutis, 19.oktobris 2015, 15:27

cik "brīnišķīga" dzīve bija pie vecā saimnieka izbaudīju 80. tajos. Piemēram stāvot vairākas stundas rindā dēļ 2 kg cūkgaļas, vairāk uz degunu nepienācās. Rinda sastājās vēl pirms atveda gaļu, jo paklīda runas ātri. Un tad nepārtraukti bez rindas līda nodzērušies krievu veči ar visādām partorgu un veterānu/okupantu kartītēm. Bij reizes kad izstāvēji rindu bet gaļa vairs nav, jo arī pārdevēja pusi slēpa "zem letes". Zviedrijā vai Dānijā (valstis ar kurām pirms okupācijas Latvijai bija ļoti līdzīgs dzīves līmenis) tāda situācija liktos vienkārši absurda, varu saderēt ka cilvēki tur nemaz neticētu ka šādi var dzīvot un vēl slavēt savu valdību. Iet gājienos un skaļi aurot "слава кпсс" !

Sulla, 19.oktobris 2015, 15:47


Tad jau piedzīvoji zelta laikus jo bija daudz drūmāki laiki kad dienu stāvējām rindā pēc viena kukulīša maizes vienās rokās no nezināmas izcelsmes izejvielas kuras krāsa neatbida nevieniem graudaugu miltiem.
Toties bendža maksāja sešas kapeikas litrā un uz ielām nebija korķi un vēl diezgan citu lietu ko labpatiktos redzēt šodien bet katram laikam ir savas nodevas jāmaksā...
19.oktobris 2015, 16:11 | links
 
Ko spried par veco saimnieku ja neesi viņu redzējis, lai spriestu pašam to vajag izdzīvot nevis balstīties uz citu sacītā.

kutis, 19.oktobris 2015, 15:27


cik "brīnišķīga" dzīve bija pie vecā saimnieka izbaudīju 80. tajos. Piemēram stāvot vairākas stundas rindā dēļ 2 kg cūkgaļas, vairāk uz degunu nepienācās. Rinda sastājās vēl pirms atveda gaļu, jo paklīda runas ātri. Un tad nepārtraukti bez rindas līda nodzērušies krievu veči ar visādām partorgu un veterānu/okupantu kartītēm. Bij reizes kad izstāvēji rindu bet gaļa vairs nav, jo arī pārdevēja pusi slēpa "zem letes". Zviedrijā vai Dānijā (valstis ar kurām pirms okupācijas Latvijai bija ļoti līdzīgs dzīves līmenis) tāda situācija liktos vienkārši absurda, varu saderēt ka cilvēki tur nemaz neticētu ka šādi var dzīvot un vēl slavēt savu valdību. Iet gājienos un skaļi aurot "слава кпсс" !
19.oktobris 2015, 15:47 | links
 
Mirtin ja skatās vēsturē tad no krieviem vismazāk jābaidas. Vislielāko skādi mums var nodarīt Norvēģu,Zviedru vikingi un vācu krustneši . Laiki tak mainās - jāsaprot ka valstis un to ārpolitika ar mainās .

Bralitis, 19.oktobris 2015, 13:17

VO lieliski atkal nodemonstrēji cik dziļi tev galva vecā saimnieka pēcpusē, un izvilkt to nespeši nekad cik redzams, jēziņ lai uzrakstītu tādu sviestu! Zviedrija kad pēdējo reizi ir uzbrukusi kaimiņvalstij ? Krievija dara to visu laiku un pašlaik. Punkts.

Sulla, 19.oktobris 2015, 14:28


Ko spried par veco saimnieku ja neesi viņu redzējis, lai spriestu pašam to vajag izdzīvot nevis balstīties uz citu sacītā.
19.oktobris 2015, 15:27 | links
 
Bļāviens tik daudz interesentu ši nodaļa laikam nav piedzīvojusi no tapšanas brīža :-)

Un pat lamāšanās normas robežās :-)

Super!

plesigais, 19.oktobris 2015, 15:02

Tere!
Tik pietrūkst Tavs labākais draugs!
19.oktobris 2015, 15:13 | links
 
Bļāviens tik daudz interesentu ši nodaļa laikam nav piedzīvojusi no tapšanas brīža :-)

Un pat lamāšanās normas robežās :-)

Super!
19.oktobris 2015, 15:02 | links
 
Mirtin ja skatās vēsturē tad no krieviem vismazāk jābaidas. Vislielāko skādi mums var nodarīt Norvēģu,Zviedru vikingi un vācu krustneši . Laiki tak mainās - jāsaprot ka valstis un to ārpolitika ar mainās .

Bralitis, 19.oktobris 2015, 13:17


VO lieliski atkal nodemonstrēji cik dziļi tev galva vecā saimnieka pēcpusē, un izvilkt to nespeši nekad cik redzams, jēziņ lai uzrakstītu tādu sviestu! Zviedrija kad pēdējo reizi ir uzbrukusi kaimiņvalstij ? Krievija dara to visu laiku un pašlaik. Punkts.
19.oktobris 2015, 14:28 | links
 
Neuzrunājot nevienu personiski, atgādināšau,ka man ir uzlikts bans uz pus gadu :D
19.oktobris 2015, 13:52 | links
 
Mirtin ja skatās vēsturē tad no krieviem vismazāk jābaidas. Vislielāko skādi mums var nodarīt Norvēģu,Zviedru vikingi un vācu krustneši . Laiki tak mainās - jāsaprot ka valstis un to ārpolitika ar mainās .Šodiena jau rīt būs vēsture . Visu laiku atsaukties uz vēsturi ar nav pareizi. Mana lielā meita ( 22) piem par Staļinu teica tā ka tas esot bijis kaut kāds karavadonis ,komunists .
Krima ,Donbass - nemaz nevar salīdzināt ar LV. pavisam cita politika . Mēs paspējām iegūt savu neatkarību ,dabūt Jumtu-nato. Nacisti ,izņemot lielu daļu no šejieniešiem kas vairāk līdzīgi kā virtuvē pabļaustās arī nav . Krievu tautība te jūtas komfortabli un droši - izprovocēt kā izdarīja Ukraiņi mums nekādi neizdosies jo Drošības dienesti visu laiku seko līdzi lai tikai nenotiek provokācijas . Vari vēsturi cik gribi Mirtin pieminēt - personīgi uz mani tas neiedarbojas.Pasaki labāk uz šodienu iemeslus lai krievs uzbruktu. Nepiemini tikai Žirinovski-klaunu ,krievu nācijas nacionālās īpatnības un citus sviestus. Pasaki iemeslus uzbrukumam šodienai.
Tas ka Islāma Valsts ir par mērķi pasludinājusi visu kristīgo pasauli- tas gan mani reāli biedē .
Vakar pasmējos. Uzdeva jautājumu vienam Sīrietim -ar ko atšķiras ekstrēmais terorists no tā saucamā mērenā terorista. Atbilde bij laba : Ekstrēmie teroristi nogriež galvas ,bet mērenie izgriež sirdis.Tā esot vienīgā atšķirība.
19.oktobris 2015, 13:17 | links
 
Koroce !!!!!!!
Ziema klat, pliite majas jakurina................, ij tados svinigos brizos parlasu avizes ko jamet uguni iekuram. Ta vot sodrit tiesi iekura laika ko jauku izlasiju.................
KATRS LV, iedzivotajs, atkartosu KATRS diena aizsardzibas budzeta vajadzibam maksa 24 centikus ( tobis pusotra Roltona pacinu, maizite laga nesanak ), bet............. tuvakaja nakotne bus katram jamaksa apm 50 juriscenti DIENA, mistiskajam NATO izklaidem...............
Manuprat feini, nje ???????
Raihs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nepatik need, teicis Vasilijs Capajevs savam Petjkam kad tas izradijis nepatiku pret Leonidu Iljicu Breznjevu "
Tobis Raih onkul !!!!! tev te nevis par copi jaklabina, bet............ jaiet uz portraliem www.kaligrafija.lv vai ari www.pareizrakstiba.com
Hau.....................izpuusu miera pipes ddumu, un parmetu grunteni.
19.oktobris 2015, 12:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager