Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plēsīgais, davaj nevajag, paši ukraiņi (nerunāju par Ukrainas krieviem) ir vismaz 2 daļās sadalījušies. Precīzi tā, kā mēs te.. Tā kā apgalvot, ka man tur dzīvo sievasmāte un es tagad zinu, ka notiek Ukrainā ir panaivi.



Iemaisīšos bet nav panaivi.Man ir darīšanas gan ar tīriem Ukraiņiem gan Krieviem kas dzīvo Ukrainā. Tur krievi patiesi jūtas apdraudēti.Viņiem ir "labais sektors " kas to vien skandina ka "maskaļus" jeb krievus vajag mušīt. Vai Latvijā Krievi jūtas apdraudēti? man 50% kolēģu šeit krievu.Ne no viena nejūtu naidu pret sevi . Arī pret viņiem nav naida .tu saki te sadalījušies 2 nometnēs.Jā.Bet tās ir 2 kopienas kas katra dzīvo savā sulā un nenaidojas savstarpēji. Neviens nevienu nedzenā dēl nacionalitātes . 80 gados kad biju tīnis gan bij goda lieta kādam krievam disenē pa snuķi iedot :)Pats ar esmu dabūjis :) ,tagad par tādām lietām uzreiz lieta par nacionālā naida kurināšanu.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 23:17

Vēlreiz:
Labāk pasaki, Brālīt, ka tu esi 100% pārliecināts, ka Krievijai nav ne mazāko plānu te ienākt un, ka tu smejies kā kutināts (tāpat kā plēsīga sievasmāte un citi lādzīgie krieviņi), ka iedomājies vien par tādu absurdu?!

apelsins, 18.oktobris 2015, 23:27


Uz šo brīdi esmu 100% pārliecināts.
Pamatoju:
1) politiku kontrolē Latvijā Krievi.kas kontrolē politiku tam nemaz nevajag kaut kur spēku izmantot.
2)Stratēģiskie objekti .Gāze,Ostas,pārtikas rūpniecība ,tranzīts - lielākā daļa pieder krieviem.būtu muļķīgi bombardēt savus objektus.
3) Ir izdevīgi ka ES atrodas krievu politiķu kontrolēta valsts . Ir izdevīgi ka tāda valsts atrodas tieši Eiropas Savienībā.
4) Cilvēkresursi .50% krievvalodīgie dzīvo šeit un nesūdzas par dzīvi šeit līdz brīdim kamēr šeit nav kāds kas viņus apdraud.
5) mēs esam NATO aliansē . Bet te ir viens bet. kamēr te NATO skraida ar kaķenēm mēs neapdraudam krievijas drošību,BET tiklīdz te izdomās izvietot tuvās un vidējā radiusa raķetes -tad viss var mainīties.

it kā viss. Bet balstīties uz nostaļģiskām skumjām par zaudēto ģeopolitisko mūsdienās jau ir muļķīgi.Ir nauda un viss ko vajag tagad var nopirkt. Ir nauda,nopērc valsti ,ir mazāk - nopērc pusīti:) Eju gulēt .arlabunakti.
18.oktobris 2015, 23:42 | links
 
atkal dažiem kārtējais vakars pavadīts aizstāvot lielās un nedalāmās valsts atjaunošanas idejas realizēšanai izmantotās,apšaubāmās, jeb drīzāk noziedzīgās metodes,cik esmu dzirdējis , tas notiek arī citos portālos. kur bāzējas tāda apņēmība, tas nevar būt vienkāŗši atbildams jautājums,kur bāze tādam fanātismam, tīri ideoloģiska, nu neticu, ka kaut nedaudz izglītots var aizkavēties tik ilgi komunistu propogandas purvā, kaut kāda materiāla inerese, seni parādi, to vēl varētu it kā saprast, ko visu nedarīsi lai bērnus pabarotu, to, ka šādas blices tiek algotas it kā visi zin, no maisiem un tiem tuvu stāvējušie vai neizviktie tiekot iesaistīti un apmācīti, nez cik ilgi šādi algotņi ir aktuāli, kāds ir tas beigu sākums...
18.oktobris 2015, 23:40 | links
 
Mediķu, skolotāju algas.. Tie ir mūsu nemaksātie nodokļi, mūsu nemāka nopelnīt.. Kādēļ mēs paši tomēr neatzīstamies, ka mēs ir lohi.. Mums jābrauc uz ārzemēm kalpot, jo paši šeit neprotam strādāt..
Un ja arī palielina aizsardzībai, tur ir dzīvi cilvēki, kas saņems to algu.. Notiek naudas pārdale.. Arī, es uzskatu, ka naudu varētu atrast citās nozarēs, nevis uz skolotāju rēķina utt.. Un vispār skolotāji arī saņem virs 1000 euriki.. vai tas ir maz!?
18.oktobris 2015, 23:40 | links
 
Apelsins simtprocentīgi bet tas ko stāsta cilvēki kas tur dzīvo arī simtprocentīgi atšķiras no LTV.

plesigais, 18.oktobris 2015, 22:47

plēsīgais, viss atkarīgs kurā galā šie dzīvo, kādu kasti skatās un kas pēc pārliecības moskaļ vai citi varianti.
Nav viss tik vnk ar skaidrojošu zvanu no Ukrainas

apelsins, 18.oktobris 2015, 22:56

Atkal desmitnieks(aplausi)!
Ej izrādās arī ar plesigo varbūt sanāk normali parunāt.

plesigais, 18.oktobris 2015, 23:06

Var, var! Bet kolhoza laiku vairs nebūs, nebūs jaukās zaļumballes un gonkas ar kolhoza traktoriem. Ir cita realitāte. Mēs visi paliekam vecāki..
Kur tavi bērni - Latvijā vai Anglijā(vai savādāk)?

apelsins, 18.oktobris 2015, 23:24


Zin baigā nostaļģija ka nebus. Kopējais tusiņš baigi satuvinaja un pec simts gramiem ari kopējā valoda uzradās. Tagad katram savs redzējums un ssaspringtas attiecības.
Ej kas atcerās kurš no gudrajiem teica;
Sanaido tautu,un uzvaresi ar maziem zaudējumiem.
18.oktobris 2015, 23:37 | links
 
Plēsīgais, davaj nevajag, paši ukraiņi (nerunāju par Ukrainas krieviem) ir vismaz 2 daļās sadalījušies. Precīzi tā, kā mēs te.. Tā kā apgalvot, ka man tur dzīvo sievasmāte un es tagad zinu, ka notiek Ukrainā ir panaivi.



Iemaisīšos bet nav panaivi.Man ir darīšanas gan ar tīriem Ukraiņiem gan Krieviem kas dzīvo Ukrainā. Tur krievi patiesi jūtas apdraudēti.Viņiem ir "labais sektors " kas to vien skandina ka "maskaļus" jeb krievus vajag mušīt. Vai Latvijā Krievi jūtas apdraudēti? man 50% kolēģu šeit krievu.Ne no viena nejūtu naidu pret sevi . Arī pret viņiem nav naida .tu saki te sadalījušies 2 nometnēs.Jā.Bet tās ir 2 kopienas kas katra dzīvo savā sulā un nenaidojas savstarpēji. Neviens nevienu nedzenā dēl nacionalitātes . 80 gados kad biju tīnis gan bij goda lieta kādam krievam disenē pa snuķi iedot :)Pats ar esmu dabūjis :) ,tagad par tādām lietām uzreiz lieta par nacionālā naida kurināšanu.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 23:17


Bet vispār, brālīt, man tavi tekstiņi atgādina RTR Solovjova pseidodiskijas apgalvojumus. Nu tjipa tev kontakts ar visām pusēm - visu zini, protams, visam seko. Krievus tur dzenā, ukraiņu fašims, vienvārdsakot benderovšķina. Joprojām brīnos - stulbs tu nav, neticu, ka diskutē pāliecības dēļ. Drīzāk tēlo muļķi, tad jautājums - uzmanības trūkuma dēļ vai toč trollē.
18.oktobris 2015, 23:35 | links
 
Kāpēc tik draudzīga valsts krievija nodarbojas propogandu par Latviju, ierakstie māte google.lv "krievijas propaganda par Latviju". Čupām uzskaites materiāls.. Kāpēc viņa to dara!? Kur šeit vispār ir meli!??? Kādus vēl uzskaites līdzekļus vajag, lai redzētu cik lojāla viņa mums ir!?
http://www.lsm.lv/lv/temas/krievijas-propaganda/

mjuniors, 18.oktobris 2015, 23:04

Junior pamēģini paskatīties ar uz lietām no otras puses. Tad kad sākas visādas muldēšanas ,cilvēku iebiedēšanas masu mēdijos pievērs uzmanību tam kas notiek šeit iekšpusē. Parasti tad viss saistīts ar kaut kādu lielu lēmumu pieņemšanu ,sevišķi valsts budžetu nākamajam gadam. Vieglāk ir tautas uzmanību novērst ar "krievi nāk ' un nepamatoti nepiešķirt skolotājiem,mediķiem ,bērniem līdzekļus bet kārtējo reizi izshēmot kaut kur uz malu miljonus. Patiesībā vajadzētu ar dakšām iziet uz saeimu tajā brīdī nevis klausīties muļķīgās propogandās kas novērš uzmanību no patiesajiem sūdiem kas ir tepat acu priekšā.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 23:26

Es tam pilnīgi piekrītu, ka tādas lietas notiek..
p.s. Kā arī mūsu armijas pārstāvji (preses sekretāri), paši teikuši, ka tagad info par karu ir vairāk nekā parasti, lai spētu izskaidrot, kādēļ palielina izdevumus aizsardzībai un tā nepieciešamībai. Cilvēka prātus nobriedina.. Bet tas taču ir tikai loģiski ne!?
18.oktobris 2015, 23:34 | links
 
Plēsīgais, davaj nevajag, paši ukraiņi (nerunāju par Ukrainas krieviem) ir vismaz 2 daļās sadalījušies. Precīzi tā, kā mēs te.. Tā kā apgalvot, ka man tur dzīvo sievasmāte un es tagad zinu, ka notiek Ukrainā ir panaivi.



Iemaisīšos bet nav panaivi.Man ir darīšanas gan ar tīriem Ukraiņiem gan Krieviem kas dzīvo Ukrainā. Tur krievi patiesi jūtas apdraudēti.Viņiem ir "labais sektors " kas to vien skandina ka "maskaļus" jeb krievus vajag mušīt. Vai Latvijā Krievi jūtas apdraudēti? man 50% kolēģu šeit krievu.Ne no viena nejūtu naidu pret sevi . Arī pret viņiem nav naida .tu saki te sadalījušies 2 nometnēs.Jā.Bet tās ir 2 kopienas kas katra dzīvo savā sulā un nenaidojas savstarpēji. Neviens nevienu nedzenā dēl nacionalitātes . 80 gados kad biju tīnis gan bij goda lieta kādam krievam disenē pa snuķi iedot :)Pats ar esmu dabūjis :) ,tagad par tādām lietām uzreiz lieta par nacionālā naida kurināšanu.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 23:17


Vēlreiz:
Labāk pasaki, Brālīt, ka tu esi 100% pārliecināts, ka Krievijai nav ne mazāko plānu te ienākt un, ka tu smejies kā kutināts (tāpat kā plēsīga sievasmāte un citi lādzīgie krieviņi), ka iedomājies vien par tādu absurdu?!
18.oktobris 2015, 23:27 | links
 
Kāpēc tik draudzīga valsts krievija nodarbojas propogandu par Latviju, ierakstie māte google.lv "krievijas propaganda par Latviju". Čupām uzskaites materiāls.. Kāpēc viņa to dara!? Kur šeit vispār ir meli!??? Kādus vēl uzskaites līdzekļus vajag, lai redzētu cik lojāla viņa mums ir!?
http://www.lsm.lv/lv/temas/krievijas-propaganda/

mjuniors, 18.oktobris 2015, 23:04


Junior pamēģini paskatīties ar uz lietām no otras puses. Tad kad sākas visādas muldēšanas ,cilvēku iebiedēšanas masu mēdijos pievērs uzmanību tam kas notiek šeit iekšpusē. Parasti tad viss saistīts ar kaut kādu lielu lēmumu pieņemšanu ,sevišķi valsts budžetu nākamajam gadam. Vieglāk ir tautas uzmanību novērst ar "krievi nāk ' un nepamatoti nepiešķirt skolotājiem,mediķiem ,bērniem līdzekļus bet kārtējo reizi izshēmot kaut kur uz malu miljonus. Patiesībā vajadzētu ar dakšām iziet uz saeimu tajā brīdī nevis klausīties muļķīgās propogandās kas novērš uzmanību no patiesajiem sūdiem kas ir tepat acu priekšā.
18.oktobris 2015, 23:26 | links
 
Apelsins simtprocentīgi bet tas ko stāsta cilvēki kas tur dzīvo arī simtprocentīgi atšķiras no LTV.

plesigais, 18.oktobris 2015, 22:47

plēsīgais, viss atkarīgs kurā galā šie dzīvo, kādu kasti skatās un kas pēc pārliecības moskaļ vai citi varianti.
Nav viss tik vnk ar skaidrojošu zvanu no Ukrainas

apelsins, 18.oktobris 2015, 22:56

Atkal desmitnieks(aplausi)!
Ej izrādās arī ar plesigo varbūt sanāk normali parunāt.

plesigais, 18.oktobris 2015, 23:06


Var, var! Bet kolhoza laiku vairs nebūs, nebūs jaukās zaļumballes un gonkas ar kolhoza traktoriem. Ir cita realitāte. Mēs visi paliekam vecāki..
Kur tavi bērni - Latvijā vai Anglijā(vai savādāk)?
18.oktobris 2015, 23:24 | links
 
Kāpēc tik draudzīga valsts krievija nodarbojas propogandu par Latviju, ierakstie māte google.lv "krievijas propaganda par Latviju". Čupām uzskaites materiāls.. Kāpēc viņa to dara!? Kur šeit vispār ir meli!??? Kādus vēl uzskaites līdzekļus vajag, lai redzētu cik lojāla viņa mums ir!?
http://www.lsm.lv/lv/temas/krievijas-propaganda/

mjuniors, 18.oktobris 2015, 23:04


Ei ei ei neparteicies? Draudzīga valsts, par Latviju. Jeb tā bija ironija.

A kas Tev teica ka tos materiālus neizgatavo tturpat kur visu citu kas novērš Tavu uzmanību no galvenās problēmas?
18.oktobris 2015, 23:18 | links
 
Plēsīgais, davaj nevajag, paši ukraiņi (nerunāju par Ukrainas krieviem) ir vismaz 2 daļās sadalījušies. Precīzi tā, kā mēs te.. Tā kā apgalvot, ka man tur dzīvo sievasmāte un es tagad zinu, ka notiek Ukrainā ir panaivi.



Iemaisīšos bet nav panaivi.Man ir darīšanas gan ar tīriem Ukraiņiem gan Krieviem kas dzīvo Ukrainā. Tur krievi patiesi jūtas apdraudēti.Viņiem ir "labais sektors " kas to vien skandina ka "maskaļus" jeb krievus vajag mušīt. Vai Latvijā Krievi jūtas apdraudēti? man 50% kolēģu šeit krievu.Ne no viena nejūtu naidu pret sevi . Arī pret viņiem nav naida .tu saki te sadalījušies 2 nometnēs.Jā.Bet tās ir 2 kopienas kas katra dzīvo savā sulā un nenaidojas savstarpēji. Neviens nevienu nedzenā dēl nacionalitātes . 80 gados kad biju tīnis gan bij goda lieta kādam krievam disenē pa snuķi iedot :)Pats ar esmu dabūjis :) ,tagad par tādām lietām uzreiz lieta par nacionālā naida kurināšanu.
18.oktobris 2015, 23:17 | links
 
Apelsins simtprocentīgi bet tas ko stāsta cilvēki kas tur dzīvo arī simtprocentīgi atšķiras no LTV.

plesigais, 18.oktobris 2015, 22:47

plēsīgais, viss atkarīgs kurā galā šie dzīvo, kādu kasti skatās un kas pēc pārliecības moskaļ vai citi varianti.
Nav viss tik vnk ar skaidrojošu zvanu no Ukrainas

apelsins, 18.oktobris 2015, 22:56


Atkal desmitnieks(aplausi)!
Ej izrādās arī ar plesigo varbūt sanāk normali parunāt.
18.oktobris 2015, 23:06 | links
 
Kāpēc tik draudzīga valsts krievija nodarbojas propogandu par Latviju, ierakstie māte google.lv "krievijas propaganda par Latviju". Čupām uzskaites materiāls.. Kāpēc viņa to dara!? Kur šeit vispār ir meli!??? Kādus vēl uzskaites līdzekļus vajag, lai redzētu cik lojāla viņa mums ir!?
http://www.lsm.lv/lv/temas/krievijas-propaganda/
18.oktobris 2015, 23:04 | links
 
Bralitis pieņem ka viņi saprotot par ko es runāju , saprot ka nav ko likt preti un baidoties izskaties pēc tādiem kā plesigais(idiots) izvēlas uzbrukt !

Labaka aizsardzība , uzbrukums!
18.oktobris 2015, 23:00 | links
 
Apelsins simtprocentīgi bet tas ko stāsta cilvēki kas tur dzīvo arī simtprocentīgi atšķiras no LTV.

plesigais, 18.oktobris 2015, 22:47


plēsīgais, viss atkarīgs kurā galā šie dzīvo, kādu kasti skatās un kas pēc pārliecības moskaļ vai citi varianti.
Nav viss tik vnk ar skaidrojošu zvanu no Ukrainas
18.oktobris 2015, 22:56 | links
 
" Ja tajā laikā mēs šo jautājumu uzdotu tam pamuļķim plēsīgajam un tev, atbildi saņemtu tieši tādu "

Tiko tu rakstīji šito . Tu plēsīgo personīgi pazīsti? tev ir tiesības viņu apsaukāt par pamuļķi? Kāpēc tu tā dari? Tu esi gudrāks par viņu? tev ir lielāka dzīves pieredze kā viņam ? tu domā ka viņš vai es nemākam tādiem vārdiņiem runāt? es tevi 3 minūtēs nobēršu tādiem vārdiņiem ka mani uzreiz no šejienes izmetīs administrācija.

jautājums bij konkrēts -tagad ir 2015 gads un lai Juniors pierāda kāpēc krievam būtu šeit jāiebrūk? Nosaukt konkrētus iemeslus.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 22:01



Labāk pasaki, Brālīt, ka tu esi 100% pārliecināts, ka Krievijai nav ne mazāko plānu te ienākt un, ka tu smejies kā kutināts (tāpat kā plēsīga sievasmāte un citi lādzīgie krieviņi), ka iedomājies vien par tādu absurdu?!
18.oktobris 2015, 22:53 | links
 
Apelsins simtprocentīgi bet tas ko stāsta cilvēki kas tur dzīvo arī simtprocentīgi atšķiras no LTV.
18.oktobris 2015, 22:47 | links
 
" Ja tajā laikā mēs šo jautājumu uzdotu tam pamuļķim plēsīgajam un tev, atbildi saņemtu tieši tādu "

Tiko tu rakstīji šito . Tu plēsīgo personīgi pazīsti? tev ir tiesības viņu apsaukāt par pamuļķi? Kāpēc tu tā dari? Tu esi gudrāks par viņu? tev ir lielāka dzīves pieredze kā viņam ? tu domā ka viņš vai es nemākam tādiem vārdiņiem runāt? es tevi 3 minūtēs nobēršu tādiem vārdiņiem ka mani uzreiz no šejienes izmetīs administrācija.

jautājums bij konkrēts -tagad ir 2015 gads un lai Juniors pierāda kāpēc krievam būtu šeit jāiebrūk? Nosaukt konkrētus iemeslus.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 22:01
JĀ,bračka,Sulla ir vismaz 100x gudrāks par to pamuļķi! Atkārtošos, bez tiem pāris ekseplāriem,kam diagnoze pilnmēnešos liek te aktivizēties,plesigais te ir TOP1.

raihs, 18.oktobris 2015, 22:31

Bet jāatzīst, ka tas Tops uztur šo dialogu :D
18.oktobris 2015, 22:42 | links
 
KO TU DIRS - man jāsaka vienkāršāk tev ...

Bralitis, 12.oktobris 2015, 00:27

Arī pats māki piekopt "vienoto" sarunu stilu..
18.oktobris 2015, 22:41 | links
 
Eldorado ķīniešiem ir pat lielākā vajadzība pēc apdzivojamam teritorijām , un kas talak?
Eiropā draud sākties terorisms un lai nesāktos priekšlaicīga panika , krievu iebrukumam tiek pievērsta pārspīlēta uzmaniba.
18.oktobris 2015, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager