Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
COJS,pastāstīju (sievas māsa,un daži draugi no armijas laikiem tur dzīvo), zini tadus smieklus ilgi nebiju dzirdejis.
Ko Tu salidzini ?
Kas Latvijā ir tads kā dēļ krievam te jānāk?

Mana skatījumā vienīgais variants,ja dvieļu galvas saks tterorizēt eiropu .

Pārējie varianti slima suņa un propagandas murgi !

plesigais, 18.oktobris 2015, 21:12



es ļoti ceru ka krieviem nav nodoma iebrukt Latvijā.bet tas nevienu mirkli neataisno visas tās slepkavības ko viņi ir izdarijuši Ukrainā.un kāds tur sakars ar propagandu?krievs vienkārši iegāja un okupēja daļu no citas valsts,tu kādreiz vispār to sajēgsi???

cojs, 18.oktobris 2015, 21:30

Atkārtoju ,man ukraina ir pietiekoši daudz pazīstamu cilvēku lai zinatu taisnību !

plesigais, 18.oktobris 2015, 22:01


Plēsīgais, davaj nevajag, paši ukraiņi (nerunāju par Ukrainas krieviem) ir vismaz 2 daļās sadalījušies. Precīzi tā, kā mēs te.. Tā kā apgalvot, ka man tur dzīvo sievasmāte un es tagad zinu, ka notiek Ukrainā ir panaivi.
18.oktobris 2015, 22:36 | links
 
Sulla un Junior izlasiet savus komentus no malas. Kurš jūs ir audzinājis ? Pretīgi lasīt kā jūs apvainojat citus . Tā kā šakāļi ,maitasputni. Nevis iesaistīties diskusijā un pierādīt savu domu patiesumu bet uzdrist uzreiz . Nav smuki.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 21:52

Lasi starp rindiņām, un tiem vārdiem kas tev nepatīk uzliec pīkstuli.. ;)
18.oktobris 2015, 22:34 | links
 
Junior nebrauc augumā nosauc iemeslus kāpēc krievam te būtu jāuzbrūk ? Pierādi plēsīgajam ka viņam nav taisnība.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 21:42

Man ir vieglāk pierādīt, ka plēsīgais ir rada gabals tev, nekā aizstāvēt esošas lietas, kas reāli šobrīd notiek ziņu portālos Latvijā.. Un mankurta aprobežotībai nav robežu..
Atbildi, vai 1939.g bij Latvijas okupācija. Kas izsūtija uz sibīriju Latvijas iedzīvotājus!? Kādi riska faktori ir no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Dānijas, Somijas.. Pateiksi, ka Krievija ir tik pat lojāla Kā mūsu citas kaimiņu valstis!? Vai krima, karš Ukrainā nav samakslots no krievijas puses!? Vai Gruzijas, karš ar bijis nekas!? Kādēļ krievijas armijas budžeta apmēri no 2006 gada no 2% ir pieauguši līdz 4% līdz 2020.g. Neskatoties uz ekonomisko "krīzi", visās ES valstis ir samazinājušas līdzekļus militārajām vajadzībām. 2008.g Gruzija, Sekoja Ukraina. Kādūs vēl uzskaites līdzekļus tev vēl vajag, lai redzētu agresorvalsti!? Jums aizstāvjiem tā nav agresija, tā ir brāļu glābšana-Novaja rasija. Lai krievija aizstāvētu savas intereses cik cilvēkus nogalināja Ukrainā, Gruzijā utt Un neiestāstīsi man kā divi pagasti spēj uzvarēt valsti!
Un ir muļķīgi teikt, ka kara riska faktors Latvijā ir absolūta nulle, Un ja kaut vai šis risks pieaug kaut vai par 0.1% tie ir jau draudi! Un jāsāk risināt jau tagad nevis tad, kad jau notiekās kara kulminācija. Cik nopietni to vai samāksloti uztver katrs, tā ir pašu emocionālā darīšana, bet pateikt Nothing special manā uzskatījumā is wrong.
p.s. Paskatoties krievijas ziņas man rodas alerģija, kādēļ!? Jo nēesmu AUDZIS CCCP un neuzķeros uz viņu ziņu pasniegšanas stilu, tam var veltīt pilnīgi jaunu sarunu topicu. Un man nav tam laika.. Man ir LATVIJAS ziņas! Jo esmu dzimis šeit un palikšu šeit, un mani bērni paliks šeit.
Ja es kļūdos par krievijas agresiju, tad tas ir tikai pozitīvi, bet to ko viņi ir izdarījuši manai dzimtai es atceros un arī citiem to atgādināšu! Man viņi nekādi draugi nav! Draugs, gar manu sātu ar kara lidmašīnām nelido..
Un nav mans mērķis tevi pārlatviskot, vai domāt tieši tā pat kā es.. Katrs no tripera izvairās, kā māk.
18.oktobris 2015, 22:32 | links
 
" Ja tajā laikā mēs šo jautājumu uzdotu tam pamuļķim plēsīgajam un tev, atbildi saņemtu tieši tādu "

Tiko tu rakstīji šito . Tu plēsīgo personīgi pazīsti? tev ir tiesības viņu apsaukāt par pamuļķi? Kāpēc tu tā dari? Tu esi gudrāks par viņu? tev ir lielāka dzīves pieredze kā viņam ? tu domā ka viņš vai es nemākam tādiem vārdiņiem runāt? es tevi 3 minūtēs nobēršu tādiem vārdiņiem ka mani uzreiz no šejienes izmetīs administrācija.

jautājums bij konkrēts -tagad ir 2015 gads un lai Juniors pierāda kāpēc krievam būtu šeit jāiebrūk? Nosaukt konkrētus iemeslus.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 22:01

JĀ,bračka,Sulla ir vismaz 100x gudrāks par to pamuļķi! Atkārtošos, bez tiem pāris ekseplāriem,kam diagnoze pilnmēnešos liek te aktivizēties,plesigais te ir TOP1.
18.oktobris 2015, 22:31 | links
 
Žēl par Mjunioru ,sāk uzvesties ka Ms***** un S**** kg pakaļ skrejeis , kādreiz iesaistījās normali diskusija un prata cilvēcīgi pateikt savu domu.
18.oktobris 2015, 22:15 | links
 
Nē vecīt. Nedrīkst ļaut braukt augumā . un nedrīkst par to klusēt. Tas uz visiem attiecas -gan Sullu gan Mani gan Tevi un sevišķi uz Raihu. Mūsu diskutu lasa simtiem cilvēku - to ar nevajag aizmirst.
18.oktobris 2015, 22:13 | links
 
" Ja tajā laikā mēs šo jautājumu uzdotu tam pamuļķim plēsīgajam un tev, atbildi saņemtu tieši tādu "

Tiko tu rakstīji šito . Tu plēsīgo personīgi pazīsti? tev ir tiesības viņu apsaukāt par pamuļķi? Kāpēc tu tā dari? Tu esi gudrāks par viņu? tev ir lielāka dzīves pieredze kā viņam ? tu domā ka viņš vai es nemākam tādiem vārdiņiem runāt? es tevi 3 minūtēs nobēršu tādiem vārdiņiem ka mani uzreiz no šejienes izmetīs administrācija.

jautājums bij konkrēts -tagad ir 2015 gads un lai Juniors pierāda kāpēc krievam būtu šeit jāiebrūk? Nosaukt konkrētus iemeslus.

Bralitis, 18.oktobris 2015, 22:01

Pierādīšana ir nepateicīga nodarbe, jo var atdurties pret elementāriem saukļiem no sērijas "tā ir imperiālistu propaganda!". Un jautājums formulēts nedaudz neprecīzi- nav "būtu", neviens nesaka, ka krievam tas IR jādara, bet gan- ka tāda iespēja pastāv. 100% nevar apgalvot ne vienu, ne otru, bet tas, ka krievam(krievijas vadībai) kremt "ģeopolitiskā traģēdija", ir fakts.
18.oktobris 2015, 22:12 | links
 
Braliti ievelc elpu !

Atceries kaķu lāsti , debesis nekaj!
18.oktobris 2015, 22:08 | links
 
Ja cilvēks raksta kā idiots es to saucu par idiotu, punkts. Lab beidzu, šovakar es jūs ilgi nebarošu, ar jums bezcers, idiots krievu kājslauķis + slīpēts laipotājs kurš perfektis apguvis padlaiku demagoģiju.
18.oktobris 2015, 22:05 | links
 
" Ja tajā laikā mēs šo jautājumu uzdotu tam pamuļķim plēsīgajam un tev, atbildi saņemtu tieši tādu "

Tiko tu rakstīji šito . Tu plēsīgo personīgi pazīsti? tev ir tiesības viņu apsaukāt par pamuļķi? Kāpēc tu tā dari? Tu esi gudrāks par viņu? tev ir lielāka dzīves pieredze kā viņam ? tu domā ka viņš vai es nemākam tādiem vārdiņiem runāt? es tevi 3 minūtēs nobēršu tādiem vārdiņiem ka mani uzreiz no šejienes izmetīs administrācija.

jautājums bij konkrēts -tagad ir 2015 gads un lai Juniors pierāda kāpēc krievam būtu šeit jāiebrūk? Nosaukt konkrētus iemeslus.
18.oktobris 2015, 22:01 | links
 
COJS,pastāstīju (sievas māsa,un daži draugi no armijas laikiem tur dzīvo), zini tadus smieklus ilgi nebiju dzirdejis.
Ko Tu salidzini ?
Kas Latvijā ir tads kā dēļ krievam te jānāk?

Mana skatījumā vienīgais variants,ja dvieļu galvas saks tterorizēt eiropu .

Pārējie varianti slima suņa un propagandas murgi !

plesigais, 18.oktobris 2015, 21:12



es ļoti ceru ka krieviem nav nodoma iebrukt Latvijā.bet tas nevienu mirkli neataisno visas tās slepkavības ko viņi ir izdarijuši Ukrainā.un kāds tur sakars ar propagandu?krievs vienkārši iegāja un okupēja daļu no citas valsts,tu kādreiz vispār to sajēgsi???

cojs, 18.oktobris 2015, 21:30


Atkārtoju ,man ukraina ir pietiekoši daudz pazīstamu cilvēku lai zinatu taisnību !
18.oktobris 2015, 22:01 | links
 
nosauc iemeslus kāpēc krievam te būtu jāuzbrūk ?

Bralitis, 18.oktobris 2015, 21:42


Kurš gan vispār var precīzi prognozēt nākotni? Kurš no jums pirms 2 gadiem zināja ka Putins uzbruks citai Eiropas valstij ? Ja tajā laikā mēs šo jautājumu uzdotu tam pamuļķim plēsīgajam un tev, atbildi saņemtu tieši tādu pašu: "Kāpēc gan krieviņiem jāuzbrūk?". Tā ka beidziet vienreiz tēlot nostradamusus, mēs neviens neko nezinām, variantu ir daudz, bet gataviem jābūt, jo krievs te līdis neskaitāmas reizes jau vairākus gadsimtus. Kas to noliedz ir vai nu idiots vai kremļa trollis.
18.oktobris 2015, 21:56 | links
 
COJS,pastāstīju (sievas māsa,un daži draugi no armijas laikiem tur dzīvo), zini tadus smieklus ilgi nebiju dzirdejis.
Ko Tu salidzini ?
Kas Latvijā ir tads kā dēļ krievam te jānāk?

Mana skatījumā vienīgais variants,ja dvieļu galvas saks tterorizēt eiropu .

Pārējie varianti slima suņa un propagandas murgi !

plesigais, 18.oktobris 2015, 21:12
Kas man ir jādara, lai tu izlasītu kādu vēsTures grāmatu..
Kas Latvijā ir tāds, ka uz dotobrīdi salīduši 40% krievu. Piedod, ilgi es turējos, un neko neteicu.. Bet sarunās par politiku tavā šķūni vējš svilpo..
Kas ir propoganda!? Vai diskusija par potenciāliem draudiem ir propoganda?!

mjuniors, 18.oktobris 2015, 21:33


Mjuniors, starp salidusi un sasutiti(padomija sūtīja lai parkrievotu)(atkartoju padomija) ir liela atšķirība .
P/s un grāmatas esmu lasijis,lasu un lasisu bez Jusu noradem .
18.oktobris 2015, 21:54 | links
 
Sulla un Junior izlasiet savus komentus no malas. Kurš jūs ir audzinājis ? Pretīgi lasīt kā jūs apvainojat citus . Tā kā šakāļi ,maitasputni. Nevis iesaistīties diskusijā un pierādīt savu domu patiesumu bet uzdrist uzreiz . Nav smuki.
18.oktobris 2015, 21:52 | links
 
krievs vienkārši iegāja un okupēja daļu no citas valsts,tu kādreiz vispār to sajēgsi???

cojs, 18.oktobris 2015, 21:30


liecies tak mierā un netērē laiku, cilvēks nevar neko sajēgt ja nespēj patstāvīgi domāt un analizēt. Var jau būt ka viņš ir podkablučņiks un sieva krieviete nabagu pāraudzinājusi :)
18.oktobris 2015, 21:46 | links
 
Junior nebrauc augumā nosauc iemeslus kāpēc krievam te būtu jāuzbrūk ? Pierādi plēsīgajam ka viņam nav taisnība.
18.oktobris 2015, 21:42 | links
 
COJS,pastāstīju (sievas māsa,un daži draugi no armijas laikiem tur dzīvo), zini tadus smieklus ilgi nebiju dzirdejis.
Ko Tu salidzini ?
Kas Latvijā ir tads kā dēļ krievam te jānāk?

Mana skatījumā vienīgais variants,ja dvieļu galvas saks tterorizēt eiropu .

Pārējie varianti slima suņa un propagandas murgi !

plesigais, 18.oktobris 2015, 21:12

Kas man ir jādara, lai tu izlasītu kādu vēsTures grāmatu..
Kas Latvijā ir tāds, ka uz dotobrīdi salīduši 40% krievu. Piedod, ilgi es turējos, un neko neteicu.. Bet sarunās par politiku tavā šķūni vējš svilpo..
Kas ir propoganda!? Vai diskusija par potenciāliem draudiem ir propoganda?!
18.oktobris 2015, 21:33 | links
 
COJS,pastāstīju (sievas māsa,un daži draugi no armijas laikiem tur dzīvo), zini tadus smieklus ilgi nebiju dzirdejis.
Ko Tu salidzini ?
Kas Latvijā ir tads kā dēļ krievam te jānāk?

Mana skatījumā vienīgais variants,ja dvieļu galvas saks tterorizēt eiropu .

Pārējie varianti slima suņa un propagandas murgi !

plesigais, 18.oktobris 2015, 21:12




es ļoti ceru ka krieviem nav nodoma iebrukt Latvijā.bet tas nevienu mirkli neataisno visas tās slepkavības ko viņi ir izdarijuši Ukrainā.un kāds tur sakars ar propagandu?krievs vienkārši iegāja un okupēja daļu no citas valsts,tu kādreiz vispār to sajēgsi???
18.oktobris 2015, 21:30 | links
 
COJS,pastāstīju (sievas māsa,un daži draugi no armijas laikiem tur dzīvo), zini tadus smieklus ilgi nebiju dzirdejis.
Ko Tu salidzini ?
Kas Latvijā ir tads kā dēļ krievam te jānāk?

Mana skatījumā vienīgais variants,ja dvieļu galvas saks tterorizēt eiropu .

Pārējie varianti slima suņa un propagandas murgi !
18.oktobris 2015, 21:12 | links
 
pastāsti to Ukraiņiem.

cojs, 18.oktobris 2015, 15:53


nav vērts, vataiņi un vataiņu kiseļ-tv nozombētie ekspadomju pilsoņi svēti tic ka nabaga kreviņi Donbasā ar veikalā pirktiem gradiem, tankiem un bukiem aizsargājas no ukraiņu fašisteim, kuri bērnus sit krustā un dzer to asinis..
18.oktobris 2015, 18:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager