Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ok,Brālīt, krievi te negrasās nākt. To, ka nāks, domā tikai Amerikasosu propogandistu izskalota auseklīša smadzenīte. Bet apstāsti, kas tavā skatījumā notika Krimā, nevelkot paralēles ar Baltiju. Tikai pliks Kimas notikumu redzējums. īpaši ieskicē topiku par ''vežļivije ljudji'', kuru sākumā tjipa nebija, bet pēcāk tomēr bija.
15.oktobris 2015, 07:57 | links
 
Da labi,39jaa krievam sheit bija garnizoni ko aizstaveet,nu i ienaaca un aizstaveeja turpmaako pusgadsimtu vai vairaak.
15.oktobris 2015, 00:44 | links
 
Tur jau tas joks, ja kas tāds notiks pie mums, nebūs nekāda oficiāla karastāvokļa ar Krieviju. Būs tikai mistiski teroristi, pretterorisma operācijas no mūsu puses, Putlers taisnosies ka šam ar to nav nekāda sakara, pie mums būs ieildzis bruņots konflikts, kas izsūks mūsu budžetu, cilvēkresursus. Sekos pamatīga ekonomiskā krīze, sāksies runas ka tādu nedrošu valsti, kas nevar tikt galā ar saviem teroristiem un smagajiem cilvēktiesību pārkāpumiem, derētu izslēgt no EU un NATO u.t.t. Un krieviņi berzēs rokas, viss tip top izdevies bez atklāta bruņota konflikta ar NATO. Jautājums kam viņiem tas būtu vajadzīgs ir bezjēdzīgs, jo arī no Krimas aneksijas un konflikta Donbasā viņiem tikai milzu zaudējumu, vienkārši ārprātīgi zaudējumi un tēriņi. Ej nu izproti to duraku..
15.oktobris 2015, 00:25 | links
 
Krievi ir paredzami, vēsture nemainās! Arī 39"gadā krievi ar Lettiem nekaroja. Krievi, vienkārši ienāca Latvijā, izsludināja jaunas vēlēšanas, un "ievēlēja"- iecēla Lettu zemē savu krievu valdību...! No kuriem daļa bija krievu ar latviskiem uzvārdiem, otri bija Lettu nodevēji,"Kangari", kuru pēcteči, iespējams, vēl šodien Saeimā sēž...
15.oktobris 2015, 00:13 | links
 
Labākais ir tas, ka krievi vispār nekaro, jo karu krievi nevienam nepiesaka!
Līdzīgi, kā krievi pārdzīvoja, un visai pasaulei stāstīja, ka sliktais Hitlers uzbruka krieviem 41"gada rītā, nepiesakot karu, kaut gan, pēcāk tai pat dienā sekoja Hitlera Nota ar kara pieteikumu!?
Šodien krievs karu vispār nevienam nepiesaka, vienkārši iet ar "zaļiem cilvēciņiem" un ņem visu uz masu, ko var paņemt...! Stulbā, Demokrātiskā Eiropas sabiedrība, ar ANO priekšgalā ir šokā...
Ko darīt, kara nav, kā pierādīt pretējo...!?
Putlers- jebkurus krievu ieročus un krievu ekipējumu var nopirkt jebkurā veikalā...!?DDD
15.oktobris 2015, 00:00 | links
 
Kaut kur daudzas lapas iepriekš šajā topikā ierosināja aizsardzības budžetu labāk tērēt žoga būvniecībā uz austrumu robežas, bija vairāki kas māja ar galvu, zēr gūt ideja. Mani gan tas izbrīnīja, jo vēlme atgriezties viduslaikos, kad augsti mūri bija galvenais drošas aizsardzības modelis, ir maigi izsakoties uzjautrinošs :) raķešu, iznīcinātāju, helīšu un jau dronu laikmetā :)

Sulla, 14.oktobris 2015, 23:37


Diemžēl, krievi šodien biežāk nāk sākotnēji ar "zaļiem cilvēciņiem", kājām, kā arī citi bēgļi, izmantojot "zaļās robežas"...! Tikai pēcāk, okupētejās teritorijās parādās droni un buki, "separātisti"! Tam piemērs Gruzijā, Piedņestrā, un šodien Ukrainā!

vitenahemots, 14.oktobris 2015, 23:47

Jā,viss tek un mainās. Agrāk,džekiem,pēc daudzdiennieka baltās pelītes rādījās,tagad-zaļi cilvēciņi.
14.oktobris 2015, 23:56 | links
 
Diemžēl, krievi šodien biežāk nāk sākotnēji ar "zaļiem cilvēciņiem", kājām, kā arī citi bēgļi, izmantojot "zaļās robežas"...! Tikai pēcāk, okupētejās teritorijās parādās droni un buki, "separātisti"! Tam piemērs Gruzijā, Piedņestrā, un šodien Ukrainā!

vitenahemots, 14.oktobris 2015, 23:47


aha girkins&co līda caur mežiem un purviem :) viņu banda Ukrainā iebrauca smagajās armijas mašīnās, ložmetēji, granātmetēji, viss kā nākas. Tu vari iedomāties kā mūsu robiņi ar pisķikiem robežkontroles punktā apturētu tādu kolonnu no teiksim 10 mašīnām ? ;)
14.oktobris 2015, 23:53 | links
 
aha šaha lielmeistars zīlē kafijas biezumos, bet diemžēl Krievija ārpolitikā nespēlē šahu, tā ir neprognozējama, viņi var pēkšņi ar zirgu sākt staigāt kā ar dāmu :) Kurš pirms 3 gadiem domāja ka Krievija uzbruks kaimiņvalstij un NVS dalībvalstij Ukrainai ? Jā pāris politologi, Berezovskis savulaik un citi spečuki kaut ko zīlēja ar, bet cik nopietni pasaulē to uztvēra? Tāpat arī pašlaik, lai cik neticami liekas visādi zīlētie baisie scenāriji vai loģiskākais sevis mierinājums "nu NATO dalībvalstij viņi taču neuzbruks nekad!", bet jebkurā brīdī no putlera režīma varam sagaidīt vells zina ko, īpaši ja viņam vara sāks slīdēt ārā no rokām un viņu zombētajai tautai sāks krist zvīņas no acīm..

Sulla, 14.oktobris 2015, 19:36

Kādas dumības! Kamēr algas un pensijas tiks maksātas bez aizķeršanās, Putjiks ir negāžams monstrs.
14.oktobris 2015, 23:52 | links
 
Kaut kur daudzas lapas iepriekš šajā topikā ierosināja aizsardzības budžetu labāk tērēt žoga būvniecībā uz austrumu robežas, bija vairāki kas māja ar galvu, zēr gūt ideja. Mani gan tas izbrīnīja, jo vēlme atgriezties viduslaikos, kad augsti mūri bija galvenais drošas aizsardzības modelis, ir maigi izsakoties uzjautrinošs :) raķešu, iznīcinātāju, helīšu un jau dronu laikmetā :)

Sulla, 14.oktobris 2015, 23:37



Diemžēl, krievi šodien biežāk nāk sākotnēji ar "zaļiem cilvēciņiem", kājām, kā arī citi bēgļi, izmantojot "zaļās robežas"...! Tikai pēcāk, okupētejās teritorijās parādās droni un buki, "separātisti"! Tam piemērs Gruzijā, Piedņestrā, un šodien Ukrainā!
14.oktobris 2015, 23:47 | links
 
Kaut kur daudzas lapas iepriekš šajā topikā ierosināja aizsardzības budžetu labāk tērēt žoga būvniecībā uz austrumu robežas, bija vairāki kas māja ar galvu, zēr gūt ideja. Mani gan tas izbrīnīja, jo vēlme atgriezties viduslaikos, kad augsti mūri bija galvenais drošas aizsardzības modelis, ir maigi izsakoties uzjautrinošs :) raķešu, iznīcinātāju, helīšu un jau dronu laikmetā :)
14.oktobris 2015, 23:37 | links
 
Demokrātija Latvijai ir par dārgu, tā vairāk domāta bagātām, Vakareiropas zemēm, kas bēgļus labprāt miljoniem grib pieņemt...!? Arī tiešu robežu ar krieviem tām nav...
14.oktobris 2015, 23:31 | links
 
Uzbruks ,uzbruks - krievi nāk ! :) 50% valsts budžeta bruņojumam ! Labāk pirmiem uzbrukt - izsisit vajag tos pagānus kas neatbalsta demokrātiju ! Noņemt visu naftu,visus verdzībā ! Pareizi , uz priekšu ! Vitenahmots nesīs demokrātijas karogu,Sulla sitīs bungas,es pūtīšu taurē ,juniors ar Raihu ar piščukiem aiz muguras . Sakausim tos mošķus !!!!

Bralitis, 14.oktobris 2015, 21:33



Var jau visus gudri ap-irst, arī bez odekolona...!
Bet, toreiz, kad "nabaga Zatlerītis" pieminēja 080808, un pateica par "krievu tankiem", kas var nākt, kā visi smējās...!!!? Smējās un ap-irsa "Zatlerīti", gan ietekmīgi politiķi, gan "gudri" politologi....!!
Neilgi vēlāk bija "zaļie cilvēciņi" Krimā...!
Krievi vienmēr nāk! Pierādi, ka nenāk?

vitenahemots, 14.oktobris 2015, 23:20



Es jau saku ka nāk ! Kur es teicu nenāk ? Tu tak esi karognesējs ,es tauri pūtīšu. Ko tu te tagad runā ? tu pret Latvju tautu vai ? Tu pret demokrātiju vai ? Es esmu ar tevi un pekrītu tavām domām - iesim tak kopā šos sist !
14.oktobris 2015, 23:24 | links
 
Uzbruks ,uzbruks - krievi nāk ! :) 50% valsts budžeta bruņojumam ! Labāk pirmiem uzbrukt - izsisit vajag tos pagānus kas neatbalsta demokrātiju ! Noņemt visu naftu,visus verdzībā ! Pareizi , uz priekšu ! Vitenahmots nesīs demokrātijas karogu,Sulla sitīs bungas,es pūtīšu taurē ,juniors ar Raihu ar piščukiem aiz muguras . Sakausim tos mošķus !!!!

Bralitis, 14.oktobris 2015, 21:33




Var jau visus gudri ap-irst, arī bez odekolona...!
Bet, toreiz, kad "nabaga Zatlerītis" pieminēja 080808, un pateica par "krievu tankiem", kas var nākt, kā visi smējās...!!!? Smējās un ap-irsa "Zatlerīti", gan ietekmīgi politiķi, gan "gudri" politologi....!!
Neilgi vēlāk bija "zaļie cilvēciņi" Krimā...!
Krievi vienmēr nāk! Pierādi, ka nenāk?
14.oktobris 2015, 23:20 | links
 
Ja ,šodien pārlasīju pēdējās dienās rakstīto un sapratu kada tomer nabadzībā mes dzīvojam. Vienam alko vientulības nomaksanaj citam roza sapņi par deputātu krēslu un radinieku iekārtošanu vai vienkārši citu cilvēku un tautu apriesana .
Tie Latvieši kas iznesa Latvijas tikumu un valodu ir padomiju muļķi , tie kas no fašistu lageriem,vai krievu gulaga kajam nāca ,ir nodeveji jo nāca dzivot un strādāt uz padomiju.
Ta paaudze kas piedzima pad Latvija,ir zagļi vai alkaši vai idioti.
Nu ja jasaka taisniba , man kauns par Jums Tautieši , KAUNS.

plesigais, 14.oktobris 2015, 22:40

plēsīgais, esi lasījis, bet rakstīto nesapratis, mani attieksmi, teksti uztverei atvērsies:)
14.oktobris 2015, 22:57 | links
 
Braliti zaglis nesmu ari alko lietoju ar normu , tatad Idiots (ka teica *******) ko nu es sava vecuma vairs tikumus mainisu .
14.oktobris 2015, 22:51 | links
 
brālīt, ja tavuprāt, visi, kas iesaka uzmanīties no derdzīgās kaimiņa propagandas ir lohi, rietumu jumta atbalstītāji-lohi, uttutjp arī lohi, ir tikai viena atbilde, lohi ir tev visapkārt, aplis noslēdzies:)

usis, 14.oktobris 2015, 22:44


Usi visam piekrītu - visi ir lohi ,arī es :)
14.oktobris 2015, 22:48 | links
 
Ja ,šodien pārlasīju pēdējās dienās rakstīto un sapratu kada tomer nabadzībā mes dzīvojam. Vienam alko vientulības nomaksanaj citam roza sapņi par deputātu krēslu un radinieku iekārtošanu vai vienkārši citu cilvēku un tautu apriesana .
Tie Latvieši kas iznesa Latvijas tikumu un valodu ir padomiju muļķi , tie kas no fašistu lageriem,vai krievu gulaga kajam nāca ,ir nodeveji jo nāca dzivot un strādāt uz padomiju.
Ta paaudze kas piedzima pad Latvija,ir zagļi vai alkaši vai idioti.
Nu ja jasaka taisniba , man kauns par Jums Tautieši , KAUNS.

plesigais, 14.oktobris 2015, 22:40


Plēsīgais kādu citu tautu apriešana ? Vai tad krievi ir tauta ?? Tauta ir tikai mēs Latvieši un ticība tikai viena - Demokrātija . Nesprēgā un nāc pulciņā ,es jau šodien ticību nomainīju un jūtos apgarots :)
14.oktobris 2015, 22:46 | links
 
brālīt, ja tavuprāt, visi, kas iesaka uzmanīties no derdzīgās kaimiņa propagandas ir lohi, rietumu jumta atbalstītāji-lohi, uttutjp arī lohi, ir tikai viena atbilde, lohi ir tev visapkārt, aplis noslēdzies:)
14.oktobris 2015, 22:44 | links
 
Brālītim
http://www.novayagazeta.ru/inquests/70292.html?utm_source=see_also&;utm_medium=click&utm_content=relap&utm_campaign=relap_vs_nextclick

Guuu, 14.oktobris 2015, 22:23

Guu nelasu vairs krievu ziņas,krievu TV bloķēju ,ar krievu kaimiņiem vairs nesveicinos, ja copē kāds krievs mēģinās mani apurbt dabūs pats ar urbi ,tagad skatos tikai panorāmu un visā piekrītu šīs sadaļas rakstu autoriem. Sapratu ka esmu bijis uz maldīgā ceļa ,atsities no bara ,bet nu viss ir kārtībā - esmu ar jums brāli nacionāļi :)

Bralitis, 14.oktobris 2015, 22:36

Super! Mans darbiņs te ir padarīts.. Iešu gulēt.. Un varu aicināt tevi ciemos uz foreļmaizītēm..
p.s. drīz par foreļu audzēšanu blogu uzdrukāšu.
14.oktobris 2015, 22:41 | links
 
Ja ,šodien pārlasīju pēdējās dienās rakstīto un sapratu kada tomer nabadzībā mes dzīvojam. Vienam alko vientulības nomaksanaj citam roza sapņi par deputātu krēslu un radinieku iekārtošanu vai vienkārši citu cilvēku un tautu apriesana .
Tie Latvieši kas iznesa Latvijas tikumu un valodu ir padomiju muļķi , tie kas no fašistu lageriem,vai krievu gulaga kajam nāca ,ir nodeveji jo nāca dzivot un strādāt uz padomiju.
Ta paaudze kas piedzima pad Latvija,ir zagļi vai alkaši vai idioti.
Nu ja jasaka taisniba , man kauns par Jums Tautieši , KAUNS.
14.oktobris 2015, 22:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager