Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Brālītim
http://www.novayagazeta.ru/inquests/70292.html?utm_source=see_also&;utm_medium=click&utm_content=relap&utm_campaign=relap_vs_nextclick

Guuu, 14.oktobris 2015, 22:23


Guu nelasu vairs krievu ziņas,krievu TV bloķēju ,ar krievu kaimiņiem vairs nesveicinos, ja copē kāds krievs mēģinās mani apurbt dabūs pats ar urbi ,tagad skatos tikai panorāmu un visā piekrītu šīs sadaļas rakstu autoriem. Sapratu ka esmu bijis uz maldīgā ceļa ,atsities no bara ,bet nu viss ir kārtībā - esmu ar jums brāli nacionāļi :)
14.oktobris 2015, 22:36 | links
 
 
Kamēr, miers pasmieties par to varam.
Man ir mantojumā palikusi viena izdrukāta avīzīte (~1935), laikam mašīndrukā, ļoti sen nēesmu cilājis to. Sauksim par propagndas druku, jo tur tieši ar bij pret esošo Ulmaņa varu utt.. Piesaucot, tieši Vāciju, (par krieviju neatceros bij minēta vai nē). Viņi strauji bruņojas un mūsu valdība, tik sūta viņiem cūkgaļu utt.. Un neko nedara armijas izveidē..
Lai ko vairāk drukātu par to rakstu ir jāpameklē un jāpārlasa.. Doma, ir par to, ka nevajag novērtēt pretinieku par zemu..
14.oktobris 2015, 22:22 | links
 
Uzbruks ,uzbruks - krievi nāk ! :) 50% valsts budžeta bruņojumam ! Labāk pirmiem uzbrukt - izsisit vajag tos pagānus kas neatbalsta demokrātiju ! Noņemt visu naftu,visus verdzībā ! Pareizi , uz priekšu ! Vitenahmots nesīs demokrātijas karogu,Sulla sitīs bungas,es pūtīšu taurē ,juniors ar Raihu ar piščukiem aiz muguras . Sakausim tos mošķus !!!!

Bralitis, 14.oktobris 2015, 21:33


Labi rūkc!!!... :DDD
14.oktobris 2015, 22:06 | links
 
Uzbruks ,uzbruks - krievi nāk ! :) 50% valsts budžeta bruņojumam ! Labāk pirmiem uzbrukt - izsisit vajag tos pagānus kas neatbalsta demokrātiju ! Noņemt visu naftu,visus verdzībā ! Pareizi , uz priekšu ! Vitenahmots nesīs demokrātijas karogu,Sulla sitīs bungas,es pūtīšu taurē ,juniors ar Raihu ar piščukiem aiz muguras . Sakausim tos mošķus !!!!
14.oktobris 2015, 21:33 | links
 
Cik zināms, līdzšinējais Putlera jājamzirdziņš bija "novaja russija" un "krievu parezticība", ar, ko viņš ieguva lielu pārsvaru balsu Krievijā!
Nākamais Putlera solis ir, nostāties vienā pusē ar Rietumiem pret "Pasaules terorismu", Islama valsti, vienā frontē, - Mēs sabiedrotie...!! Līdzīgi, kā pēc 11.septembra! Esam vienā frontē, vienā koolīcijā, viens ienaidnieks, līdzīgi, kā ar Hitleru, kādas sankcijas....!? Ar Ukrainu un Gruziju 08.08.08. viss ir OK!
......!?
14.oktobris 2015, 19:55 | links
 
aha šaha lielmeistars zīlē kafijas biezumos, bet diemžēl Krievija ārpolitikā nespēlē šahu, tā ir neprognozējama, viņi var pēkšņi ar zirgu sākt staigāt kā ar dāmu :) Kurš pirms 3 gadiem domāja ka Krievija uzbruks kaimiņvalstij un NVS dalībvalstij Ukrainai ? Jā pāris politologi, Berezovskis savulaik un citi spečuki kaut ko zīlēja ar, bet cik nopietni pasaulē to uztvēra? Tāpat arī pašlaik, lai cik neticami liekas visādi zīlētie baisie scenāriji vai loģiskākais sevis mierinājums "nu NATO dalībvalstij viņi taču neuzbruks nekad!", bet jebkurā brīdī no putlera režīma varam sagaidīt vells zina ko, īpaši ja viņam vara sāks slīdēt ārā no rokām un viņu zombētajai tautai sāks krist zvīņas no acīm..
14.oktobris 2015, 19:36 | links
 
P.S.

Kasparovs atkal saka...!?
14.oktobris 2015, 19:27 | links
 
Ko Jūs te kasās par zilajiem, bēgļiem un Izraēlu...!? Reku, visu zinošais Kasparovs saka, ka krievi, tūlīt uzbruks Baltijai...! Ne velti vāci savus algotņus uz Latviju pārvieto...!?
14.oktobris 2015, 19:26 | links
 
Smol - tas tev nedaudz par to kas ir cionismu :

Cionisms ir starptautiska politiska kustība, kura atbalsta neatkarīgas ebreju valsts pastāvēšanu. Lai gan tā saknes ir daudz senākas, cionisms formāli tika izveidots 19. gadsimta beigās. To paveica Austroungārijas žurnālists Teodors Hercls. Sākotnēji tā galvenā ideja bija neatkarīgas Izraēlas valsts izveidošana. 1948. gadā šāda valsts, Izraēla, tika izveidota.
1975. gada 10. novembrī ANO ģenerālā asambleja oficiāli apstiprināja rezolūciju (ANO izdotā rezolūcija Nr. 3379), kas pielīdzināja cionismu rasismam, apzīmējot to kā "rasisma un rasu diskriminācijas formu". To atcēla 1991. gadā.


Es par žīdiem neko sliktu nesaku .
14.oktobris 2015, 19:15 | links
 
" Neesmu homofobs, redzi kā "tēviņu" mani viņi neapdraud, jo manu "mātīti" neaizvilinās :) "

Tas ir labi teikts !! :))) Beidzot arī cits skatījums uz peģikiem - labi zilajiem :)
14.oktobris 2015, 18:41 | links
 
Jauns tēls mūsu seriālā .Prieks iepazīties Smol. Un ko tu ar to visu gribēji man teikt - tā arī nesapratu ? Gribi mani eksaminēt vai es zinu kas ir izlūkošanas pārvaldes? Ja es būtu špions tad dziedātu līdzi korim :)
14.oktobris 2015, 18:37 | links
 
Vienīgie kurus saucu īstajā vārdā ir pederasti - bet man tā domāt ka tu viņus dēvē par gejiem :)

Bralitis, 14.oktobris 2015, 18:08


ne viens ne otrs, "zilie" vai "homīši" ir ērtāk. Man UK savulaik bija pāris kolēgas zilie, dīvainīši bet tā ta dikt lādzīgi cilvēki. Neesmu homofobs, redzi kā "tēviņu" mani viņi neapdraud, jo manu "mātīti" neaizvilinās :) Tāpēc neredzu iemesla viņus apvainot saucot par pederastiem (pastudē kā tas vārds radies). Pie tam tas vārds parasti saistās arī ar pedofīliju. Man vispār pa lielam pajāt kurš ar ko guļ, galvenais lai nevaro mazgadīgos.
14.oktobris 2015, 18:30 | links
 
Bralitis !!!!!
Ja jau rtu esi tik gudrs......................, vai ari cionistu gudras zinas sasmelies ko raida pa mūsu, tv.
Ko nozime burtu salikums GRU.
Ko nozime "siksparnis"
Vai tu vismaz attaluma ( Krievijas robeza ) esi kadreiz dzīve eredzejis GRU virsnieku, vismaz tos melnos virinjus ko tauta sauc 'Nindzjas brunjurupucisi "???????????
Vai Tu esi ar kadu no viniem runajis reala dzīve ?????
Ja nje kompadre Braliit................. ka saka 'pomalkivaj v trubku " un uzcitigi turpini skatities cionistu kontroletas zinas.
P.S. Braliit. netere laiku meklejot kauc ko par GRU matte Goglee............... si tie ka vinus tur deve................. Austrumu spec institutos trenetie Trolli............ iztiru vuisu netu, un parejo no nevajadzigam zinjam.
14.oktobris 2015, 18:25 | links
 
seperātistiem nebij vajadzīga pretgaisa aizsardzība.
Bralitis, 14.oktobris 2015, 13:16

nav tādu seperātistu, jau vien ka lieto leksikā šo apzīmējumu norāda ka smelies infu no rusņas medijiem ;) Austrumukrainā darbojas teroristi, krievu bandas, RU karavīri "atvaļinājumā" un vienkārši algotņi starp kuriem ir masveidā zeki, nariki, alkonauti. Un tos visus koordinē GRU virsnieki.

Sulla, 14.oktobris 2015, 15:02


Piekrītu tev Sulla ka tur darbojas bandīti. Bet tavs piemērs ir tipisks kā pie mums ziņas taisa .Klasika! Izkopē vienu teikumu no mana teksta un izgroza kā pašam vajag.Svarīgi ir saglabāt opozīciju pret mani :) Konteksts pat nav svarīgs :) Malacis ! Abi ar Mirtinu varat polku diet :)) Joks,neapvainojaties:) Tikai neievēroji vienu svarīgu lietu ka iepriekš arī Mirtins bandītus (pieklājīgi) nosauca par seperātistiem un tā viņus sauc visā pasaulē. Vienīgie kurus saucu īstajā vārdā ir pederasti - bet man tā domāt ka tu viņus dēvē par gejiem :)
14.oktobris 2015, 18:08 | links
 
Pēterītis ar Miķelīti dūšīgi kaujās. Nāk Jānītis, mēģina iziet kaušļiem pa vidu un dabū pa muti.

Kurš vainīgs?

daddy_j, 14.oktobris 2015, 15:59

Kurš vainīgs? Protams Jānītis! Vienmēr,tokš,jāstājas stiprākā pusē! Jānospārda kritušais!
Diemžēl,pēc šādiem vilku likumiem un tikumiem dzīvojam,šo laiku mežonīgajā kapitālismā.
Večuki,atvainojiet,bet man nav sīkas vaļas.Ripa jāpadzenā pa ledus laukumu ar tādiem pašiem veciem purkšķu meistariem!
14.oktobris 2015, 17:46 | links
 
Pēterītis ar Miķelīti dūšīgi kaujās. Nāk Jānītis, mēģina iziet kaušļiem pa vidu un dabū pa muti.

Kurš vainīgs?

daddy_j, 14.oktobris 2015, 15:59



Vainīgs polšs kuram pakaļ bija Jānītis un pa ceļam izlaka.;)
14.oktobris 2015, 16:59 | links
 
Bruno, negribu piekasīties, bet tevis minētās ziņas nez vai izdosies atrast:) Ja nu ar lielu piespiešanos Nr.1.

Paskaidrošu kādēļ - šīs izņas nāk no policijas tā saucamajām svodkām. Tajās faktiski nekad netiek minēts, ka ceļš bija slidens. Vienīgais iemesls, kādēļ notikusi avārija - nepareizi izvēlēts braukšanas ātrums.

Pats reiz nokāvu mēnesi vecu autiņu uz slidena ceļa. Trīs kūleņi un pret koku. Izlīdu uz ceļa, a tur kājās nostāvēt nevar:) Policists protokolā ierakstīja - neizvēlējās apstākļiem piemērotu braukšanas ātrumu. :)

Kopumā par faktu sagrozīšanu ziņās piekrītu daļēji. Viss atkarīgs no tā, kādu ziņu kanālu patērē. Ja TVNET vai Delfus, tad nu nāksies pieciest, jo viņi savā starpā sacenšas - kurš skaļāku virsrakstu vai asiņaināku stāstu uztaisīs.
14.oktobris 2015, 16:50 | links
 
Pēterītis ar Miķelīti dūšīgi kaujās. Nāk Jānītis, mēģina iziet kaušļiem pa vidu un dabū pa muti.

Kurš vainīgs?
14.oktobris 2015, 15:59 | links
 
Kungi,vajadzētu reiz saprast,ka masu mēdiji sniedz ZIŅAS ne faktus un manipulē ar tiem. Gan viena, gan otra puse.
Piemērs,varbūt ne visai veiksmīgs,bet.
Fakts- Uz apledojuša autoceļa X šorī notika ceļu satiksmes negadījums.
Ziņas Nr.1 - Uz autoceļa X autovadītājs P. neizvēlējās pareizu braukšanas ātrumu slidenos ceļa apstākļos un izraisīja smagu ceļu satiksmes negadījumu.
Ziņas Nr.2 - Uz autoceļaX pagājušo nakti izveidojās apledojums. Autoceļu uzturētāja bezatbildīgas rīcības rezultātā notika ceļu satiksmes negadījums,kurā cieta autovadītājs P.
Kurš vainīgs?
14.oktobris 2015, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager