Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
seperātistiem nebij vajadzīga pretgaisa aizsardzība.
Bralitis, 14.oktobris 2015, 13:16


nav tādu seperātistu, jau vien ka lieto leksikā šo apzīmējumu norāda ka smelies infu no rusņas medijiem ;) Austrumukrainā darbojas teroristi, krievu bandas, RU karavīri "atvaļinājumā" un vienkārši algotņi starp kuriem ir masveidā zeki, nariki, alkonauti. Un tos visus koordinē GRU virsnieki.
14.oktobris 2015, 15:02 | links
 
Kāds es propogandists ,nejauc ar sevi. Es tikai pierādu to pašu ko visa pasaule cenšas pierādīt - to ka seperātisti jeb Donbasa kaujinieki varēja sašaut pasažieru ļoteni .Bet tu Mirtin esi prokrievisks un centies pierādīt ka to izdarīja Ukraiņi . Vai ne tā sanāk no taviem tekstiem :)) ???
14.oktobris 2015, 14:37 | links
 
Nu Mirtin vismaz pieklājības pēc apstiprini ka seperātistiem tomēr bij pretgaisa aizsardzība ,saprotu ka nevari savam ego pārkāpt pāri un pateikt kaut vai : "jā bračņ tev bij taisnība.... nu kaut vai daļēja " :))) Arī to es pieņemtu ar savu labo sirdi :)

Bralitis, 14.oktobris 2015, 14:31


Vēlreiz .
14.oktobris 2015, 14:34 | links
 
Uzlieku sev banu kominicēšanai ar propagandistu brālīti.... uz pus gadu... centīšos ievērot :)
14.oktobris 2015, 14:33 | links
 
Nāksies man tevi apbēdināt, tu pierādi man ka Ukraiņi bumboja Doņeckas lidostu ar ziņu, kurā skaidri un gaiši rakstīts, ka ienaidnieka pozīcijas panīcināja helikopetri un Миг-29. Tev kā padomju armijas fanam vajadzētu zināt, ka šī lidmašīna ir iznīcinātājs, un ar to nobumbot varbūt var krievu propagandas nogurdinātos prātus, nevis Doņeckas lidostu... Turklāt tev kā krievu valodas zinātājam, būtu jājūt atšķirība starp vārdu авиаудар un бомбежкa

Davaj vienojamies - tu nelasi manus rakstus,es nelasīšu tavējos. Man vienkārši žēl, ka cilvēks, kurš ir spējīgs izdarīt kaut kādus nebūt secinājumus pēkšņi pārvēršas vatē, kas uzsūc visus sūdus, ko noliek priekšā. Vienkārši nekomunicējam kādu laiku un tad tev man nebūs jāpierāda, ka ukraiņi gribēja notriekt Putinu, bet trāpija pasažieru lidmašīnai, kas visa bija piebāzta ar jau iepriekš nogalinātiem cilvēkiem....
14.oktobris 2015, 14:32 | links
 
Nu Mirtin vismaz pieklājības pēc apstiprini ka seperātistiem tomēr bij pretgaisa aizsardzība ,saprotu ka nevari savam ego pārkāpt pāri un pateikt kaut vai : "jā bračņ tev bij taisnība.... nu kaut vai daļēja " :))) Arī to es pieņemtu ar savu labo sirdi :)
14.oktobris 2015, 14:31 | links
 
Mirtin nāksies tomēr tev muti aizbāzt. Te būs speciāli viens raksts priekš tevis . Ja kas tas ir Ukraiņu ziņu portāls . Tādu pierādījumu ir tūkstošiem pilns internets . Un fotogrāfijas un raksti globālajā tīmeklī kā tu saki.

http://www.rbc.ua/rus/news/ukrainskie-siloviki-nanesli-aviatsionnyy-udar-po-predstavitelyam-26052014144900

Un ja godīgi labāk skatos ORT nekā tavus rakstus lasu :)

Un atvainojos . Izmantoja ne tikai su24 un su25 bet arī mig29 un l29 . Notriekti tika viens su25 un viens l29 .

Ja gribi atrast ļoti izsmeļošu informāciju par Ukrainas aviācijas uzlidojumiem pirms gada tad mammā goglē ieraksti krieviski "украина нанесла авиаудар " ,tad atfiltrē ukraiņu ziņas un krievu . Par cik krievi tikai melo tad lasi ukraiņu:)
Un patrenē arī pats savu pelēko masu mirtin kāpēc man tas tavā vietā jādara un kaut kas jāpierāda :)
14.oktobris 2015, 14:01 | links
 
Bļaviens Braliti . Jūsu nestandarta domāšana vienkārši satrieca :-)
14.oktobris 2015, 13:41 | links
 
Bļaviens Braliti . Jūsu nestandarta domāšana vienkārši satrieca :-)
14.oktobris 2015, 13:41 | links
 
Nu ja tik vieglprātīgus secinājumus izdariet, tad tik turpiniet skatīties OTV un Rasha šodien. Nevienā brīdī neapgalvoju, ka Ukrainas armija neizmantoja lidmašīnas karaspēka nodrošināšanai un transportam, bet bumbot pilsētas ar saviem pilsoņiem spētu tikai Krievijas armija.
14.oktobris 2015, 13:41 | links
 
Tā ir Bruno L . Mirtins tiko pasaulei pierādīja ka pasažieru lidmašīnu notrieca Ukraiņi jo seperātistiem nebij vajadzīga pretgaisa aizsardzība. Apnika . Zandarti ļoti labi ķeras ,tas mani vairāk ieinteresēja . Mirtin tu kašķīgs uz vecumu esi palicis :)))
14.oktobris 2015, 13:16 | links
 
Brālīt, vēlreiz saku - pārtrauc skatīties televizoru. - "Krievam iemesls bij tāpēc ka Ukri kara sākumā izmantoja lidmašīnas pozīciju bombīšanai su24 un su 25 ." tas ir pipec....

mirtins, 14.oktobris 2015, 12:21

Un ja vēl nesaproti, tad uzdod sev jautājumu - "разве украина хоть раз использовала самолеты для бомбежки?". Un ja tava atbilde ir jā - tad cik daudz un ko nobombīja? Ja globālajā tīmeklī atradīsi bildes, vai tekstus, kas to apgalvo, paskaties,kas ir informācijas avots un tad ieslēdz domāšanas procesu. Bet varu tev pačukstēt priekšā, ka nekādus faktus par ukraiņu bumbošanām tu neatradīsi. Tā ka kustini, kustini to pelēko vielu, kustini un domā.....

mirtins, 14.oktobris 2015, 12:29

Sanāk,ka Austrumukrainas separātistiem nekādas vajadzības izmantot pretgaisa aizsardzības ieročus.
14.oktobris 2015, 12:48 | links
 
Brālīt, vēlreiz saku - pārtrauc skatīties televizoru. - "Krievam iemesls bij tāpēc ka Ukri kara sākumā izmantoja lidmašīnas pozīciju bombīšanai su24 un su 25 ." tas ir pipec....

mirtins, 14.oktobris 2015, 12:21


Un ja vēl nesaproti, tad uzdod sev jautājumu - "разве украина хоть раз использовала самолеты для бомбежки?". Un ja tava atbilde ir jā - tad cik daudz un ko nobombīja? Ja globālajā tīmeklī atradīsi bildes, vai tekstus, kas to apgalvo, paskaties,kas ir informācijas avots un tad ieslēdz domāšanas procesu. Bet varu tev pačukstēt priekšā, ka nekādus faktus par ukraiņu bumbošanām tu neatradīsi. Tā ka kustini, kustini to pelēko vielu, kustini un domā.....
14.oktobris 2015, 12:29 | links
 
Brālīt, vēlreiz saku - pārtrauc skatīties televizoru. - "Krievam iemesls bij tāpēc ka Ukri kara sākumā izmantoja lidmašīnas pozīciju bombīšanai su24 un su 25 ." tas ir pipec....
14.oktobris 2015, 12:21 | links
 
Hai visiem
Kaut kā , baigi klusu .
14.oktobris 2015, 10:31 | links
 
Admina vietā sen shitos visus sūdus būtu izdzēsis!Shitais portāls sāk palikt par vienu lielu miskasti,sākot ar visādiem foreļforumiem utt un beidzot ar kautko šitādu!:(Vsp atceraties kas šitais ir par forumu.Un vēl dažādās foruma sadaļās esmu ievērojis(sistemātiski) ka ļoti daudzi te ir savā starpā "diezgan"labi pazīstami un tad nu katrs kā māk izmanto šo forumu(COPES) lai izgāstu savu žulti!Kā Jūs uzvedaties,kad satiekaties piem. uz ielas?Katrā zinjaa dažreiz shito visu huinju ir interesanti palasiit:D

ALNIS07, 14.oktobris 2015, 00:14




Tad tomēr to huinju tev patīk lasīt, ALNI!?
14.oktobris 2015, 00:19 | links
 
Admina vietā sen shitos visus sūdus būtu izdzēsis!Shitais portāls sāk palikt par vienu lielu miskasti,sākot ar visādiem foreļforumiem utt un beidzot ar kautko šitādu!:(Vsp atceraties kas šitais ir par forumu.Un vēl dažādās foruma sadaļās esmu ievērojis(sistemātiski) ka ļoti daudzi te ir savā starpā "diezgan"labi pazīstami un tad nu katrs kā māk izmanto šo forumu(COPES) lai izgāstu savu žulti!Kā Jūs uzvedaties,kad satiekaties piem. uz ielas?Katrā zinjaa dažreiz shito visu huinju ir interesanti palasiit:D
14.oktobris 2015, 00:14 | links
 
1,3,5,7,11,13,17 utt
14.oktobris 2015, 00:08 | links
 
Coj lūdzu manā vietā nedomā .Nesanāks .
Apelsīn zinu gan. Jautājumus neuzdod .nekas te i netā nepazūd bez pēdām. Visiem mums ir ip adreses ☺
13.oktobris 2015, 23:56 | links
 
Nezinu.Tas ir izmeklētāju darbs. Jau iepriekš teicu iemesli bij abām pusēm , ļoti detalizēti un skaidri izteicu savas domas. Neatkarīgi kas to izdarīja ir pelnījis katlā vārīties .

Bralitis, 13.oktobris 2015, 22:39

Vecastēs pie šiem vārdiem kapā guļ rāmi, vairs nesvaidās.
Pa lielam tu simpatizē. Respect kā copmanis.Šis, tas ir dzirdēts..

apelsins, 13.oktobris 2015, 23:02

Par tevi apelsīn ar daudz zinu .respect .

Bralitis, 13.oktobris 2015, 23:23


Brālīt, nespēlē spēli! Patiesībā nekā par mani nezini, jo mēs te vairāki ar manu niku utt. Davaj bez PMunFishScaler.
13.oktobris 2015, 23:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager