Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
brālīša viedokli šeit visi zin,un nekādi argumenti to nemainīs

cojs, 13.oktobris 2015, 21:45

Kur bij kāds arguments coj ? No tavas puses ?

Bralitis, 13.oktobris 2015, 22:24



es nevaru neko argumentēt,zinu tik to ko redzu plašsaziņas līdzekļos.un ja vairākas valstis jau sen nosauca vainīgo,man nau iemesla viņām neticēt.krievija ir melojusi un melos,viņi nekad neatzīs savu vainu, pat ja tas būtu nofilmēts.bet kāds iemesls būtu melot pārējām DAUDZAJĀM valstīm?es saprotu arī tevi,grūti ir atzīt ka armija kurā kādreiz strādāji ir pielīdzināma teroristiem.
13.oktobris 2015, 23:31 | links
 
Nezinu.Tas ir izmeklētāju darbs. Jau iepriekš teicu iemesli bij abām pusēm , ļoti detalizēti un skaidri izteicu savas domas. Neatkarīgi kas to izdarīja ir pelnījis katlā vārīties .

Bralitis, 13.oktobris 2015, 22:39

Vecastēs pie šiem vārdiem kapā guļ rāmi, vairs nesvaidās.
Pa lielam tu simpatizē. Respect kā copmanis.Šis, tas ir dzirdēts..

apelsins, 13.oktobris 2015, 23:02


Par tevi apelsīn ar daudz zinu .respect .
13.oktobris 2015, 23:23 | links
 
Nezinu.Tas ir izmeklētāju darbs. Jau iepriekš teicu iemesli bij abām pusēm , ļoti detalizēti un skaidri izteicu savas domas. Neatkarīgi kas to izdarīja ir pelnījis katlā vārīties .

Bralitis, 13.oktobris 2015, 22:39


Vecastēs pie šiem vārdiem kapā guļ rāmi, vairs nesvaidās.
Pa lielam tu simpatizē. Respect kā copmanis.Šis, tas ir dzirdēts..
13.oktobris 2015, 23:02 | links
 
Labi ka izmeklēšana nu ir galā un kremliniem un viņu līdzbļāvējiem velti turpināt spekulēt, locīties un grozīt faktus. Jau pirms gada tāpat visi domāt varoši un griboši sapratu kurš vainīgs.
13.oktobris 2015, 22:50 | links
 
Nezinu.Tas ir izmeklētāju darbs. Jau iepriekš teicu iemesli bij abām pusēm , ļoti detalizēti un skaidri izteicu savas domas. Neatkarīgi kas to izdarīja ir pelnījis katlā vārīties .
13.oktobris 2015, 22:39 | links
 
Apelsīn sāksim ar tavu viedokli. Ko tu domā?

Bralitis, 13.oktobris 2015, 22:28
ālīt

Es domāju, Brālīt, ja reiz vīrs, karotājs ar pieredzi, Girkins, kura nopelnu tirzažēja RTR pasen, teica, tad noteikti trāpīja Ptjickā.
13.oktobris 2015, 22:31 | links
 
Apelsīn sāksim ar tavu viedokli. Ko tu domā?
13.oktobris 2015, 22:28 | links
 
Raih, johaidī, ieposto savā sadaļā.
Savādāk tikai plebeji raksta (nu tjipa es)..
13.oktobris 2015, 22:25 | links
 
brālīša viedokli šeit visi zin,un nekādi argumenti to nemainīs

cojs, 13.oktobris 2015, 21:45


Kur bij kāds arguments coj ? No tavas puses ?
13.oktobris 2015, 22:24 | links
 
brālīša viedokli šeit visi zin,un nekādi argumenti to nemainīs
13.oktobris 2015, 21:45 | links
 
tiko intreses pēc noskatijos krievu ziņas.pilnīgi neviena vārda par starptautiskās izmeklēšanas komisijas ziņojumu Malaizijas lidmašīnas lietā,pilnīgs klusums.kārtējo reizi krievu mediji atspoguļo tikai vēlamo informāciju.Piemēram par to ka Francijā izdots atlas,kurā Krima nau iezīmēta kā Ukrainas teritorija,lūk tas ir ļoti svarīgs notikums pasaulē :D

cojs, 13.oktobris 2015, 19:20

Kā tu domā, Brālīt, kā bij' patiesībā - Girkins izšāva vai tie vella Ukropi?

apelsins, 13.oktobris 2015, 19:46

Abiem bij iemesls izšaut. 1) Krievam iemesls bij tāpēc ka Ukri kara sākumā izmantoja lidmašīnas pozīciju bombīšanai su24 un su 25 .Vecie modeļi kurus notriek nav nekādu problēmu.Pats lidoju ar su25. Donbasisti viņas blieza ar rokas raķetēm. ja nemaldos 2 pat sākumā notrieca. Tad Ukri izmantoja civilās lidmašīnas kuru aizsegā tuvojās mērķiem .Tā ir aizliegta taktika bet to bieži izmanto .Parasti palien apakšā zem pasažierenes lai izplūdes gāzes nāk vienā kopējā strīpā .Var gadīties ka kaujas un stresa karstumā šie izšāva nepadomādami. Bet mani māc šaubas ka Donbasistiem bij BUK iekārtas .Esmu dzīvē pat viņas redzējis.Kompleksā ir divas milzīgas mašīnas .Viena radaru iekārta ,otra ar raķetēm. Pārāk sarežģītas uzpariktes un lielas lai paliktu nemanītas tik mazā teritorijā. Ja arī bij, tad fiksi aizvāca uz krieviju -prom no acīm.
2) Ukraiņiem BUKI ir un ir viņu armijas apbruņojumā. Ukri varēja izšaut jo Krievi pa kluso ar transporta lidmašīnām Doņeckai desantēja ieročus .Šie savukārt varēja sajaukt ar transporta lidmašīnu.Zinot ka Ukraiņi noblieza Izraēlas pasažieru lidmašīnu 90 gados -par viņu kompetenci nebrīnos:) Tajā brīdī boings veica pagriezienu uz Donbasa frontes pusi un smazināja augstumu un to manevru varēja uztvert kā gatavošanos kravas izmešanai. Svarīgi ir tas ka tajā laikā klope gāja pilnā sparā un parasti tajā brīdī veselais saprāts ne vienmēr strādā.
Tādas ir mans domas .

Bralitis, 13.oktobris 2015, 21:13


Nu nav sanācis lidot ar Su-25, bet kā tu vertē Girkina postu vkontakte tajā nelaimīgajā pēcpusdienā http://joinfo.ua/politic/965361_Igor-Girkin-Strelok-hvastaetsya-Boing-sbili-DNR.html

Vnk novorasijas (tagad atkal Jugovostok Ukraini) tā brīža līderim sanāca informatīvs misēklis.?

Tev taču jābūt viedoklim par šo kutelīgo postu vkontate. Tikai varētu bez profesionāliem Su un raķešu lidojuma trajektoriju izklāstiem
13.oktobris 2015, 21:32 | links
 
tiko intreses pēc noskatijos krievu ziņas.pilnīgi neviena vārda par starptautiskās izmeklēšanas komisijas ziņojumu Malaizijas lidmašīnas lietā,pilnīgs klusums.kārtējo reizi krievu mediji atspoguļo tikai vēlamo informāciju.Piemēram par to ka Francijā izdots atlas,kurā Krima nau iezīmēta kā Ukrainas teritorija,lūk tas ir ļoti svarīgs notikums pasaulē :D

cojs, 13.oktobris 2015, 19:20

Kā tu domā, Brālīt, kā bij' patiesībā - Girkins izšāva vai tie vella Ukropi?

apelsins, 13.oktobris 2015, 19:46


Abiem bij iemesls izšaut. 1) Krievam iemesls bij tāpēc ka Ukri kara sākumā izmantoja lidmašīnas pozīciju bombīšanai su24 un su 25 .Vecie modeļi kurus notriek nav nekādu problēmu.Pats lidoju ar su25. Donbasisti viņas blieza ar rokas raķetēm. ja nemaldos 2 pat sākumā notrieca. Tad Ukri izmantoja civilās lidmašīnas kuru aizsegā tuvojās mērķiem .Tā ir aizliegta taktika bet to bieži izmanto .Parasti palien apakšā zem pasažierenes lai izplūdes gāzes nāk vienā kopējā strīpā .Var gadīties ka kaujas un stresa karstumā šie izšāva nepadomādami. Bet mani māc šaubas ka Donbasistiem bij BUK iekārtas .Esmu dzīvē pat viņas redzējis.Kompleksā ir divas milzīgas mašīnas .Viena radaru iekārta ,otra ar raķetēm. Pārāk sarežģītas uzpariktes un lielas lai paliktu nemanītas tik mazā teritorijā. Ja arī bij, tad fiksi aizvāca uz krieviju -prom no acīm.
2) Ukraiņiem BUKI ir un ir viņu armijas apbruņojumā. Ukri varēja izšaut jo Krievi pa kluso ar transporta lidmašīnām Doņeckai desantēja ieročus .Šie savukārt varēja sajaukt ar transporta lidmašīnu.Zinot ka Ukraiņi noblieza Izraēlas pasažieru lidmašīnu 90 gados -par viņu kompetenci nebrīnos:) Tajā brīdī boings veica pagriezienu uz Donbasa frontes pusi un smazināja augstumu un to manevru varēja uztvert kā gatavošanos kravas izmešanai. Svarīgi ir tas ka tajā laikā klope gāja pilnā sparā un parasti tajā brīdī veselais saprāts ne vienmēr strādā.
Tādas ir mans domas .
13.oktobris 2015, 21:13 | links
 
Biedram imperatoram
https://eadaily.com/news/2015/10/09/saudovskaya-araviya-obyavila-voynu-rossiyskim-vks-v-sirii
P.S. Tas ir ukraiņu saits, nevis fufakciems.
13.oktobris 2015, 20:22 | links
 
tiko intreses pēc noskatijos krievu ziņas.pilnīgi neviena vārda par starptautiskās izmeklēšanas komisijas ziņojumu Malaizijas lidmašīnas lietā,pilnīgs klusums.kārtējo reizi krievu mediji atspoguļo tikai vēlamo informāciju.Piemēram par to ka Francijā izdots atlas,kurā Krima nau iezīmēta kā Ukrainas teritorija,lūk tas ir ļoti svarīgs notikums pasaulē :D

cojs, 13.oktobris 2015, 19:20


Kā tu domā, Brālīt, kā bij' patiesībā - Girkins izšāva vai tie vella Ukropi?
13.oktobris 2015, 19:46 | links
 
tiko intreses pēc noskatijos krievu ziņas.pilnīgi neviena vārda par starptautiskās izmeklēšanas komisijas ziņojumu Malaizijas lidmašīnas lietā,pilnīgs klusums.kārtējo reizi krievu mediji atspoguļo tikai vēlamo informāciju.Piemēram par to ka Francijā izdots atlas,kurā Krima nau iezīmēta kā Ukrainas teritorija,lūk tas ir ļoti svarīgs notikums pasaulē :D
13.oktobris 2015, 19:20 | links
 
Par Agni Budu īpaši neizteikšos, labi pazīstams. Gabals nav zemē metams, tikai viena piebilde - tas nav paša Agņa sacerējums, tikai tulkojums no angļu mēles. Iespējams, kompilācija - savienoti divi vai trīs citu autoru teksti. Normāla parādība Latvijas "ārzemju" žurnālistikā. Pazīstu gandrīz (pat teiktu - 100%0) Latvijas ārzemju ziņu redaktorus (rakstošos). Labākie - Sedžus un Marčello (Andis Sedlenieks un Māris Krūmiņš). Punkts.
Jautriem prātiem pielikums:
http://cont.ws/post/126176
13.oktobris 2015, 17:58 | links
 
Brālīti - es tavu garo peršu izlasīju zini cik tālu? - precīzi - "loģiski domājošs vecis A.Buda TVnetā". Viss. Tālāk nelasīšu nevienu burtu. Piedod. Domā, čalīt, domā pats...

mirtins, 13.oktobris 2015, 10:43

Mirtin,ja esi tik vieds Tuvo Austrumu jautājumā,tad lūdzu! Nes apgaismība šai tumsas valstībā! Nes apskaidrību!
13.oktobris 2015, 17:26 | links
 
Nu tad beidzot būs kur likt bildes par tām piecūkotām mežmalām LVM

okots, 12.oktobris 2015, 20:18

Kurš tev līdz šim ir liedzis bildēt un kopā ar iesniegumu iesniegt pašvaldībā???
13.oktobris 2015, 11:04 | links
 
Brālīti - es tavu garo peršu izlasīju zini cik tālu? - precīzi - "loģiski domājošs vecis A.Buda TVnetā". Viss. Tālāk nelasīšu nevienu burtu. Piedod. Domā, čalīt, domā pats...
13.oktobris 2015, 10:43 | links
 
Brālīt, tev ir personības dubultošanās.. Pirms citus sūti dirst, rezervē sev vietu.. Un šis ir gadījums, palasi komentus atpakaļ un sapratīsi pats..

mjuniors, 13.oktobris 2015, 10:20


Junior dirst nekad nevienu nesūtu . Ej dirst un nedirs ir dažāda nozīme . Iedzer tēju un padomā vai ir vērts man braukt pa smadzenēm. Tagad ar ej dari savus darbus un nepeliec muļķīgs.
13.oktobris 2015, 10:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager