Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Viņu izgudrojumi,lielākoties,apsteidza laiku,pat par 100gadiem un vairāk. Pat Napaleona laikā tika izgudrotājs zemūdene.Cilvēce nebija gatava šos izgudrojumus pieņemt un izmantot.

BrunoL, 11.oktobris 2015, 23:14


Ir jau arī tādi gadījumi kad veiksmīga ražošana sākas visai drīz pēc izgudrojuma, vienkārši izgudrotājs nav pienācīgi novērtējis sava izgudrojuma potenciālu. Un zemūdene jau ir princips, nevis konkrēts izgudrojums. Jau ķīnieši sen pirms frančiem lietoja zemūdenes. Izgudrojums lūk ir akvalangs, 1943. gads Z.I.Kusto.
11.oktobris 2015, 23:24 | links
 
Personiski es nevienam no tālaika "biznesmeņiem" neko nepārmetu-jebkurš viņu vietā būtu darījis precīzi tāpat! Arī Tu,urmaas! Mums kā jaunai valstij ir jāizslimo visas tās bērnu masalas-nu nevaram mēs uzreiz kļūt par tāda līmeņa valstīm,kā UK vai Vācija-ar tūkstošgadu uzņēmējdarbības tradīcijām!
Apsprāgs visi padlaiku pusdeģenerāti,mūs ieskaitot,vēl kāda paaudze,un tad jau viss sakārtosies,ja neiznīksim
11.oktobris 2015, 23:19 | links
 
Par tiem dzejniekiem/rakstniekiem.
Ja par Veidenbaumu,tad es negribu viņu vērtēt kā negsistošu personību Latvijas vēsturē-sākotnēji fantastisks,bet uz beigām šim kristietības sērga saēda smadzenes nu pilnīgā putrā! Nebija iespējams lasīt!
Vispār diezgan neiespējami ir salīdzināt dzejniekus ar biznesa cilvēkiem! Pirmajiem nu noteikti nevajag agresivitāti,lai realizētos,tikai talantu! Biznesa večiem diemžēl tādas iespējas nav!

raihs, 11.oktobris 2015, 22:56

Es vairāk cienu izgudrotājus, un tie pārsvarā nav biznesmeņi. Bet daudzi veiksmīgi biznesmeņi kuri mums saistās kā pionieri kādā nozarē, kas pirmie sākuši ražot veiksmīgu produktu, vienkārši nopirkuši patentu. Starp citu neskaitāmi ģeniāli izgudrotāji ir nomiruši trūkumā, jo nemācēja izdevīgi pārdot patentu. Bet viņu izgudrojumi nopelnījuši miljardus.

Sulla, 11.oktobris 2015, 23:09

Viņu izgudrojumi,lielākoties,apsteidza laiku,pat par 100gadiem un vairāk. Pat Napaleona laikā tika izgudrotājs zemūdene.Cilvēce nebija gatava šos izgudrojumus pieņemt un izmantot.
11.oktobris 2015, 23:14 | links
 
Par tiem dzejniekiem/rakstniekiem.
Ja par Veidenbaumu,tad es negribu viņu vērtēt kā negsistošu personību Latvijas vēsturē-sākotnēji fantastisks,bet uz beigām šim kristietības sērga saēda smadzenes nu pilnīgā putrā! Nebija iespējams lasīt!
Vispār diezgan neiespējami ir salīdzināt dzejniekus ar biznesa cilvēkiem! Pirmajiem nu noteikti nevajag agresivitāti,lai realizētos,tikai talantu! Biznesa večiem diemžēl tādas iespējas nav!

raihs, 11.oktobris 2015, 22:56


Es vairāk cienu izgudrotājus, un tie pārsvarā nav biznesmeņi. Bet daudzi veiksmīgi biznesmeņi kuri mums saistās kā pionieri kādā nozarē, kas pirmie sākuši ražot veiksmīgu produktu, vienkārši nopirkuši patentu. Starp citu neskaitāmi ģeniāli izgudrotāji ir nomiruši trūkumā, jo nemācēja izdevīgi pārdot patentu. Bet viņu izgudrojumi nopelnījuši miljardus.
11.oktobris 2015, 23:09 | links
 
Teikt jau tu bračku vari,tikai mēs ar Sullu kaut kā neticam... Varbūt tu pats jau esi sācis tam ticēt,bet mēs kaut kā nē... Es personiski neesmu patriots. Bet patriotisms ir kā beznosacījuma reflekss-ja parādās apdraudējums,tas sāk darboties neatkarīgi no uzskatiem

raihs, 11.oktobris 2015, 22:34

Liela kļūda tev kā stipram vecim. Nerunā Sullas vārdā . Neslēpies un nemeklē uzreiz domubiedru ,tu jau viņu sāc ietekmēt . Es gan esmu patriots . Un varbūt tev dīvaini - Latvijas patriots. Man pie kājas vai krievs vai amerikānis man prātu čakarē ,vai pāri dara bet sāp ja tautai jācieš dēļ politiķiem. Iekārtas nomainījās - pa lielam atkal tauta kopumā dabū ciest. Sākt salīdzināt kurš ļaunums lielāks vai mazāks priekš LV - visu nakti jādiskutē. Tāds ideāls modelis manā skatījumā ir Somija,Zviedrija - es apmēram tādu biju iedomājies Latviju .

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:49
Latvija pirms vatņiku invāzijas bija augstākā līmenī,neka Somija,Zviedrija! Tagad ej nu ķer vēju laukā-tie deģenerāti ir iznīdējuši visu mūsu tautas labāko genofondu-lauksaimniekus, uzņēmējus. Atstāja tikai tādus kā plesigais&co-pusdeģenerātus-proletāriešus. Ko ar tādiem tagad-jaunu valsti uzcelsi?

raihs, 11.oktobris 2015, 23:03

Un gudmanis, Rika, uc bāleliņi neko neizputināja? :D
11.oktobris 2015, 23:07 | links
 
Teikt jau tu bračku vari,tikai mēs ar Sullu kaut kā neticam... Varbūt tu pats jau esi sācis tam ticēt,bet mēs kaut kā nē... Es personiski neesmu patriots. Bet patriotisms ir kā beznosacījuma reflekss-ja parādās apdraudējums,tas sāk darboties neatkarīgi no uzskatiem

raihs, 11.oktobris 2015, 22:34

Liela kļūda tev kā stipram vecim. Nerunā Sullas vārdā . Neslēpies un nemeklē uzreiz domubiedru ,tu jau viņu sāc ietekmēt . Es gan esmu patriots . Un varbūt tev dīvaini - Latvijas patriots. Man pie kājas vai krievs vai amerikānis man prātu čakarē ,vai pāri dara bet sāp ja tautai jācieš dēļ politiķiem. Iekārtas nomainījās - pa lielam atkal tauta kopumā dabū ciest. Sākt salīdzināt kurš ļaunums lielāks vai mazāks priekš LV - visu nakti jādiskutē. Tāds ideāls modelis manā skatījumā ir Somija,Zviedrija - es apmēram tādu biju iedomājies Latviju .

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:49

Latvija pirms vatņiku invāzijas bija augstākā līmenī,neka Somija,Zviedrija! Tagad ej nu ķer vēju laukā-tie deģenerāti ir iznīdējuši visu mūsu tautas labāko genofondu-lauksaimniekus, uzņēmējus. Atstāja tikai tādus kā plesigais&co-pusdeģenerātus-proletāriešus. Ko ar tādiem tagad-jaunu valsti uzcelsi?
11.oktobris 2015, 23:03 | links
 
Par tiem dzejniekiem/rakstniekiem.
Ja par Veidenbaumu,tad es negribu viņu vērtēt kā negsistošu personību Latvijas vēsturē-sākotnēji fantastisks,bet uz beigām šim kristietības sērga saēda smadzenes nu pilnīgā putrā! Nebija iespējams lasīt!
Vispār diezgan neiespējami ir salīdzināt dzejniekus ar biznesa cilvēkiem! Pirmajiem nu noteikti nevajag agresivitāti,lai realizētos,tikai talantu! Biznesa večiem diemžēl tādas iespējas nav!
11.oktobris 2015, 22:56 | links
 
Eju gulēt - rīt daudz darba ,visiem lasītājiem arlabunakti arī tev Raih :)
11.oktobris 2015, 22:53 | links
 
Par raķetēm zinu tāpēc runāju ,par šmigu nezināju - tagad zināšu:)
11.oktobris 2015, 22:50 | links
 
Teikt jau tu bračku vari,tikai mēs ar Sullu kaut kā neticam... Varbūt tu pats jau esi sācis tam ticēt,bet mēs kaut kā nē... Es personiski neesmu patriots. Bet patriotisms ir kā beznosacījuma reflekss-ja parādās apdraudējums,tas sāk darboties neatkarīgi no uzskatiem

raihs, 11.oktobris 2015, 22:34


Liela kļūda tev kā stipram vecim. Nerunā Sullas vārdā . Neslēpies un nemeklē uzreiz domubiedru ,tu jau viņu sāc ietekmēt . Es gan esmu patriots . Un varbūt tev dīvaini - Latvijas patriots. Man pie kājas vai krievs vai amerikānis man prātu čakarē ,vai pāri dara bet sāp ja tautai jācieš dēļ politiķiem. Iekārtas nomainījās - pa lielam atkal tauta kopumā dabū ciest. Sākt salīdzināt kurš ļaunums lielāks vai mazāks priekš LV - visu nakti jādiskutē. Tāds ideāls modelis manā skatījumā ir Somija,Zviedrija - es apmēram tādu biju iedomājies Latviju .
11.oktobris 2015, 22:49 | links
 
Pirmkārt,tu nezini alkohola cenas,un tas,ka tu nedrīksti dzert,nav tam attaisnojums,ja tu par to gribi runāt. Es nepērku neko ,kas dārgāks par 40 EUR,un tad jau man sirds žņaudzas.
Diezgan grūti(gandrīz neiespējami) ir saprast tavu jautajumu, bet pavisam virspusēji-Stīvs Džobss! Tas ir tēls,par ko runāju! Pilnīga pārņemtība ar ideju,nerēķinoties,ko par viņu fomā citi! Viennozōmīgi mans favorīts Nr.1 biznesa pasaulē! Atrastu vēl čupu ar līdzīgiem,bet tas prasa laiku


Piedod tiešām nezinu cenas jo nedzeru :) Jautājums nebij S.Džobsu . jautājums bij par K.Barona ,Veidenbauma tā laika Lembergiem,Šleseriem,politiķiem kas apzaga tā laika Latviju un kas īslaicīgi skaitījās godājamie vīri . Paliek nākamajām paaudzēm tikai garīgās vērtības un to radītāji .pārējie izgaist kā migla .

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:38

Nu vot-ja nezini,tad nerunā! Citādi nezināšanā vervelējot par kaut kādiem nesaprotamiem 200eur konjakiem, tikpat nesakrīgi sāk šķist arī tavi skricelējumi par krievu superraķetēm ar 3m precizitati!:) Tu taču nekā nezini par alkoholu,bet runā! Tu neko nezini par krievu raķetēm,bet runā taču!
11.oktobris 2015, 22:47 | links
 
Cik gan tev gan Sullai var teikt es neesmu ne krievu ne amīšu pusē . Un man ir tikai mans sindroms - skaidrais saprāts un jautājumi uz kuriem gribu atbildes .

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:21

'labi jau labi, es tak pajokoju par to nato tanku :) Ticu ka esi savas zemes patriots, bet pa vidu neatkarīgs palikt diemžēl nevar, vairs nevar, vēsture arī mums to māca. Nu nav nevienā laikā austrumu kaimiņš bijis mums draudzīgs un uzticams, viņš tikai nogaida izdevīgu brīdi lai atgrieztu mūs savas impērijas paspārnē, tāpat kā cenšas ar Ukrainu. Un te es nedomāju tikai pēdējo 2 gadu notikumus, tas turpinās ar uz rietumu vērtībām orientētā Juščenko noindēšanas mēģinājumu 2004. gadā prezidenta priekšvēlēšanas kampaņā. Toreiz krieviņi centās glābt situāciju redzot ka Juščenko popularitātē apsteidz kremļa ielikteni izbijušo zeku Janukoviču, bet nesanāca.
Un vispār patriots kurš noraida sabiedroto palīdzību savas valsts sargāšanā un vēlas palikt uz lauka viens pret pārspēku, ir maigi izsakoties muļķis un nekas vairāk.
11.oktobris 2015, 22:44 | links
 
Nosauc kaut vienu bagāto cilvēku ( cik saprotu tu domā ka sasniegums ir vakarā izdzert kojaku kas maksā 200 eur) kas ir palicis tautas atmiņā kurš ir līdzgaitnieks kaut vai Veidenbaumam ,Kr.Baronam , Rainim (aizmuldējos -tas bij komunists:) ) , nosauc viņu laiku Lembergus,Šleserus,Laventus ..... Personīgi nevienu nezinu .

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:18


Brailit beidz blamēties. Par Benjamiņiem taču būsi dzirdējis, Vilhelms Ķuze - Staburadzes īpašnieks. Ir vēl bijuši bagāti cilvēki, tikai uzvārdi tautai neko neizsaka.
11.oktobris 2015, 22:42 | links
 
Un vēl bračku-ja esi nolaidies līdz tādam līmenim,kad par vienīgo sabiedroto diskusijā ir jāuzskata tāds tipāžs kā plesigais,tad nu pats saproti-īsti labi tava propoganda nešancē...

raihs, 11.oktobris 2015, 22:20


Domāju ja viņa nebūtu tad arī īsta diskusija izpaliktu un galu galā dažādu viedokļu izpaušana ir demokrātijas pamats, vai ne tā :)

kutis, 11.oktobris 2015, 22:33

Piekrītu,bez oponentiem nav diskusiju,aber nu šitais nu gan nav tas personāžs,dēļ kura ciedokļiem te diskusijas kūsā! Jo nav jau viedokļa,ir tikai bezjēdzīgas muļķības
11.oktobris 2015, 22:40 | links
 
Pirmkārt,tu nezini alkohola cenas,un tas,ka tu nedrīksti dzert,nav tam attaisnojums,ja tu par to gribi runāt. Es nepērku neko ,kas dārgāks par 40 EUR,un tad jau man sirds žņaudzas.
Diezgan grūti(gandrīz neiespējami) ir saprast tavu jautajumu, bet pavisam virspusēji-Stīvs Džobss! Tas ir tēls,par ko runāju! Pilnīga pārņemtība ar ideju,nerēķinoties,ko par viņu fomā citi! Viennozōmīgi mans favorīts Nr.1 biznesa pasaulē! Atrastu vēl čupu ar līdzīgiem,bet tas prasa laiku


Piedod tiešām nezinu cenas jo nedzeru :) Jautājums nebij S.Džobsu . jautājums bij par K.Barona ,Veidenbauma tā laika Lembergiem,Šleseriem,politiķiem kas apzaga tā laika Latviju un kas īslaicīgi skaitījās godājamie vīri . Paliek nākamajām paaudzēm tikai garīgās vērtības un to radītāji .pārējie izgaist kā migla .
11.oktobris 2015, 22:38 | links
 
Teikt jau tu bračku vari,tikai mēs ar Sullu kaut kā neticam... Varbūt tu pats jau esi sācis tam ticēt,bet mēs kaut kā nē... Es personiski neesmu patriots. Bet patriotisms ir kā beznosacījuma reflekss-ja parādās apdraudējums,tas sāk darboties neatkarīgi no uzskatiem
11.oktobris 2015, 22:34 | links
 
Un vēl bračku-ja esi nolaidies līdz tādam līmenim,kad par vienīgo sabiedroto diskusijā ir jāuzskata tāds tipāžs kā plesigais,tad nu pats saproti-īsti labi tava propoganda nešancē...

raihs, 11.oktobris 2015, 22:20



Domāju ja viņa nebūtu tad arī īsta diskusija izpaliktu un galu galā dažādu viedokļu izpaušana ir demokrātijas pamats, vai ne tā :)
11.oktobris 2015, 22:33 | links
 
Plēsīgais nevienu neskoloju un sekotāji man nav vajadzīgi :) Man patīk ja man kaut ko pierāda ,ja gudrs cilvēks kaut ko man iemāca un spēj pamatot savas domas .Bie'zi te uzdodu konkrētus jautājumus ,bet reti kurš var nostāties pretim un konkrēti par kaut kādu jautājumu sākt diskutēt un pierādīt ,apgāzt manas domas. Ja tā ir ,nekad neiecērtos ,pafunktierēju .... un atkal par vienu gramu gudrāks esmu palicis . Parasti te notiek vienkārši - cilvēki kas ir aprobežoti vai vienkārši tupi - vienkārši tevi nomētā ar pipelēm ... jo , jau ir zaudējuši un tas ir gudrākais ko viņi var pateikt :) es tā pa vienkāršo :) Kā mans tētis man mācīja : Tikai tad kad tu iemācīsies klausīties , būt pacietīgs - tikai tad tu būsi nobriedis . Daudz, daudz gadu bij jāgaida .. .. žēl ka viņš to nesagaidīja :) Man visi te patīk ,pat Raihs :)

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:09


Piekritu, veseligs un ar humoru, dialogs uzlabo zināšanas un garastāvokli . Protams man nau laika rakties pa inteneta dzīlēm( ka jau pakim), tapec varu izteikties nepareizi vai kļūdaini , bet ja spej saprast vecu idiņu _ vienmer lapni lūgts :-)
11.oktobris 2015, 22:33 | links
 
Un vēl bračku-ja esi nolaidies līdz tādam līmenim,kad par vienīgo sabiedroto diskusijā ir jāuzskata tāds tipāžs kā plesigais,tad nu pats saproti-īsti labi tava propoganda nešancē...

raihs, 11.oktobris 2015, 22:20


Iepriekš tev uzdevu jautājumu ne plēsīgajam. Dod man atbildes ja tādas ir. ja nav tad arī labi . Plēsīgais ir emocionāls viņš visu ko domā to sit uz taustiņiem :) Ar tādu pašu pretreakciju notiek tikai bezjēdzīga prāta čakarēšana . komunists saka ka komunisms ir labākā iekārta - kapitālists ka kapitālisms .Esmu izbaudījis abas iekārtas .Zinu abu iekārtu ideālās teorijas kuras galīgi neiet kopā ne ar vienas iekārtas praksi. Joprojām nesaprotu jēdzienu "demokrātiskās vērtības". Esmu ceļojis ļoti daudz - man patīk ieurbties pa īstam atšķirīgu valstu sabiedriskajā domā ,nodokļu sistēmā ,iekšējā politikā . Arī kā tūrists esmu nestandarta :) Neeju pavērtu muti ar fočuku rokās . kontaktēju ar vietējiem ,runājam pa dzīvi ,salīdzinam dzīvi :)
11.oktobris 2015, 22:33 | links
 
Nav absolūti nekādas starpības,kā tiek izteikts viedoklis-vai tipa solīdā,vai agresīvā formā. Tas ir vienkārši komentētāja izteksmes veids. Vismaz ja es esmu ar sirdi un dvēseli par kaut ko pārliecināts un pārņemts,tad man ir absolūti vienalga ,ar kādiem izteiksmes līdzekļiem es to paužu!!! Ja es darbā daru jaunas lietas,tad apkārējiem nenākas viegli...Bet rezultāti ir pēc tam!
Es ļoti saprotu Znaroku-viņam bieži pārmet nenormatīvu leksiku-bet ja tu esi viss iekšā tai spēlē,tad ir pilnīgi pie pakaļas,ko un kā tu izsakies,tu nemaz to nedzirdi! Un ja salīdzināsiet-ko ir sasnieguši visi tie mierīgie,inteliģentie? NEKO!

raihs, 11.oktobris 2015, 21:54

Parunāšos Raih tavā valodā : Vecīt te nu tu aizdirsies pa lielo teikdams ka tie inteleģentie neko nav sasnieguši . Tagad apgāz manu teikto un pierādi man kādu sasniegumu .Nosauc kaut vienu bagāto cilvēku ( cik saprotu tu domā ka sasniegums ir vakarā izdzert kojaku kas maksā 200 eur) kas ir palicis tautas atmiņā kurš ir līdzgaitnieks kaut vai Veidenbaumam ,Kr.Baronam , Rainim (aizmuldējos -tas bij komunists:) ) , nosauc viņu laiku Lembergus,Šleserus,Laventus ..... Personīgi nevienu nezinu .

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:18

Pirmkārt,tu nezini alkohola cenas,un tas,ka tu nedrīksti dzert,nav tam attaisnojums,ja tu par to gribi runāt. Es nepērku neko ,kas dārgāks par 40 EUR,un tad jau man sirds žņaudzas.
Diezgan grūti(gandrīz neiespējami) ir saprast tavu jautajumu, bet pavisam virspusēji-Stīvs Džobss! Tas ir tēls,par ko runāju! Pilnīga pārņemtība ar ideju,nerēķinoties,ko par viņu fomā citi! Viennozōmīgi mans favorīts Nr.1 biznesa pasaulē! Atrastu vēl čupu ar līdzīgiem,bet tas prasa laiku
11.oktobris 2015, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager