Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plēsīgais nevienu neskoloju un sekotāji man nav vajadzīgi :) Man patīk ja man kaut ko pierāda ,ja gudrs cilvēks kaut ko man iemāca un spēj pamatot savas domas .Bie'zi te uzdodu konkrētus jautājumus ,bet reti kurš var nostāties pretim un konkrēti par kaut kādu jautājumu sākt diskutēt un pierādīt ,apgāzt manas domas. Ja tā ir ,nekad neiecērtos ,pafunktierēju .... un atkal par vienu gramu gudrāks esmu palicis . Parasti te notiek vienkārši - cilvēki kas ir aprobežoti vai vienkārši tupi - vienkārši tevi nomētā ar pipelēm ... jo , jau ir zaudējuši un tas ir gudrākais ko viņi var pateikt :) es tā pa vienkāršo :) Kā mans tētis man mācīja : Tikai tad kad tu iemācīsies klausīties , būt pacietīgs - tikai tad tu būsi nobriedis . Daudz, daudz gadu bij jāgaida .. .. žēl ka viņš to nesagaidīja :) Man visi te patīk ,pat Raihs :)

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:09
Kaut kā nelīmējas-tev Sullas argumenti un spriedumi šķiet kā nomētāšana ar pipelēm? Es neteikšu nek par sevi,bet viņš tevi apgāž katrā atbildē! Bet laikam tev tiešām tas Stokholmas sindroms smadzenes saēdis.

raihs, 11.oktobris 2015, 22:15


Cik gan tev gan Sullai var teikt es neesmu ne krievu ne amīšu pusē . Un man ir tikai mans sindroms - skaidrais saprāts un jautājumi uz kuriem gribu atbildes .
11.oktobris 2015, 22:21 | links
 
Un vēl bračku-ja esi nolaidies līdz tādam līmenim,kad par vienīgo sabiedroto diskusijā ir jāuzskata tāds tipāžs kā plesigais,tad nu pats saproti-īsti labi tava propoganda nešancē...
11.oktobris 2015, 22:20 | links
 
Nav absolūti nekādas starpības,kā tiek izteikts viedoklis-vai tipa solīdā,vai agresīvā formā. Tas ir vienkārši komentētāja izteksmes veids. Vismaz ja es esmu ar sirdi un dvēseli par kaut ko pārliecināts un pārņemts,tad man ir absolūti vienalga ,ar kādiem izteiksmes līdzekļiem es to paužu!!! Ja es darbā daru jaunas lietas,tad apkārējiem nenākas viegli...Bet rezultāti ir pēc tam!
Es ļoti saprotu Znaroku-viņam bieži pārmet nenormatīvu leksiku-bet ja tu esi viss iekšā tai spēlē,tad ir pilnīgi pie pakaļas,ko un kā tu izsakies,tu nemaz to nedzirdi! Un ja salīdzināsiet-ko ir sasnieguši visi tie mierīgie,inteliģentie? NEKO!

raihs, 11.oktobris 2015, 21:54


Parunāšos Raih tavā valodā : Vecīt te nu tu aizdirsies pa lielo teikdams ka tie inteleģentie neko nav sasnieguši . Tagad apgāz manu teikto un pierādi man kādu sasniegumu .Nosauc kaut vienu bagāto cilvēku ( cik saprotu tu domā ka sasniegums ir vakarā izdzert kojaku kas maksā 200 eur) kas ir palicis tautas atmiņā kurš ir līdzgaitnieks kaut vai Veidenbaumam ,Kr.Baronam , Rainim (aizmuldējos -tas bij komunists:) ) , nosauc viņu laiku Lembergus,Šleserus,Laventus ..... Personīgi nevienu nezinu .
11.oktobris 2015, 22:18 | links
 
Plēsīgais nevienu neskoloju un sekotāji man nav vajadzīgi :) Man patīk ja man kaut ko pierāda ,ja gudrs cilvēks kaut ko man iemāca un spēj pamatot savas domas .Bie'zi te uzdodu konkrētus jautājumus ,bet reti kurš var nostāties pretim un konkrēti par kaut kādu jautājumu sākt diskutēt un pierādīt ,apgāzt manas domas. Ja tā ir ,nekad neiecērtos ,pafunktierēju .... un atkal par vienu gramu gudrāks esmu palicis . Parasti te notiek vienkārši - cilvēki kas ir aprobežoti vai vienkārši tupi - vienkārši tevi nomētā ar pipelēm ... jo , jau ir zaudējuši un tas ir gudrākais ko viņi var pateikt :) es tā pa vienkāršo :) Kā mans tētis man mācīja : Tikai tad kad tu iemācīsies klausīties , būt pacietīgs - tikai tad tu būsi nobriedis . Daudz, daudz gadu bij jāgaida .. .. žēl ka viņš to nesagaidīja :) Man visi te patīk ,pat Raihs :)

Bralitis, 11.oktobris 2015, 22:09

Kaut kā nelīmējas-tev Sullas argumenti un spriedumi šķiet kā nomētāšana ar pipelēm? Es neteikšu nek par sevi,bet viņš tevi apgāž katrā atbildē! Bet laikam tev tiešām tas Stokholmas sindroms smadzenes saēdis.
11.oktobris 2015, 22:15 | links
 
Uja Ms Raihs ,tad jau jājautā , no kura laika es esmu Jusu pakļautībā ?
11.oktobris 2015, 22:13 | links
 
...visādiem dzērājiem un pašmāksliniekiem...
Bralitis, 11.oktobris 2015, 21:36

Mājienu sapratu,bet esi nu godīgs bračku pats pret sevi-tu vienkārši nedrīksti dzert,jo tev iedzerot tavs švakais jumts brauc prom! Vai arī trīsnedēļniekā aizej! Citādi jau pļumpētu caurām dienām! Tā ka neskaud cilvēkus,kam alkohols ir tikai viegls vakara baudīšanas pastiprinatājs bez sekām nākajās darba dienās!
11.oktobris 2015, 22:10 | links
 
Plēsīgais nevienu neskoloju un sekotāji man nav vajadzīgi :) Man patīk ja man kaut ko pierāda ,ja gudrs cilvēks kaut ko man iemāca un spēj pamatot savas domas .Bie'zi te uzdodu konkrētus jautājumus ,bet reti kurš var nostāties pretim un konkrēti par kaut kādu jautājumu sākt diskutēt un pierādīt ,apgāzt manas domas. Ja tā ir ,nekad neiecērtos ,pafunktierēju .... un atkal par vienu gramu gudrāks esmu palicis . Parasti te notiek vienkārši - cilvēki kas ir aprobežoti vai vienkārši tupi - vienkārši tevi nomētā ar pipelēm ... jo , jau ir zaudējuši un tas ir gudrākais ko viņi var pateikt :) es tā pa vienkāršo :) Kā mans tētis man mācīja : Tikai tad kad tu iemācīsies klausīties , būt pacietīgs - tikai tad tu būsi nobriedis . Daudz, daudz gadu bij jāgaida .. .. žēl ka viņš to nesagaidīja :) Man visi te patīk ,pat Raihs :)
11.oktobris 2015, 22:09 | links
 
Nav absolūti nekādas starpības,kā tiek izteikts viedoklis-vai tipa solīdā,vai agresīvā formā. Tas ir vienkārši komentētāja izteksmes veids. Vismaz ja es esmu ar sirdi un dvēseli par kaut ko pārliecināts un pārņemts,tad man ir absolūti vienalga ,ar kādiem izteiksmes līdzekļiem es to paužu!!! Ja es darbā daru jaunas lietas,tad apkārējiem nenākas viegli...Bet rezultāti ir pēc tam!
Es ļoti saprotu Znaroku-viņam bieži pārmet nenormatīvu leksiku-bet ja tu esi viss iekšā tai spēlē,tad ir pilnīgi pie pakaļas,ko un kā tu izsakies,tu nemaz to nedzirdi! Un ja salīdzināsiet-ko ir sasnieguši visi tie mierīgie,inteliģentie? NEKO!
11.oktobris 2015, 21:54 | links
 
Braliti nesatraukajies ,gan jau es ari kadreiz uzpeldesu. Un mani driksti skolot .
P/s drikst Mjunioram passtastit par sparnoto raķešu temesanas variantiem .
11.oktobris 2015, 21:50 | links
 
Tā kā Bušman netinies gan prom ,citādi palikšu te viens pret "pseido"patriotiem :)

Bralitis, 11.oktobris 2015, 21:36


ūja tev tak te uzticams plēsīgs ieročnesējs kas gatavs mesties ar tevi kopā zem nato tanka :) Protams gaidīt no viņa kādu domu dzirksti ir tikpat naivi kā cerēt ka tavs kaķis sāks interesēties par politiku un izklaidēt tevi vakara diskusijās.
11.oktobris 2015, 21:45 | links
 
Nevajag jau cīnīties ar kādu.Vajag savas domas pateikt ne ķēzīties tad saruna var sanākt . Liela daļa labu, gudru cilvēku ir aiztinušies no šī portāla .
Tas ir vieglākais ceļš - aizmukt. Svarīgi ir sevi nepazaudēt un stāties ar domām pret visādiem dzērājiem un pašmāksliniekiem . Un nenolaisties līdz dažu tipiņu primitīvajam līmenim. Bieži gribas uzrakstīt "pidar nedirs" bet norijot to krupi sanāk " Tev draugs nav taisnība " :)) Tā kā Bušman netinies gan prom ,citādi palikšu te viens pret "pseido"patriotiem :)
11.oktobris 2015, 21:36 | links
 
:) te nevar būt dialogs,,,jo ir tikai klišejas - kremlini , padumjie, izskalotās smadzenes,,,, grūti ir nenolaisties līdz tādai pat lozungu bārstīšanai.
Es OFF, no šīs sadaļas.

bushmans, 11.oktobris 2015, 20:54

prātīgi liekas jau cik reizes esmu sev apsolījis te vairs neko nerakstīt :) dažreiz noturos mēnešiem, bet nu šī sadaļa kā alkohols. Ja lieto prātīgi, pa retam iemet kādu citātu vai saiti uz kādu rakstu, video, tad vēl nekas, bet kā sāc atbildēt uz provokācijām, tā sākas! Attopies pēc nedēļas bezjēdzīgas cīņas ar vējdzirnavām kā tāds muļķa donkihots :)

Sulla, 11.oktobris 2015, 21:07

Tu ko-jēgu no tā visa sagribēji? Labākais no visas šīs muldēšanas,ja kāds padsmitnieks kaut ko te palasīs,un sev uz ūsas uzritinās! Tā kā cilvēks ir sociāla būtne,tad komunikācija ir pašsaprotama,bet i-net laikmetā jūs bieži ar draugiem/paziņām tusiņus taisat? Ne tak! Tā ka neko darīt- kompensējam savu nepieciešamību pēc komunikācijas šeit. A kāda tur dižā starpība? Labāk kopīgi sadzerties un sākt PJANAJAS RAZBORKAS? Es ,piemēram,tādam plēsigajam būtu sen pa purnu sitis. Ej nu pēc tam skaidrojies! A tā neko-vismaz klāt netieku:)
acijas šeit
11.oktobris 2015, 21:33 | links
 
:) te nevar būt dialogs,,,jo ir tikai klišejas - kremlini , padumjie, izskalotās smadzenes,,,, grūti ir nenolaisties līdz tādai pat lozungu bārstīšanai.
Es OFF, no šīs sadaļas.

bushmans, 11.oktobris 2015, 20:54

prātīgi liekas jau cik reizes esmu sev apsolījis te vairs neko nerakstīt :) dažreiz noturos mēnešiem, bet nu šī sadaļa kā alkohols. Ja lieto prātīgi, pa retam iemet kādu citātu vai saiti uz kādu rakstu, video, tad vēl nekas, bet kā sāc atbildēt uz provokācijām, tā sākas! Attopies pēc nedēļas bezjēdzīgas cīņas ar vējdzirnavām kā tāds muļķa donkihots :)

Sulla, 11.oktobris 2015, 21:07


Cien.Sullas kg , ši laikam ir vienīgā lieta kur Jums var simtprocentīgi piekrist .
11.oktobris 2015, 21:17 | links
 
:) te nevar būt dialogs,,,jo ir tikai klišejas - kremlini , padumjie, izskalotās smadzenes,,,, grūti ir nenolaisties līdz tādai pat lozungu bārstīšanai.
Es OFF, no šīs sadaļas.

bushmans, 11.oktobris 2015, 20:54

11.oktobris 2015, 21:07 | links
 
:) te nevar būt dialogs,,,jo ir tikai klišejas - kremlini , padumjie, izskalotās smadzenes,,,, grūti ir nenolaisties līdz tādai pat lozungu bārstīšanai.
Es OFF, no šīs sadaļas.

bushmans, 11.oktobris 2015, 20:54


prātīgi liekas jau cik reizes esmu sev apsolījis te vairs neko nerakstīt :) dažreiz noturos mēnešiem, bet nu šī sadaļa kā alkohols. Ja lieto prātīgi, pa retam iemet kādu citātu vai saiti uz kādu rakstu, video, tad vēl nekas, bet kā sāc atbildēt uz provokācijām, tā sākas! Attopies pēc nedēļas bezjēdzīgas cīņas ar vējdzirnavām kā tāds muļķa donkihots :)
11.oktobris 2015, 21:07 | links
 
:) te nevar būt dialogs,,,jo ir tikai klišejas - kremlini , padumjie, izskalotās smadzenes,,,, grūti ir nenolaisties līdz tādai pat lozungu bārstīšanai.
Es OFF, no šīs sadaļas.
11.oktobris 2015, 20:54 | links
 
Kad upuris sāk ticēt tām pašām vērtībām, kurām agresors, agresoram upuris vairs nešķiet traucēklis un tas sāk izrādīt siltāku attieksmi pret upuri vai dažkārt pat sākt rūpēties par to:)

usis, 11.oktobris 2015, 20:35


precīzi, te atkal atgriežamies pie vecajiem zaķiem, tie vēl labi ielāgojusi pazemības rituālus pret lielo vareno, un kas zin (bet nedo dievs!) nāks atpakaļ vecie laiki, atkal būs silta vietiņa zem lāča pakaļas, tas nekas ka jāpacieš smaku, bet tomēr drošāk nekā tie kareivīgie jaunie zaķi kas nostājušies pret lāča atņirgtajiem zobiem un asajiem nagiem :)
11.oktobris 2015, 20:41 | links
 
no vikipēdijas-ar Stokholmas sindromu saprot arī tādas situācijas, kuras nav ķīlnieku krīze, bet kurās personai ir "spēcīgas emocionālas saites ar personu, kas apkauno, sit, baida, izmanto vai biedē citu--Viena bieži pieņemta hipotēze, kas skaidro Stokholmas sindromu, tiek saistīta ar Freida teoriju. Sevis identificēšana ar agresoru ir veids, kā "ego" sevi pasargā, personai pašai to neapzinoties. Kad upuris sāk ticēt tām pašām vērtībām, kurām agresors, agresoram upuris vairs nešķiet traucēklis un tas sāk izrādīt siltāku attieksmi pret upuri vai dažkārt pat sākt rūpēties par to:)

usis, 11.oktobris 2015, 20:35

Smalki,usi,smalki...:)
11.oktobris 2015, 20:39 | links
 
Bļin,es tagad šito dzeru-tā ir TĀDA pasaka! Cena gan bik riebīga,bet ir to vērts!


raihs, 11.oktobris 2015, 19:31

18 gadu izturējums ir vēl pasakaināks

Copmann, 11.oktobris 2015, 20:26

Vismaz kaut kur saprašanās:) Bet zini nē-bik labāks ir,bet attiecībā uz cenas starpību x2 nav vērts. Tas tāpat kā Hennesy V.S. un Hennesy V.S.O.P.-it kā maigāks ir,bet ja jāmaksā x2,tad da nu nafig...
11.oktobris 2015, 20:38 | links
 
ak jā, procentu cienītājiem- ap 27% personu iespējamas šādas neticamās pārvērtības:)
11.oktobris 2015, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager