Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Comon, čaļi, skatamies pozitīvāk.. Uzmetīs tas un tas.. Cik es paspēju pabūt jaunsargos, tur tieši mācija strādāt mazās grupiņās.. Pa astoņi.. Nevajag vairs tūkstošus, kā paši sakāt tehnoloģijas attīstās.. Kaut vai nosaukt grupiņai vajag īstās kordinantes.. Un tā ar ir kauja.. Un nekrīt, manuprāt, tās granātas vienu viet un visur uzreiz..
Lab, par kara mākslu vairāk neizteikšos nēesmu es pro. Bet vienu Spike savā sētā gribētu.. :) Zemu lidojašiem derētu!?
10.oktobris 2015, 00:57 | links
 
Pusdienlaikam.
Ir gadījies 34 gadu garumā.El.materiāli un iekārtas.Mēneša apgrozījums tuvu citronam. Pīķis,gada pēdējais ceturksnis.
Kvalitāte,cena,piegādes termiņi-trīs vaļi uz kā balstās saimnieciski izdevīgākais iepirkums. Protams,iepirkuma nolikums jāsastāda un piedāvājumi jāizvērtē jomas speciālistiem,lai spētu argumentēt izvēli. Bet,diemžēl ...
10.oktobris 2015, 00:52 | links
 
Protams ka vecā eiropa ir gļēva. Paskatamies kaut vai uz to kas notiek pēdējos gados. Francija būvē kuģus Krievijai, nebūtu baigo ažiotāžu sacēluši presē, darījums būtu pabeigts. Lai gan nav jau teikts ka jaunie kuģu īpašnieki nepārdos viņus Krievijai. Vācija sēž uz Krievijas gāzes adatas. Merkele Vovkas čomene tik pakoķetē un viss. KAs tur vēl tāds nopietns paliek? Zviedri. Tie kā mūs ir uzmetuši visu laiku, tā arī nākotnē uzmetīs. Nu un paskatamies uz to ka eiropa netiek galā ar dvieļgalvu invāziju. Visām valstīm pietirk savu problēmu lai ņemtos gar nieka 5 miljoniem baltiešu. Atdos ar kādu Merķeles-Putina paktu mūs kā Krievijas guberņu ka nemetas. Neticu es viņiem. Tā ka būs vien pašiem jādomā ko un kā darīt. Par laimi ir vēl mūsos karotāju gēns iekšā.
10.oktobris 2015, 00:49 | links
 
Es Tevi saprotu, bet ja mēs nenoturēsimies kaut piecas dienas vecā Eiropa pat neiepīstēsies.. Un ja mēs skatamies Baltijas kontekstā, 5dienas ir reālāk!?:)
mjuniors, 10.oktobris 2015, 00:24


noturēties mēs neko nevaram, kaut izstiepjamies, varam tikai pēc okupācijas izvērst partizāņu karu, bet tas nav sakarīgs variants. Tieši tāpēc mums vajadzīgi patstāvīgi amīšu vai angļu spēki savā teritorijā, lai kā vecie zaķi mankurti nespļaudītos. Jo ja krievam uz mums nospļauties, tad aizskart viņu karavīrus tomēr raustīsies, jo zinās ka sekos nežēlīga un ātra atbilde.
Un runāt te par kaut kādu lāča raustīšanu aiz ūsām vispār ir nekorekti, ne jau mums ir NATO bāze mūsu teritorijā tuvu Krievija robezai, bet viņiem jaudīga bāze ar moderniem helīšiem visai tuvu mūsu robežai. Ja kāds kaut bišk seko Krievija pēdējo gadu retorikai, viņu armijas manevru laikā izspēlētajiem scenārijiem, tad ilūziju nepaliek it nekādu.
10.oktobris 2015, 00:41 | links
 
Es ceru uz NATO, Lai ik dīvaini tas nebūtu, mēs jau esam NATO..
Un ja te ir Nato bāze Tā ir kā sava veida vēstniecība. Un, ja aizķer to, vecā eiropa taču aizstāv sevi!? Vai tomēr viņi ar ir gļēvi!?
10.oktobris 2015, 00:39 | links
 
BrunoL, paldies par kaltēm, bet šī nozare nav mans mērķis..:) Bet uz doto brīdi, pelnu minimālo algu!? Un vēl algoju cilvēkus..Man liekas, šeit vairāk caurums ir galvā, nevis naudas lielumā..
P.s. Mani kursa biedri kaut kā iemanījušies un algas ir virs 1000 Euriki.. Un šīs algas lielums vairs nav nekāds izbrīns..
Svarīgs ir naudas izlietojums un pats galvenais nevajag būt patērētāja tieksmei
10.oktobris 2015, 00:33 | links
 
Es Tevi saprotu, bet ja mēs nenoturēsimies kaut piecas dienas vecā Eiropa pat neiepīstēsies..

mjuniors, 10.oktobris 2015, 00:24


Uz kuru no vecās eiropas valsti Tu ceri, ka viņa iepīkstēsies, tā lai kāds sadzirdētu????

Armija mums pa lielam nafig nav vajadzīga. Labuma mums no viņas nekāda. Tikai mega tēriņi. Jātaisa Šveices variants, bet to mūsu vadoņi negrib, jo zina, ka kādu dienu tie stobri pagriezīsies pret viņiem. Ne velti zemessardzi atbruņoja.
10.oktobris 2015, 00:32 | links
 
Vīzija.
Pēkšņi vienā dienā visi kļūst uzņēmēji, biznesmeņi, baņķieri. Lietas iet uz urrrrrā! Kāpostam vairs matracī nav rūmes. Uznāk rudens pūtiens. Urmaas ar OIB montieriem rauš piķi bankā.Elektrības nav un nebūs.Mjunioram kaltē graudi sāk jau kūpēt. Maška,par trešdaļu no minimālās,vairs slotu nevicina uz ielas.Viņa SIA "Rebe" valdes priekssēdētaja. Nu ko? Meklējam garākas kazu pi..mos un brienam uz saviem ofisiem. Kur nu! Arī kanalizācija pludo.
Reālajā dzīvē ir tā,ka liela daļa čaklu cilvēku,ne dzērāju un slinķu,strādā ne 8st. darbdienu,bet gan 12 un mēnesī saņem no300-500€ Šādi kantori, lielākoties,pieder auslenderiem.Tautu dēli un meitas - vietvalži.
10.oktobris 2015, 00:27 | links
 
mjuniors
Armija mums tiešām nepalīdzēs-nav variantu(ja nu tikai kodolieroči:)) Piķis aizsardzībai jātērē-nav variantu,jo citādi kaut kā negodīgi sanāk...Bet kā jau minēju-ja žogu ar ulru robežām var leāli iebīdīt aizsardības naudas tērēšanā,tad tas būtu visprātīgākais tēriņš.Pirkt metallūžņus par miljoniem-tas ir idiotisms

raihs, 10.oktobris 2015, 00:20

Es Tevi saprotu, bet ja mēs nenoturēsimies kaut piecas dienas vecā Eiropa pat neiepīstēsies.. Un ja mēs skatamies Baltijas kontekstā, 5dienas ir reālāk!?:)
Nerunāju es nemaz par spēka samēru, cieņas un goda jautājums.. Taijupusē nav nekādi pārcilvēki.
p.s. Tā, ka es dzīvoju tuvāk Krievu robežai, tad aizmukt es diez vai kur paspēšu :D
10.oktobris 2015, 00:24 | links
 
Tpu...jau taustiņi mežģījas...Pietiks laikam šovakaram
10.oktobris 2015, 00:22 | links
 
mjuniors
Armija mums tiešām nepalīdzēs-nav variantu(ja nu tikai kodolieroči:)) Piķis aizsardzībai jātērē-nav variantu,jo citādi kaut kā negodīgi sanāk...Bet kā jau minēju-ja žogu ar ulru robežām var leāli iebīdīt aizsardības naudas tērēšanā,tad tas būtu visprātīgākais tēriņš.Pirkt metallūžņus par miljoniem-tas ir idiotisms
10.oktobris 2015, 00:20 | links
 
Mans vectēvs (māte stāstīja) savā laikā ar pauniņu uz muguras attipināja no Jelgavas uz Rīgu, nepagāja ilgs laiks un šamais jau divu šerpāko vecrīgas frizētavu īpašnieks. Žēl, nevienu no vectēviem tā arī vaigā neredzēju. Omes pirmais vīrs krita karā pret utainajiem, tad nu apņēma frizētavu "magnātu":)

Nezinu, ko ar šo gribēju teikt, škiet strādīgie letti vienmēr ir bijuši lojāli valstij. Alus šovakar gana dzerts, ies nu pie miera.

Auglīgu diskusiju kungi!
10.oktobris 2015, 00:16 | links
 
j
Vēlies pateikt to ,ka nebija specsaraksts inteliģencei, sabiedrībā ietekmīgajiem vīriem (seviški ar armijas pieredzi),sievām ? Tie draugs bija pirmie, dažam arī palaimējās "pavizināties".

skutans, 9.oktobris 2015, 23:55

nu tas pats par sevi saprotams, bet ar tiem kvotas nevarēja aizpildīt, tad nu ņēma priekšā praktiski jebkuru uz safabricētu aizdomu pamata. Kā manas muterītes ģimeni, vienkārši Rīgas strādnieki, apolitiski arī ulmaiņlaikos, cilvēki kuriem pieder tikai krekls kas mugurā..

Sulla, 9.oktobris 2015, 23:59
Manu senču ģimenes tas murgs apgāja ar līkumu. Reizēm pat nelāga doma iezagās-varbūt stukačoja,jo īstenībā bija diezgan turīga "kulaku" ģimene-ar kalpiem...Esot tai naktī patrepē slēpušies ...Ej tu sazini tos laikus un situāciju...Otrs vectēvs gan 10 gadus Sibīrijā dabūja pasalt,jo tikai iesaukts leģionā,no kura dezertēja,bet vai kādam pidaram krievam tas interesēja? Esot vienudien atgriezies ar milzum garu bārdu...
Un kad te kaut kādi kropļi mēģina būt "objektīvi" un analizēt krievu īstenībā labo dabu,man tiešām gribas ķerties pie armatūras stieņa

raihs, 10.oktobris 2015, 00:11

Un vēl cik jābūt atpalikušam,lai pateiktu, ka mums nevajag palielināt armiju..
10.oktobris 2015, 00:15 | links
 
j
Vēlies pateikt to ,ka nebija specsaraksts inteliģencei, sabiedrībā ietekmīgajiem vīriem (seviški ar armijas pieredzi),sievām ? Tie draugs bija pirmie, dažam arī palaimējās "pavizināties".

skutans, 9.oktobris 2015, 23:55

nu tas pats par sevi saprotams, bet ar tiem kvotas nevarēja aizpildīt, tad nu ņēma priekšā praktiski jebkuru uz safabricētu aizdomu pamata. Kā manas muterītes ģimeni, vienkārši Rīgas strādnieki, apolitiski arī ulmaiņlaikos, cilvēki kuriem pieder tikai krekls kas mugurā..

Sulla, 9.oktobris 2015, 23:59

Manu senču ģimenes tas murgs apgāja ar līkumu. Reizēm pat nelāga doma iezagās-varbūt stukačoja,jo īstenībā bija diezgan turīga "kulaku" ģimene-ar kalpiem...Esot tai naktī patrepē slēpušies ...Ej tu sazini tos laikus un situāciju...Otrs vectēvs gan 10 gadus Sibīrijā dabūja pasalt,jo tikai iesaukts leģionā,no kura dezertēja,bet vai kādam pidaram krievam tas interesēja? Esot vienudien atgriezies ar milzum garu bārdu...
Un kad te kaut kādi kropļi mēģina būt "objektīvi" un analizēt krievu īstenībā labo dabu,man tiešām gribas ķerties pie armatūras stieņa
10.oktobris 2015, 00:11 | links
 
Ja mēs ar visu būtu apmierināti,dzīve apstātos. Nebūtu progresa,nebūtu virzības.Gadās arī daž ne dažādas ačgārnības. Lai tā nebūtu ir vēlēta valdība. Tai jābūt kā tiesnesim sporta spēļu laukumā. Jāseko lai tiktu ievēroti spēles noteikumi tautas un valsts virzībai uz nosprausto mērķi.Nav svarīgi,vai tie labējie,vai kreisie. Lai nezāģējam zaru uz kura paši sēžam. Kā tas pašlaik notiek pie mums.Valsts uzņēmumu iepirkumos uzvar lētākais,ne saimnieciski izdevīgākais un ne vietējā ražotāja piedāvājums utt. Tā skrienot Briseles regulām pa priekšu,gremdējam Latvijas ekonomiku un zaudējam ekonomiski aktīvo tautas daļu.

BrunoL, 9.oktobris 2015, 23:51


Jautājums vienkāršs - Tu esi kādreiz strādājis kaut ar visparastākajiem iepirkumiem summās līdz 10 k? Tu zini, kas tur notiek?

Lūdzu bez žargoniem izskaidro man savu pieminēto terminu "saimnieciski izdevīgākais".

Kad izskaidrosi, padomā, kā Tu pamatosi iepirkumu neizturējušiem uzņēmumiem, ka viņi neuzvarēja.

Saprotu Tavu domu, bet šo "Latvijas preču protekcionismu" izslimoju 17 gadu vecumā. Iesaku Tev arī, tas ir kā ar vēja bakām, vienu reizi un pretīgi, bet tad sāc skatīties uz pasauli bez eskalācijas.
10.oktobris 2015, 00:05 | links
 
j
Vēlies pateikt to ,ka nebija specsaraksts inteliģencei, sabiedrībā ietekmīgajiem vīriem (seviški ar armijas pieredzi),sievām ? Tie draugs bija pirmie, dažam arī palaimējās "pavizināties".

skutans, 9.oktobris 2015, 23:55


nu tas pats par sevi saprotams, bet ar tiem kvotas nevarēja aizpildīt, tad nu ņēma priekšā praktiski jebkuru uz safabricētu aizdomu pamata. Kā manas muterītes ģimeni, vienkārši Rīgas strādnieki, apolitiski arī ulmaiņlaikos, cilvēki kuriem pieder tikai krekls kas mugurā..
9.oktobris 2015, 23:59 | links
 
ja tu biji latvietis un nelīdi krievam pēcpusē, tad tev bija lielas iespējas nonākt izsūtāmo sarakstā, tā es domāju. Daudzi bija sarakstā bet viņus nepaņēma tikai tāpēc ka kvota jau bija izpildīta, paveicās. Daži vienkārši palīda zem gultas un netaisīja vaļā durvis, tā kā laika bija maz, rīkoties vajadzēja ātri, durvis vaļā nelauza, gāja pie nākamiem..

9.oktobris 2015, 23:48 | citēt | nosūdzēt | links


Vēlies pateikt to ,ka nebija specsaraksts inteliģencei, sabiedrībā ietekmīgajiem vīriem (seviški ar armijas pieredzi),sievām ? Tie draugs bija pirmie, dažam arī palaimējās "pavizināties".
9.oktobris 2015, 23:55 | links
 
Ja mēs ar visu būtu apmierināti,dzīve apstātos. Nebūtu progresa,nebūtu virzības.Gadās arī daž ne dažādas ačgārnības. Lai tā nebūtu ir vēlēta valdība. Tai jābūt kā tiesnesim sporta spēļu laukumā. Jāseko lai tiktu ievēroti spēles noteikumi tautas un valsts virzībai uz nosprausto mērķi.Nav svarīgi,vai tie labējie,vai kreisie. Lai nezāģējam zaru uz kura paši sēžam. Kā tas pašlaik notiek pie mums.Valsts uzņēmumu iepirkumos uzvar lētākais,ne saimnieciski izdevīgākais un ne vietējā ražotāja piedāvājums utt. Tā skrienot Briseles regulām pa priekšu,gremdējam Latvijas ekonomiku un zaudējam ekonomiski aktīvo tautas daļu.
9.oktobris 2015, 23:51 | links
 
 
Sulla, nozīme bija gan... Kurus tavuprāt pirmos negribēja Staļina režīms redzēt? Atbildi domāju zini, tāpēc neturpināšu.

skutans, 9.oktobris 2015, 23:43


ja tu biji latvietis un nelīdi krievam pēcpusē, tad tev bija lielas iespējas nonākt izsūtāmo sarakstā, tā es domāju. Daudzi bija sarakstā bet viņus nepaņēma tikai tāpēc ka kvota jau bija izpildīta, paveicās. Daži vienkārši palīda zem gultas un netaisīja vaļā durvis, tā kā laika bija maz, rīkoties vajadzēja ātri, durvis vaļā nelauza, gāja pie nākamiem..
9.oktobris 2015, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager