Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ko darisim ar Plesigo, ar nakoso gadu straupi vers ciet..
24.novembris 2017, 23:42 | links
 
uldens2 [24.11.17]: Nepagāja ne stunda un visi 3 galvenie krieviņu advokāti atzīmējās ar "sam durak, u nas vse hodi zapisani". Ok viens bik progresējis un sak jau šķobīties, bet nu tie 2 lauku idioti bezcers, es jau sen zināju.

Sulla, 24.novembris 2017, 20:43
uz tadiem pašiem idiotiem ka musu foruma vateņi turas visa krievija:)Ar normaliem cilvekiem mafia tik ilgi nevaretu manipulēt:DDD
Istjenu glagoljish tovarish!
:DDD
24.novembris 2017, 23:02 | links
 
"Apkamp visu firmamentu,
Univerzums nu ir tavs,
Tērp ar violetu lentu
Visus mūs, kad Pikols raus!
Tur aiz kapa, tautas brāļi,
Vaļā stāv elizijums;
Citas dzīves fluīdums
Nāks, kad dziedās gulbju cāļi.
Satek atomi, un rodas
Progresīgi meteors,
Dievu dēli lejup dodas,
Līgo saules meitu kors;
Vulkāni ar traku varu
Lāvas straumes lejup gāž,
Izcivilizētu garu
Kultūra no gaismas drāž…" utt.

Ko ta mēs, te jau ir citi VARAM.
24.novembris 2017, 22:49 | links
 
Plēsoņa, paskatiesTV, pašlaik LTV1, kā reiz par tavu sapņu laiku.
24.novembris 2017, 21:53 | links
 
Nope. Brāga tomēr ir darījusi savu. Nu tad aiziet! VARAM! :D
24.novembris 2017, 21:48 | links
 
Forši , uzreiz redzams kurš ir vienaldzigais !
Kurš nekaunas dzeruma sedet pie stures un lamat policistus , jeb kuram berni skola par sliktam atzimem atļaujas skolotajas lamat par kucem !

Cilveciņiem svarigas intrigas kur , kam , un kapec atņemtas medaļas vai naudas balvas !
Bet neinterese kas nottiek ar tiem darba ruķiem kas pašiem nodrošina dzives komfortu _ policistiem _ skolotajiem _arstiem !
Skumji :( !
Mes nevaram ietekmet to vai dopinga lietošana bija vai nebija ( un kapec par to runa gadu pec tam ) !
Bet to lai musu berniem butu ari pienakumi _ pret skolotajiem , citiem un valsti !
VARAM !
Lai ir cieņa , pieklajiba , un sapratne sava starpa !
VARAM !

P/S protams uz CL pareizajiem tas neattiecas ! ;)
24.novembris 2017, 21:38 | links
 
Nevis nekautrējas, bet viņi ir tik tupi, tik bezatbildīgi, tik pohuistisk..

raihs, 24.novembris 2017, 20:00

Taču Znaroku diskvalificēja uz nākamo spēli.. Kur caur telefonu acīm redzami turpināja pārkāpt noteikumus. Ko vēl tur piebilst.
24.novembris 2017, 21:38 | links
 
mīnuss 3 :DDD :DDD :DDD
24.novembris 2017, 21:26 | links
 
laikam brāga tāda švaka šoreiz sanākusi. kāds nav laicīgi pielējies.
24.novembris 2017, 21:01 | links
 
Nepagāja ne stunda un visi 3 galvenie krieviņu advokāti atzīmējās ar "sam durak, u nas vse hodi zapisani". Ok viens bik progresējis un sak jau šķobīties, bet nu tie 2 lauku idioti bezcers, es jau sen zināju.

Sulla, 24.novembris 2017, 20:43

uz tadiem pašiem idiotiem ka musu foruma vateņi turas visa krievija:)Ar normaliem cilvekiem mafia tik ilgi nevaretu manipulēt:DDD
24.novembris 2017, 21:00 | links
 
Nepagāja ne stunda un visi 3 galvenie krieviņu advokāti atzīmējās ar "sam durak, u nas vse hodi zapisani". Ok viens bik progresējis un sak jau šķobīties, bet nu tie 2 lauku idioti bezcers, es jau sen zināju.

Sulla, 24.novembris 2017, 20:43

uz tadiem pašiem idiotiem ka musu foruma vateņi turas visa krievija:)Ar normaliem cilvekiem mafia tik ilgi nevaretu manipulēt:DDD
24.novembris 2017, 21:00 | links
 
mīnuss kubā
24.novembris 2017, 20:48 | links
 
Nepagāja ne stunda un visi 3 galvenie krieviņu advokāti atzīmējās ar "sam durak, u nas vse hodi zapisani". Ok viens bik progresējis un sak jau šķobīties, bet nu tie 2 lauku idioti bezcers, es jau sen zināju.
24.novembris 2017, 20:43 | links
 
Sulla karam ar Irāku ar bij gūzma pierādījumu . Ja man mediji saka ka ir melns - es saku varbūt ,ja Tu vai Raihs to saka -es saku - nu nezin,nezin ,divreiz jāpazelē tas jautājiens .

Par sportu. Kad atņems tos medāļus krieviem un mūsējiem tiks lauri tikai tad būs patiesība. Patreiz tā ir tikai mediju vāvuļošana.

Bralitis, 24.novembris 2017, 20:04


Japiekrit Bralitim _ mediju vavuļošana ;) !

Jeb kartejais pasaules biezo maku _ meģinajums pardalit kartis ;) !
24.novembris 2017, 20:37 | links
 
raihs [24.11.17]: Sulla [44m]: .... nekautrējās savu bābu urīnu nomainīt pat ar vīriešu!Nevis nekautrējas, bet viņi ir tik tupi, tik bezatbildīgi, tik pohuistiski, ka kāds ir kaut ko sajaucis un aizmirsis, tipa " pohui-sojdjot"... Kā jau pieņemts visur un vienmēr "russkij mirā"
Kas te tā par vārdu ,, caureju,,? Šis ir tas izslavētais argumentu un faktu kopums?
:DDD
24.novembris 2017, 20:36 | links
 
Sulla [15m]: .... nekautrējās savu bābu urīnu nomainīt pat ar vīriešu!Nevis nekautrējas, bet viņi ir tik tupi, tik bezatbildīgi, tik pohuistiski, ka kāds ir kaut ko sajaucis un aizmirsis, tipa " pohui-sojdjot"... Kā jau pieņemts visur un vienmēr "russkij mirā"

raihs, 24.novembris 2017, 20:00


Nacionālajām īpatnībām un nācijas raksturīpašībām gan piekrītu. Tas bij domāts -piekrītu Tev.
24.novembris 2017, 20:06 | links
 
Sulla karam ar Irāku ar bij gūzma pierādījumu . Ja man mediji saka ka ir melns - es saku varbūt ,ja Tu vai Raihs to saka -es saku - nu nezin,nezin ,divreiz jāpazelē tas jautājiens .

Par sportu. Kad atņems tos medāļus krieviem un mūsējiem tiks lauri tikai tad būs patiesība. Patreiz tā ir tikai mediju vāvuļošana.
24.novembris 2017, 20:04 | links
 
Bračku, nekaitini
24.novembris 2017, 20:01 | links
 
Sulla [24.11.17]: .... nekautrējās savu bābu urīnu nomainīt pat ar vīriešu!
Nevis nekautrējas, bet viņi ir tik tupi, tik bezatbildīgi, tik pohuistiski, ka kāds ir kaut ko sajaucis un aizmirsis, tipa " pohui-sojdjot"... Kā jau pieņemts visur un vienmēr "russkij mirā"
24.novembris 2017, 20:00 | links
 
uldens2 [29m]: pateikties tagad par rutenija 106 devu...Plus vēl Lukašenko ar radiāciju no AES pabaros... Nu kā tu cilvēks nekļūsi par naciķi? Nu parādiet man vienu normālu slāvu valsti!

raihs, 24.novembris 2017, 19:45


Latvija ir normāla.
24.novembris 2017, 19:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager