Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Skumjāk kad vecie zaķi ir tā pieraduši pie kaimiņu lāča ālēšanās un regulārajiem uzbrukumiem, kad izmīda viņu zaķkāpostu lauciņus un noplēš pa kādam zaķēnam, ka paši jau sāk uzskatīt sevi par lāča radnieciskām dvēselēm, pat mēģina rēkt lāča rīklē, lai gan biežāk sanāk tāda komiska māžošanās. Un visvairāk tos biedē lielais zilonis, lai arī ēd zāli tāpat kā zaķi. Jo tas taču tik liels un dīvains un dzīvo tik tālu..

Sulla, 9.oktobris 2015, 16:03

+++ Nu veči jūs dodat...:)
9.oktobris 2015, 16:25 | links
 
Tiešām interesanti te "zaķīši" novākušies:) ražo te precīzus Krievijas propogandas kara stereotipus. Un kāpēc gan Krievijai tik ļoti vajag pierādīt, ka mūsu valsts ir vēsturisks pārpratums, neveiksme, kura nav pelnījusi pastāvēt, kuru aborigēni neprot pārvaldīt un kuru nav vērts aizstāvēt? Vai ne tādēļ, lai pie pirmās iespējas līstu atkal virsū? Un ja pēc visām tuvākas un tālākas pagātnes un vistiešākās tagadnes pieredzēm ar šo valsti vēl kāds var to salīdzināt kaut vai ar ASV, atvainojiet. Tur ir pilnīgi nesalīdzināmas melīguma un nelietīguma pakāpes. Un tas, ka esam NATO, un jo īpaši tas, ka ASV joprojām vairāk vai mazāk tēlo "pasaules policistu" arī mūs pasargā no līdzīgām situācijām kā Ukrainā.
9.oktobris 2015, 16:22 | links
 
Skumjāk kad vecie zaķi ir tā pieraduši pie kaimiņu lāča ālēšanās un regulārajiem uzbrukumiem, kad izmīda viņu zaķkāpostu lauciņus un noplēš pa kādam zaķēnam, ka paši jau sāk uzskatīt sevi par lāča radnieciskām dvēselēm, pat mēģina rēkt lāča rīklē, lai gan biežāk sanāk tāda komiska māžošanās. Un visvairāk tos biedē lielais zilonis, lai arī ēd zāli tāpat kā zaķi. Jo tas taču tik liels un dīvains un dzīvo tik tālu..
9.oktobris 2015, 16:03 | links
 
patiesībā zaķīts sēž savā nekurinātajā būdiņā, ietinies 3 segās... pabāž purniņu, nokliedz - lāci, Tu esi cūka! tad pie sevis murmina - ko es pateicu, kāpēc pateicu, kas es vispār esmu... un atkal paslēpjas...

daddy_j, 9.oktobris 2015, 12:05



..tik ne jau zakītis pats izdomāja lāci apsaukāt,Lapsa kūmiņš, regulāri kūda!
Un muļķa zaķītis ēd mežmalā zaķskābenes, un nemaz nenojaus, ka šie gaļu,! :)

bushmans, 9.oktobris 2015, 12:30[/quote]

Skaisti teikts :)
9.oktobris 2015, 15:02 | links
 
patiesībā zaķīts sēž savā nekurinātajā būdiņā, ietinies 3 segās... pabāž purniņu, nokliedz - lāci, Tu esi cūka! tad pie sevis murmina - ko es pateicu, kāpēc pateicu, kas es vispār esmu... un atkal paslēpjas...

daddy_j, 9.oktobris 2015, 12:05[/quote]


..tik ne jau zakītis pats izdomāja lāci apsaukāt,Lapsa kūmiņš, regulāri kūda!
Un muļķa zaķītis ēd mežmalā zaķskābenes, un nemaz nenojaus, ka šie gaļu,! :)
9.oktobris 2015, 12:30 | links
 
Tikai krievijā 10x100grami ir litrs. Pārējiem sanāk kilograms. :)

urmaas, 9.oktobris 2015, 12:09



:DDDDD labais:DDD
9.oktobris 2015, 12:11 | links
 
Stāv krievu lācis ,pieskrien LV zaķītis un ar kāju lācim pa dirsu .... un tā daudz reizes.

Bralitis, 9.oktobris 2015, 11:51

Toč pīpētāji - optimisti...
patiesībā zaķīts sēž savā nekurinātajā būdiņā, ietinies 3 segās... pabāž purniņu, nokliedz - lāci, Tu esi cūka! tad pie sevis murmina - ko es pateicu, kāpēc pateicu, kas es vispār esmu... un atkal paslēpjas...

daddy_j, 9.oktobris 2015, 12:05



Vēl precīzāk Dady :)))
9.oktobris 2015, 12:10 | links
 
Tikai krievijā 10x100grami ir litrs. Pārējiem sanāk kilograms. :)
9.oktobris 2015, 12:09 | links
 
bet tikai uz vecumu sāku saprast savas kļūdas...

kutis, 9.oktobris 2015, 11:42

Es gan nevienu kļūdu nenožēloju! Ja nu vienīgi tās,par kurām es tagad domāju aptuveni šādi: Bļin,nu ko es toreiz tā nobremzēju-viņa taču reāli deva mājienus,un 100% būtu nākusi ,ja es nebūtu tāda bremze un to piedāvātu

raihs, 9.oktobris 2015, 12:02


Raih bet man ir pilnīgi pretēji. Apm tā: "Bļin ,nafig es domāju toreiz ar galviņu ne ar Galvu !!":))
9.oktobris 2015, 12:09 | links
 
bet tikai uz vecumu sāku saprast savas kļūdas...

kutis, 9.oktobris 2015, 11:42

Es gan nevienu kļūdu nenožēloju! Ja nu vienīgi tās,par kurām es tagad domāju aptuveni šādi: Bļin,nu ko es toreiz tā nobremzēju-viņa taču reāli deva mājienus,un 100% būtu nākusi ,ja es nebūtu tāda bremze un to piedāvātu

raihs, 9.oktobris 2015, 12:02



Tas nozīmē ka neesi vēl vecs un enerģijas pilns, tā turpināt ;))
9.oktobris 2015, 12:08 | links
 
Jā,jā-atradies lielais krievu sapratējs.Krievi paši sevi nesaprot,kur nu vēl kāds cits. Viņus var sākt mēģināt saprast tikai izdzerot kādu litru ļergas. Es 100% par tālu draugu, nevis par mērkaķi ar granātu tepat aiz Zilupes
9.oktobris 2015, 12:06 | links
 
Stāv krievu lācis ,pieskrien LV zaķītis un ar kāju lācim pa dirsu .... un tā daudz reizes.

Bralitis, 9.oktobris 2015, 11:51


Toč pīpētāji - optimisti...
patiesībā zaķīts sēž savā nekurinātajā būdiņā, ietinies 3 segās... pabāž purniņu, nokliedz - lāci, Tu esi cūka! tad pie sevis murmina - ko es pateicu, kāpēc pateicu, kas es vispār esmu... un atkal paslēpjas...
9.oktobris 2015, 12:05 | links
 
Tiko izlasīju krievu humoriņu. Latviski skan tā :

" Vismaz vienu reizi 100 gados kāds izaicina Krieviju uz kautiņu lai pats dabūtu pa purnu .... un lai atkal mierīgi dzīvotu nākamos 100 gadus līdz nākamajam kautiņam. "
9.oktobris 2015, 12:04 | links
 
Tad Raih pasaki kā lai es kā saprātīga būtne domāju un nostājos kāda pusē ja viena puse ir konkrēta bet otra neko nevar pateikt izņemot to ka viss notiek demokrātijas vārdā .

Bralitis, 9.oktobris 2015, 10:51

un vēl pie visa iepriekšteiktā jāņem vērā, ka "labā puse" parasti "uzmet" savus partnerus, kad tie vairs nav vajadzīgi. Tā notika ar talibaniem, tā notika ar Huseinu, tā notika ar Kadafi, tā ... , nē ar mums tā nevar notikt, vai ne Raih? ;)

daddy_j, 9.oktobris 2015, 11:09
Vēl viens kakis! NAV AMĪŠI LABI,cik to var teikt? Un viņi ļoti labi to nodemonstrēja 90ajos arī pret mums,kad vajadzēja atzīt LV neatkarību! Reāls nesmuks uzmetiens! Bet lasi tekstu zemāk,kāpēc es uzskatu,ka tas ir KRIETNI labāks ļaunums no iespējamiajiem

raihs, 9.oktobris 2015, 11:12


Ms Raihs tas turpināsies tik ilgi ,kamēr ari Jums pieleks šeit nav krievu atbalstītāju (fanātiķu)bet ir cilvēki kas saprot ka zinamu ienaidnieku ir vieglāk saprast neka talu draugu.
9.oktobris 2015, 12:02 | links
 
bet tikai uz vecumu sāku saprast savas kļūdas...

kutis, 9.oktobris 2015, 11:42


Es gan nevienu kļūdu nenožēloju! Ja nu vienīgi tās,par kurām es tagad domāju aptuveni šādi: Bļin,nu ko es toreiz tā nobremzēju-viņa taču reāli deva mājienus,un 100% būtu nākusi ,ja es nebūtu tāda bremze un to piedāvātu
9.oktobris 2015, 12:02 | links
 
Brālīt, tu kaut ko smagu pīpē.. "..Krievs mūs nav pasludinājis par ienaidnieku cik zinu ,bet mēs gan - netieši .."

mjuniors, 9.oktobris 2015, 11:21


Krievs ir pateicis kaut vienu reizi ka Latvija rada briesmas Krievijas Federācijai ?? Viņi tikai ālējas par krievvalodīgo apspiešanu LV . Mūsu prezidents gan ir pateicis ka Krievija ir drauds Latvijai . vai ne tā ? Militārajā terminoloģijā to sauc par uguns izsaukšanu uz sevi. Nafig mums tas vajadzīgs? Tev kā īstam Latvietim pateikšu tēlaināk : stāv krievu lācis ,pieskrien LV zaķītis un ar kāju lācim pa dirsu .... un tā daudz reizes . Kāpēc mums jāprovocē krievija,un pie tam regulāri ?? vai mums to vajag?

Bralitis, 9.oktobris 2015, 11:36
Nosaukt LV par reālu draudu krievijai? Ar iedzīvotāju attiecību 1:100? Ar ieroču arsenālu 1:1000? To par krievu propogandas speci nespēj sabrūvēt:)

raihs, 9.oktobris 2015, 11:44


Tāpēc jau minēju to piemēru ar lāci un zaķi :)))))
9.oktobris 2015, 11:51 | links
 
Skaisti , kautkas padzests kaut kas nācis klāt ,viss notiek.
Katram savs redzējums uz pasaules notikumiem . Gribēju tik pajautāt , vai kāds ir padomājis par to kas notiks kad krievi tiks galā ar Irakas teroristiem,kads bus tturpinājums.
Varbūt pieteiks karu visiem tiem kas uzskata ka krievija ir ienaidnieks .

plesigais, 9.oktobris 2015, 11:15


Plēsigais kā politinformators varu pateikt uz 99% ka nākamā būs Afganistāna . Tas jau tagad ir vistiešākais drauds Krievijai. Tur jau pie Krievu robežas ir liela čupa ar isl.valsts karavīriem . Krievam ir zibenīgi jārīkojas Sīrijā. Divās frontēs viņiem būs ļoti grūti. amīšu vietā es tagad afgāņu teroristus apgādātu ar līdzekļiem lai fiksi destabilizētu krievu spēkus divās frontēs. Krievu vietā es ieteiktu jau tagad palaist dažus peršingus uz afgāņu islāma valsts bāzēm. Pats tikmēr skatīšos notikumu attīstību :)))
9.oktobris 2015, 11:49 | links
 
Arī es biju jaunībā ambīcīju pilns bet tikai uz vecumu sāku saprast savas kļūdas un labprāt atvainotos tiem kurus uzskatīju par nepareizi domājošiem bet diemžēl viņu vairs nav un mana apskaidrība nesniedz man gandarījumu jo redzu visas tās pašas kļūdas jaunajos un tas ir bēdīgi ka to jāpiedzīvo no paaudzes paaudzē.

kutis, 9.oktobris 2015, 11:42


Tas nozīmē, ka vajag ar visiem sadirsties, kamēr esat jauni, jo kad būsiet veci kā mēs, tad būs par vēlu - gan negribēsies to darīt, gan oponenti viņā saulē...
9.oktobris 2015, 11:47 | links
 
Brālīt, tu kaut ko smagu pīpē.. "..Krievs mūs nav pasludinājis par ienaidnieku cik zinu ,bet mēs gan - netieši .."

mjuniors, 9.oktobris 2015, 11:21


Krievs ir pateicis kaut vienu reizi ka Latvija rada briesmas Krievijas Federācijai ?? Viņi tikai ālējas par krievvalodīgo apspiešanu LV . Mūsu prezidents gan ir pateicis ka Krievija ir drauds Latvijai . vai ne tā ? Militārajā terminoloģijā to sauc par uguns izsaukšanu uz sevi. Nafig mums tas vajadzīgs? Tev kā īstam Latvietim pateikšu tēlaināk : stāv krievu lācis ,pieskrien LV zaķītis un ar kāju lācim pa dirsu .... un tā daudz reizes . Kāpēc mums jāprovocē krievija,un pie tam regulāri ?? vai mums to vajag?

Bralitis, 9.oktobris 2015, 11:36

Nosaukt LV par reālu draudu krievijai? Ar iedzīvotāju attiecību 1:100? Ar ieroču arsenālu 1:1000? To par krievu propogandas speci nespēj sabrūvēt:)
9.oktobris 2015, 11:44 | links
 
Es jau daudzus gadu desmitus vēl no dzelzs aizkara laikiem ziņas salīdzinu no visiem iespējamiem avotiem un esmu nācis pie slēdziena ka patiesa ziņa ir tā kuru pasniedz vienādi gan sarkanie gan dzeltenie gan melnie un baltie bet kur sākas atšķirības tur sākās politiskās spēlītes jeb nekompetence.
Ja par lielvalstīm tad tās jau no sākta gala ir meklējušas placdarmus kur realizēt novecojošo un noprovēt jauno tehniku, īpaši izdevīgi ja ir kas par to maksā.
Ja tiks izgudrots ierocis kurš100%trāpīs mērķī un nekad neatteiks darbībā būs divi varianti vai nu iestāsies miers vai arī pilnīga iznīcība. Viss būs atkarīgs no vareno saprāta robežām un ambīcijām. Lūk tāds ir mans skatījums ļoti daudzu gadu garumā.
Kur virmo emocijas un ambīcijas tur patiesību tikai meklē.
Centieties izturēties pret oponentu tā kā vēlētos lai izturas pret jums un diskusijas ritēs raitāk un bez naida izpausmes.
Nav tā dzīvīte tik gara ja pat izdodas nodzīvot visu atvēlēto laiku un vecums pienāk daudz ātrāk nekā jaunībā liekas.
Arī es biju jaunībā ambīcīju pilns bet tikai uz vecumu sāku saprast savas kļūdas un labprāt atvainotos tiem kurus uzskatīju par nepareizi domājošiem bet diemžēl viņu vairs nav un mana apskaidrība nesniedz man gandarījumu jo redzu visas tās pašas kļūdas jaunajos un tas ir bēdīgi ka to jāpiedzīvo no paaudzes paaudzē.
9.oktobris 2015, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager