Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vai tiešām vienīgais, kas mums lemts, ir izdomāt, kurš no lielajiem mūs mazāk sāpīgi drāzīs???

eldorado, 9.oktobris 2015, 01:43


Vienkārši iebāzt galvu smiltīs (ne mana cūka, ne mana druva) arī nevar, vājākā vieta - dibens paliek ārā...tad jau arī vazelīna burciņa blakus jānoliek...
9.oktobris 2015, 09:07 | links
 
tik internata principu neviens nav atcēlis!
=Mamma ir tālu bet tas vecākās klase razbainieks te pat blakus! un autoritati viņa acīs neiemantot sūdzoties mammai,,,=
9.oktobris 2015, 08:53 | links
 
Un protams,ka arī mums stumj batonus ausīs-kurš gan to nesaprot! Atliek tikai pasam visu izvērtēt un tikt pie sava viedokļa. Personiski savu viedokli esmu teicis jau n-tās reizes- abas lielvaras ir mēsli, bet ja Latvijai ir jāizvēlas viens tiem(un jāizvēlas ir!) , tad 100% labāk būt kopā ar pasaules līderi,nevis ar pasaules parašu.
9.oktobris 2015, 08:38 | links
 
Bralitis,Tu man liekas te viens no prātīgākajiem diskutētājiem.Nemeties nevienu valsti aizstāvēt ar putām uz lūpā,kā daži auseklīši.

edvinss, 8.oktobris 2015, 23:28

Redz,kā nu katrs dzird to objektivitāti. Bračka VIENMĒR šajā forumā ir bijis tikai un vienīgi prokrievisks! Un nekad ne savādāks! Viņš ir tieši tāds pats kā krievu tv kanāli-kad tur nopietniem ,zinošiem ģīmjiem sāk runāt visi tie "speciālisti",tad tu cilvēks pēc desmit minūtēm jau sāc aizdomāties par citplanētiešu esamību, par vēsturiskiem trīsmetrīgiem cilvēkiem,ka īstenībā Ķīnas mūri būvējuši krievi, ka pasaulē nevienai nācijai nav ne desmitdaļas no krievu nācijas ģenialitātes,utt. Speciālisti tur ir visi-dažādu institūtu direktori, superģenerāļi,starpautisko pētījumu centru dadītāji,utt. Un tas nekas,ka tādu institūtu vispār nav,vai tajos ir viens cilvēks,tobiš tas pats "speciālists". Bet viss taču izklausās tik pārliecinoši! Tieši šāds ir arī bračka! Dobrotnaja psrs praporu skola!
9.oktobris 2015, 08:33 | links
 
Gribu vērst "pareizo" zinu vērotāju uzmanibu uz pāris momentiem!
Ziņas ir ziņas, sausi fakti, bet mūsu ziņas ir pilnas ar interpretācijam, ar "pareizā" viedokla veidošanu apziņā.
Nezinu, vai tās 4 raķetes trapija vai netrapija, bet "pareizajās" zinās raksta apm tā: =... nezinams avots, kurs vēlejās palikt anonims iformēja, ka tā varētu būt=! Bet no krievu puses, ka viss notikās ir konkrēts ģenerālis, kurš dabūs iekšās, ja tā nav !!
Pat, ja ta izradīsies pīle,,nu nekas kļūdijamies, bet bet smakucis palaists !
Tieši tāpat visadu, pat augsti stavošu amatpersonu izteikumos pārāk daudz dzirdam tadus dīvainus vārdus, kā : neizskatās, nez vai, varētu būt (bet varētu arī nebūt) drosi vien,utt utjp....!
Tieši tas pat, ja tā nav taisniba,,,,tak nebija apgalvojuma, bija šie glābjošie vārdiņi :)))
Reku, tas pats mūsu bankas prezidents, neaizvietojamais finansu experts teica: ...Vienīgā izeja Grieķijai ir izstāšanās no eurozonas! Ne nu izstājas nekā,,bet experts palika :)
Ceru ka, sapratāt domu!
Ja, un vēl, es ta saprotu, ka jebkura lielvalsts dara visu, lai palielinātu savu ietekmi reģionā, pasaulē kopumā, Krievija un ASV !
9.oktobris 2015, 08:00 | links
 
Un, džeki, to retoriku vajadzētu lietot maigāku. Ja pašam viedoklis atšķiras, nav obligāti rādīt uz citu ar resnu, netīru pirkstu un aurot, ka tas ir pilnīgs idiots. Viedokļiem un cilvēciskajām domām ir jāatšķiras un tas pat ir labi, neesam jau nekādas amēbas.
9.oktobris 2015, 05:57 | links
 
Starp citu, Jens Zvirdgrauds ir VL/TB/LNNK biedrs, savulaik pat kandidējis Saeimas vēlēšanās, tagad strādā par kaut kādu konsultantu Briselē. Tātad viens no tā sauktajiem nacionāļiem.
Vispār man riebj pašreizējais (viņu veidotais) iedalījums - kas nav kopā ar Nacionālo apvienību, tas vairs nav īstens nacionālis.
Kā tur rakstīja Krivade? Bļ......, atpizģīditie.
Esmu VAK biedrs kopš 1987. gada, mēs rīkojām protestus jau tad, kad nebija dibinātas ne LNNK (88.g.), ne Tautas fronte (89.), bet Dzintars ar Dombravu vispār vēl diviem večiem kulēs šūpojās. Esmu nacionāli domājošs cilvēks un patriots, tikai daudzās jomās man Nacionālās apvienības gājieni nav pieņemami, jo tie vienkārši ir stulbi, vai domāti viņu pašlabumam (partejiskajam).
9.oktobris 2015, 05:54 | links
 
ūja, ūja.... ko dalat?
Lielie mazos nekādā vērtē nekad nav turējuši un neturēs, it sevišķi, kad resursi iet mazumā, cilvju skaits vairumā utttt.
MAn visvairāk kremt, ka mūsu ir ļoti maz un tas pats mazums nevar/negrib SAVĀ zemē ieaugt, tā vietā skraidam un meklējam baltu, sarkanu, melnu vazelīnu... Vai tiešām vienīgais, kas mums lemts, ir izdomāt, kurš no lielajiem mūs mazāk sāpīgi drāzīs???
9.oktobris 2015, 01:43 | links
 
CNN man fonā visu dienu.

Bralitis, 8.oktobris 2015, 23:25

šito pasaciņu stāsti savai omei, tu esi tipisks piemērs (tavi teksti) kā atvērtu muti klausies un par svētu patiesību uztver katru krievu tv vai preses murgojumu ;)
Lūk "tavs" C N N

Sulla, 8.oktobris 2015, 23:56


Tu smagi maldies par mani Sulla. Nemaz tu mani nezini un diez vai man to vajag . Bildes albumā gan tev smukas.Ja domas tev būtu kā tavas bildes tad varbūt pat vērts būtu ar tevi diskutēt . Pagaidām tevī pārāk daudz naida vēl un augstprātības.
9.oktobris 2015, 00:51 | links
 
CNN man fonā visu dienu.

Bralitis, 8.oktobris 2015, 23:25


šito pasaciņu stāsti savai omei, tu esi tipisks piemērs (tavi teksti) kā atvērtu muti klausies un par svētu patiesību uztver katru krievu tv vai preses murgojumu ;)
Lūk "tavs" C N N
8.oktobris 2015, 23:56 | links
 
plesigais,vienkārši viņi nesaprot laisties jau tagad lapās vai vel pagaidīt.

edvinss, 8.oktobris 2015, 23:42


Jeb vienkārši vairs nezin uz kurieni , ja sāksies kas nopietns .
8.oktobris 2015, 23:47 | links
 
Bralitis,Tu man liekas te viens no prātīgākajiem diskutētājiem.Nemeties nevienu valsti aizstāvēt ar putām uz lūpā,kā daži auseklīši.

edvinss, 8.oktobris 2015, 23:28

Mankurt, ko interesanti aizstāvi tu!?
8.oktobris 2015, 23:44 | links
 
plesigais,vienkārši viņi nesaprot laisties jau tagad lapās vai vel pagaidīt.
8.oktobris 2015, 23:42 | links
 
četras uz Sīriju tēmētas Krievijas raķetes trāpījušas Irānā
ko tur bratans teica, 3 m precizitāte? :)

Un tikai šovakar šie uzzin ka nokritušas tur.
Un kā jau Bralīts teica,noteikti būs uz skolas vai bērnudārza.
8.oktobris 2015, 23:38 | links
 
Tāpēc, ka Brālītim vislabākie informācijas avoti.
Re, kur ir vēl:

http://uzoranet.livejournal.com/2053414.html
8.oktobris 2015, 23:29 | links
 
Bralitis,Tu man liekas te viens no prātīgākajiem diskutētājiem.Nemeties nevienu valsti aizstāvēt ar putām uz lūpā,kā daži auseklīši.
8.oktobris 2015, 23:28 | links
 
mazāk skaties krievu tv :) citādi skatos jau galīgs ķīselis smadzeņu vietā.

Sulla, 8.oktobris 2015, 23:08

CNN man fonā visu dienu. Un galīgi neiet kopā ar ziņām panorāmā.Kā tad to man izskaidrosi ?

Bralitis, 8.oktobris 2015, 23:25

Varbūt ar tulkošanu tā pašvakāk iet!? :DD saprotami, za kavo ti baļejiš..
8.oktobris 2015, 23:26 | links
 
mazāk skaties krievu tv :) citādi skatos jau galīgs ķīselis smadzeņu vietā.

Sulla, 8.oktobris 2015, 23:08


CNN man fonā visu dienu. Un galīgi neiet kopā ar ziņām panorāmā.Kā tad to man izskaidrosi ?
8.oktobris 2015, 23:25 | links
 
mazāk skaties krievu tv :) citādi skatos jau galīgs ķīselis smadzeņu vietā.
8.oktobris 2015, 23:08 | links
 
Nafta lēnām pēdējās 3 dienas aug cenā. Kas priecē, mazāk autiņu būs uz ielām, savādāk pēdējie 2 mēneši ir murgs uz ceļiem.
Amerikāņi ar krieviem ir iesaistīti visos karos un nemieros. Vienus rīko, citos taisa ieroču biznesu. Tā ka miers uz šīs zemes nebūs vairs nekad. Ar to arī jārēķinās un jābūt gataviem, ka kādu dienu tas varētu arī mūs skart, ptu, ptu, ptu.
8.oktobris 2015, 23:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager