Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
uldens2 [22m]: pateikties tagad par rutenija 106 devu...Plus vēl Lukašenko ar radiāciju no AES pabaros... Nu kā tu cilvēks nekļūsi par naciķi? Nu parādiet man vienu normālu slāvu valsti!

raihs, 24.novembris 2017, 19:45
visticamak ka to AES nekad nepabeigs,uz doto bridi neviens isti neizrada velmi pirkt no viņiem elektroenerģiju.Visa pasaule pamazām pariet uz saules un vēja un viļņu enerģiju.
24.novembris 2017, 19:51 | links
 
Klausos ziņas par mūsu nu jsu otrajām zelta medaļām un raudāt gribas- KĀDAS emocijas Latvijai ir atņemtas! Tagad ta ko- formalitāte ar rūgtuma garšu... Varbūt vismaz vīri pie normāla piķa tiks... Nu kā lai ne-neieredzam to melu un agresijas lielvalsti?

raihs, 24.novembris 2017, 19:20


Jā šovakar es atkorķēju dārgu breņģiku, tiešām prieks! Bet visvairāk riebj to dažu, pat mūsējo muldēšana ka nav pamata, viss uzpūsts, viena cilvēka fantāzija. Jopcik izmeklēšana ir notikusi pamatīga, pierādījumu gūzma, simtiem samainītu mizal trauku ar svešu cilvēku dns. Tie murmuļi nekautrējās savu bābu urīnu nomainīt pat ar vīriešu!
24.novembris 2017, 19:49 | links
 
uldens2 [24.11.17]: pateikties tagad par rutenija 106 devu...
Plus vēl Lukašenko ar radiāciju no AES pabaros... Nu kā tu cilvēks nekļūsi par naciķi? Nu parādiet man vienu normālu slāvu valsti!
24.novembris 2017, 19:45 | links
 
Klausos ziņas par mūsu nu jsu otrajām zelta medaļām un raudāt gribas- KĀDAS emocijas Latvijai ir atņemtas! Tagad ta ko- formalitāte ar rūgtuma garšu... Varbūt vismaz vīri pie normāla piķa tiks... Nu kā lai ne-neieredzam to melu un agresijas lielvalsti?

raihs, 24.novembris 2017, 19:20


pazuda iepriekšējais citāts.

Nav jāieredz vai jāmīl. Man tas viss pasākums liekas diezgan aizdomīgs. Viss iespējamais tiek darīts tikai lai mēs neieredzētu. Piliens pa pilienam un tad var iet krusta gājienā galvas raut nost. Scenārijs pārāk aizdomīgs. Ja ir vainīgi tad jāatbild ja nē -tad lieta jāskata tiesiskā ceļā.
24.novembris 2017, 19:44 | links
 
Mentus vajag sist . Labs ments ir .... ments .

Ja pa nopietno - nav ko moralizēt. Tā būs puikas dzīve.Ja smadzenes nostāsies vietā tad ies normālu ceļu ja nē tad būs papildinājums bandītu rindām. Tikai pārāk agri zem lupas jau ticis - jau traips biogrāfijā kuru nomazgāt vairs nevar.
24.novembris 2017, 19:37 | links
 
Ta :) !
Izradas vel divi vienaldzigie ;) !

Raiham vienalga kas notiek , galvenais OKUPACIJA un KRIEVI ;) !

SMIDZI !
1) Es zinu kas notiktu ja policis butu tikai roku pacelis !

2) Neviens berns par moralo kropli ( savadak nevar nosaukt ) nepiedzimst ! Par tadiem viņus pataisa vecaku bezatbildiba un sabiedribas vienaldziba !

3) nu tad varbut atveram acis un sakam rikoties lai tadi "berni" nakotne nevazatos pa ielam un neapdraudetu Tavus un manus tuvos cilvekus ?

plesigais, 24.novembris 2017, 15:21Cik bāreņus jau esi adoptejis???Jeb māki tikai tukši piepļutit internetu????

uldens2, 24.novembris 2017, 19:19

Daudz!!!! 6 kazas, 8 vistas, 1 gaili ! :DDD :DDD :DDD
24.novembris 2017, 19:33 | links
 
Klausos ziņas par mūsu nu jsu otrajām zelta medaļām un raudāt gribas- KĀDAS emocijas Latvijai ir atņemtas! Tagad ta ko- formalitāte ar rūgtuma garšu... Varbūt vismaz vīri pie normāla piķa tiks... Nu kā lai ne-neieredzam to melu un agresijas lielvalsti?

raihs, 24.novembris 2017, 19:20
varam tiem jobanajiem vateņiem pateikties tagad par rutenija 106 devu.Ar černobiļu bij par maz laikam.
Tos jobanos krievu činovnikus ar visām ģimenem vajadzetu tagad aizutit uz čeļabinsku lai bauda savus korupcijas augļus
24.novembris 2017, 19:28 | links
 
Sākumā ar nodomāju, cietums un izolācija. Bet tam čalītim tik 15 gadi. Vēl viss ir labojams un cietums tikai nostiprinās šo nepareizo ceļu. Tādēļ, tikai un vienīgi piespiedu darbs un stingra audzināšana.

mjuniors, 24.novembris 2017, 17:08

čalis jau ir arstejies psihenē,šitas gadijums nav glabjams,nakotnē kadu noslepkavos
24.novembris 2017, 19:23 | links
 
Klausos ziņas par mūsu nu jsu otrajām zelta medaļām un raudāt gribas- KĀDAS emocijas Latvijai ir atņemtas! Tagad ta ko- formalitāte ar rūgtuma garšu... Varbūt vismaz vīri pie normāla piķa tiks... Nu kā lai ne-neieredzam to melu un agresijas lielvalsti?
24.novembris 2017, 19:20 | links
 
Ta :) !
Izradas vel divi vienaldzigie ;) !

Raiham vienalga kas notiek , galvenais OKUPACIJA un KRIEVI ;) !

SMIDZI !
1) Es zinu kas notiktu ja policis butu tikai roku pacelis !

2) Neviens berns par moralo kropli ( savadak nevar nosaukt ) nepiedzimst ! Par tadiem viņus pataisa vecaku bezatbildiba un sabiedribas vienaldziba !

3) nu tad varbut atveram acis un sakam rikoties lai tadi "berni" nakotne nevazatos pa ielam un neapdraudetu Tavus un manus tuvos cilvekus ?

plesigais, 24.novembris 2017, 15:21
Cik bāreņus jau esi adoptejis???Jeb māki tikai tukši piepļutit internetu????
24.novembris 2017, 19:19 | links
 
Kāds varētu uzrakstīt Salavecim vēstuli, lai kādai savdabīgai personai noliek zem eglītes latviešu valodas mācību grāmatu pamatskolām. Divos teikumos 14 kļūdas - ar tādām zināšanām uz 5.klasīti nepārceltu. Otrgadnieks kā amen.

Makatanav, 24.novembris 2017, 17:02


Kartejais tupaks ( svitrots un labotam ticet ;) ! )
Kas savu vienaldzibu slepj aiz rupjibas ! ;)
24.novembris 2017, 17:20 | links
 
Īstās čakras atvērsies, kad uz galda starp puņķainām salfetēm mētāsies pustukšs 0.7 litru tilpuma duļķains šķidrums. Actiņas mirdzēs un pirksteļi trīcēs. Gaidam. Ir taču pieGdiena! :)
24.novembris 2017, 17:16 | links
 
Oi oi oi cik viens te ir augstas domas par sevi ;) !

Informativa higena ! ? ;)

Neko nenozimejoši škandali _ nu tur piekava policistu _ nu apmiza brivibas pieminekli _ nu noplesa valsts karogu _ _ _ ! Fi kaut kada figņa !
Viens karogs vairak vai mazak , kaut kads policis ar kaju pa muli dabuja :( ! E ko Jus te ņematies , GALVENAIS ko krievs sadarijis , galvenais ka AR MANI tas nenotika ! ! !

Cik vienkarši un bezatbildigi !

Pareizi daži raksta neta _ ASV par pieskaršanos policistam _ arests un sudi uz visu mužu ! Pameģinatu kads uzmizt uz BIG BENA _ ar zobirstiti mazgatu visu ! ;)
Vai Brisele noplestu eiro karogu _ _ _ !

Tikai mums Latvija _ _ _ :( !
24.novembris 2017, 17:15 | links
 
Sākumā ar nodomāju, cietums un izolācija. Bet tam čalītim tik 15 gadi. Vēl viss ir labojams un cietums tikai nostiprinās šo nepareizo ceļu. Tādēļ, tikai un vienīgi piespiedu darbs un stingra audzināšana.
24.novembris 2017, 17:08 | links
 
Kāds varētu uzrakstīt Salavecim vēstuli, lai kādai savdabīgai personai noliek zem eglītes latviešu valodas mācību grāmatu pamatskolām. Divos teikumos 14 kļūdas - ar tādām zināšanām uz 5.klasīti nepārceltu. Otrgadnieks kā amen.
24.novembris 2017, 17:02 | links
 
Jā, par lietu - ir informativā higiena. Sist tādus, kas vazā neko nenozīmējošus skandālus. Visi saņems, kas pēc likuma pienākas. Kāds šobrīd drudžaini meklē attaisnojumu - kas tas par tēlu policijā, kāpēc viņš bija viens? Jaunnedēļ nācija(vai vismaz izcili tās pārstāvji) būs šokā un tauta izmisumā jau par kaut ko citu, nu bet noteikti tikpat nozīmīgu. Svarīgi nav incidenti un notikumi, bet gan tendences un procesi.
24.novembris 2017, 16:48 | links
 
Oi es nevaru! Kurš vēlas būt ar to pajoli personīgi pazīstams? Kurš vēlas uzturēt diskusiju ar tik savdabīgu personu? Ja forums būtu noslēgta telpa 3. stāvā, kāds šobrīd lidotu ārā pa logu applausu un ovāciju pavadīts.
P.S. gandrīz aizmirsu - danujopta, danunah, nucikvar!
24.novembris 2017, 16:35 | links
 
Plus par sodu es ari nepiekritu , labi tur sodit vecakus bet ja nav , nosacito !
BET SODIT TOS KAS PIEĻAVA , direktori , skolas dežuranti , klases audzinataju , un TOS kas apkart smejas ! Visus kas redzeja kas notiek bet neko nedarija lai noverstu !
Ta pati skolas dežurante(s) _ skola piedzeries pusaudzis _ un ? ? ?

plesigais, 24.novembris 2017, 15:38

Vecais ākst, taču aizbrauc uz to skolu, paskaties kas tur notiek un noskaidro, pie reizes noskaidro ģimenes apstākļus tam pusaudzim, utt.
ko tu ņemies!

shmidzis, 24.novembris 2017, 15:40


Smidzi !
Atļaušos pajautat ;) !
Ko Tu par mani zini personigi ?
Tu zini cik bernus esmu uzaudzinajis ( un cik ir mani un cik ir bijuši sveši ) ?
Tu zini kur esmu stradajis un ko darijis ?
Nu tad savu nicinajumu paturi pie sevis _ gribi uzturet diskusiju _ uzvedies adekvati !
Tava apsaukašanas tikai norada uz to ka esi par stulbu lai ko nopietnu iebilstu !
24.novembris 2017, 15:59 | links
 
Ta :) !
Izradas vel divi vienaldzigie ;) !

Raiham vienalga kas notiek , galvenais OKUPACIJA un KRIEVI ;) !

SMIDZI !
1) Es zinu kas notiktu ja policis butu tikai roku pacelis !

2) Neviens berns par moralo kropli ( savadak nevar nosaukt ) nepiedzimst ! Par tadiem viņus pataisa vecaku bezatbildiba un sabiedribas vienaldziba !

3) nu tad varbut atveram acis un sakam rikoties lai tadi "berni" nakotne nevazatos pa ielam un neapdraudetu Tavus un manus tuvos cilvekus ?

plesigais, 24.novembris 2017, 15:21

Plēsigais – tu stulbs?
1. Diemžēl ir arī bērni, kas dzimst ar visādām garīgām kaitēm.
2. Alkoholiķu/narkomānu bērni – tie kas dzivojuši alkānu ģimenēs un turpina tur dzīvot, vai ir nonākuši bērnunamā..

plēsīgais – parādi ka neesi vienaldzīgs un tukša pļutītājs, ej pastrādā tāda iestādē un iemāci tiem bērniem uzvesties!

shmidzis, 24.novembris 2017, 15:31


O ;) ! Cik vienkarši _ alkanu ģimene piedzima sicis jau ar tieksmi kadu piekaut vai prostitutai _ sicis ar tieksmi uz sex vardarbibu ! ;)
Super ;) ! Vai ne ?
Raihs ar problemam kaujoties nevar gulet aiziet bez puslitra ugunsudens _ tatad visi sikie _ arprats ? SLEPKAVAS nakotne ? ? ?

Smidzi beidz domat stereotipiski !
24.novembris 2017, 15:48 | links
 
Plus par sodu es ari nepiekritu , labi tur sodit vecakus bet ja nav , nosacito !
BET SODIT TOS KAS PIEĻAVA , direktori , skolas dežuranti , klases audzinataju , un TOS kas apkart smejas ! Visus kas redzeja kas notiek bet neko nedarija lai noverstu !
Ta pati skolas dežurante(s) _ skola piedzeries pusaudzis _ un ? ? ?

plesigais, 24.novembris 2017, 15:38


Vecais ākst, taču aizbrauc uz to skolu, paskaties kas tur notiek un noskaidro, pie reizes noskaidro ģimenes apstākļus tam pusaudzim, utt.
ko tu ņemies!
24.novembris 2017, 15:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager