Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bracka,kaut ko dabuji Gaujā
30.decembris 2017, 22:19 | links
 
shmidzis [0:03]: Docents [Vakar]: Bet par to kā dzīvojam bez krieviem, bet draudzīgajā un pareizajā ES :
http://m.nra.lv/ekonomika/latvija/232825-lielaka-dala-latvijas-iedzivotaju-situaciju-valsti-verte-ka-sliktu.htm?utm_campaign=inboxlvNews&;;;utm_medium=button&utm_source=inboxlvŪdensgalva, kamēr civilizētā pasaule attīstijās, Latvija okupācijas laikā stagnēja un degradējās utainās krievijas apskāvienos, 90. gados mės sākām ar 20-30 gadu atpalicību, loğiski, ka to visu nevar sakārtot tik īsā laikā, gan cilvēku prātus, gan tautsaimniecību. Ir jāmainās cilvēkiem, jăizsprāgst sovokiem, tad arī viss ātrāk notiks.Tu par to izsprākšanu par sevi? Laikam tā stagnējošā domāšana tev dziļi iesēdusies. Latvijas valstij vai tad bija pēc pirmā pasaules kara vajadzīgi 50 gadi lai uzplauktu ? Tu laikam ne tās vēstures grāmatas esi lasījis, pajautā raiham cik labi līdz 40jam Latvijā labi viss bija.
:DDD

Docents, 30.decembris 2017, 09:21
O jā,cirvis kaut ko atkal meģina argumentet,tikai aizmirst ka visa eiropa pagajuša gadsimta sakumā bij karu un revoluciju nomocita.Visiem bij lidziga starta pozicija un konkurence,kā ari nebij tik ļoti atkariga no tehnoloģijam,pietika audzet daudz govis un graudus.
30.decembris 2017, 20:07 | links
 
Andri,piekrītu.Man prieks ,ka tavu jautājumu biju pareizi sapratis...)
Cik tad zanderu vai leidaķu šodien nokāvi?
Man šodien plnīga haļava sanāca,mājās sēžot siltās čībiņās tiku pie smuka 2kg zandera.Čoms šodien Daugavā neslikti atvilkās...
30.decembris 2017, 19:13 | links
 
Labvakar, Toni!
Paldies, cope kā vienmēr brīnišķīgi. Ari zivis jau notīrītas, laiks pirtiņai :)
Man jau likās ka nesapratīsi jautājumu. Kāmēr doma nav publiski izteikta, to var iespaidot dažādi apstākļi. Tajā brīdī kad doma ir izteikta, tā var patikt-nepatikt, tai var piekrist nepiekrist. Un tāpēc tavs "Cik noprotu,tu esi valsts sistēmas ierēdnis" ir absolūti lieks. Es par cilvēkiem spriežu pēc viņu paustajām domām, pēc viņu darbiem nevis pēc sociālā statusa :)
30.decembris 2017, 19:04 | links
 
Tā iet, ka cilvēks ne santīma valsts budžetā nekad nav ieskaitījis. Tik cik vaidēt, cik viss slikti, to gan labi māk. Šķibo žakešu un kartona cīsiņu štancētāju paaudze...
30.decembris 2017, 18:47 | links
 
Šitāds palags un tas nabags pat nesaprata ko viņam prasīja. Vai no dzīvības-nāves viedokļa ir svarīgi, kurš ielika pamuļķim ar ķieģeli pa pakausi? 1. Vecmāmiņa? 2.Brašs jaunēklis? 3. Jaungvinejas papuass? Vai vecmāmiņas gadījumā pamuļķis ir mazāk beigts? Vai vides ietekmes dēļ papuass ir mazāk slepkaunieks? Tie ar garantētām četrām klasēm - saudzējiet smadzeni - tomēr trausla štrumente.
30.decembris 2017, 18:44 | links
 
Domāju, vairāki mūsu ekonomikas "speciālisti" šo nakti pavadīs izmisumā ar kalkulatoriem rokās
:DDD
30.decembris 2017, 18:33 | links
 
Vidējai un jaunākai paaudzei slikti mācīta matemātika,vai ne ? Uldēns vienīgais prot rēķināt...
30.decembris 2017, 18:32 | links
 
Jā, bračku, esi tu lohs gan, neko nepadarīsi...
10-21%= 7,9
7,9+21%=9,56€
Ai ai ai, pazuda 44 centi!
Tevi droši varētu biznesa partneros ņemt:)))
30.decembris 2017, 18:15 | links
 
Krūmjanci,es tik tā ,bišku paironizēju...Uz kuru pusi ta sadomāji laizties,nav laiks mieru mest?
30.decembris 2017, 17:46 | links
 
Varbūt tomēr pieturies pie copes, jo nodokļi nav tava stiprā puse. :)
Arī lasot par PVN maksāšanu pērkot izejvielas Igaunijā vai Lietuvā, kā te minēja kremļa trollis, smadzenes asiņo...
30.decembris 2017, 17:20 | links
 
Bralitis [10m]: Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11

Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.Ja tavs gala cipars ir 10 euro, tad cik sanāk pvn?par to ir stāsts, nevis 17.4

uldeens, 30.decembris 2017, 17:02


Es rēķinu tikai pēc mana gala cipara un tad spraužu klāt pvn.

Labi-izlabošu - Igaunis nopērk polšu par 12,1 eur no kuriem 2,1 atstāj LV . Vai tagad pareizi?

Varat tālāk nediskutēt ar mani -startēju uz copi.

A tu Martin Sl nelecies un neapsaukājies . Ti iščo mal i glup i ņevidal boļših zalup. lai tev kāds kr.valodas lietpratējs iztulko šo teicienu.
30.decembris 2017, 17:14 | links
 
Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11

Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.

Bralitis, 30.decembris 2017, 16:55


Ne asakas ;) !
30.decembris 2017, 17:10 | links
 
Bralitis [30.12.17]: Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11

Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.
Ja tavs gala cipars ir 10 euro, tad cik sanāk pvn?par to ir stāsts, nevis 17.4
30.decembris 2017, 17:02 | links
 
Brālīt, tu esi parasts lohs.

Ja prece veikalā maksā 10 eiro, tad PVN uz šo preci nav 2.10 EUR, bet gan 1.74 EUR.

Abi jūs ar Plēsīgo šajos jautājumos esat pilnīgi nejēgas. Ko tu arī tikko pierādīji, ar savu PVN aprēķinu. :)

MartinsSi, 30.decembris 2017, 15:11


Cik zinu PVN likme ir 21% nevis 17,4%. Varbūt esmu lohs varbūt nemāku rēķināt . Bet zinu ka kaut ko pārdodu -tad bez sirdsapziņas pārmetumiem rēķinu pie preces pašizmaksas + mana uzcenojuma +21%. Varbūt esmu palaidis garām - varbūt PVN vairs nav 21 % ?

Varat te grauzt viens otru - mani lielā vēdzeļmammma gaida.
30.decembris 2017, 16:55 | links
 
to Tonis
Un tu nabadziņš peries kā pliks pa nātrēm,līdz beidzot sāc domāt,-a nafig man tas viss vajadzīgs,iešu labāk kalpot par ierēdni...:)

Nē, par ierēdni arī vairs nē! Labāk prom, un taisu biznesu vecajās valstīs, tur kaut kā vienkāršāk. Bez idiotiskām represijām un nepārtrauktajām nodokļu un citām izmaiņām, kurām izsekot tāpat nevari...
30.decembris 2017, 16:42 | links
 
MartinsSi,vienīgais kas te ir lohs un vienā vietā līdējs esi tu.

vienkars, 30.decembris 2017, 16:12


Attieksmes vietniekvārdus un to pareizu pielietojumu māca piektajā klasē. Tagad zinām, ka četras ar garantiju esi beidzis :) Apsveicu! :):):)
30.decembris 2017, 16:39 | links
 
MartinsSi,vienīgais kas te ir lohs un vienā vietā līdējs esi tu.
30.decembris 2017, 16:12 | links
 
Labvakar ,AndriABC!
Jau mājās?Kā cope?:)
Mēģināšu atbildēt uz tevis uzdotajiem 3 jautājumiem.Tā kā 1. un 2. praktiski pārklājās,mēģināšu tos apvienot.
Ja esi valst ierēdnis, tu vienlaicīgi arī esi darba nemējs no saimnieka (valsts).Tev kā kārtīgam valsts kalpam jāseko lai tiktu pildītas visas saimnieka nospraustās nostādnes.Nomaksāti nodokļi,ievērota sabiedriskā kārtība un nodrošinātas sociālās vajadzības.Bet tev ,kā valsts ierēdnim arī gribas labi dzīvot,-palielināt darba algu,aizbraukt atmaksātā atpūtas komandējumā,un vēl kaut kur uzvārīties no kopējā katliņa.Bet lai palielinātu piaugošās vajadzības,jāpalielina saimnieka (valsts) ienākumi.Bet ak vai,saimnieks pats tak naudu nepelna,viņš tik to pārdala. Un tā kā saimnieks pats naudu sen vairs nepena,atliek pārdalīt to ko nopelna cits darba devējs-privātuzņēmējs. Bet par to tev galva nesāp,priekštam ir VIDI,POLICIJAS,TIESAS un citi represīvie orgāni,kas to nodrošinās...
Un tu ,kā darba ņēmējs ,vari savā brīvdienā mierīgi vienmēr ieplānot aizbraukt uz copi...
3.Ja esi darba devējs,tad jau itkā pilnīgi brīvs cilvēks,bet tā diemžēl ir tikai ilūzija...Faktiski tu atrodies starp diviem un pat trijiem dzirnakmeņiem .Tu paliec par divu kungu kalpu.No vienas puses valsts ar savu ierēdņu varzu,no otras puses darba ņēmējs ar savām ģimenēm kas grib ēst. Bet visam tam pāri kā Damokla zobens vēl pārkarājas brīvā tirgus un konkurences apstākļi...Amakatanav! Un tu nabadziņš peries kā pliks pa nātrēm,līdz beidzot sāc domāt,-a nafig man tas viss vajadzīgs,iešu labāk kalpot par ierēdni...:)
30.decembris 2017, 15:55 | links
 
Docents [30.12.17]: MartinsSi [11:23]: Nēnē Plēsīgais, visi grib dzirdēt par to PVN.

Nu paskaidro lūdzu mums nejēgām. :)Arī es joprojām gaidu tavu paskaidrojumu:
Docents [12:04]: MartinsSi [11:13]: Docent, ja tu esi vīrietis, kāpēc tad čurā tupus? Atbildi pēc būtības. :)Pēc būtības atbilde tev:
Jā tupus arī čurāju kad diršu.Saprotu tu to nedari tāpēc visu dari kājās stāvot un tad staigā nodirsies.
Pēc būtības!
:DDD
Tad tā kā esmu tev atbildējis, tagad pasaki : kāpēc tu dirs kājās stāvot?
Ar nepacietību gaidu!!!!!
:DDD
O, tovarish jau savā ,, nīstajā žargonā ,, turpina!
Tak nesaprot te ko tavs lohs nozīmē. Un tak to atbildi joprojām gaidu par pļūtīšanu kājās stāvot!
:DDD
30.decembris 2017, 15:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager