Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
удачиk Лембергc :DDDD :DDD :DDD
20.novembris 2017, 22:29 | links
 
Nositīs vienreiz to idiotu kāds kaimiņš ar lāpstu un degpunktā parādīs. Mēs vismaz zināsim konkrēti par ko.
20.novembris 2017, 22:28 | links
 
>Es tolaik dzīvoju Ventspilī,pirmo reiz brīnījos,tik smuki nobruğētas ielas,bet mājas ar cauriem jumtiem.Tad man izskaidroja ka tolaik lemba sievai piederēja bruğa ražošanas firma.Tas ka joprojām to mazo zaglēnu neviens nav izsvēpējis laukā,nozīmē ka tik cik šitas sazadzis,nav spējis neviens Latvijā

Ruu, 20.novembris 2017, 21:02[/quote]

Nu Ruu _ a kas Tev aizliedz ?
Nu atradi nišu _ pilseta cauri jumti _ !
ņem taisi augša valsts pasutijumu ( jeb pilstdomes ) karto eiro kreditus , maksa politiķiem un partijam lai Tevi atbalsta _ strada_ darbojies ! Saks naudiņa grozities Tu ari varesi zagt un vel sievai piespelet l ;)
20.novembris 2017, 22:27 | links
 
Vatnjik, Latvijā suņi saka "vau vau vau". Tu laikam esi sajaucis gan suņus, gan valstis.

MartinsSi, 20.novembris 2017, 21:31



Ne Tev ne Makatanav bez krievu lamu vardiem tada varga smilkstešana tikai sanak ;) tapec jau rakstiju _ gaf _ nevis vau vau ! ;)

Piedo Braliti , bet šitie divi jau ne tikai CL ir piedirsu_i !
20.novembris 2017, 22:16 | links
 
Tad diskutē Coj :) Aiziet ! Vismaz šitie auni kas viens otru apdirš ceru ka apklusīs. Izliec savu domu .

Bralitis, 20.novembris 2017, 21:54


Vai tad te var diskutet :( !

Labi ;) !

Daži te aprej lembi un citus veiksmigos _ jautajums kapec ?
Paši miž iet politika un varit ziepes ?

Jeb vienkarši izgaž savu skaudibu kad kads cits atlaujas ?

Ka domajat ?
20.novembris 2017, 22:11 | links
 
Tad diskutē Coj :) Aiziet ! Vismaz šitie auni kas viens otru apdirš ceru ka apklusīs. Izliec savu domu .
20.novembris 2017, 21:54 | links
 
Vatnjik, Latvijā suņi saka "vau vau vau". Tu laikam esi sajaucis gan suņus, gan valstis.
20.novembris 2017, 21:31 | links
 
oho! viens te baigais tēmu slēdzējs...
20.novembris 2017, 21:27 | links
 
Ruu tēma jau sen slēgta .
20.novembris 2017, 21:10 | links
 
Bralitis [16.11.17]: [quote=505296]Usi biju blakus palātā tev.

Sulla te teica ka no pašiem ir atkarīga apkārtnes sakopšana. Tā nav. Atkarīga tikai sava pagalma sakopšana un ne vairāk. Nevienam nepietiek līdzekļu lai pa savu piķi uzliktu bruģi vai asfaltu vai saremontētu tiltu. Tikai un vienīgi viss atkarīgs no pašvaldībām. Nezinu kāds tas Lembis ir , bet fakts ir tāds ka viņš bij pirmais kas deva impulsu pārējiem sakopt savas pilsētas. Protams ja nebūtu ES fondu - tad jebkura mazpilsēta joprojām būtu miskaste -paliktu tikai Rīga un Ventspils.

Bralitis, 15.novembris 2017, 20:48
un ko var gribet ja šādi domā lielākā daļa vēlētāju,par paša vēlētāja naudu sakopj pilsetu,pareizāk sakot par to daļiņu naudas kuru neizdodas nozagt,un lembi ievel kuro reizi.Leticigi lohi kuri balso par šadiem tipiem

uldens2, 15.novembris 2017, 20:59

Tad izrādi pilsonisko iniciatīvu un uzliec asfaltu vēl 200 m pie manas mājas . Neaizmirsti ka tas maksās pāsimts štukas eiro gudriniek. Tu esi tas tupais vēlētājs ja nesaproti kā pilsētdvide tiek sakārtota un par kādu naudu un cik tas maksā .

Ir tikai viens piemērs ko esmu savā mūžā redzējis - visiem zināmais ļimonārs kuram netālu no manis ir īpašumi Gaujas krastā pāris mēnešu laikā par SAVU naudu uzlika asfaltu apmēram 6 km garumā ! Tā lūk . Nezinu vai Lembis par savu personīgo naudu ir kaut vai metru sabiedriskajā vietā uzlicis bet man te pat blakus ir dzīvs piemērs.Braucu sēnot un slavēju to veci.

Bralitis, 15.novembris 2017, 21:44
Bračku,
Nefilozofē par lietām kuras nezini un pat bijis slinkums izpīpēt...
Runa ir par Tevis pieminētajiem 200m asfalta. Tad nu lūk, gadu atpakaļ mums ar vēl diviem kaimiņiem iešāvās prātā doma, uzliet kā reiz 200m garumā (nu gandrīz 200, precīzi 180m) un 4,5m platumā. Nu tā teikt, lai bērniem būtu kur ar skritulenēm, skeitiem un utt padarboties. Asfalta biezumu uzsūtījām 6cm. Pamatni protams, ka negatavojām kā VIA Baltica ceļam, jo fūres nebraukā(pa lielam pavisam mazliet tik vajadzēja šķembas, jo ceļš jau gadiem bija šķembots un blietēts). Pasūtījām firmā(vārdā nesaukšu, bet visiem labi zināmā). Atbrauca projekta vadītājs, apskatījās(reāli, arī "parušinājās" pa ceļu) un pēc dažām dienām tāme gatava. Neticēsi, bet summa bija tikai 11200 eur.
Lūk Tev arī pārsimt tūkstoši... Tās simtu tūkstošu un miljonu tāmes ir tikai un vienīgi valsts un pašvaldību ceļiem.

dakterp, 15.novembris 2017, 23:38[/quote


Tu uzliki asfaltu saviem bērniem nevis veici mecenātismu.Tās ir pilnīgi dažādas lietas. Es ar savā pagalmā kaut kad uzlikšu ( kopā ar kaimiņu) .
Es tolaik dzīvoju Ventspilī,pirmo reiz brīnījos,tik smuki nobruğētas ielas,bet mājas ar cauriem jumtiem.Tad man izskaidroja ka tolaik lemba sievai piederēja bruğa ražošanas firma.Tas ka joprojām to mazo zaglēnu neviens nav izsvēpējis laukā,nozīmē ka tik cik šitas sazadzis,nav spējis neviens Latvijā
20.novembris 2017, 21:02 | links
 
Gaf gaf gaf ;) !

Suņi rej , bet plesigais cope ;) !
20.novembris 2017, 21:01 | links
 
Es tā cerēju, ka vatenis ir izdzēsies. Bet nē. Kur nu...
20.novembris 2017, 19:41 | links
 
Pudeli noņēma un iedeva datoru? Piecīti gribi? A vot skuju - maukām nepienākas.
20.novembris 2017, 19:18 | links
 
Palīdzība garā vājajiem citā ēkā.
20.novembris 2017, 19:16 | links
 
Noskatījos ierakstā parādi(nu tā sanāca). Nu nebija prezidents kopā ar mums, bet visādi stipri līdzīgs mūsējiem tajā rītā - gan gaita, gan kustības, gan silti saulainais zandarta skatiens. Jeb man tā rēgojas?

Makatanav, 20.novembris 2017, 17:25


Nabadziņš Tev gan ta smadzenite maziņa vai uz ļoti gara kakla ( ka žirafei ) , kamer kautkas pielec _ esi puspasauli apdir_is ;) !
20.novembris 2017, 18:40 | links
 
ne tavam šmuļa purnam pīrādziņš...
20.novembris 2017, 17:53 | links
 
Noskatījos ierakstā parādi(nu tā sanāca). Nu nebija prezidents kopā ar mums, bet visādi stipri līdzīgs mūsējiem tajā rītā - gan gaita, gan kustības, gan silti saulainais zandarta skatiens. Jeb man tā rēgojas?

Makatanav, 20.novembris 2017, 17:25


Kas Tev ari actiņas veras vaļa ;) ?

Nu traks var palikt ! ;)
20.novembris 2017, 17:40 | links
 
Noskatījos ierakstā parādi(nu tā sanāca). Nu nebija prezidents kopā ar mums, bet visādi stipri līdzīgs mūsējiem tajā rītā - gan gaita, gan kustības, gan silti saulainais zandarta skatiens. Jeb man tā rēgojas?
20.novembris 2017, 17:25 | links
 
Viņš ienīst tos santehniķus un flīžu licējus kas viņam sirmus matus sagādāja,sevi gan mīl....:)
20.novembris 2017, 14:21 | links
 
ienist savu mati un tevu? labs citats... nu nu
20.novembris 2017, 00:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager