Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Jā, Raih, tiešām tu ieliec cilvēkos pamatu un ir par ko padomāt! Kā pats minēji, pat izdrukā tavu teikto. Man vēl jāaug. :)) Bet, ja tā ņem man ar patīk tas citāts un arī var piekrist teiktajam. Bet drukāt vēl netaisos. :/
19.novembris 2017, 23:56 | links
 
Tūdaļ būs šī mana ģeniālā citāta gadskārta. Nevienam citātam te nav bijis tik ilgs mūžs ! Lepojos ar sevi! Mailīt, ticu, ja tev zem spilvena ir kladīte, kurā tu ar roku esi pārrakstījis manus spilgtākos postus, un pa vakariem, pirms iemiedz savas mīļotās gumijas lelles apskāvienos,tu tos ar mīlestību pārlasi....
19.novembris 2017, 23:43 | links
 
sis daunis vel dzivs?
Ja tev no tā vieglāk paliks, varu pačukstēt,ka es vispār cilvēkus neciešu kā sugu,neatkarīgi no rases vai nācijas!
raihs, 25.novembris 2016, 23:03
19.novembris 2017, 23:18 | links
 
Guuu [18.11.17]: tik vājonis ar savu runu nošāva garām .Koka klucis kostķiks. Cik var ekksplotēt to pagātni.jāskatās uz priekšu.Sen jau pasaule mainījusies.Čpoks.
Tāpat kā valsts kura nav vairs Neatkarīga valsts. Tāpēc par pagātni vien atliek šai piemiņas dienā runāt.
Bet par to ko vajadzētu no ,, pagātnes runāt,, neļauj!
Vai nav cirks un klauni?::DDD
http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/kangeris-cekas-maisu-petniekus-neapmierina-aizliegums-runat-par-atklato.a257472/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
19.novembris 2017, 15:10 | links
 
 
tik vājonis ar savu runu nošāva garām .Koka klucis kostķiks. Cik var ekksplotēt to pagātni.jāskatās uz priekšu.Sen jau pasaule mainījusies.Čpoks.

Guuu, 18.novembris 2017, 23:52


Neko nenošāva garām . 18 novembris jau ir pagātnes nozīmīgāko notikumu piemiņas-svētku diena. Kas tad viņam būtu jāsaka ?
19.novembris 2017, 10:38 | links
 
tik vājonis ar savu runu nošāva garām .Koka klucis kostķiks. Cik var ekksplotēt to pagātni.jāskatās uz priekšu.Sen jau pasaule mainījusies.Čpoks.
18.novembris 2017, 23:52 | links
 
Tiko kā no lāpu gājiena.Lielisks pasākums.Sajūtas tādas kā atmodas laikā.Priecē tas,ka tajā piedalījās tik daudz patriotiski noskaņotu jauniešu.Organizatori malači!
18.novembris 2017, 20:53 | links
 
 
Tā ka pacelsim glāzes par serbiem!
18.novembris 2017, 19:20 | links
 
Principā, ja krievija bezsakarā nebūtu iesaistījusies tai karā, (kas beigās visiem pieriebās un radīja augsni ļeņina revolūcijai), Latvijas nebūtu bijis... Tā ka , ja rok vēl dziļāk, par Latviju varam teikt paldies serbiem, dēļ kurien krievi tai karā iesaistījās:)))
18.novembris 2017, 19:19 | links
 
Es valsts dibināšanas noskaņās skatos 5 sēriju filmu "Apocalypsis:World war I". Man līdz šim tā līdz galam ta arī nebija saprotams, kas ar ko, pret ko, un kāda vella pēc karoja... Bet pateicoties visai tai jezgai, varēja izveidoties Latvija.
Visai tai vatei, kas bļauj, ka viņi mums valsti uzdāvinājuši, var pieminēt, ka viņi Latviju pakāsa pat divkārtīgi- pirmkārt -bezsakarā uzsākot dalību ww1, aizstāvot "slāvu brāļus serbus", kas rezultējās ar Brestļitovskas līgumu, pēc kura lielākā LV teritorija tika Vācijai. Un otrkārt, protams, sakaujot to pamuļķi Ovalovu...
Un vēl fakts- lai arī krievija nebūt nebija WW1 galvenā dalībniece, tā pamanījās pakāst visvairāk karavīru-1,8 miljonus! Cik raksturīgi, ne?...
18.novembris 2017, 19:15 | links
 
Kaut kā liekas jocīg, ka svētkos tik maza aktivitāte šeit. Laikam visi tomēr dikti svinās. Tas labi, bet visam šim man nāk prātā viena anekdote:
"Redzi kāda meita izaugusi, 15 gados jau pa naktīm apkārt vazājas un nevar pat savu māti apsveikt 30 gadu jubilejā!!" :)
18.novembris 2017, 17:54 | links
 
Pievienojos sveicieniem valsts svētkos ! Lai plaukst un zeļ mūsu zeme .
18.novembris 2017, 16:39 | links
 
Visa sadaļa jau pālī...
18.novembris 2017, 16:05 | links
 
Sveicieni politiskai sadaļai valsts svētkos!
18.novembris 2017, 14:24 | links
 
Sveicieni politiskai sadaļai valsts svētkos!
18.novembris 2017, 14:24 | links
 
Bračka +++++
16.novembris 2017, 11:03 | links
 
Sapratu. Pirmais posms ķiparos (kur es dzīvoju) apm 400 m izmaksāja Siguldas pašvaldībai 200 štukas . Tas tika pat publicēts vietējos medijos . Tiesa rakās pamatīgi,mainīja akas,trubas,komunikācijas utt. Balstījos uz šīm izmaksām. Filozofijas nekādas jo katru domu pamatoju ar konkrētu piemēru .Man nepatīk (pat neieredzu) zemtekstus un dīvainas gramatiskās domu zīmes kas mūsu tautai ir raksturīgi. Man patīk jebkurai lietai pielikt punktu.Lai skaidrs ko domā vai dari.Citādi gan politikā gan ikdienā visi kaut ko dirš bet --gala rezultātā neviens nav sapratis par ko konkrēti ir bijusi runa , un viss ievelkas bez gala rezultāta.
16.novembris 2017, 08:20 | links
 
Bračku,
Runa nebija par sev vai mecenātismu. Runa bija par pārsimt tūkstošiem...
16.novembris 2017, 08:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager