Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tādi Latvijas "patrioti"" ierunājušies ka vemt gribās. Ja tik tiešām RU nāks iekšā, pirmie pēcpusi laizīs. Sory, bet nenoturējos.
24.februāris 2015, 20:57 | links
 
24.februāris 2015, 20:52 | links
 
tiešām kļūda, iedragāju katrā skaitlī 1 nulli pa daudz, pirms okupācijas armija 30000, rezerve 10000, pirms ultimāta pie robežām savilktos krievu spēkus gan jau zini pats.
24.februāris 2015, 20:49 | links
 
Krievu armijas patriots un slavinātājs Bralitis pats smagi brauc auzās un ne tikai auzās.
Amrikāņu aktīvā armija pēc visiem iespējamiem datiem ir aptuveni 1,5 miljoni,nevis kā uzskata padomju armijas bijušais darbonis.
24.februāris 2015, 20:48 | links
 
Usi izkopēju tavu tekstu :
" Mikstie tātad bez manis ir ap 300000 karaviru , kuri nepretojās, 100000 rezervistu , kuri noskatijās, mērgļi ari ap 2 mijonu latviešu , vairākas paaudzes,kuri lidz pat šai dienai iznesuši savas valsts ideju, un tagad pasaki kā lai tevi vēl sauc... "

Vai tu vienreiz iemācīsies lasīt ??? Un domāt ko raksti?

Kad Latvijai ir bijusi tik liela armija - 300 000 !!!!??? Kad ir bijis tik daudz rezervistu -100 000 !!!

Tu gadījumā ar Krievijas armiju neesi Latviju sajaucis ?? Pat Amerikāņiem nav 300 000 karavīru . Nu nebrauc auzās tak.

Latvijas armijā dien apmēram 5000 -5500 karavīru ,ieskaitot štāba darbiniekus ,apkalpojošos utt. tātad reāli karotāji ir apm 3000-3500 .

Vai tas ir daudz ? Nē.Tas ir ļoti,ļoti maz. Skaitam lai stātos naidniekam pretim vajadzētu būt 10 x lielākam un to var panākt tikai ar obligātā dienesta ieviešanu .Pietiek ar 6 mēnešiem un var sagatavot puslīdz jēdzīgu rezervistu.

Igauņiem ir obligātais dienests,Lietuvieši ieviesīs - un atkal mēs paši gudrākie to nedarīsim!!! Ja mēs to nedarīsim - mēs esam nolemti .... un neviens Nato ātrās reaģēšanas pulks pat nopirsties nepaspēs kad Pleskavas desantnieki nakts laikā var pa visu pleskavas šoseju līdz Rīgai mierīgi pastaigādamies nokļūs. Pareizi dara Igauņi un leiši - Pirmkārt pašiem sevi ir jāaizstāv-pašiem ir jāatsit pirmais trieciens un tikai tad var cerēt ka atskries Nato palīgos.ja pirmo pretsparu nedod tad vēlāk palīdzība var būt pat bezjēdzīga. Tāda sajūta ka mūsu politiķi strādā Maskavas paspārnē.
Es uzskatu ka jābūt obligātajam dienestam.Jūsu domas ?
24.februāris 2015, 20:36 | links
 
Nez kāpēc man ir tieši tādas pašas domas kā viņam, varbūt, ka es arī varētu par ekspertu strādat?
Bet brīnums jau nebūtu gan, ja pēkšņi parādītos apmaldījusies svešas valsts karavīri.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/eksperts-krievija-militaros-manevrus-var-izverst-peksna-uzbrukuma-baltijai/683564?utm_source=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=theme
24.februāris 2015, 18:50 | links
 
Par un ap Ulmani mēs varam visādus šķēpus lauzt.
Kaut kad pirms dažiem gadiem sanāca padarboties kopā ar jauniešiem, kas latviski runāja ar krievu akcentu. Kaut ko darījam un pasākuma ietvaros sanāca vienā novadpētniecības muzejā paviesoties. Puiki un meiteņi izrādīja lielu interesi par to ko redzēja, arīi pēc tam jautājumus daudz uzdeva un diskutējām. Rezultātā es nonācu pie secinājuma, ka neskatoties uz to, ka viņi dzmuši un dzīvo LV, viņi praktiski neko nezina par latviešiem. Kaut ko viņi zina par LV vēsturi, bet latviešiem, viņu kultūru un sadzīvi tikpat kā neko. Viņi dzīvo savā dzīves telpā, kur ir Krievijas TV, prese, portāli utt. Kurš pie tā vainīgs? Tie kuri negrib zināt neko, vai tie, kuri par sevi nestāsta, vai abi, vai vēl kas?
Rezultātā mums ir treniņbikšainie un Georga lentītes. Kaut gan liels nopelns tur ir Kremļa priekšniekam Vovočkam, kurš , ja nemaldos 2007. gadā pateica par tautiešu interešu aizstāvību ārpus Krievijas (tas gan neliedza viņam pēc dažiem gadiem nosaukt par Krievijas nodevējiem tos, kuri nedzīvo Krievijā). Līdz ar ko, ja ir aizmugure tad kāpēc gan kaut ko pieņemt?
Es subjektīvi balstoties uz paša pieredzēto slienos uz to pusi, kuri saka, ka nav mums tā dialoga ar ne latviski runājošajiem. Kā to veidot? Pagaidām izņemot skolu es citu variantu neredzu, jo lielākiem fruktiem prātā tikai Putina slavināšana un gaidīšana. Tiesa gan - dialogs skolā var tikt uztverts kā uzbrukums cittautiešiem un brīnišķīga tēma propagandai.
24.februāris 2015, 18:48 | links
 
bralit, citēju tavu garadarbu "Tas kas notika ar Latviju 40 gadā tā politiska nodevība no Ulmaņa puses un viss ! tāpēc tam mērglim piemineklis nepienākas. Izglāba cilvēkus? izvairījās no asinsizliešanas ?? Tu maz apjēdz ko runā Usi ? Tikai dēļ tādiem mīkstajiem kā tu..."
- tātad tu esi kara vēsturnieks , akadēmiski izglitots militārais stratēģis? varbūt politiķis?
ieskenē savu diplomu:)
Mikstie tātad bez manis ir ap 300000 karaviru , kuri nepretojās, 100000 rezervistu , kuri noskatijās, mērgļi ari ap 2 mijonu latviešu , vairākas paaudzes,kuri lidz pat šai dienai iznesuši savas valsts ideju, un tagad pasaki kā lai tevi vēl sauc...
24.februāris 2015, 15:33 | links
 
Jā, mums būtu daudz jāapšauj, ne tikai tos kas treniņbikses un Georga lentītes valkā. Tiesa gan - pasēs uzvārdi Ivanovs, Petrovs, Sidorovs un tml nav rādītājs. Arī starp Kalniņiem, Bērziņiem, Kārkliņiem utt. apšaujamos var atrast.

Es ceru, ka nevienu neaizvainoju, pieminot uzvārdus, kas pirmie ienāca pratā!
24.februāris 2015, 15:20 | links
 
Nu jā, tas tā pārnestā nozīmē. Diez vai uz šiem patronas pietiktu :)
24.februāris 2015, 15:09 | links
 
Headhunter, ar pāris kārtām noteikti nepietiks:))
24.februāris 2015, 15:04 | links
 
Ja tagad būtu par tēvzemi pašiem jākaro, tad vispirms jānodod pāris kārtas pa aizmuguri, lai var droši pagriezties pret ienaidnieku, jo citādi aiz muguras paliek komjaunieši ameriki, bērziņi un tamlīdzīgie, kas idurtu dunci mugurā un atplestām rokām sagaidītu okupantus, un atkal mestu kažoku otrādi, kā iepriekš.
24.februāris 2015, 14:59 | links
 
Esmu lasījis, ka Ulmanis ir bijis t.s masonu brālības biedrs, arī ar noslieci uz ne tādu seksuālu orientāciju. Tā kā varbūt arī šantāža, kaut gan kas to lai zina. Pētnieki ir visādi.
Jautājums tomēr atklāts, kāpēc nepretojās pārējās Baltijas valstis. Vai viņas nobaidīja Somijas gadījums. Varbūt izlēma, kā sakāmvārdā teikts - Ja esi starp āmuru un laktu,tad labāk izliecies par dzelzi. Jo atradāmies starp diviem totalitāriem režīmiem. Turklāt vēl karš jau bija iesācies Eiropā.
LV armija toreiz bija labā līmenī, patriotiska. Par LT un EE armijām nezinu.
Par tam saglabātajām dzīvībām- Ja būtu karojuši, Krievija šodien nedrīkstētu neatzīt okupāciju, bet tagad viņi bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem saka - jūs jau paši pievienojāties!
Jēdziens -hibrīdkarš jau toreiz nebija.
Un pārējām valstīm - poh..!
Tagad citas valstis vismaz runā. Un kaut ko arī izdara, vai tas ko līdz, pagaidām neizskatās, vismaz krievs to vēra neņem, kaut ko citu ir iedomājies.

http://apollo.tvnet.lv/zinas/krievijas-rubla-vertibai-un-akciju-birzai-butisks-kritums/683514
24.februāris 2015, 14:52 | links
 
Varu piekrist Brālītim, ka Ulmanis bij mīkstais, kaut arī pirmsākumos daudz bij darījis LV labā. bet mirt tomēr gribas ar cieņu, nevis uz ceļiem...!!!! Kā te dažs rēķina- ka saglabāja daudzas dzīvības, bet tikpat un ja ne vairāk lēģeros nomira!
24.februāris 2015, 14:25 | links
 
Viss jau ir labi, juniors :)
Bet diemžēl arī mūsu armijā un Zemessardzē ir kadri, kuri varētu ielaist patriotiem lodi mugurā.
Ne tikai Ukrainā, kur tas pierādījās jau Krimas aneksijas laikā. Arī komandējošā sastāva darbības ne vienmēr liek domāt par uzticību savai valstij.
Te Brālītis iepriekš par vienām un tām pašam kļūdām minēja, ka ukraiņi nokļūst aplenkumā. Kas to zina, varbūt, ka ne savas muļķības, bet speciāli nosūtīti.

Domaataajs, 24.februāris 2015, 13:49


Tur jau tā lieta ka pārāk sasieti ir krievi ar ukraiņiem . Viena kultūra ,viena slāvu sakne , augstākā ranga militāristi viens otru zin ,armijas pretizlūkošana krieviem ir visaugstākajā līmenī .Nav pat izslēgts ka Ukraiņu ģenerāli pat nestrādā Maskavas labā . Pēc pirmās ielenkuma reizes jau visu armijas virspavēlniecību vajadzēja nomainīt un nodot drošības dienestu rokās. Tās tak ir tūkstošiem pašu karavīru dzīvības.
24.februāris 2015, 14:09 | links
 
Coj izlasi manu komentu ko rakstīju par to "ekspertu".
Bruno L izlasi ko raksta un domā domātājs. Piekrītu Domātājam. To kas notika 40 gadā to ar var salīdzināt ar mūsdienu kiberkaru - tikai toreiz Ulmanis nodeva Latviju -nolika Krieviem Latviju uz paplātes bez nevienas cīņas - vienkārši uzdāvināja . Vienīgie kas savu zemi aizstāvēja bija Somi.

un vēl - rakstiet savas domas . Nav māksla citēt un copy /paste taisīt .

Raih esi beidzis dzert ?? Laiks politinformācijai :))

Bralitis, 23.februāris 2015, 20:37



kā man var būt savas domas,par lietām kuras nezinu?no vienas puses man bralitis slavina diženo krievu armiju,no otras NATO experti.

cojs, 23.februāris 2015, 21:25

Usi es vienkārši tevi iebāzu maisā un tev nav ko teikt. Iekriti panikā ? Tad Paraudi .Vai arī pamato vai pretstati kaut ko . Un kontrolē ko raksti - nelamājies - tas tikai tavu vājumu parāda.

Bralitis, 23.februāris 2015, 21:07
Mans viedoklis.. Stiprs gan tu ir savā muļķībā.. Piedod, manas domas vienkārši nefiltrē tavējās.. Bet te Usim uzbrauci kā prasts puika..

mjuniors, 23.februāris 2015, 21:45


Junior es aizstāvējos .Viņš man uzbrauca . Nevienam neļaušu sevi par mērkaķi saukt ,it sevišķi publiski . Pateicu ko domāju par Ulmani . Tikai viņa dēļ puse manu senču cieta no padomju represijām- sibīrijā nomira mammas māsa un mana vecāmāte - kuru tā arī nekad neesmu redzējis , mans vecaistēvs viens pēc tam audzināja 4 bērnus. Mans vectēvs godīgi strādāja ,maksāja nodokļus Ulmaņa valdībai,bija Latvijas armijas rezervists ,bija gatavs cīnīties par savu zemi ,saviem bērniem . Viņš nevarēja Ulmaņa nodevību līdz mūža galam viņam piedot .Viņš nevarēja piedot ka tik viegli atdeva Latviju sarkanajiem slepkavām. Vai tagad saproti ? Nepatīk man personīgas lietas rakstīt - bet ja galīgi nesaprot tad tikai ar personīgiem zaudējumiem varu pamatot savu domu.

Coj nevienā punktā neslavinu krievu armiju . Tikai secinu faktus pamatojoties uz to ko saprotu un zinu. militāro stratēģiju esmu mācijies,kara vēsturi arī un vēl visādas lietas kas saistītas ar armiju. Tas mani interesē un sekoju tam līdzi . Par kaujām spriežu tikai objektīvi - neskatoties uz to ka nu ne kādi neesmu krievu armijas pusē. Nevar karot tikai balstoties uz patriotismu - ir jāmāk gan karot gan vadīt karapulku .Nezinot pretinieku nekad nevar uzvarēt.

Man ļoti žēl ka daudzi lasa tikai pa diognāli vai tikai virsrakstus . Es parasti izlasu cenšos saprast ko rakstītājs ar to ir domājis .ja nesaprotu -prasu . Ja nav loģikas -arī saku. Bet tā pa fikso - vienkāršāk ir nosaukt par mērkaķi vai pro- krievu.
24.februāris 2015, 14:00 | links
 
Viss jau ir labi, juniors :)
Bet diemžēl arī mūsu armijā un Zemessardzē ir kadri, kuri varētu ielaist patriotiem lodi mugurā.
Ne tikai Ukrainā, kur tas pierādījās jau Krimas aneksijas laikā. Arī komandējošā sastāva darbības ne vienmēr liek domāt par uzticību savai valstij.
Te Brālītis iepriekš par vienām un tām pašam kļūdām minēja, ka ukraiņi nokļūst aplenkumā. Kas to zina, varbūt, ka ne savas muļķības, bet speciāli nosūtīti.
24.februāris 2015, 13:49 | links
 
Vjetnama-džungļi.
Afganistāna- kalni utt.
protams vietējiem tas ir milzīgs plus!
a kas mums ir? izcirsti meži un Gaiziņš....

lacuks007, 24.februāris 2015, 10:10

Mums ir bedraini ceļi, tā ka mīnas būs viegli paslēpt.. Daudz makšķernieku.. Paēduši ar būsim.. Laivas, varēsim peldēt pār jūrām.. Eholotes.. Krievu zemūdenes kā uz delnas.. Tā, ka viss jau mums ir.. ;)) Tikai patriotismu..
24.februāris 2015, 10:54 | links
 
Vjetnama-džungļi.
Afganistāna- kalni utt.
protams vietējiem tas ir milzīgs plus!
a kas mums ir? izcirsti meži un Gaiziņš....
24.februāris 2015, 10:10 | links
 
Tas tā, lai nedaudz viedokļi dalās. :)
23.februāris 2015, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager