Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
plesigais
Tu tēmē uz to ka jāvelk uz gult pusi un jāsāk rūpēties par tautu ... ko ta nu mēs vecie vairs tur labot varam ..jaunie galīgi izlaidušies...DDD

valdiszarins, 14.februāris 2015, 23:10


Valdi, PSRS laikos seksa nebija , bet bija vairāki bērni ģimenē. Tagad mums ir sekss visādos veidos, bet demogrāfija tūtā. Secinājums - no seksa bērni nerodas.
Es ka jauns un neprecēts puika mēdzu pa iepazīšanās sludinājumiem pašķielēt. Zini, pirms dažiem gadiem vēl bija daudzmaz normāli, tagad arvien biežāk gadās izlasīt tādas lietas, ka acis pat man kļūst lielas :)
14.februāris 2015, 23:29 | links
 
Raihs ,
par tiem haholiem diezgan viedi vārdi...:))
14.februāris 2015, 23:28 | links
 
Latviju , kā tādu, var izglābt tikai izglītoti bērni, bet tas nav sevišķi ērti, tātad...
14.februāris 2015, 23:28 | links
 
Doma- neesi korķis katram caurumam, esi par Latviju, nevis par kaut ko citu...
14.februāris 2015, 23:24 | links
 
Nu,es tv skatos no tiem laikiem ka bija tikai 2 progrāmas. Paņemu no tā tikai to kas vajadzīgs,nevis visu,ko borē.
14.februāris 2015, 23:24 | links
 
Par ukraiņiem neko labu nevaru teikt-tiešām draņķīga tauta,un tiešām-pat pretīgāka par krieviem. Cik esmu viņus pazinis-visi bijuši kretīni pārākajā pakāpē. Nu tā vismaz man ir iegadījies. BET-saistībā ar karu tam nav ne mazākās nozīmes manos uzskatos- viennozīmīgi atbalstu UA vēlmi atkratīties no krievu lāsta

raihs, 14.februāris 2015, 23:19


Laikam jāsaka kāda māte , tādi bērni. Labāk jau lai dzīvo atsevišķi.
14.februāris 2015, 23:23 | links
 
un es pēc tam metajos pa tēmām? te ir dažs labs apsēsts ar izdomāto ienaidnieku un sēž pagrabā gaidīdams zaļos zaldātiņus, jo presē taču raksta :D pretīgi, goda vārds... pareizi daži raksta - paklusēt derētu un pamācītos no citiem...

stirlitz, 14.februāris 2015, 23:21


Tad ko tu te vāries? Klusē savā nodabā!
14.februāris 2015, 23:22 | links
 
Labvakar .
palasiju kas jauns .
nu jasaka godigi - esmu biku -biku maza šoka .
visi tik gudri -tik gudri .
pabeigt karu UK - divus pirkstus apčurat . tas pareizi - tas nepareizi . tie slikti - tie atkal labi .
vai nebutu pareizak (pirms spriest par citiem ) sakartot pašiem savu SETU , NOVADU ,PILSETU - VALSTI !
Izbrauceju daudzums strauji pieaug , mirstiba divreiz parsniedz dzimstibu ;(

plesigais, 14.februāris 2015, 23:05

UK pagaidām nekaro, ko nevar teikt par UA

Domaataajs, 14.februāris 2015, 23:07

Juss manu domu sapratat ! tad kapec nesaprotat TO ka ka nav ļauno un labo - ir pasaules kapitals kas uz kara reķina pelna naudu ! nebutu Ukraina - butu cita valsts !
Un ne jau par to mums jasatraucas (pat visi kopa neko nevaram mainit ) bet tas kas notiek Latvija - skars muss visus !

plesigais, 14.februāris 2015, 23:17


Labie ir- viņi savu kapitālu, vai vismaz kādu tā daļu ziedo labdarībai. Man kapitāla nav, es ziedojumu kastītē lielveikalos mēdzu iemest melnos santīmus, nav daudz, bet kādam tas varētu palīdzēt. Cik iemet tu, ja nav noslēpums? Nu, bet iemet taču, kaut ko tajās kastītēs, vai ne?
14.februāris 2015, 23:21 | links
 
un es pēc tam metajos pa tēmām? te ir dažs labs apsēsts ar izdomāto ienaidnieku un sēž pagrabā gaidīdams zaļos zaldātiņus, jo presē taču raksta :D pretīgi, goda vārds... pareizi daži raksta - paklusēt derētu un pamācītos no citiem...
14.februāris 2015, 23:21 | links
 
Par ukraiņiem neko labu nevaru teikt-tiešām draņķīga tauta,un tiešām-pat pretīgāka par krieviem. Cik esmu viņus pazinis-visi bijuši kretīni pārākajā pakāpē. Nu tā vismaz man ir iegadījies. BET-saistībā ar karu tam nav ne mazākās nozīmes manos uzskatos- viennozīmīgi atbalstu UA vēlmi atkratīties no krievu lāsta
14.februāris 2015, 23:19 | links
 
Doma- vai Obama nebļāva, ka ASV piegādā ieročus separiem, kas gribēja gāzt Sīrijas valdību un tagad ir Islama valsts sastāvdaļa? vai viņš pats neatzinās par palīdzību Ukru valdības maiņas izpalidzēšanā? vai Irakā tomēŗ bija ķīmiskie ieroči? Ak jā, Afganistāna pati ražoja stingerus un šāva PSRS helišiem :D atzīstu, tas teļuks maita šausmīgi melo :D i Špiegels, i Times i tie paši krievu kanāli... tas viss ir ļaunums :D

stirlitz, 14.februāris 2015, 23:14


Jā, viss pareizi un ko krievs meklēja draudzīgajā Afganistānā no kurienes latvju un ne tikai latvju zēnus sūtīja mājās cinka zārkos?

Es tev iesaku darīt to pašu ko daru es - Neskatos televizoru jau vairāk kā divus gadus. Pieņemu, ka Krievija melo vienmēr, jo pats par to esmu pārliecinājies, kā aŗī pieņemu, ka Ukraina, ES, ASv un mūsu valdība nesaka visu patiesību.
14.februāris 2015, 23:18 | links
 
he,ko vecie var darīt!? Veco labo sveci paturēt. Ne LED gaismu !
14.februāris 2015, 23:18 | links
 
Labvakar .
palasiju kas jauns .
nu jasaka godigi - esmu biku -biku maza šoka .
visi tik gudri -tik gudri .
pabeigt karu UK - divus pirkstus apčurat . tas pareizi - tas nepareizi . tie slikti - tie atkal labi .
vai nebutu pareizak (pirms spriest par citiem ) sakartot pašiem savu SETU , NOVADU ,PILSETU - VALSTI !
Izbrauceju daudzums strauji pieaug , mirstiba divreiz parsniedz dzimstibu ;(

plesigais, 14.februāris 2015, 23:05

UK pagaidām nekaro, ko nevar teikt par UA

Domaataajs, 14.februāris 2015, 23:07


Juss manu domu sapratat ! tad kapec nesaprotat TO ka ka nav ļauno un labo - ir pasaules kapitals kas uz kara reķina pelna naudu ! nebutu Ukraina - butu cita valsts !
Un ne jau par to mums jasatraucas (pat visi kopa neko nevaram mainit ) bet tas kas notiek Latvija - skars muss visus !
14.februāris 2015, 23:17 | links
 
Atvaino Štirlic, vispirms šitais

http://caricatura.ru/2015/02/15/url/daily/shoha/902/
14.februāris 2015, 23:15 | links
 
Doma- vai Obama nebļāva, ka ASV piegādā ieročus separiem, kas gribēja gāzt Sīrijas valdību un tagad ir Islama valsts sastāvdaļa? vai viņš pats neatzinās par palīdzību Ukru valdības maiņas izpalidzēšanā? vai Irakā tomēŗ bija ķīmiskie ieroči? Ak jā, Afganistāna pati ražoja stingerus un šāva PSRS helišiem :D atzīstu, tas teļuks maita šausmīgi melo :D i Špiegels, i Times i tie paši krievu kanāli... tas viss ir ļaunums :D
14.februāris 2015, 23:14 | links
 
plesigais - tu melo :D mūsu ekonomika atkal rāda pārsteidzošus rezultātus, mēs kārtējo reizi visai Eiropai liekam iekšā :D tikai nez kāpēc Igaunījā skolotāju alga vidēji ir 800eur, bet to var paskaidrot ar krievu propagandu... nomira govs - sūdīgi, bet labi, ka kaimiņiem katram pa 2 nosprāga... ar miestiņmentalitāti mēs nekad nesakārtosim savu dzīvi...

stirlitz, 14.februāris 2015, 23:09


Štirlic, tu te mētajies no vienas tēmas otrā. Tā vien šķiet, ka tev mājās ir perfekta kārtība. Kaut gan ja tas tā būtu tu te nepļurinātu.
14.februāris 2015, 23:14 | links
 
vot tā,sadaliet pienākumus ,kam putekļi jāslauka,kam tēja jāpienes štirlicam,un kam par politiku jādomā !

teretere, 14.februāris 2015, 23:11

Ko vēl negribēsi te visi načaļņiki...DDDDD
14.februāris 2015, 23:13 | links
 
vot tā,sadaliet pienākumus ,kam putekļi jāslauka,kam tēja jāpienes štirlicam,un kam par politiku jādomā !
14.februāris 2015, 23:11 | links
 
plesigais
Tu tēmē uz to ka jāvelk uz gult pusi un jāsāk rūpēties par tautu ... ko ta nu mēs vecie vairs tur labot varam ..jaunie galīgi izlaidušies...DDD
14.februāris 2015, 23:10 | links
 
plesigais - tu melo :D mūsu ekonomika atkal rāda pārsteidzošus rezultātus, mēs kārtējo reizi visai Eiropai liekam iekšā :D tikai nez kāpēc Igaunījā skolotāju alga vidēji ir 800eur, bet to var paskaidrot ar krievu propagandu... nomira govs - sūdīgi, bet labi, ka kaimiņiem katram pa 2 nosprāga... ar miestiņmentalitāti mēs nekad nesakārtosim savu dzīvi...
14.februāris 2015, 23:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager