Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mjuniors,
mūsdienās nevar pret lielvalstīm piemērot stingru konfrontācijas politiku,var to imitēt,bet ne reāli pielietot.Pilnīgi pietiek ar mērķtiecīgu un patstāvīgu dažadu sankciju un starptautisku ierobežojumu pielietošanas politiku ,lai ar laiku izmainītu politiskā oponenta nostāju...

Tonis, 11.februāris 2015, 19:05


Ir viens BET. Tā ir Krievija, kuru umom ņepoņatj!
Iedomājies, ASV veikalos pazūd puse produktu no sortimenta tā būtu valsts mēroga katastrofa. Krievijā no plauktiem pazūd importa gaļa u.c imports. Nu i što? Krievi priecīgi - Gejropai nav kur likt savus sūdus! tas gan pagaidām. Bet kādreiz viens krievs man stāstīja 90-tajos kad aŗī Krievijai nebija ko rīt. Kara laikus parcietušie pensionāri pildīja burkās visparastākās balandas (nezāles tādas dārzā mēdz augt) sajauktas ar sāli. un viss, paēduši. Balandās , starp citu - vairāk olbaltumvielas kā labībā.
11.februāris 2015, 19:18 | links
 
Mjuniors,
mūsdienās nevar pret lielvalstīm piemērot stingru konfrontācijas politiku,var to imitēt,bet ne reāli pielietot.Pilnīgi pietiek ar mērķtiecīgu un patstāvīgu dažadu sankciju un starptautisku ierobežojumu pielietošanas politiku ,lai ar laiku izmainītu politiskā oponenta nostāju...
11.februāris 2015, 19:05 | links
 
 
Andreiko,
nu re,ta jau varbūt kādreiz Zviedros tiksimies...:)
11.februāris 2015, 18:55 | links
 
Toni,
Tāda jau tā krievu stratēģija pašlaik īstenojas.. Taustoties okupē teritoriju, paralēli draudot ar atomu, lidinoties gar robežu utt..
Ko saka par to Kemerons!?
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/547479-kemerons_aicina_nepiekopt_pret_krieviju_nomierinasanas_politiku
11.februāris 2015, 18:53 | links
 
Antuān, starp citu, Lapso (Lato Lapsa) daļēji ir mūsējais. Vasarās nedēļas nogalēs Lato kopā ar savu bijušo klasesbiedru Marčello (NRA ārzemnieks Māris Krūmiņš) nelielā kompānijā laiž uz copi, man liekas, ka uz Daugavu. Ko un kā copē, neesmu painteresējies.
11.februāris 2015, 18:53 | links
 
Iedod velnam mazo pirkstiņu un viņš tev paņems visu roku un labi ja tikai roku.
Ja tagad kāds apstiprinās jaunas autonomās republikas, tad Krievija ir uzvarējusi vienu kauju, var ķerties pie nākošās, piemēram, Latgales autonomās republikas izveides!
11.februāris 2015, 18:52 | links
 
Andreiko- ja viss būtu tik vienkārši šo sadaļu varētu dzēst, nebūtu par ko diskutēt- Visi piekrīt.. :D Un ar to okupantu jau ir izveidojies sen foruma kontakts.. Tāpēc, šie itkā "apvainojumi" ir kā saldais cukurs brāgai, lai atkal sāk rūgt.. :))
11.februāris 2015, 18:51 | links
 
Mjuniors,
apetīte rodas ēdot,tas tiesa,tādēļ svarīgi noturēt savu mugurkaulu,mēreni lokoties...Igauņi to prot,mums jāpieprot...:)
11.februāris 2015, 18:51 | links
 
Jāsaprot ir viens,ka pie patreizējās situācijas labākais variants ir kārtējais mīkstināti mākslīgais Ukrainas valstiskais veidojums,-pieņemt, ka Ukrainas austrumu jaunajam pašnoteikšanās veidojumam plašas autunomas tiesības Ukrainas valsts sastāvā.
Kā teikt,-lai vilks ir paēdis un kaza vēl dzīva...:)

Tonis, 11.februāris 2015, 18:40

Tas, jau sen ir skaidrs ka tā būs... Bet vai tāpēc viņiem pierims apetīte!?
11.februāris 2015, 18:43 | links
 
Puiki, beidziet ņemties un villoties kā nārsta brekši! Diskusija pavārtē uz ielas stūra ar sētas mietu saujā ir viena lieta, bet diskusija un viedokļu apmaiņa forumā - pavisam kaut kas cits. Pats reizumis esmu bijis (un, droši vien, aizvien esmu) diezgan agresīvs tipāžs, bet pie klaviatūras apsaukāties... Tas nav kaut kā glīši. Pie klaviatūras jau katrs pats sev Jamess Bonds, Lāčausis un Halku Sprīdītis, nevajag taču tāpēc uzreiz citiem spļaut aiz apkakles! :D
11.februāris 2015, 18:42 | links
 
Jāsaprot ir viens,ka pie patreizējās situācijas labākais variants ir kārtējais mīkstināti mākslīgais Ukrainas valstiskais veidojums,-pieņemt, ka Ukrainas austrumu jaunajam pašnoteikšanās veidojumam plašas autunomas tiesības Ukrainas valsts sastāvā.
Kā teikt,-lai vilks ir paēdis un kaza vēl dzīva...:)
11.februāris 2015, 18:40 | links
 
Mjuniors ,
ciemiņus atklāti un tieši cilvēki vienmēr mīļi sagaida...:)

Tonis, 11.februāris 2015, 18:29

Jauki un malacis, ja māki uzņemt viesus :))
11.februāris 2015, 18:32 | links
 
Anton,netērē velti laiku!Kā Andreiko teica,zoniem saliets medutiņš pa tiešo vidusausī. Jauki! Auseklīšiem patīk Vairas smukās kleitas.

BrunoL, 11.februāris 2015, 18:13
Vēl nēesi sakrāvis čemodānus!?

mjuniors, 11.februāris 2015, 18:14
Ceri,ka braukšu pie Tevis ciemos? Aizbrauktu,ja Tu būtu īsts Latvijas patriots.Diemžēl,tikai auseklītis,kurš nespēj teikumu bez pareizrakstības kļūdām uzrakstīt.

BrunoL, 11.februāris 2015, 18:25

Labi, ja zini Lv kultūru.. Un kam pieder auseklītis.. Es arī nemāku maizi uzcept, tas nenozīmē, ka es viņu ēst nedrīkstu..
Man nav kauns par Latvijas simboliem.. Lai kaunās tie, kas neatrodas savā tēvu zemē.. Tāpēc arī tev iesaku saldu ceļa maizi..
11.februāris 2015, 18:31 | links
 
Mjuniors ,
ciemiņus atklāti un tieši cilvēki vienmēr mīļi sagaida...:)
11.februāris 2015, 18:29 | links
 
Mjuniors,
kad mēs uz savām barikādēm stāvējām un valsti veidojām,krievu mazākums arī omulīgi nejutās...
11.februāris 2015, 18:27 | links
 
Anton,netērē velti laiku!Kā Andreiko teica,zoniem saliets medutiņš pa tiešo vidusausī. Jauki! Auseklīšiem patīk Vairas smukās kleitas.

BrunoL, 11.februāris 2015, 18:13
Vēl nēesi sakrāvis čemodānus!?

mjuniors, 11.februāris 2015, 18:14

Ceri,ka braukšu pie Tevis ciemos? Aizbrauktu,ja Tu būtu īsts Latvijas patriots.Diemžēl,tikai auseklītis,kurš nespēj teikumu bez pareizrakstības kļūdām uzrakstīt.
11.februāris 2015, 18:25 | links
 
Mjuniors,ne visi skrēja ,bet vairums...

Tonis, 11.februāris 2015, 18:23

Es, jau tev saku, kas ir vairums... Gaidi ciemos! :))
11.februāris 2015, 18:24 | links
 
Mjuniors,ne visi skrēja ,bet vairums...
11.februāris 2015, 18:23 | links
 
Naivais Mjunior,
Tu ar savu tekstu gribi apliecināt ,ka ja tagad Latvijā iespiestos Krievijas specvienības,Tu paklausīgi ietu pie vēlēšanu urnām un balsotu par iestāšanos Krievzemē?Domāju ka nē...
???????????? Un tu domā, Krimā visi skrēja!??!!? Man liekas, tu kaut kopīpē..
11.februāris 2015, 18:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager