Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Cik vien iespējams, minimizējam valsts funkcijas, bet tas nes līdzi pamatīgu sociālo spriedzi. Nu nav tik vienkārši, kā pirmajā brīdī šķiet.
14.novembris 2017, 23:47 | links
 
Kā panākt, lai lemjošie pret valsts naudu attiecas kā pret savējo? Tikai ar materiālu atbildību(tā ir utopija, protams). Kā rīkojas privātais uzņēmējs? Pārdevēja darbu apvieno ar lietveža darbu, dieektora darbu ar noliktavas pārziņa darbu, utt. Jo tas ir viņa piķis, par ko algas jāmaksā!!! A liekēžiem pofig- a davai pieņensim darbā pulksteņa regulētāju, lai pašiem veselas 2x gadā vav jāčakarējas!
14.novembris 2017, 22:46 | links
 
Var just, ka maks nav caurs :)))
14.novembris 2017, 22:43 | links
 
Varbūt var ar leišiem sarunāt, lai viņi atlaiž 30% ierēdņu un paskatīties, kas notiek?
14.novembris 2017, 22:27 | links
 
Kaut kas, Tev tajos tekstos,Usi, iet pa īso- nu pārpirkšu es vienu tanti, tak vieta tukša nepaliks- šie paņems citu...
Par tiem 30 parakstiem ar dikti nesaprotami...

Neko nepaņems, jo tante ta viena un visas normālās tantes jau ir pie vietas. Liela komercstruktūra(lasi privāta) uztaisa tādu iekšējo birokrātiju, ka maz neliekas. Jo viņiem vajag. Atlaist 6% valsts pārvaldes darbinieku ir pamatīgs cipars. Tur atlaišanas pabalsti, bezdarbnieks un 2 maisi ar slimības lapām. Varbūt var vairāk par tiem 6%, bet varbūt tas pats ir par daudz...
14.novembris 2017, 22:22 | links
 
plesigais [14:54]: Protams ;) !
Čekas maisos jau neka nopietna nav ;) !
Un info par trešas personas likumigu vai pret likumigu darbibu ir ar likumu aizsargata ! Tu pat par nelikumigiem tikliem un murdiem nemaz ta zvanit nedriksti , ja braks uzzinas kas zvanija _ var sanakt tiesas darbi !
A te plusa _tik daudz iejauktas ietekmigas personas ;) !Kurzemè jau patasti ,, ar sarkano gaili,, savu viedokli pozicionè.

Docents, 14.novembris 2017, 21:14


Mja :( Mans jau ari sak raustities ;) ! Te jau ari daudzi gribetu kadam bo bo nodarit !
14.novembris 2017, 21:41 | links
 
plesigais [14.11.17]: Protams ;) !
Čekas maisos jau neka nopietna nav ;) !
Un info par trešas personas likumigu vai pret likumigu darbibu ir ar likumu aizsargata ! Tu pat par nelikumigiem tikliem un murdiem nemaz ta zvanit nedriksti , ja braks uzzinas kas zvanija _ var sanakt tiesas darbi !
A te plusa _tik daudz iejauktas ietekmigas personas ;) !
Kurzemè jau patasti ,, ar sarkano gaili,, savu viedokli pozicionè.
14.novembris 2017, 21:14 | links
 
Usi es hoķi nespēlēju lai neapdauzītu galvu . Izskatās ka hoķis tev neko labu nedod.
14.novembris 2017, 21:14 | links
 
usis [14.11.17]: Darbaspēka problēmas- ja uzskatam ka valsts pārvaldē lieki cilvēki, bet privātbiznesā deficīts, nu pārpērciet, kur problēmas.

Par birokrātiju- šodien biznesa iestādē parakstīju līgumus, ap 30 parakstiem, tad vel zvanīja aizbraukt 3 nepamanītos parakstīt, un tas ir kantoris ,kur pelna naudu ,nevis noēd mūsu nodokļus, tātad ar zināmu birokrātiju jārēķinās.
Kaut kas, Tev tajos tekstos,Usi, iet pa īso- nu pārpirkšu es vienu tanti, tak vieta tukša nepaliks- šie paņems citu...
Par tiem 30 parakstiem ar dikti nesaprotami...
14.novembris 2017, 20:58 | links
 
Brālīt, braukšu tūlīt uz hoķi, Rīgā šogad vēl 2 halles uzbūvētas, ledu joprojām rezervēt grūtības, kā domā, tur laužas spēlēt nobarojušies ierēdņi, izbadējušies zemnieki, jeb krūmu polittehnologi?
14.novembris 2017, 20:49 | links
 
Man gan liekas ka valstī viss ir kārtībā. Ierēdņi tādi mīļi un saprotoši ,politiķi ar tādi feini ,smuki sapucējušies ...
14.novembris 2017, 20:30 | links
 
 
Darbaspēka problēmas- ja uzskatam ka valsts pārvaldē lieki cilvēki, bet privātbiznesā deficīts, nu pārpērciet, kur problēmas.

Par birokrātiju- šodien biznesa iestādē parakstīju līgumus, ap 30 parakstiem, tad vel zvanīja aizbraukt 3 nepamanītos parakstīt, un tas ir kantoris ,kur pelna naudu ,nevis noēd mūsu nodokļus, tātad ar zināmu birokrātiju jārēķinās.
14.novembris 2017, 19:16 | links
 
Darbaspēka problēmas- ja uzskatam ka valsts pārvaldē lieki cilvēki, bet privātbiznesā deficīts, nu pārpērciet, kur problēmas.

Par birokrātiju- šodien biznesa iestādē parakstīju līgumus, ap 30 parakstiem, tad vel zvanīja aizbraukt 3 nepamanītos parakstīt, un tas ir kantoris ,kur pelna naudu ,nevis noēd mūsu nodokļus, tātad ar zināmu birokrātiju jārēķinās.
14.novembris 2017, 19:16 | links
 
Tonis [14.11.17]: Visa tā liekēžu varza būtu jāsamazina vismaz par 30%.
30%- tas būtu perfekti! Un darbaspēka problēmas būtu daļēji atrisinātas.
14.novembris 2017, 18:35 | links
 
Nu tad beidzot _( aleluja ) _ beidzot posts no Raiha kam piekritu 100% ! ;)

P/s vel ja saprastu ka paši vien esam tos monstrus radijuši _ :( _ Tev cenas nebutu ;) !
14.novembris 2017, 18:28 | links
 
Visa tā liekēžu varza būtu jāsamazina vismaz par 30%.
14.novembris 2017, 18:27 | links
 
Mani priecē ziņas par liekēžu skaita samazināšanu, kaut gan 6%- tas ir daudz,daudz par maz!
Viendien biju aizgājis uz vienu tādu iestādi skaidroties par noilgušu veikala izkārtnes atļauju(absurds jau saknē). Ieeju vienā kabinetā, tur divi abu dzimumu nobaroti bifeļi sēž, tupi lūr datoros. Saraksta man papīrus, saka, lai eju uz nākamo kabinetu. Tur skats tāds pats. Nezinu, kādēļ uz turieni bija jāiet, bet tie man savukārt saka, ka jāsagatavo iesniegumi, paskaidrojumi, utt, un ar tiem jānāk uz trešo kabinetu nodot papīrus. Sagatavoju,nesu. Tur-trešajā kabinetā, dokumentus pieņem un saka, lai nākot pēc nedēļas uz ceturto kabinetu, kur lemšot man sodu... Bet lai noteikti nākot, jo lēmējiem patīkot, ka vainīgais izrādot pazemību visvareno priekšā....Goda vārds, es nepārspīlēju!!! Kā anekdotē...
P.S. Uz ceturto kabinetu neaizgāju, da nu nah... Augstsirdīgi aprobežojās ar pirksta pakratīšanu... Nu kam tas viss vajadzīgs??? Kas to vājprātu ir radījis??? Tajā iestādē neredzēju NEVIENU cilvēku bez manis!!!
14.novembris 2017, 18:00 | links
 
 
Protams ;) !
Čekas maisos jau neka nopietna nav ;) !
Un info par trešas personas likumigu vai pret likumigu darbibu ir ar likumu aizsargata ! Tu pat par nelikumigiem tikliem un murdiem nemaz ta zvanit nedriksti , ja braks uzzinas kas zvanija _ var sanakt tiesas darbi !
A te plusa _tik daudz iejauktas ietekmigas personas ;) !
14.novembris 2017, 14:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager