Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Un, jo ilgāks karš, jo mazāk svarīgs paliek jautājums kāpēc tā notiek, cēlonis paliek mazsvarīgs.. To tik tad sāk šķetināt vēsturnieki un "patiesie" dzejnieki..
Manuprāt, šāds arī ir mērķis pagaidām krievijai..

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:28


Nevis Krievijai, bet Putinam :)
Un bez anekdotēm pafilozofēsim. Ja NATO nedod ieročus Ukrainai, tad tos viņi var tai pārdot ... ar pēcmaksu. Varbūt, ka pat vispār naudu neprasīt...pēc tam. Protams, ka jebkurā gadījumā krieviem būs iemesls propagandai uhhh. Un tagad ukraiņi sāk klapēt krievu zekus un regulāro armiju ar modernām mantiņām. Arvien vairāk mājās nesagaida armijā aizgājušos, ja vēl izslēdz RU no SVIFTa, tad Putina sapnis sabrūk, jo sabrūk valsts ekonomika un sākās pilsoņu karš starp Putina politikas atbalstītajiem un tiem, kuri apzinās kas patiesībā notiek. Par Ukrainu tad tiek aizmirsts. Kur nu vēl kaut kāda vēsture un dzeja par uzvaŗētu otro pasaules karu utt.
8.februāris 2015, 23:42 | links
 
Nu Krievijas mērķi skaidri, sašķelt Eiropu un Nato.
8.februāris 2015, 23:34 | links
 
Un, jo ilgāks karš, jo mazāk svarīgs paliek jautājums kāpēc tā notiek, cēlonis paliek mazsvarīgs.. To tik tad sāk šķetināt vēsturnieki un "patiesie" dzejnieki..
Manuprāt, šāds arī ir mērķis pagaidām krievijai..
8.februāris 2015, 23:28 | links
 
mjuniors- ir viena nianse ka rietumi garentēja Ukrainas vienotību un suverenitāti, nedomāju ka ASV piegādās , patronas, granātas un līdzīgus mēslus, bet precīzos ieročus un tad ies kašķis pa īsto, jo Krievija nevarēs skaidros ka nemiernieku rokās ir tehnaloģijas kas nav Ukrainas īpašumā, būs jāatklāj ka tās ir Krievijas tehnaloģijas, papēti kādi ierči ir precīzie, ASV skatījumā.

Malikis2011, 8.februāris 2015, 23:16
Mans personīgais redzējums- Manuprāt, krievi jau tagad ir tikai par to,lai krievi dod ieročus un ved to karaspēku.. Lai nu, kas komentē tur youtubes no krievu puses.. spriest par tiem cilvēkiem es nevaru.. Bet komentāri jau tādi, ka gatavi iznīcināt Ukrainu pilnībā.. Jo Naših bjut.. :(

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:22


Tas ir veiksmīgi organizētas propagandas rezultāts, kur šādi komentējošie (iespējams speciaāli organizēti) efektu tikai pastiprina.
8.februāris 2015, 23:25 | links
 
mjuniors- ir viena nianse ka rietumi garentēja Ukrainas vienotību un suverenitāti, nedomāju ka ASV piegādās , patronas, granātas un līdzīgus mēslus, bet precīzos ieročus un tad ies kašķis pa īsto, jo Krievija nevarēs skaidros ka nemiernieku rokās ir tehnaloģijas kas nav Ukrainas īpašumā, būs jāatklāj ka tās ir Krievijas tehnaloģijas, papēti kādi ierči ir precīzie, ASV skatījumā.

Malikis2011, 8.februāris 2015, 23:16

Mans personīgais redzējums- Manuprāt, krievi jau tagad ir tikai par to,lai krievi dod ieročus un ved to karaspēku.. Lai nu, kas komentē tur youtubes no krievu puses.. spriest par tiem cilvēkiem es nevaru.. Bet komentāri jau tādi, ka gatavi iznīcināt Ukrainu pilnībā.. Jo Naših bjut.. :(
8.februāris 2015, 23:22 | links
 
Ar to ieroču piegādi nemaz nav tik vienkārši.. Nevis tehniski, bet gan politiski..
Kaut vai, krievijas mediji "melo", ka jau tagad tur karo NATO.. Bet, kad jau piegādās ieročus viņiem beidzot būs neapgāžami pierādījumi savai zombētai valstij, jeb vara visu pareizi dara.. Nebūs nevienam vairs jāmelo.. utt.. Un varēs īstenot savu turpmāko mērķi.. Lai kādi tie būtu..

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:07

Viņi jau tagad dara, bez NATO ieročiem. ES domāju, kas notiks ar Ukrainu tad, ja ieročus nepiegādās, un viņiem beigsies esošie krājumi. Izņemot NATO neviens cits viņiem nepiegādas, jo pārējie ieroču meistari grozās ap Krieviju.
Junior, kā tev škiet, kas notiks ar Ukrainu, ja viņiem beigsies munīcija?

Domaataajs, 8.februāris 2015, 23:15
Par munīcijas daudzumu neko es nezinu.. :) un vai viņi paši ražo to es ar nezinu.. Un, kas notiks domāju mēs to visi saprotam.. Okupācija un izrēķināšanās..

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:19

Ražošana aŗī prasa resursus, bet ražošana cik man zināms atradās teroristu teritorijās, un kaut kādu patronu rūpnīcu jau izzaga un aizveda uz Krieviju ar pirmo humānās palīdzības konvoju atpakaļceļa lai nebūtu tukšais reiss:)
8.februāris 2015, 23:22 | links
 
Un vispār, laikam, krievijai pilnais apbruņošanās plāns bij līdz 2020 gadam.. Tā, ka tagad ir tik 2015g.. :)) Un vēl bij viens raksts, kur ASV spečuks utt teica, ka tuvāko divu gada laikā krieviem nēesot tādu resursu,lai varētu karot vairākos reģionos.. bet pēc tiem diviem gadiem ir jau pavisam cits redzējums..

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:12

ASV daudz zina :)
Cik ilgi veda ārā munīciju no Liepājas noliktavām 90 - tajos gados? Tas nebija viens dzelzceļa sastāvs.
Un pie propagandas tāds sīkums ka resursu trūkums nevienu neuztrauc, izņemot tos, kuri to zina, bet parasti tiem ir aizbāztas mutes.
8.februāris 2015, 23:19 | links
 
Ar to ieroču piegādi nemaz nav tik vienkārši.. Nevis tehniski, bet gan politiski..
Kaut vai, krievijas mediji "melo", ka jau tagad tur karo NATO.. Bet, kad jau piegādās ieročus viņiem beidzot būs neapgāžami pierādījumi savai zombētai valstij, jeb vara visu pareizi dara.. Nebūs nevienam vairs jāmelo.. utt.. Un varēs īstenot savu turpmāko mērķi.. Lai kādi tie būtu..

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:07

Viņi jau tagad dara, bez NATO ieročiem. ES domāju, kas notiks ar Ukrainu tad, ja ieročus nepiegādās, un viņiem beigsies esošie krājumi. Izņemot NATO neviens cits viņiem nepiegādas, jo pārējie ieroču meistari grozās ap Krieviju.
Junior, kā tev škiet, kas notiks ar Ukrainu, ja viņiem beigsies munīcija?

Domaataajs, 8.februāris 2015, 23:15

Par munīcijas daudzumu neko es nezinu.. :) un vai viņi paši ražo to es ar nezinu.. Un, kas notiks domāju mēs to visi saprotam.. Okupācija un izrēķināšanās..
8.februāris 2015, 23:19 | links
 
mjuniors- ir viena nianse ka rietumi garentēja Ukrainas vienotību un suverenitāti, nedomāju ka ASV piegādās , patronas, granātas un līdzīgus mēslus, bet precīzos ieročus un tad ies kašķis pa īsto, jo Krievija nevarēs skaidros ka nemiernieku rokās ir tehnaloģijas kas nav Ukrainas īpašumā, būs jāatklāj ka tās ir Krievijas tehnaloģijas, papēti kādi ierči ir precīzie, ASV skatījumā.
8.februāris 2015, 23:16 | links
 
Ar to ieroču piegādi nemaz nav tik vienkārši.. Nevis tehniski, bet gan politiski..
Kaut vai, krievijas mediji "melo", ka jau tagad tur karo NATO.. Bet, kad jau piegādās ieročus viņiem beidzot būs neapgāžami pierādījumi savai zombētai valstij, jeb vara visu pareizi dara.. Nebūs nevienam vairs jāmelo.. utt.. Un varēs īstenot savu turpmāko mērķi.. Lai kādi tie būtu..

mjuniors, 8.februāris 2015, 23:07


Viņi jau tagad dara, bez NATO ieročiem. ES domāju, kas notiks ar Ukrainu tad, ja ieročus nepiegādās, un viņiem beigsies esošie krājumi. Izņemot NATO neviens cits viņiem nepiegādas, jo pārējie ieroču meistari grozās ap Krieviju.
Junior, kā tev škiet, kas notiks ar Ukrainu, ja viņiem beigsies munīcija?
8.februāris 2015, 23:15 | links
 
Un vispār, laikam, krievijai pilnais apbruņošanās plāns bij līdz 2020 gadam.. Tā, ka tagad ir tik 2015g.. :)) Un vēl bij viens raksts, kur ASV spečuks utt teica, ka tuvāko divu gada laikā krieviem nēesot tādu resursu,lai varētu karot vairākos reģionos.. bet pēc tiem diviem gadiem ir jau pavisam cits redzējums..
8.februāris 2015, 23:12 | links
 
Ar to ieroču piegādi nemaz nav tik vienkārši.. Nevis tehniski, bet gan politiski..
Kaut vai, krievijas mediji "melo", ka jau tagad tur karo NATO.. Bet, kad jau piegādās ieročus viņiem beidzot būs neapgāžami pierādījumi savai zombētai valstij, jeb vara visu pareizi dara.. Nebūs nevienam vairs jāmelo.. utt.. Un varēs īstenot savu turpmāko mērķi.. Lai kādi tie būtu..
8.februāris 2015, 23:07 | links
 
Kopš, pieņēma NATO lēmumu par izveidošanu A-eiropā par ātrās reaģēšanas vienībām.. Guļu daudz mierīgāk.. :)) Tas ir viens.. Ja Krievija iegulda tik 50-80$ miljardus militārajā nozarē.. Tad ASV 500 miljardi.. Bail iedomāties, kādas tad nu kuram ir tehnoloģijas.. Nerunājot nemaz par visiem NATO resursiem kopā.. Tā, ka es ir mierīgs.. Kā aukšā lems tā būs.. Labāk mans sāk domāt par copi.. :)
Un maliķis izvirzīja teoriju vai savu redzējumu.. Es tik gribēju ar uzzināt uz kāda info viņš balstās.. Tā ka Domātāj tikai fak-ti ir ļoti svarīgi, lai saprastu par ko ir īsti runa.. :D Saprotu ir emocījas.. Bet..

mjuniors, 8.februāris 2015, 22:48


Junior, no manas puses nav fakti, bet apdomāšana balstīta uz esošajiem faktiem, pieredzi un kaut kādu savu mistisku loģiku, ko saprotu tikai es pats :)Un nekādu emociju. Atceries Irākas 1.karu Ar degpudeli kas izmaksāja zem dolāra nokurināja vairākus miljonus vērtu tanku. Un kad mēs tās vienības reāli ieraudzīsim.
Labi, Za ribalku, jo te diskusija ir gara un rīt ir darbadiena un rakstot viens otram vēstules mēs te sapisīsimies galīgi.
8.februāris 2015, 23:04 | links
 
Nu vai nu pavasarī būs miers Ukrainā, vai ap vasaras beigām ies kariņš uz visiem 100%, Nato pret Krieviju,laikam citu iespēju nav.

Malikis2011, 8.februāris 2015, 22:22
Maliķi, kur Tev tāds info!?:)

mjuniors, 8.februāris 2015, 22:30
Nu padomāsim loģiski, ja nenoslēdz mieru , apmēram, marts-aprīlis ASV sāk piegāfdāt ieročus Ukrainai, Krievija netiek galā ar Ukrainu, tāda stīvēšanās iet pāris mēnešu, kāmār Krievija oficiāli neieved armiju Ukrainā, tad NATo nevar neatbildēt, nu rupji augusts , septembris.Tādas manas domas.

Malikis2011, 8.februāris 2015, 22:48

Skaidrs :))
8.februāris 2015, 23:01 | links
 
Nu vai nu pavasarī būs miers Ukrainā, vai ap vasaras beigām ies kariņš uz visiem 100%, Nato pret Krieviju,laikam citu iespēju nav.

Malikis2011, 8.februāris 2015, 22:22
Maliķi, kur Tev tāds info!?:)

mjuniors, 8.februāris 2015, 22:30

Nu padomāsim loģiski, ja nenoslēdz mieru , apmēram, marts-aprīlis ASV sāk piegāfdāt ieročus Ukrainai, Krievija netiek galā ar Ukrainu, tāda stīvēšanās iet pāris mēnešu, kāmār Krievija oficiāli neieved armiju Ukrainā, tad NATo nevar neatbildēt, nu rupji augusts , septembris.Tādas manas domas.
8.februāris 2015, 22:48 | links
 
Kopš, pieņēma NATO lēmumu par izveidošanu A-eiropā par ātrās reaģēšanas vienībām.. Guļu daudz mierīgāk.. :)) Tas ir viens.. Ja Krievija iegulda tik 50-80$ miljardus militārajā nozarē.. Tad ASV 500 miljardi.. Bail iedomāties, kādas tad nu kuram ir tehnoloģijas.. Nerunājot nemaz par visiem NATO resursiem kopā.. Tā, ka es ir mierīgs.. Kā aukšā lems tā būs.. Labāk mans sāk domāt par copi.. :)
Un maliķis izvirzīja teoriju vai savu redzējumu.. Es tik gribēju ar uzzināt uz kāda info viņš balstās.. Tā ka Domātāj tikai fak-ti ir ļoti svarīgi, lai saprastu par ko ir īsti runa.. :D Saprotu ir emocījas.. Bet..
8.februāris 2015, 22:48 | links
 
vēl te kaut kāds interesants cilvēks
http://www.diena.lv/pasaule/de-facto-lielbritanijas-deputats-mudina-latviju-izstaties-no-es-14086681

Junior, miers nebūs Ukrainā, citādi Putins zaudēs autoritāti un tas ir mazākais ko viņš grib. Starp citu - cik ilgi Ukrainai pietiks karamateriālu, cik saprotu viņi izmanto to, kas palicis no PSRS laikiem. Iztukšos noliktavas un pēc tam? Jeb es kaut ko nezinu?
8.februāris 2015, 22:35 | links
 
Nu vai nu pavasarī būs miers Ukrainā, vai ap vasaras beigām ies kariņš uz visiem 100%, Nato pret Krieviju,laikam citu iespēju nav.

Malikis2011, 8.februāris 2015, 22:22

Maliķi, kur Tev tāds info!?:)
8.februāris 2015, 22:30 | links
 
no maija līdz augustam astrologi neko labu nesola.
8.februāris 2015, 22:27 | links
 
Nu vai nu pavasarī būs miers Ukrainā, vai ap vasaras beigām ies kariņš uz visiem 100%, Nato pret Krieviju,laikam citu iespēju nav.
8.februāris 2015, 22:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager