Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mja Černobiļa tās nav labas ziņas mums. Pārāk jau nu tuvu :( Ja 30 tonnas noslauka 700km, tad 100t noslaucīs pusi Austrumeiropas.

micuks, 8.februāris 2015, 21:17


Ir vēl viena fīča. Bumbu sper gaisā virs zemes kaut kādu gabalu, un tad vēl zemestrīce rodas, tur tās tonnas guļ uz zemes.
8.februāris 2015, 21:52 | links
 
kur enerģija tur politika.
Tikko apskatījos vēlreiz par Černobiļu. 200 t urāns + 1 tonna plutonija palicis iekšā.

Tas joks ir tāds, ka neviens nezina kā tas maisījums var uzvesties laika gaitā. Kodoldegviela + Ūdeņradis = ūdeņraža bumba. Ūdeņradis rodas disociējot ūdens tvaikam, tagad neatceros +400 vai +600°C temperatūrā. Ja tā temperatūra lēnām kāpj, sarkofāgs plaisā, Ukrainā karš, nevienam gar to būdu daļas nav, neskatoties uz to, ka sarkofāgam jau bija jabūt uzlabotam uz so laiku. Oi, Oi ,Oi!
Vot jums atomfizika un politika.
Labāk nebūtu stāstījis, ne?
8.februāris 2015, 21:49 | links
 
Beidziet te irst, atomfiziķi atradušies... protams, katram ir dota iespēja izteikties, bet nu ar mēru, kolēģi makšķernieki.
8.februāris 2015, 21:38 | links
 
Godīgi jau tas nebeigsies jo vis ir aizgājis jau par tālu un ES ir par gļēviem lai ar puķinu runātu viņam saprotamā valodā ...
Černobiļa ir bīstama bet ne tā kā ātombumba jo reaktors jau pēc uzbūves ir savāds mehānisms tad jau toreiz visam bija jāuziet debesīs ...
8.februāris 2015, 21:33 | links
 
Mja Černobiļa tās nav labas ziņas mums. Pārāk jau nu tuvu :( Ja 30 tonnas noslauka 700km, tad 100t noslaucīs pusi Austrumeiropas.
8.februāris 2015, 21:17 | links
 
Dīvaini , bet bez Finka arī ir pareģi, kas pareģo tikai vienu sprādzienu. Nu tas tā.
ja tas tā notiks, kā Raihs ziņo, tad tas droši vien būs likumīgi no augstāko spēku puses.
8.februāris 2015, 21:12 | links
 
Diži neiedziļinoties, šķiet tas video ir sagraizīts..

mjuniors, 8.februāris 2015, 18:51
Protams,ka sagraizīts-ielikti tie momenti,kur par šamo ņirdz. Tu gribēji to murgu pilnā versijā klausīties?:))

raihs, 8.februāris 2015, 19:34
:)) Raih, Tu tak saproti, kāda ir pretreakcija ieraugot vien tās sejas.. :) sen jau neklausos viņu viedokli, lai arī tas nav pareizākais ceļš.. Bet kāda vella pēc man nosist savu brīvo laiku klausīties kremļa vakara pasakās.. Lai jau paliek :)
Un vispār mani tās atombumbas nebiedē:
Manuprāt, šausmīgākais karš, ja cilvēkus saņem gūstā spīdzina, vergu nometnes utt.. Redzēt, kā noposta tavu iedzīvi utt.. Ta jau labāk saņem atomeni un miers.. protams ne viss uzreiz nobeidzās, bet es zinu arī vienu, ja krievi metīs.. Krieviem ķers vēl vairāk.. Un tad nezaudēs tikai vienu pilsētu.. Bet visu krievijas daļu, kas atrodas aiz Urāliem,jeb gāzes resursi!? Kas tad krievija būs!?
p.s. Resursu sadalījumu nēesmu pētījis, bet ir skaidrs.. Ja kritīs virsū krievijai, tad saplēsīs visu vairākos gabalos..

mjuniors, 8.februāris 2015, 20:10

Līdz ko šādas sarunas,man arvien gribas Finku iemest: Tu pats redzēsi (uzrunāts tiek grāmatas autors) -varenā Krievija sabruks kā kāršu namiņš… . Pēdējās Krievijas robežas es redzu tikai ap Maskavu, Ļeņingradu un Baltkrieviju. Tur paliks visi lielie mahinatori, kuri negribēs strādāt, un viņi kļūs pēdējie nabagi. Tad meklējot labāku dzīvi, krievu tauta izklīdīs pa visu pasauli”. Vēl kādā reizē Finks ieteicās: “Es redzu, ka Maskava nogrims… . Būs milzīgs sprādziens, kas satricinās visu Krieviju. Miljoniem cilvēku aizies bojā.”
8.februāris 2015, 21:09 | links
 
Taisnība juniors tev ir. Bet tāda nianse tīri tehniska. Tas kurš pirmais met attiecīgo bunbu iegūst milzīgu priekšrocību. Sprādziena brīdī izdalās ne jau tikai triecienvilnis, uguns un radiācija. Izdalās elektromagnētiskais vilnis, kas apklusina jebkuru elektroierīci. Es neiedziļināšos, jo tēma ir ļoti plaša.
Un vēl viena nianse - iedzīvi tu vari atjaunot, bet tad kad tev būs ar radiāciju saindēts, ieskaitot pārtiku, ūdeni un gaisu, ar tevi ir cauri, bet tas notiks palēnām. Krievu Carj bomba (atradīsi jūtubā) ar pilnu masu 26 vai 27 ( dažādi avoti) tonnas ar pilnu lādiņu 700 km pārvērš pelnos. Tāpēc labāk ir kā tu saki, jā atomkarš, tad labak ir bumba uz galvas, bet diez vai krievs tik tuvu savām robežām metīs.
Un vēl viens - Černobiļā (vajadzētu zināt šo vārdu) zem sarkofāga joprojām atrodas vairāk kā 100 tonnas atombumbu materiāla, kam lēnām aug temperatūra.
Man radiobioloģija nav sveša, tāpēc es te tā.
8.februāris 2015, 20:45 | links
 
Diži neiedziļinoties, šķiet tas video ir sagraizīts..

mjuniors, 8.februāris 2015, 18:51
Protams,ka sagraizīts-ielikti tie momenti,kur par šamo ņirdz. Tu gribēji to murgu pilnā versijā klausīties?:))

raihs, 8.februāris 2015, 19:34

:)) Raih, Tu tak saproti, kāda ir pretreakcija ieraugot vien tās sejas.. :) sen jau neklausos viņu viedokli, lai arī tas nav pareizākais ceļš.. Bet kāda vella pēc man nosist savu brīvo laiku klausīties kremļa vakara pasakās.. Lai jau paliek :)
Un vispār mani tās atombumbas nebiedē:
Manuprāt, šausmīgākais karš, ja cilvēkus saņem gūstā spīdzina, vergu nometnes utt.. Redzēt, kā noposta tavu iedzīvi utt.. Ta jau labāk saņem atomeni un miers.. protams ne viss uzreiz nobeidzās, bet es zinu arī vienu, ja krievi metīs.. Krieviem ķers vēl vairāk.. Un tad nezaudēs tikai vienu pilsētu.. Bet visu krievijas daļu, kas atrodas aiz Urāliem,jeb gāzes resursi!? Kas tad krievija būs!?
p.s. Resursu sadalījumu nēesmu pētījis, bet ir skaidrs.. Ja kritīs virsū krievijai, tad saplēsīs visu vairākos gabalos..
8.februāris 2015, 20:10 | links
 
A Vovkam po.uj. Nu loģiski padomājot, ko viņam var izdarīt? No SVIFTa izslēgt, tak viņam pie kājas. Galvenais - impēriju atjaunot un pie varas sēdēt. Un ja kāds nāks uzbrukumā tā atoms vienmēr pie rokas, nav svarīgi kur tas sprāgs. Ja raķete uzsprāgs pie pacelšanās kā jau tas izmēģinājumos ne vienreiz vien ir bijis, var taču pateikt, ka amerikāņi uzmeta Krievijai. Lai tak pārējā pasaule rej.
http://www.delfi.lv/news/world/other/kipras-prezidents-piedava-krievijai-valsts-teritorija-izvietot-kara-bazes.d?id=45553626
8.februāris 2015, 19:51 | links
 
Iedomaajoties ka katru dienu jauni puishi,kam veel visa dziive bija priekshaa,mirst.Smiekli vairs nenaak par shitiem meesliem no kremlja
8.februāris 2015, 19:44 | links
 
Politika te kādam ir ļoti tuva lieta. Pat atpūšoties brīvajā laikā to penterē klāt....nunax
8.februāris 2015, 19:41 | links
 
Diži neiedziļinoties, šķiet tas video ir sagraizīts..

mjuniors, 8.februāris 2015, 18:51
Protams,ka sagraizīts-ielikti tie momenti,kur par šamo ņirdz. Tu gribēji to murgu pilnā versijā klausīties?:))

raihs, 8.februāris 2015, 19:34


Izsmiešana reizēm ir efektīvāka par purnā sadošanu.
8.februāris 2015, 19:36 | links
 
Diži neiedziļinoties, šķiet tas video ir sagraizīts..

mjuniors, 8.februāris 2015, 18:51

Protams,ka sagraizīts-ielikti tie momenti,kur par šamo ņirdz. Tu gribēji to murgu pilnā versijā klausīties?:))
8.februāris 2015, 19:34 | links
 
 
Diži neiedziļinoties, šķiet tas video ir sagraizīts..
8.februāris 2015, 18:51 | links
 
Tas ir labi ka ir reakcija jo man jau sāka likties ka viņi visam ko runā ,paši jau tic saviem meliem
8.februāris 2015, 18:12 | links
 
Laba zīme-par viņiem jau sāk atklāti smieties
8.februāris 2015, 16:07 | links
 
8.februāris 2015, 00:14 | links
 
kāds varētu palīdzēt man atrast delfos rakstu, par Obamas atzīšanos par Ukraīnu vai man tikai liekas ka viņu izdzēsa?

stirlitz, 6.februāris 2015, 07:33


noklausies Obamas interviju, delfos tekstā pielikti meli. Neko tādu par ASV iesaisti Maidana rīkošanā viņš intervijā nesaka.
6.februāris 2015, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager