Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
kāds varētu palīdzēt man atrast delfos rakstu, par Obamas atzīšanos par Ukraīnu vai man tikai liekas ka viņu izdzēsa?

stirlitz, 6.februāris 2015, 07:33

Obama jau sen ir izdzesis..
6.februāris 2015, 09:36 | links
 
kāds varētu palīdzēt man atrast delfos rakstu, par Obamas atzīšanos par Ukraīnu vai man tikai liekas ka viņu izdzēsa?
6.februāris 2015, 07:33 | links
 
šodien nejauši tiku pie melna, smaržigi garšvielota garšiga padzēriena, tā labā ziņa, rīt darbadiena, ko nu?

usis, 5.februāris 2015, 22:13

Hm, ar steigu maini darbu ja trauce izgarsot ;)
6.februāris 2015, 00:24 | links
 
ja tur rakstīts 2015 tad der.
5.februāris 2015, 23:23 | links
 
Ja man 2014 gada decembrī ir nopirkta makšķerēšanas gada karte man viņa der arī šogad? Maksāja 14 euro vai arī tās kartes der tikai noteiktajā gadā? Jo nekādus datumus virsū viņai neredzu.
5.februāris 2015, 23:20 | links
 
 
pie grapas vajag anšoviņu.
5.februāris 2015, 23:00 | links
 
šodien nejauši tiku pie melna, smaržigi garšvielota garšiga padzēriena, tā labā ziņa, rīt darbadiena, ko nu?

usis, 5.februāris 2015, 22:13

Mja,sūdīgi:) Nu neko-cieties līdz rītdienai:) Kaut gan pārsimts grami vakarā pie datora vismaz man nākamo dienu nekad nav bojājuši:) Es jau trešo vakaru sēžu uz grappas
5.februāris 2015, 22:27 | links
 
šodien nejauši tiku pie melna, smaržigi garšvielota garšiga padzēriena, tā labā ziņa, rīt darbadiena, ko nu?

usis, 5.februāris 2015, 22:13

Vai ta politiķiem arī ir darba laiks... DDDD tur jau brīvais grafiks...

Man jau arī patīk tie pēdējie lēmumi...diez ko šie Ukros šodien sarunāja un kas rīt no tā būs iekš to RUS un vai būs turpinājums citādi sanāks ka arī ASV arī nepilda starptautisko vienošanos par ukraiņu drošību un teritorijas nedalāmību
5.februāris 2015, 22:25 | links
 
šodien nejauši tiku pie melna, smaržigi garšvielota garšiga padzēriena, tā labā ziņa, rīt darbadiena, ko nu?
5.februāris 2015, 22:13 | links
 
bet iedomājieties alternatīvu- ja sākotnēji nebūtu stingras nacionāļu nostājas, sadotu visiem pilsonību, pašlaik te būtu 100000 kanālu uz Dņepru un kujzinvēlkur rokošu viesstrādnieku :)
5.februāris 2015, 22:11 | links
 
Man jau nu dikti patīk tas šodienas lēmums par NATO bāzēm - bik mierīgāk ap sirdi:)
5.februāris 2015, 22:07 | links
 
nez kā nostaigās , kad Obama pieņems lēmumu par ieroču piegādi, tās iepriekšējās dimplomātiskās pļāpu vizītes tik otmazkai
5.februāris 2015, 22:04 | links
 
Nezinu micuk,ko tur tie svarīgie vīri vakar tā runājuši un sprieduši,bet EUR kur stāvējis,tur arī palicis:)

raihs, 5.februāris 2015, 21:55


Nu kā to ņem. Tie kas neskatās biržas kursus tie to neredz, bet pa 2 dienām ir nostaigājis 200p gan lejā gan augšā.
Starp citu, izskatās ka laši sēž drošā vietā, tur kur viņus pašreiz neviens neiedomājas meklēt.
5.februāris 2015, 21:58 | links
 
Lai gan rīt ir svarīga diena EUR. Redzēs ko veči pielems. Mazums mēs atkal smaidīgi liksim savos makos lašus :D

micuks, 3.februāris 2015, 22:49


Nezinu micuk,ko tur tie svarīgie vīri vakar tā runājuši un sprieduši,bet EUR kur stāvējis,tur arī palicis:)
5.februāris 2015, 21:55 | links
 
Jurist, ir gan iekšējā, gan ārējā un gana sarežģīta un smaga un šobrīd jau arī var kļūt bīstama. Daļa no mums taču ir tur bijusi un redzējusi kā dzīvo krievi savās sādžās, kaut vai ap Astrahaņu, kur pa retam copējam:) Un kur nu vēl citur dziļāk iekšzemē. To pat aprakstīt ir grūti Un pēkšņi iedomājaties, ka viņu acu priekšā ukraiņu brāļu tauta kļūst par kaut ko labāku ar citu, drusku skaistāktu nākotni. Kāds tad ir pirmais jautājums tam sādženiekam: a mēs, a kur naša haļava? Un tajā brīdī tās krievu smadzenes sāk griezties citā virzienā. !!!Tāpēc tās smadzenes ir jāieliek atpakaļ skrūvspīlēs un jāieskrūvē pareizi ar dzīvu piemēru par "labo dzīvi" par kuru sasapņojās ukraiņi - tas ir tas, kas tagad notiek, ļoti augsti profesionālā līimenī ar tādām metodēm un tehnoloģiijām ietekmei uz sabiedrību, kuras mēs droši vien pat īsti nenojaušam.
5.februāris 2015, 20:44 | links
 
... šī tēma ir absurds, nav mums politikas - ne iekšējās, ne ārējās.
5.februāris 2015, 17:04 | links
 
Хотят ли русские войны?
Не спрашивай у тишины.
Под грохот танков и гранат
Порядок вновь наводит русский брат.
Спроси у цинковых гробов,
В которых молодых сынов
С земель соседских привозили
Старухам, чтоб те слезы лили.
Спроси у бравых тех ребят,
Которые в Кремле сидят,
К погонам звезды пришивают,
Дубиной "мирной" угрожают.
Спроси у "патриотов" с бритой головой,
Как "мирно" те во тьме ночной
"Мочили" молдаван, таджиков,
Кавказцев, черных и узбеков.
Спроси у Польши и Литвы-
Им о России снятся сны.
Спроси у пражской у весны, –
Хотят ли русские войны?
Спроси у венгров, как когда-то
На танках русские солдаты,
По Будапешту рассекали,
Угорцев к миру "приучали".
Тебе ответит старый финн,
Проживший много – до седин,
Как "мирно" русские войска
Рвались сквозь зиму и снега.
И белорус вам скажет коренной,
Тот, чьи отцы из древних из литвин,
Какой кровавой, дорогой ценой
Им мир и братство подарил москвин.
Когда Суворова орда
Палила села, города...
Спроси, спроси у Куропат-
Там непокорные лежат.
Спроси, - что Украине братской,
Заверенной в любви славянской,
Из цепких рук большого брата,
Зачем защит искать у НАТО?
Спроси всех западных славян, -
Как миру их учил Иван...
Миролюбив солдат-Иван
Бомбил Кабул, Афганистан.
В их кишлаки и города
Не мир пришел – пришла беда.
Спроси у вдов, детей Чечни, -
Хотят ли русские войны?
Кто такой русский "миротворец",
Тебе ответит гордый горец.
Грузин, улыбчивый когда-то,
Сквозь слезы просто промолчит.
Под мирным танком русского солдата
Сейчас его земля горит.
ХОТЯТ ЛИ РУССКИЕ ВОЙНЫ?
И от Китая до Литвы
Найдется ль хоть один сосед,
Который твердо скажет, - "НЕТ!"?
Хотят ли русские войны?
спросите вы у тишины,
и вам ответит тишина,
что русские и есть война...
5.februāris 2015, 15:36 | links
 
Путин сделал много хорошего и нового.
К сожалению всё хорошее не ново а всё новое не хорошо
(c) Вячеслав Мальцев
5.februāris 2015, 13:25 | links
 
...vienkārši puiši,kas pārstāv niecīgu valsts teritoriju,ar niecīgu ieročuklāstu, un viņi uzvar! Ziniet KĀDĒĻ ? Tādēļ,ka viņu pusē ir "voļa" un taisnība!"

raihs, 5.februāris 2015, 00:15


Vecīt, ja šitā tēma var sanaidot tādus intelektuāļus kā brāļi Kalniņi http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/175868/brali--imants-kalnins-un-dzejnieks-viks-nostajusies-frontes-pretejas-puses
tad tādām pavieglām galviņām kā man, Tev, Bumam (Aivar, piedo!) u.c., vajadzētu turēties no visa šitā apspriešanas pa gabalu. :)

Pārāk maz un pārāk filtrēta informācija, lai varētu ko spriest... da i ko darīt, ko dos ar to šausim...
5.februāris 2015, 12:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager